www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
T.KLASYCZNY I MODERN - GDAŃSK 2006/2007 - zapisy( Tanc...)
Autor Wiadomość
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 31, 2006 11:02 pm   T.KLASYCZNY I MODERN - GDAŃSK 2006/2007 - zapisy( Tanc...)

Zapraszam wszystkich chętnych ,którzy poszukują zajęć z tańca klasycznego i modern na takie zajęcia ,które rozpoczną się w II połowie września 2006 roku w Gdańsku -Wrzeszczu i będa prowadzone do czerwca 2007 .Proszę o kontakt na Pw. lub GG 5955500.Pozdrawiam. 8)
Ostatnio zmieniony przez Tanc... Pią Paź 13, 2006 5:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 6:27 pm   

czy każdy,nawet nie tancerz może zapisać się na te zajęcia?jak one będą wyglądały(chociaż mniej więcej proszę opisać)?jeśli sa to zajęcia dla każdego(czyli nie zawodowego tancerza) to ja bardzo chętnię się zapiszę.z góry dziekuję za odpowiedź,pozdrawiam
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 7:34 pm   

Luthien... to logiczne, że zawodowy tancerz nie zapisze się na zajęcia z klasyki/modernu. :roll:
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:41 pm   

Już odpowiadam. Są to zajęcia jak najbardziej dla osób nie związanych zawodowo z tańcem. Raczej dla osób, które rozbudziły w sobie pasje do tańca już troszkę w późniejszym wieku niż wiek naborowy do szkoły baletowej ,badź też nie miały możliwości uczyć się w takowej szkole .Takie zajęcia odbywały się w poprzednim roku 2005/2006 i były to osoby w różnym wieku i stopniu zaawansowania - od początkujących po lekko - zaawansowane ( od lat nastu .... po 20 -30 i.t.d.). Także spokojnie, jeżeli macie do mnie jeszcze jakieś pytania to służe pomocą. Zajęcia trwają 1,5 godziny zegarowej i jest to średnio 45 minut klasyki i 45 minut współczesnego tak + - czasowo + często kompozycja taneczna + barre au sol .Zajęcia odbywają się na sali baletowej z drążkami i lustrami i plastikiem na podłodze. 8) Pozdrawiam.
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 53
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:55 pm   

Witam . Ludziki nie ma się co zastanawiać tylko czemprędzej pomykać na zajęcia do naszego Tancerzyka . :) .
To jest prawdziwy fachowiec jezeli chodzi o taniec , nie potrzeba lepszej rekomendacji , i można się od gostka wiele nauczyć o ile się ma zapał i odczuwa wewnetrzną miłość do tańca . Polecam i pozdrawiam Sebiego herbu Tancerzyk . :D :wink: .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 8:26 pm   

Zapał i miłość do tańca to jest,ale...troche boję się o to czy sobie poradzę na takich zajęciach.od prawie dwoch lat tancze flamenco,ale kondycji za dobrej to nie mam...;)gdzie będą odbywać się te zajęcia?i ile będzie kosztował miesiąc nauki?bardzo dziękuję za odpowiedzi,pozdrawiam
 
 
Ines
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:49 pm   

Czekamy na info....:)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 9:32 pm   

Dzięki Wojtku za tak miłe słowa ,aż nie wiem czy zasługuje na takie pochwały ...??? ale trzymam kciuki za powodzenie Bydgoskich zajęć w poniedziałki - tak jak u mnie zresztą - też poniedziałki i nie tylko .Pozdrawiam
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 53
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 10:49 pm   

Witaj Luthien . Moja rada jest krótka - co Tobie szkodzi spróbować pójść na zajęcia ?. Jeżeli nie dasz rady lub ta forma tańca się Tobie nie spodoba to poprostu sama zrezygnujesz .
A gdy nie pójdziesz nawet raz nie spróbujesz to będziesz może mieć pretensje do siebie , że mogłam a nie spróbowałam .
Powiem Tobie tak z własnego doświadczenia : Ja zacząłem swoją przygodę z klasyką bardzo późno i tylko tego żałuję , choć nie powiem nie jest lekko , ale jak się ma dużo chęci i wewnętrznego samozaparcia to idzie wszystko pokonać .
A sądzę , że jak trafisz do grupy początkującej to dasz radę , bo tam lekcja będzie odpowiednio dostosowana do poziomu ćwiczących , a poza tym sam pedagog będzie widział jak grupa ćwiczy i odpowiednio poprowadzi lekcję .
Pozdrawiam i życzę odwagi i powodzenia na zajęciach . :) :wink: ... -naprawdę warto nieraz spróbować .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Wrz 06, 2006 8:22 pm   

