www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój ulubiony pedagog- ten na co dzień i ten na warsztatach .
Autor Wiadomość
BALETKA
Nowicjusz

Posty: 23
Skąd: z małego miasteczka
Wysłany: Sob Sie 12, 2006 9:52 pm   Mój ulubiony pedagog- ten na co dzień i ten na warsztatach .

Nie wiem czy dobrze robie ,że tworze ten nowy wątek ,ale piszecie tu o różnych tancerzach i choreografach ,a o pedagogach - nauczycielach mniej - a może warto byłoby się podzielić swoimi doświadczeniami .Co wy na to ? A jeżeli macie jakieś ciekawe doświadczenia - napiszcie - :)
 
 
majka m
Nowicjusz

Posty: 24
Skąd: poznań, krakow
Wysłany: Pon Sie 14, 2006 5:06 pm   Paweł Matyasik

Paweł Matyasik - hmm.. wyjątkowa osobowość, charyzma, wspaniały pedagog-nauczył mnie, jak szanować siebie i swoje emocje w tańcu. jak ktos będzie miał okazję pójśc na warsztaty, niech się nie zastanawia[/b]
Ostatnio zmieniony przez majka m Pon Sie 14, 2006 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon Sie 14, 2006 8:32 pm   

tak, to dobry pedagog, zwlaszcza dobrze uczy improwizacji. nawet moge powiedziec ze wole go na zajeciach niz na scenie.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 1:46 pm   

XXXXXXXX
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Pią Sie 13, 2010 12:30 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 2:16 pm   

Ja nie mam ulubionego pedagoga, jednak Wrzosek robi wrażenie.
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 8:26 pm   

moim ulubionym polskim pedagodiem jest Andrzej Morawiec natomiast zagranicznym z ktorymi poprostu uwielbiam pracowac to Nadia Ira Codih(Francja), Jean Claude Marignale(Francja) już niedługo znów się zobaczymy :lol: :D
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 8:27 pm   

A moim p. Krystyna Frąckowiak.
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 9:38 pm   

Pewnie tylko ona Cię uczyła, zgadłam???
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 11:01 pm   

ja nie mam swojego ulubionego pedagoga, zreszta uwazam ze trzeba rozgraniczyc tego warsztatowego od tego na codzien, bo z pewnoscia musza sie oni poslugiwac innymi metodami, nad czym innym sie skupia na codziennej lekcji a czym innym na warsztatach. jesli chodzi o warsztatowych to nigdy nie zapomne zajec z Pale Dyrvallem. po tych dwoch godzinach mialam wrazenie ze moglabym tanczyc jescze kilka godzin, w ogole jak pokazywal jakies cwiczenie to tak, ze wszyscy natychmiast lapali i to umieli, a jak nas rozciagnal to w zyciu sie nie spodziewalam ze jestem do tego zdolna. super pedagog, przemily czlowiek. ale nie wiem czy moge uznac go za ulubionego... na pewno jest "jednym z"
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Sie 15, 2006 11:46 pm   

sisi napisał/a:
tak, to dobry pedagog, zwlaszcza dobrze uczy improwizacji. nawet moge powiedziec ze wole go na zajeciach niz na scenie.


rzeczywiście improwizacja to jego specjalność, choć ja wolę zdecydowanie u niego technikę (może dlatego, że generalnie wole technikę).
z poznańskich nauczycieli uwielbiam bez dwóch zdań Karinę Adamczak- Kasprzak - jak dla mnie rewelacyjny pedagog i cudowna tancerka.
Poza tym dobrze wspominam najróżniejszych nauczycieli, z każdych zajęc wynoszę coś innego. Chyba nigdy nie wyszłam z jakis zajęć kompletnie niezadowolona lub rozczarowana.
Bardzo miłe wspomnienia pozostawiła Ania Krysiak - urocza osoba i fajnie prowadzi zajęcia.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 8:43 am   

Masz rację, Karina Adamczak- Kasprzak to świetny nauczyciel, jednak nie mój ulubiony.

Jeszcze kilka postów wyżej pisałaś, że ulubionego pedagoga nie masz...
Admin. Tranq.
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Sie 16, 2006 10:04 am   

Oczywiscie Tanc... :) Hihi, niestety nie mialam okazji zeby poznac wiecej pedagogow wiec poki co zostaje przy Tancu :wink:

Jeden z postów, nie wnoszących nic do dyskusji, usunięto. Wyjaśnienie wysłałem na PM.
Tranq.
 
 
florinka
Nowicjusz


Posty: 35
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:02 pm   

Jeszcze kilka postów wyżej pisałaś, że ulubionego pedagoga nie masz...
Admin. Tranq.
[/quote]

przecież Pavlova napisała,że NIE jest jej ulubionym pedagogiem-gdyz takowego nie ma...nie widze problemu...
 
 
florinka
Nowicjusz


Posty: 35
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 1:03 pm   

PavlovaAnna napisał/a:
Masz rację, Karina Adamczak- Kasprzak to świetny nauczyciel, jednak nie mój ulubiony.

