www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Białe rajstopy strój "słuzbowy" ?
Autor Wiadomość
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 8:30 pm   Białe rajstopy strój "słuzbowy" ?

Mam takie pytanie. Czyzdaża Wam się ubierać normalne białe rajstopy na codzień do spódniczki/sukienki ? czy to tylko kolor zarezerwowany na balet i w takich rajstopach nigdy nie pkazujecie się "prywatnie? ?
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:22 pm   

Oj, mi sie to zdaza bardzo czesto. Szczerze powiedziawszy lubie chodzic w rajstopach baletowych, jest wygodnie, a ja sie juz przyzwyczailam.
Noi nie raz, gdy wracam z zajec, alb ide na zajecia to jestem juz przebrana w kostium i rajtki.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
bluebird:))
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: kraków
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:45 pm   

Ja ubierałam białe rajstopy do stroju galowego do szkoły, ale ostatnio przerzuciłam sie na czarne 8) Poza tym to raczej nie, bo biały pogrubia nóżki :twisted:
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:22 pm   

a jeżlei juz mówimy o wykorzystywnaiu ciuchów tanecznych w życiu codziennym , to czemu nie o obuwiu - przyznam się, ze dosyć często noszę jazzówki - przechodziłem w nich m.in. cały Paryż :-) - niesamowita wygoda i oryginalność .
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:30 pm   

hehehe, ja kilka razy szłam w kostiumie baletowym i spodniach po ulicy, bo było za goraco, żeby założyc bluze...
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 7:48 pm   

Mi też się zdaża. Np. na rozpoczecie tego roku ubrałam moje baletowe rajstopy, bo były po prostu najwygodniejsze. :D
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:04 pm   

Hmmm... to dość oczywise że idąć na zajęcia i z nich można chodzic po ulicy w białych baletowych ćwiczebnych rajstopach, ale wtrące tu uwagę ze sfery nie baletu a reguł elegancji:

PRAWDZIWIE ELEGANCKA KOBIETA ZAKŁADA BIAŁE RAJSTOPY TYLKO 2 RAZY W ZYCIU: DO PIERWSZEJ KOMUNII (JESLI PRZYSTEPUJE) I DO śLUBU :P
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:38 pm   

To bardzo surowa elegancja, ja tam się z nią nie zgadzam :0)
Choć prawdą jest też to, że białe rajstopy są postrzegane jako dziewczęce i kobiecie już takich nie wypada wkładać. (też się z tym nie zgadzam, bo nieraz białe rajstopy w połączeniu z innym ubraniem wyglądają oryginalnie i nie są nudne jak tłum nóżek w cielisto-szaro-czarnych rajstopkach)
Zresztą..mam mnóstwo zdjęc w takich właśnie rajstopach i mogłabym Wam je pokazać ale nie wiem czy tu się wkleja fotki ?
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:08 pm   

tak, można tu wklejac fotki (patrz odpowiedni wątek w tablicy Regulamin)

Mnie tez czasem podoba sie połączenie białych rajstop z jakimś ciekawym ciuchem, ale po pierwsze do tego trzeba miec super zgrabne nogi, a po drugie ja własnie mówię o prawdziwej elegancji a nie tym co w róznych okresach bywa modne czy wygląda fajnie. Mówię o prawdziwej elegancji, co nie znaczy że zachęcam do przestrzegania tej zasady ;)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 10:22 pm   

Kasia G napisał/a:
ale po pierwsze do tego trzeba miec super zgrabne nogi

To mnie Kasiu dobilas. Chyba nie wyjde w zyciu juz w bialych rajtkach na ulice.....
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 3:16 pm   

ehh... to ja może przyznam się, że np. na występ/próbę generalną i z występu/próby generalnej ZAWSZE w zimie wracam/idę w czarnych ( :twisted: ) występowych rajstopkach... właściwie w lato też się zdarzało, jak miałam spodnie, albo jak pasowały do spódniczki akurat... to samo z bluzeczkami od stroju... 8)
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:33 pm   

Ja tak jak Kasia. Ostatnio białe rajstopy założyłam do komuni :D Noszę tylko ecrue. ;)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 9:51 pm   

No to zgodnie z obietnicą pierwsze zdjęcie do oceny (jeśli uważacie, że to bez sensu to piszcie a nie będzie kolejnych)

 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:05 pm   

Kurde, z jakiej prespektywy zrobione jest to zdjęcie?
Z poziomyu nie..
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:15 pm   

osoba (wh?) stoi chyba na górce. a zdjęcie jest robione ze zbocza górki.... chyba...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 7:39 pm   

Ale tu nie chodzi o artystyczną ocenę zdjęcia tylko ubiór..;)
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 8:58 pm   

Chyab nie jest źle. Chociaż ja nie lubię spódnic przed kolano ...
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 9:25 pm   

Ja tam nie mam nic do białych rajstop, jeżeli pasują do reszty ubioru to jest ok.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 11:46 pm   

No to kolejna fotka

 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:08 am   

Tu wyglądają zupełnie ładnie.
W ogóle nie lubię rajstop, ale jak już jakieś zakładam poza zajęciami, to cieliste lub właśnie białe ;)
 
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 11:20 am   

I jeszcze inne zestawienie kolorystyczne ;) Piszcie czy mam juz nie dawać jak się to nie podoba bo ja mam mnóstwo zdjęć ;)) . A może ktoś też zaprezentuje swoje fotki ?



 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 3:01 pm   

przepraszam, ale czy my tu mamy do czynienia z fetyszystą białych rajstop? :roll:
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 4:44 pm   

Bardzo prawdopodobne :D (ja już za fotki dziękuję, no chyba że reszta Forumowiczów ma ochotę coś jeszcze zobaczyć :))
______________________
Bajaderka napisał/a:
Kasia G napisał/a:
ale po pierwsze do tego trzeba miec super zgrabne nogi

To mnie Kasiu dobilas. Chyba nie wyjde w zyciu juz w bialych rajtkach na ulice.....


Bajaderko, co Ty w ogóle mówisz? :) Możesz nosić białe rajtki kiedy tylko chcesz, wierz mi...
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 7:04 pm   

No tutaj do tego stroju bardziej moim zdaniem ecrue. Borąc pod uwagę, że żakiet i spódnica są popielate to chyba rasjstopki ecrue byłyby dobre ;)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
wh
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 9:09 pm   

Bez przesady z tym fetyszem :(
Pytałam wcześniej czy dawać dalej fotki. Teraz wiem, że nie i OK.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12