Witaj Wojtku 4p, adepcie baletu;))właśnie doszłam do takich samych wniosków, że muszę chociaż spróbować zajęć z tańca klasycznego. Ty mnie jeszcze utwierdziłeś o słuszności mojej decycji(zanim zapisałam się na flamenco też ponad pół roku zastanawiałam czy sobie poradzę, czy to ma sens, itd a teraz, tak jak Ty, żałuję, że tak późno się tym zajęłam).W ogóle dopiero niedawno dowiedziałam się , że można znaleźć zajęcia z baletu dla zwykłych śmiertelników.Mam nadzieję, że w grupie początkującej nie jest wymagana umiejętność zrobienia szpagatu, albo czegoś innego równie trudnego...;))a tak w ogóle bardzo dziekuję za namawianie na te zajęcia:)) pozdrawiam
 
 
Ines
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 10:29 pm   

Luthien- te samy dylematy:) Ale życie jest po to aby podejmowac ryzyko. Ja spróbuje, bo nie strace ale moge zyskać. Co do szpagatów i rozciagnięcia to sie przygotowuje codziennie w domu po pol godzinki lub 45 minut rozicagania i szpagaty wychodzą-troche samozaparcia i damy radę, trzeba uwierzyc we własne mozliwosci, bo mozliwosci człowieka sa ogromne tylko czasem boimy się je poznać..
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 07, 2006 11:05 pm   

:D Do odważnych świat należy .Prawdopodobnie "wystartujemy" z zajęciami już 18 września w poniedziałek o 19-30.Ale to wstępne dane .Pozdrawiam. 8)
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:09 pm   

Ty nie zartujesz tymi szpagatami?a ja myslałam, że osoba początkująca, to taka, która ledwie wie co to jest szpagat...;)
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:12 pm   

Mnie sie wydaje, ze w grupie poczatkujacej nikt od nikogo nie bedzie wymagal szpagatow, super rozwarcia i takich tam... Przeciez po to idzie sie na zajecia, aby sie tego nauczyc. Jakby ktos tak od razu wszystko umial, to po co mu szkola?
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Ines
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pią Wrz 08, 2006 8:26 pm   

No wlasnie;-) nie no u mnie to wynika z innych sportów , które trenowałam..ale do wsyztskiego sie dojdzie:) no mnie niesjety na pierwszych zajeciach nie bedzie, ale na drugich juz sie stawie;) te nieprzewidziane wyjazdy...
Jedyne co mnie troszke dobija, ze mimo wsyztsko za pózno na jakakolwiek kariere tancerza...Mam 19 lat, zdlałam własnie na wzornitwo przemysłowe na ASP, ale wcale mnie to ie cieszy..nie chce tego NA PRAWDE robic w zyciu. A do tanca za pozno dojzałam. I jak tu człowiekowi dogodzić?;-)
 
 
 
DariaD14
Adept Baletu

Posty: 79
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 7:42 pm   

Witam, chcę zappytać do jakiego wieku można uczestniczyć w tych zajęciach. Pozdrawiam
_________________
Miłego dnia, życzę Wszystkim///papa
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Wrz 09, 2006 9:54 pm   

Chodzilam na te zajecia prze ostatnie pol roku i moge powiedziec tylko jedno. Tak samo jak nauczyciel, zajecia sa niesamowite. Jezeli czlowiek ma w sobie na tyle samozaparcie moze naprawde wiele sie nauczyc. Ja doszlam do grupy w sumie sredniozaawansowanej chociaz o balecie nie mialam bladego pojecia. Tanc... powoli wszystko mi tlumaczyl, mial do mnie tyle cierpliwosci... [dziekuje Ci za to serdecznie :wink: ] No i w koncu zaczelam robic postepy. Wiec, ludzie nie obawiajcie sie poczatkow. One zawsze sa trudne. Ale jak ich sie nie pokona to nie ma szans zeby zrobic potem cokolwiek :)
Dlatego wszystkich serdecznie namawiam na uczestnictwo w zajecia bo naprawde WARTO!!!!!
Buziaki,
TuTuS
 
 
Luthien
Nowicjusz

Posty: 8
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Wrz 10, 2006 11:21 am   

nie wiem czy jest jakis limit wiekowy,mam nadzieje ze nie.bardzo mnie cieszy informacja,ze poziom podstawowy,jest rzeczywiscie podstawowy i ze do wszystkiego mozna dojsc.pozdrawiam
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 53
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 9:49 pm   