Jeszcze kilka postów wyżej pisałaś, że ulubionego pedagoga nie masz...
Admin. Tranq.


przecież Pavlova napisała,że NIE jest jej ulubionym pedagogiem-gdyz takowego nie ma...nie widze problemu...
 
 
Qba
Nowicjusz

Posty: 28
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 02, 2006 10:21 pm   

chciałbym zapytać-o jakiego pedagoga chodzi--czy od przedmiotów zawodowychczy ogólnych, bo jej duża róznica.

myślę, ze po wpisach w wątku widać ze chodzi o pedagoga przedmiotów zawodowych-zwłaszcza, ze wątek jest w "Ludziach baletu"
pozdrawiam
moderator
_________________
"Ludzie ucza się na błędach..."
 
 
 
Qba
Nowicjusz

Posty: 28
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 6:50 pm   

tak przepraszam--nie doczytalem . Powiem tak --uważam, ze lubimy nauczyciela takiego przedmiotu w którym czujemy się pewnie i jesteśmy dobrzy. Ja lubię panią od j.plskiego, bo traktuje nas poważnie jest zawsze pomocna i co chyba najważniejsze slucha co my dzieci mamy do powiedzenia.

Co do przedmiotów zawodowych to chyba moge powiedzieć, ze za nimi nie przepadam---dlaczego, bo wytykają błędy, rzadko chwalą, ciagle mówia, ze stać na więcej. Ale tak ogólnie to nie jest z nimi aż tak źle. Pozdrawiam
_________________
"Ludzie ucza się na błędach..."
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 9:21 pm   

Moim ulubionym nauczycielem baletu (ogólnie tańca...) jest Pani Ania, która mnie uczy :D Ona jest bezwzglednie suuuuuper. Nikt jej pozycji najlepszego nauczyciela nie odbierze :D
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 10:33 pm   

W sumie trudno mi ocenic, kto jest moim ulubionym nauczycielem. Nie uczylam sie u zbyt wielu, kazdy ma cos w sobie dobrego. Ale jednak najlepszym do tej pory nauczycielem byl Kriczmariev, bardzo duzo wymagal i bardzo duzo tlumaczyl, poprawial. Potrafil ustawiac mnie do tad, dopoki nie zrobie czegos poprawnie. Ale najbardziej lubialam u niego to, ze bil. Jak cos nie bylo wciagniete, wyprezone.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
basiawysocka1 
Nowicjusz


Wiek: 100
Posty: 34
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 5:30 pm   

ANNA kRYSIAK-
uczyła mnie studio przez dwa miesiące było ssuper
Uznaniem darze takrze JUCHE-PEKKE MARCELLO , ALEKSANDRE SKOWROŃSKĄ, PIOTRA CHUDZICKIEGO i wielu innych
_________________
Dla świata możesz być nikim, ale dla kogoś całym światem.
Ostatnio zmieniony przez basiawysocka1 Pią Cze 29, 2007 7:11 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Taneczna
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Północ +-
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:36 pm   

Oj jestem tu nowa ,ale nieśmiało chciałabym zabrać tu powoli jakiś głos... Piszecie tu o ulubionych pedagogach .Ja jak ćwiczyłam w zespole to przyjeżdzał taki jeden Pan i był to przemiły człowiek z fantastycznymi pomysłami i wogóle taki życiowy ( czasami troszkę zwariowany - ale pozytywnie zwariowany ) zawsze uśmiechnięty i układał nam fajne układy taneczne - różne - wiele ich było .Ale z nim mogłyśmy ćwiczyć po klika godzin , choć on miał jeszcze wię cej energii od nas :D i był to Pan Sebastian Białobrzeski z Gdańska .( naprawdę jaki żywioł w tym człowieku ) ale cóż już nie tańcze w tym zespole a szkoda ,że z wiekiem trzeba się pożegnać z takim fajnym hobby.
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 10:41 pm   

basiawysocka1 napisał/a:
ANNA kRYSIAK-


zgadzam się w 100% Niesamowita osoba i pedagog, zawsze usmiechnieta, zachecająca do pracy. z niecierpliwością czekam na okazję, by móc znowu uczestniczyć w jej zajęciach.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Wrz 12, 2006 11:42 pm   

basiawysocka1 napisał/a:
JUCHE-PEKKE MARCELLO


a nie Marsalo czasem? Jesli to jego masz na mysli (a wydaje mi sie ze tak) to zgadzam sie z toba, to swietny pedagog, zajecia prowadzi dosc nietypowo ale wiele sie mozna od niego nauczyc, przede wszystkim zeby sie nie bac przelamywac swoich wlasnych barier (np strachu przed upadkiem lub "przygnieceniem partnera" w partnerowaniu)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12