www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dyskoteki
Autor Wiadomość
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 1:13 pm   

chciałabym kiedyś wybrać się na taką plazową impreze....albo zorbić takową. Ale niestety w tym roku nie mam możlwości :(
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
bluebird:))
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: kraków
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 3:56 pm   

U mnie dyskoteki szkolne sa beznadziejne. Zawsze razem maja 4, 5 i 6 klasa... Czwartoklasistki dziko skaczą po sali, ich kolegów totalnie brak, piątoklasistki przestępuja z nogi na nogę i wymyślaja dziwne, zabiorowe układy, ich kolegów jest mało, lub brak. Szóstoklasistki wywijają bioderkami i tyłkami jak opętane, przestępuja z nogi na nogę, tworzą kółeczka,wygłupiaja się, bądź podpierają sciany. Tych, co tańczą jest najwyżej 5. (Na 4 klasy!!!)
Ich koledzy w liczebności baaaaaaaaardzo niewielkiej podpierają sciany.
Jak leci wolna piosenka sytuacja ulega zmianie (czy na lepsze sama juz nie wiem)... Czwartoklasiści jak uda im si e połączyc w parę obracają sie w kółko , tańcza odsunieci od siebie na odległość (jak najbardziej) wyprostowanych rąk. Dziewczyny albo tańczą ze soba, albo tworza coś w rodzaju kółeczek, podpieraja sciany, bądź wychodza... Piato i szóstoklasiści robia podobnie, tylko obracaja się w kółko pssssssytuleni:P
Ja osobiscie nie znosze wolniaków (nudaaaa...) czasem jestem tak dsesperowana, ze zaczynam liczyc obroty... Ale najgorsze jest jak kolega zapomni o dezodorancie:((( Ratuj sie, kto moze!!!
[/url]
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 6:59 pm   

plażowe całonocne dyskoteki są świetne... ;) ;) ach... już niedługo... złote piaski... :) :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Susan
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: from Hell
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 7:29 pm   

a czemu nikt nie wspomina o rockotekach i metalotekach? jak idziemy dużą grupą znajomych to nikt nas nie zaczepi więc jest w miare bezpiecznie, drinków nie wypuszczamy z łapek, muza sprawdzona. i jest po prostu super! jasne że zdarzają się jacyś dziwni ludzie, którzy potrafią skutecznie popsuć zabawę, ale co tam. zawsze dzieje się coś ciekawego.
_________________
"They'll just cut our wrists
like cheap coupons
and say that death
was on sale today..."
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 12:03 am   

To muszę przyznać, że na takich impreach jak np. rockoteki jest całkiem fajnie, bo ogólnie ludzie jacy tam przychodzą są, nie wiem, jak to powiedzieć, bardziej zwartą grupą niż jak się pójdzie do zwykłego klubu, gdzie jest przede wszystkim lans, i ludzie są bardziej zróżnicowani.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 9:53 am   

... i wszyscy tańczą pogo! 8) :lol:
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 12:51 pm   

Yeah 8) Uwielbiam rockoteki :D
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
Susan
Nowicjusz


Posty: 17
Skąd: from Hell
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 6:52 pm   

zawarłam mnóstwo przyjaźni na rockotekach. muzyka łączy ludzi. kiedyś nawet wymieniłam się z kolesiem numerami telefonów nie zamieniając z nim ani słowa , tylko dlatego, że miał koszulkę tego samego zespołu co ja naszywkę! trzymamy się razem. tymbardziej że nas nie lubią. zawsze mamy o czym pogadać, no i podobne poglądy. był ktoś kiedyś na takiej stricte gotyckiej imprezie? dużo w waszych miatach punków i metali?
_________________
"They'll just cut our wrists
like cheap coupons
and say that death
was on sale today..."
 
