www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Flamenco
Autor Wiadomość
witamina-c
Adept Baletu


Posty: 50
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lip 10, 2006 8:07 pm   Flamenco

Za zgoda aministratorow zakladam temat dotyczacy sklepow dla tancerzy flamenco:).

W Polsce istnieje pierwszy internetowy sklep z akcesoriami do flamenco, ale niestety jest ubogi w oferte. www.duende.pl
Firma Akces czesto wymieniana na tym forum tez produkuje buty do flamenco, ale widzialam je na zywo i szczerze mowiac jak dla mnie w ogole nie moga sie rownac z tymi tradycyjnymi hiszpanskimi (ja mam buty jednej z najlepszych firm produkujacych akcesoria do flamenco i jest to Menkes - naprawde goooraca polecam, co prawda sa troche drozsze od akcesow, ale to nie duza roznica, a wytrzymaja o wiele dluzej)
Jak juz mowilam dobra firma to Menkes, ale tak naprawde najlepsze to maja buty, bo maja uboga oferte wachlarzy, kastanietow, chust i strojow. Do takich "pierdol" polecam www.flamencoexport.com - tam jest od groma tych wszystkich rzeczy i podobno sa bardzo dobre, bo maja stamtad rzeczy dziewczyny z mojej szkoly i sa bardzo zadowolone.
Aaaa jest jeszcze Allegro i tam najlepiej do wyszukiwarki wpisac haslo "flamenco" i wyswietli Wam sie troche spodnic, a baaardzo okazjonalnie wachlarze, kastaniety czy buty (tzn teraz torche wiecej, bo tam tez prezentuje swoje rzeczy firma www.duende.pl)
Stroje i buty mozna zrobic na zamowienie w Warszawie - strona www.ahoraflamenco.republika.pl . Cena butow jest dosc wysoka (za moje Menkesy zaplacilam troszke mniej, chociaz ja mam dosc prosty i tani model:). Sukienki na zamowienie tez nie sa takie tanie, ale sa naprawde sliczne, a mialam mozliwosc rozmowy z krawcowa tych cud i ona sama tanczy i naprawde zna sie na tym co robi wiec polecam.
Ja w trojmiescie bede miala szyta swoja druga spodnice, krawcowa zaufana i dobra (szyje nawet dla mojej nauczycielki wystepowe stroje), namiary, przyblizone ceny itp itd moge podac przez prywatna wiadomosc dla zainteresowanych;)
Jezeli macie z tym jakies doswiadczenia lub znacie jeszcze jakis sklep to prosze piszcie;)
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.

www.flamenco.phorum.pl
Ostatnio zmieniony przez Columbina Sro Cze 25, 2008 11:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Wto Lip 11, 2006 10:00 am   

W Pas De Chat ( www.pasdechat.pl ) są jakieś spódnice (taniec charakterystyczny), buty (obuwie) i kastaniety (dodatki, str. 2). Nie znam cen, bo o nie trzeba pytać telefonicznie lub przez e-mail, ale wyglądają... to już ocenisz sama : )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14