Witam . Słuchajcie wszyscy niezdecydowani nie chcę się zbytnio powtarzać , nie ma co się zastanawiać czy iść na zajęcia i spróbować , czy jest to grupa początkująca i dam radę , czy jestem za stara .
Kochani to nie są zadne argumenty na przeciw , pojawiło się tu już tyle mądrych wypowiedzi , że żaden wiek nie jest przeszkodą żeby rozpocząć swoją przygodę z tańcem . I nawet z tańcem klasycznym , który jest trudną formą tańca , ale wszystko jest przecież dla ludzi , liczy się nawet sama przyjemność czy wewnętrzna satysfakcja z uczestniczenia w takich zajęciach .
A jezeli chodzi o kwestię postępu w doskonaleniu techniki tańca klasycznego , to jednej osobie przyjdzie to o wiele łatwiej bo jest powiedzmy troszkę bardziej zdolną osobą .
A druga osoba będzie musiała włożyć dwa razy więcej swojego zaangażowania i też dojdzie do jakiś efektów .
Główki do góry i jeszcze raz napiszę marsz na zajęcia . :) .
I tak już na koniec , zazdroszczę wszystkim Trójmiastkowiczom i okolicznym ludkom iż macie możliwość uczęszczania na zajęcia do naszego forumkowego Sebiego herbu Tancerzyk .
Bo choć nie miałem możliwości nigdy zobaczyć go w akcji , to twierdzę w ciemno , że zajęcia z nim to jest napewno świetna sprawa .
Pozdrawiam ludziki . :D :wink: .

P.S. Szkoda , że Bydgoszcz jest tyle kilometrów od Gdańska , bo z miłą chęcią bym wpadał na zajęcia do Sebiego i pomęczył swoje ciałko. :) .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Wrz 13, 2006 10:11 pm   

O tak, ja rowniez bardzo chetnie bym poszla na takie zajecia prowadzone przeza Sebastiana :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 10:26 pm   

Joanna napisał/a:
O tak, ja rowniez bardzo chetnie bym poszla na takie zajecia prowadzone przeza Sebastiana :)


Och Joanno :) Szkoda ,że cie nie było w tym roku w mieście twojej babci :wink: chętnie postawiłbym cię w I lini na środku .Ale dziękuję za miłe słowa 8) i pozdrawiam naszą forumową aktorkę - tancerkę . :D Tanc... :)
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 12:07 am   

Tanc... napisał/a:
Och Joanno :) Szkoda ,że cie nie było w tym roku w mieście twojej babci :wink: chętnie postawiłbym cię w I lini na środku .Ale dziękuję za miłe słowa 8) i pozdrawiam naszą forumową aktorkę - tancerkę . :D Tanc... :)


:lol: czuje sie wyrozniona ;)

niestety w tym roku babci nie odwiedzalam, cale wakacje bylam dosc daleko;
a szczerze to sie zastanawialam, co tam na balecie w Kielcach :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 2:30 pm   

Tanc..., a w jakie dni tygodnia będą Twoje zajęcia? Bo możesz się spodziewać kilku entuzjastek, które nie moga się doczekać początku swoich zajęc :wink:
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 9:05 pm   

Czajori napisał/a:
Tanc..., a w jakie dni tygodnia będą Twoje zajęcia? Bo możesz się spodziewać kilku entuzjastek, które nie moga się doczekać początku swoich zajęc :wink:


:wink: no tak .... :D zajęcia w poniedziałki 19-30 do 21-00 i w soboty od 14-30 do 16-00 lub wszystko o pół godziny później ...jeszcze nie wiem ,ale wszystkie entuzjastki zapraszam .... 8) zgadza się - czekanie jest .............też nie lubię czekać ............w wielu dziedzinach i tematach.

W poniedz. spotykamy sie 18.09 ok.19-00 przed portiernią od ul.Towarowej.Pozdrawiam wszystkie entuzjastki.... 8)
 
 
BALETKA
Nowicjusz

Posty: 23
Skąd: z małego miasteczka
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 9:06 pm   

Mam pytanie ? czy jeszcze można się wpisać na listę ??? I mam mały dylemat - jak to będzie dla mnie z dojazdami zwłaszcza zimą - chodzi o powroty do mojej "wioski" :wink: hm ( muszę to sprawdzić ) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12