www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie forumowiczów. Trójmiasto
Autor Wiadomość
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 35
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Paź 07, 2006 11:52 pm   

Nie-trójmiastowa część Forum z wypiekami na twarzy czeka na relację z Waszego spotkania :) Bawcie się dobrze!
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:24 am   

Słuchajcie... grrr.... jestem wściekła na moją mamę!! Wczoraj niby wszystko okej, a dzisiaj.. "nie pojedziesz, nie znam tych ludzi." :evil: :x
Oraz: "nie wsiądziesz do samochodu obcego człowieka!" .Nie przekonują jej argumenty, że do "tego człowieka" miałam iść wczoraj na lekcje (btw., nie byłam, bo wróciłam późno z juniora), i że spotykaliście się już dużo razy. ("no to będzie następne!" :roll: ). Nie wiem, co mam robić. :cry:
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:15 am   

Hm.Wcale się nie dziwię twojej mamie.Ja też obawiałbym się z kimś obcym puścić mojego syna ( 11 lat ) - takie są teraz niebezpieczne czasy - jedynie co mogę zrobić to podac tobie na pw mój numer tel. i wtedy możecie do mnie zadzwonić i porozmawiać.Pozdrawiam.Tanc...
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:27 am   

Dzięki Tanc. :D Moja mama chyba się przekonała... ale nadal mówi: "nie takie już chwyty stosowali, żeby kogoś zwabić." :roll:
Ostatnio zmieniony przez Marysia W Nie Paź 08, 2006 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:36 am   

Marysiu, ale przecież Twoja Mama zna Tanca, prawda? Pomagał Ci w kwestii zdawania do OSB.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:39 am   

Marysia W napisał/a:
"nie takie już chwyty stosowali, żeby kogoś zbawić." :roll:
zawsze myślałam, że zbawienie uzyskuje się innymi metodami :wink: ...
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:52 am   

CZY KTOŚ MOŻE WZIĄĆ APARAT??

Musimy przecież pstryknąc kilka pamiątkowych fotek ;)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 11:53 am   

Oj, "zwabić". :wink: Czajori- nie zna go osobiście...
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 12:35 pm   

Zgadza się , nie znam osobiście MAMY Marysi W.

Ja mogę zabrać coś co przypomina aparat ale rozdzielczość jest taka sobie.( I póki co to zgubiłem kabel od tego urządzenia ,żeby potem to zrzucić na dysk ) ale kilka fotek należałoby pstryknąć. :D
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 6:01 pm   

Uwaga, uwaga!
Spotkanie sie odbylo i bylo naprawde swietnie! Wreszcie poznalam Ladybirt i Marysie W. [Tanca... i Czajori juz znalam wczesniej :P ]. NIestety pogoda nie dopisala, ale dzieki temu moglysmy z Czajori wyprobowac nasze jete przez kałuże :P [ona w spodniczce i obcasach :twisted: ]. No i dodatkowa atrakcja byl zepsuty rozrusznik Tanca :D Biedny musial w tym deszczu majstrowac przy aucie 8)
A zdjecia beda, tylko nasz kochany Tancerzyk musi je wstawic :wink:
Ah nie ma to jak arabesque w deszczu :mrgreen:
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 6:25 pm   

Było świetnie! Po raz pierwszy widziałam się z Tancem, Czajori i Tutu i po raz któryś tam z Marysią:). Mam nadzieję, ze wkrótce to powtórzymy:) ( tym razem w Gdańsku). Pozdrawiam was cieplutko!
_________________
"Gdy się miało szczęscie, które się nie trafia:
czyjes ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to-to jest bardzo mało."
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 7:16 pm   

http://img62.imageshack.u...imga0559em9.jpg
http://img527.imageshack....imga0563si2.jpg
http://img404.imageshack....imga0564ya3.jpg
http://img50.imageshack.u...imga0565hv1.jpg
8)
http://img232.imageshack....imga0567tw1.jpg

A oto i PIERWSZY DESZCZOWY ZLOT FORUMOWICZÓW - ODDZIAŁ - TRÓJMIASTO I OKOLICE - ZALICZONY - i kilka fotek powyżej . :D 8)
Ostatnio zmieniony przez Tanc... Pon Paź 09, 2006 10:59 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 7:33 pm   

Oczywiście, że było świetnie! Jakże mogło nie być świetnie z taką ekipą? :D
Na tym jednym zdjęciu to miało być zbiorowe wykonanie pierwszego arabesque, ale trochę nam nie wyszło ze względu na wiatr. I czemu ja gadam na wszystkich prawie zdjęciach? (Tylko nie mówcie, że dlatego, że cały czas gadam, bo to nieprawda. Nie gadam CAŁY czas :twisted: )
Pogadaliśmy sobie o balecie i sprawach związanych, co było bardzo przyjemne i odkrywcze :) Deszczyk padał, a my spędzilismy popołudnie wesoło i z atrakcjami (Marysia i ja odpalałyśmy Vitarę :twisted: )
Następnym razem spotkamy się w Gdańsku, jasne - nie pod Centrum Genimi :twisted: (buziaki dla Tutu :*)
Od siebie dodam jeszcze, że Ladybirt ma taki kolor włosów, jaki usilnie próbuję stworzyć na swej głowie od dobrych kilku lat :) (chociaż na zdjęciu wyglądamy prawie jak siostry-bliźniaczki :))
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 7:48 pm   

Ja niestety za pozno przeczytalam wiadomosc na forum (juz w czasie spotkania :oops: ), ale na kolejnym z pewnoscia mnie nie zabraknie.
Pozdrowienia dla wszystkich :*
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 8:10 pm   