 
 
asias
Adept Baletu


Posty: 160
Skąd: okolice 3miasta
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 11:10 pm   

Nie bywam na dyskotekach. :P Na szkolnych, bo są beznadziejne, a do klubów rodzice mnie nie puszczają. Ale za to uwielbiam koncerty, też się mozna wytańczyć. :twisted:
A tak swoją drogą, to znacie może jakieś miejsce w 3miescie, w którym odbywają się rockoteki?
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Wto Sie 08, 2006 11:10 pm   

Ja nie chodzę na dyskoteki, a pozatym nie umiem inaczej tańczyć niż klasycznie......
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 12:29 am   

a ja chodzę. bynajmniej chodziłam. gdy poszłam do gimnazjum, siostra zabrała mnie do dyskoteki, najbardziej ekskluzywnego lokalu w Braniewie...

wstęp tylko dla elegancko ubranych: panowie pantofle i garniturek, panie szpilki i sukienki [ewentualnie eleganckie bluzki i spódnice].

wiek przewidywalny: od 18 do starości :lol: ale jak miało się kasę lub znajomości [właściciele klubu są przyjaciółmi mojej siostry] to się wchodziło bez dowodu.

ale nie ma tam żadnych gołodupców, po prostu właściciele nie chcą by tłumy drechów i "zbyt szybko dojrzewających" nastolatek z biustem na wierzchu się tam zwalały.

nikt tam specjalnie nie ćpa, nie okrada, nie wsypuje do kieliszka, nie wszczyna bójki, nie zmusza do nieprzyzwoitych rzeczy... a z alkoholem to różnie bywa :lol:

nikt też mnie nie zaczepia bo mam obstawę braniewskiej gangsterki [ustawieni biznesmeni panowie od 20 do 40 lat :mrgreen: z żonami czy bez, niektórzy mają nawet dzieci starsze ode mnie...].
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 12:24 pm   

XXXXXXX
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Pią Sie 13, 2010 12:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martusiaa4u 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 500
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 1:34 pm   

Hmmmm ...
Kurde ... wiecie jak ja dawno się nie bawiłam na dyskotekach ...
ale zawsze jest tak że pierwsze 30 min. siedze
i poczekam aż ktoś rozkręci towarzystwo
a potem szaleje na parkiecie cały czas =D
mogłabym tańczyć do rana hehee ;)
Jak jest fajne towarzystwo to jest udana impreza =D
_________________
" Artysta, który sprzeniewierza się prawdzie, natychmiast traci talent "

http://www.photoblog.pl/perless
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 1:41 pm   

Martusui widze, że mamy tę sama sytuację ;]
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Floren
Nowicjusz


Posty: 12
Skąd: okolice Krakowa
Wysłany: Pią Sie 18, 2006 10:00 am   

A ja lubie dyskoteki szkolne z tego powodu że u nas leci fajna muzyka (dobra polska alternatywa,rock,znacznie zadziej metal) (nie lubie techniawy i popu).Mam małą grupkę znajomych z którymi trzymam się i razem dajemy czadu.Czasem lubie się w ten sposób rozerwać.U nas nie na tłoku ani rzadnych urzywek(to normalne na szkolnych dyskotekach).A wracam kiedy mam ochotę bo szkołe mam "za rogiem".
 
 
Chat Gatto
Nowicjusz


Posty: 38
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 7:57 pm   

Ja lubię tylko dyskoteki, na których jest dużo ludzi, bo inaczej... się wstydzę :oops:
_________________
Ogólnie jest fajnie :)
 
 
baletnica_w_trampkach 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 26
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 8:20 pm   

ja chodze na wiejskie potańcówki gdzie leci muza w stylu Goombay Dance Band - Seven Tears albo Sun Of Jamaica ;P
bo przy tmy przynajmniej można tańczyć ;p

poza tym zawsze jest sie królowa parkietu bo po 12 już wszyscy sa tak pijani ze nie umieją utrzymać się prosto i tańczyć ^^
 
