www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Program "Dance Moms"
Autor Wiadomość
myevergreen 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośniczka
Posty: 3
Wysłany: Sro Lip 24, 2013 5:56 pm   Program "Dance Moms"

Czy ktoś z was oglądał może amerykański program o szkole tańca Abby Lee Dance Company "Dance moms" Jeśli tak, co o nim sądzicie, czy uważacie, że te dziewczynki faktycznie są tak wspaniałymi tancerkami, jak twierdzi Abby?
_________________
MyEvergreen
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Czw Lip 25, 2013 10:00 pm   

Ja oglądam z obsesją maniaka :mrgreen:
Jak na 9-10-letnie dziewczynki świetnie skaczą (i te fouette Maddie i Chloe!), ale zauważ, że świetnie tańczą jazz, lyrical itp. a jak raz na jakiś czas pokażą urywki z zajęć z baletu, to wcale takie genialne nie są, przecież to jeszcze dzieci w końcu, rozciągnięte, mają poczucie rytmu, obycie na scenie, w przyszłości będą świetnymi tancerkami, będę trzymać za nie kciuki i obserwować postępy :wink:
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 7:30 pm   

Ja też oglądam i uważam, że to świetny program. ;) Te dziewczynki tańczą naprawdę dobrze z tym, że niektóre (Brooke, Nia) są lepszymi gimnastyczkami niż tancerkami. I moim zdaniem Abby też trochę niesprawiedliwie je traktuje przez faworyzowanie Maddie... Ale uważam że wszystkie są świetne i najważniejsze jest to, że kochają taniec. :)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Nie Kwi 13, 2014 1:34 pm   

Ogląda ktoś to jeszcze? :lol: Co sądzicie o tej nowej tancerce, Kalani? ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 6:43 pm   

Gdzie to idzie ??
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 7:01 pm   

Torin, w Polskiej telewizji niestety tego nie ma :sad: Ja oglądam na http://www.free-tv-video-online.me/ odcinki niestety tylko po angielsku.
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Czw Kwi 17, 2014 10:40 pm   

Kalani jest mega! Naprawdę jej solówki zapierają dech w piersiach- coś jak "no i co dalej? może jeszcze zakręcisz trzy piruety z tą nogą przy uchu?" - "proszę bardzo!" :shock:
:wink:
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 10:58 am   

Ja też uwielbiam Kalani. Uważam, że motywuje pozostałe dziewczyny do pracy. A, no i cieszę się też, że Kelly, Brooke i Paige odeszły. Jako tancerki nie były jakieś oszałamiająco dobre, zwłaszcza Paige. Poza tym ta cała drama z ich udziałem stawała się już nudna. ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
pudrowy_róż 
Adept Baletu


Posty: 54
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:02 pm   

balletlover napisał/a:
Torin, w Polskiej telewizji niestety tego nie ma :sad:

na tvn style jakiś czas temu leciało
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Pią Kwi 18, 2014 9:48 pm   

Tak, ale tylko kilka pierwszych odcinków ;)
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
Georgia~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
wciąż się kształcę
Wiek: 28
Posty: 494
Skąd: obecnie Trójmiasto
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 4:05 pm   

A Brooke w ogóle zajmuje się teraz karierą piosenkarki i, jak widzę, z miernym skutkiem... Szkoda, bo bardzo ją lubiłam, zachwycała mnie jej giętkość, ale faktycznie, nie robiła postępów...
 
     
balletlover 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 24
Posty: 127
Wysłany: Sob Kwi 19, 2014 4:36 pm   

W ogóle nie rozumiem dlaczego starają się z tych dzieci za wszelką cenę zrobić "gwiazdy", byleby tylko wepchać je do show-biznesu. Brooke, Mackenzie - nawet ciężko ocenić czy potrafią śpiewać, bo w ich piosenki jest naładowane tyle autotune, że to jest jakaś masakra.
Uważacie, że Abby to serio taka świetna nauczycielka tańca? Według mnie nie. Rzadko kiedy się zdarza, żeby dawała wszystkim tancerkom szansę, żeby zatańczyć solo. Denerwuje mnie, że praktycznie zawsze daje im solówki/duety tylko w takich stylach, w których są najlepsze, np. Maddie prawie cały czas tańczy lyrical. Wydaje mi się, że Abby najbardziej zależy na wygrywaniu.
_________________
"Great dancers aren't great because of their technique. They're great because of their passion."
 
     
illgova 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośniczka, tancerk
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 23, 2014 3:27 pm   

Program jest świetny, 5 minut temu skończyłam oglądać 11 odc. 1 sezonu. Dzięki za link strony - muszę nadrobić zaległości, bo nie wiedziałam, że Brooke, Paige i Kelly odeszły, ani, że doszła Kalani.
 
     
wilderrose 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Tancerz
Wiek: 26
Posty: 4
Skąd: Paryż
  Wysłany: Sro Maj 21, 2014 1:26 pm   

Ja oglądałam już cały I sezon i muszę się zabrać za II ale na razie z czasem kiepsko. W każdym razie ten program jest świetny i ja osobiście najbardziej lubię Chloe, prócz tego, że pięknie tańczy to jeszcze jest straszliwie urocza :D
 
     
gardimaxeczka
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Sro Cze 04, 2014 7:34 pm   

Jeden z moich ulubionych programów, obejrzałam wszystkie sezony:-)
_________________
http://zleceniabudowlane2...udowlane-poznan
 
     
Merill 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lip 16, 2014 2:50 pm   

Ja też oglądam jak maniak ;)
Pierwszą serię widziałam na tvn playerze w internecie, od czasu do czasu puszczają na nowo z polskim lektorem - ale tylko 1 serię. Aktualnie od 8 miesięcy jestem w połowie drugiej serii, bo czasu nie miałam. Po prostu ściągam na chomikuj.pl, dzięki temu mogę oglądać np. w autobusie, na telefonie. Z tego co ostatnio widziałam to chyba niestety nie ma 4 sezonu na chomikuj.

Jeszcze do tych, co są na bieżąco: ponoć skończył się 4 sezon (moja koleżanka jest po uszy w tym programie i stąd wiem ;) ). To prawda, że ma nie być piątego?
_________________
„O tańcu nie da się pisać [...] taniec trzeba tańczyć” - Paulo Coelho
„Pytasz po co tańczę? To jakbyś pytał po co oddycham”

forum.mirriel.net
 
     
illgova 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośniczka, tancerk
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 01, 2014 9:09 pm   

Na tvn playerze dodali 1 sezon, zaczynają dodawać 2 jeśli ktoś nie umie angielskiego ;)
_________________
Ballet is an opera for the deaf
 
     
liliannaa 
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Wto Sie 12, 2014 8:24 am   

Moim zdaniem świetnie tańczą, trzeba pamiętać że to jeszcze małe dziewczynki i trudno od nich wymagać bóg wie czego. Jak na swój wiek tańczą świetnie. Takie moje zdanie :)
 
     
Mitzi_Caspar
[Usunięty]

Wysłany: Sob Sie 30, 2014 9:29 pm   

Ja oglądałam i bardzo mi się podobało, chociaż prowadząca była straszna, tak samo jak i niektóre matki. Dziewczynki były świetne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13