Oczywiście było super, poznałam Czajori, Tanca (musiałeś wstawiać moją twarz, swoją drogą? :twisted: ) i nadopiekuńczego Tutka.
:twisted: (no ile ja mam lat, no ile? :lol: ).
Mam nadzieję że na następnym 'zlocie' będzie troszkę więcej forumowiczów... (Agga? :wink: ).
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 8:15 pm   

o, widzę, ze w Trójmiastowej ekipie to same łądne dziewuszki są :D (i jeden przystojny chłopak :twisted: :wink: ) :)
a może by tak urządzić jakieś spotkanie w Toruniu..? (o ile w oóle ktoś mieszka w Toruniu :D )
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Iris
Adept Baletu


Posty: 111
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:30 pm   

Oj piękne zdjęcia tylko pozazdrościć tak zgranej ekipy ;) A moglibyście napisać kto na którym zdjęciu jest kim, bo chciałabym Was poznać chociaż 'wzrokowo' ;) Pozdrawiam i ściskam :) ;)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:36 pm   

Generalnie dziewczyny były dzielne.Zgrabnie przemykały między kroplami deszczu i przez "kałuże" -nawet w obcasach :twisted: .Znają się świetnie na motoryzacji choć wiedza na temat rozrusznika i zapalania była lepsza u Marysi ( miała być 1 sekunda przekręcania kluczyka w stacyjce :D a u Czajori całe 2 sekundy - ciut za długo :twisted: ) ale generalnie zdały "egzamin" z "budowy silnika" .Co do arabesque to miałbym małe zastrzeżenia ale że dzisiaj niedziela - czyli dzień wolny - :D to nie kontrolowałem tego . 8) Myślę ,ze następnym razem dopisze nam jakaś znośniejsza pogoda .I tyle. 8)
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:39 pm   

Iris napisał/a:
Oj piękne zdjęcia tylko pozazdrościć tak zgranej ekipy ;) A moglibyście napisać kto na którym zdjęciu jest kim, bo chciałabym Was poznać chociaż 'wzrokowo' ;) Pozdrawiam i ściskam :) ;)


Na zdięciu zbiorowym - zdiecie nr 2 - ( 5 osób ) od lewej : :tutu: , Czajori , Tanc..., Marysia W. , Ladybirth. 8) Czyli : Marta,Dorota, Sebastian, Marysia i Ania. 8)
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:45 pm   

Tanc... napisał/a:
Generalnie dziewczyny były dzielne.Zgrabnie przemykały między kroplami deszczu i przez "kałuże" -nawet w obcasach :twisted:

Obcasy musiały być. Obcasy są super :D
Tanc... napisał/a:
Znają się świetnie na motoryzacji choć wiedza na temat rozrusznika i zapalania była lepsza u Marysi ( miała być 1 sekunda przekręcania kluczyka w stacyjce :D a u Czajori całe 2 sekundy - ciut za długo :twisted: )

Pierwszy raz w życiu przekręcałam kluczyk w stacyjce :twisted: Najwyraźniej Marysia już w młodym wieku ma zadatki na świetną automobilistkę :D
A najładniejszy arabesque zrobiła Ladybirt :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Iris
Adept Baletu


Posty: 111
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:56 pm   

Jeszcze raz muszę to napisać i mam nadzieję,ze moderatorzy mnie za to nie ochrzanią. Ale napatrzec sie nie mogę na wasze zdjęcia- jestescie tak radośni i weseli, że nawet brzydka pogoda przy Was wymięka 8) :wink: :wink: ZAZDROSZCZĘ WAM TAKIEJ INTERNETOWEJ PRZYJAŹNI ZE HEJ! (oczywiście zazdroszczę pozytywnie) ;) ;) Buźki =*
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:56 pm   

Świetne zdjęcia, arabeski też nie mniej :mrgreen:
tutek bez aparatu, ledwo poznałam :shock: :lol:
marysiu, zmienilas sie jak cię ostatnio widziałam(na zdjęciach xD)
:mrgreen:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 9:57 pm   

Czajori napisał/a:
Tanc... napisał/a:
Generalnie dziewczyny były dzielne.Zgrabnie przemykały między kroplami deszczu i przez "kałuże" -nawet w obcasach :twisted:

Obcasy musiały być. Obcasy są super :D
Tanc... napisał/a:
Znają się świetnie na motoryzacji choć wiedza na temat rozrusznika i zapalania była lepsza u Marysi ( miała być 1 sekunda przekręcania kluczyka w stacyjce :D a u Czajori całe 2 sekundy - ciut za długo :twisted: )

Pierwszy raz w życiu przekręcałam kluczyk w stacyjce :twisted: Najwyraźniej Marysia już w młodym wieku ma zadatki na świetną automobilistkę :D
A najładniejszy arabesque zrobiła Ladybirt :)



No to jak na pierwszy raz przekrecania kluczyka to było super !!!!
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 08, 2006 10:07 pm   

Tanc zabije za to zdjecie z bliska :evil:
Uchwyciles moment akurat kiedy sie zaslanialam :P [ tak zeby wszyscy zrozumieli to Tanc mial oczojebne [za przeproszeniem :wink: ] swiatelko przy kamerze dlatego mam takie przymkniete oczka :D ]
Ale i tak sie z Toba roprawie na zajeciach za to zdjecia :twisted:

Eh Czajori, GEMINI a nie GENIMI [kazdy sie moze przejezyczyc niem? szczegolnie ja xD ]
A poza tym jestescie stanowczo za niscy! Wszyscy widza jak sie kulic do Was musialam :wink: albo to ja za wysoka jestem :P
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Paź 09, 2006 3:55 am   

No to jak macie się ze mną rozprawiać to .....już ostatnie dwa zdiątka usunąłem. 8) Niech będzie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12