 
 
inscrutable.m 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
zakochana po uszy
Wiek: 34
Posty: 161
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Mar 26, 2007 8:52 pm   

a ja Wam szczerze powiem, że uwielbiam dyskoteki i wszelkie imprezy taneczne.. i w przeciwieństwie do martusi i cheryl - zawsze z koleżankami rozkręcamy imprezę, wyciagamy naszych kolegow i kompletnie nie przejmujemy isę innymi, bo przecież tu chodzi o to, żeby sie dobrze bawić, zwłaszcza ze swietnymi ludźmi =) a najlepiej w rytm rock&rolla! =) oo tak.. przy rock&rollu jest cuuuudooownaa zabawa.. =)

baletnico, przy takich "hiciorach" zawsze jest najlepsza zabawa! :P
_________________
"Dance is a garden, maybe not big, infinitely high and endlessly deep.
There is place for everyone.
Set yourself rules in order to break them, in order
to find new feelings, new realities, new dimensions. "

Jirí Kylián
 
 
Estera
Nowicjusz

Posty: 39
Wysłany: Wto Mar 27, 2007 4:20 pm   

Oh dyskoteki..:) Ja chodze tylko na szkolne. Z przyjaciółmi zawsze okupujemy pół parkietu i szalejemy do końca mprezy:D. A co do wlnych kawałków... mnie zawsze ponosi i kręce sobie piruette ;)
_________________
Taniec jest dla mnie jak narkotyk... uzależnia i znieczula...
 
 
~ balerinka ~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 30
Posty: 519
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 6:57 pm   

Ja uwielbiam wspólne dyskoteki z holendrami (z wymiany) :D Jest bosko... :D Zgadzam się z Chat Gatto, że najlepiej jest wtedy, kiedy jest dużo ludzi
_________________
"And I just thought, this is what I want to be. And I knew that dancing would be my chosen profession."

Suzanne Farrell
 
 
Chat Gatto
Nowicjusz


Posty: 38
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 8:17 pm   

ale właściwie to, że było fajnie nie zawdzięczamy Holendrom, tylko... bo ja wiem? sobie i ludziom, którzy tam z nami byli? :wink:
wg mnie najważniejsi są ludzie, którzy są na dyskotece, a nie muzyka 8)
_________________
Ogólnie jest fajnie :)
 
 
~ balerinka ~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 30
Posty: 519
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:14 pm   

Chciałaś dodać, że fajnie było bo był K... :lol: i nasze koleżanki z klasy :D Ale holendrzy też byli spoko. Na normalne dyskoteki szkolne nie chodzę (nuda) A co by było gdyby puszczali Techno...? Koszmar...
_________________
"And I just thought, this is what I want to be. And I knew that dancing would be my chosen profession."

Suzanne Farrell
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 10:32 pm   

Ja w sumie lubię dyskoteki, ale nie jak jest pare osób, ani jak jest strasznie dużo. Tylko że nie do końca potrafię się wyluzować i przestawić z klasyki, na początku bardzo się krępuję i wstydzę, ale jak się rozkręcę to jest spoko, tylko że i tak wstawiam coś a'la klasyka do muzyki rozrywkowej |np. kręcę fouettes, włoskie fouettes, robię "Kitri", kręcę piruety z piątej do piątej, tańczę kankana itp. |
W sumie bardzo dawno nie byłam na dyskotece.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Kwi 02, 2007 9:45 pm   

Bajaderka napisał/a:
np. kręcę fouettes, włoskie fouettes, robię "Kitri", kręcę piruety z piątej do piątej


:shock:
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Wto Kwi 03, 2007 2:32 pm   

Ja osobiscie uwielbiam dyskoteki, ale raczej nic "baletowego" tam nie stosuje;) Chociaz przyznam sie, ze czesto paluszki u dloni mi sie same ukladaja "po baletowemu" (to jest maniera, prawda?) :P
Czasem dobrze jest sie wyszalec na dyskotece przy hitach z mtv, ale przyznam, ze uwielbiam tez pogo na kocertach rockowych czy metalowych :twisted:
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12