www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Odchyły forumowiczów :)
Autor Wiadomość
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 6:20 pm   

oooo tak, jesli chodzi o bledy, to tez jestem wyczulona jak nie wiem.
w podstawowce wszystkim non stop zwracalam uwage, co ich troche wkurzalo, wiec zaczelam sie oduczac.
teraz trawie i miele sie cala od srodka, gdy widze bledy, ale za nic nie powiem tego glosno.
no, chyba ze ktos przesadza lub mam wsparcie
raza mnie bledy zarowno ortograficzne, jak i interpunkcyjne
a smiac mi sie chce, gdy ktos mowi, ze nie lubi bledow, a sam robi podstawowe, bo nie powiem, ze w jakichs trudniejszych slowach, bo i ja moze mam czasem taki problem
ja np NIGDY ale to PRZENIGDY nie moge zapamietac, ze nie mozna powiedziec "TAM PISZE..." tylko "TAM JEST NAPISANE". nie pamietam o tym, zawsze mowie pierwsza wersje, ZAWSZE.
i potem sie ze mnie smieja, ze niby mistrzyni ortografii, a taki blad robi
:twisted:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
*Julinka*
Adept Baletu


Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 7:52 pm   

Hmmm, moje odchyły?
-->Uwielbiam chodzić na zakupy! Nawet do spożywczego, byle gdzieś
-->Strasznie nie lubię gdy mama mi wypomina, że "tyle masz ciuchów" itp.
-->Często jak zostaję sama w domu, to boję się w ogóle gdzieś ruszać, bo mam wrażenie, że jakiś włamywacz za mną idzie:P Taka schiza:P
-->Jestem uzależniona od: komórki, robienia zdjęć(kocham po prostu!)słuchania mp3
-->Uwielbiam Blur i Gorillaz(i inne).To jest moja mania, ogólnie lubię rock :)
-->Strasznie lubię przebywać w teatrze(gdy mam występy).Mogłabym tam siedzieć godzinami, pstrykać zdjęcia...
-->Nie wyjdę z domu bez kolczyków czy branzoletek...
-->Czasem mam manię na punkcie wlosów, nie moze mi nic odstawać ani być w takim nieładzie:P
-->Mam bzika na punkcie pielęgnacji nóg :P
-->Przejmuję się tym co inni mówią o mnie
-->W domu nie lubię chodzić w jeansach i ładnych ubraniach.Wolę wygodne bluzki i spodnie
-->Dużo jem , zwłaszcza słodycze;P A i tak nie tyje...
-->Boję się jechać tramwajem, bo mam wrażenie(ale to zawsze) że ktoś chce mi coś ukraść i co chwilę patrzę na torebkę, czy ją jeszcze mam:P
-->Zawsze gdy mówię:"ale tam pisało, że..." to nagle mam taki impuls, że powiedziałam źle i się poprawiam.Od niedawna tak mam:P

:)
_________________
.::Dance is my passion::.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 8:43 pm   

*Julinka* napisał/a:
-->Często jak zostaję sama w domu, to boję się w ogóle gdzieś ruszać, bo mam wrażenie, że jakiś włamywacz za mną idzie:P Taka schiza:P


Mam dokładnie, dokładnie tak samo!!!!!!!!!!!!
Jeezuu, a jak sama w nocy jestem, to jest masakra! Z łózka się ruszyć nie moge, bo sie boje...xD
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 10:37 pm   

-A ja z kolei uwielbiam byc sama w domu... Na noc nie... na noc się boje... moze inaczej... Boje się spac jak jestem sama, bo jak mam całą noc siedziec i czymś tam się zajmowac (siedziec na forum, gadac na gg lub przez telefon, czytac) to spoko. Nie ma problemu :D
-też mam czasami manie na punkcie włosów...

Cytat:
Nie ma czegoś takiego jak "nadmiar ciuchów"!!

Racja Czajori!!! Nie ma czegoś takiego!!! Ja mogłabym ciuchy codziennie kupowac walizami... Uwielbiam to robic!

Cytat:
np. o dziesiatej-jedenstaej rano jestem strasznie rozleniwiona i najchętniej jeszcze bym spała

Ja tak samo... Rano to ja sie w ogóle nie potrafie uczyc (mówię tu o weekendach i wolnych dniach). Uzskuje aktuwnosc dopiero po południu (a najbardziej w nocy :twisted: ).

Cytat:
surówka to już najlepije, jak jest na osobnym talerzu

Jak jest na osobnym to przynajmniej mam spokój i nie martwie się, że zaraz jakies sosy mi powypływają ze wszystkigo i będzie obleśna miazga...

-tak jak Sfra i Paula nieznosze mlaskania, chlipania, dziamdziania i różnych innych tego typu odgłosów wychodzących z otworu gębowego.

-jak jest ciemno boje sie wychodzic z domu sama... nawet przejsc sie przez moją ulice... (a jest to mała, ślepa uliczka). Tak samo nie jestem chętna do nocnych sparerów nawet po ogródku...
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 10:55 pm   

- ubóstwiam stare amerykańskie (i nie tylko) filmy: "Spotkajmy się w st. Louis", "Amerykanin w Paryżu", "Deszczowa Piosenka", "Gigi", "Małe Kobietki" i długo by jeszcze wymieniać ;) uwielbiam Judy Garland, Gene Kelly'ego, Franka Sinatra...
- mimo wieku lubie zasypiać z poduszką w objęciach ;)
- nie wyjde z domu bez srebrnego motilka na szyji i ogólnie uwielbiam motyle
- boje się starości i gdy ktoś się wychyla (bo może wypaść)
- nie lubie zakupów
- lubie obserwować ludzi
- być sama w domu (również w nocy)
- jestem perfekcjonistką (wszystko mam zawsze odmierzone do milimetra), która okropnie bałagani
- kocham czarny tusz do rzęs
- jestem przewrażliwiona (na własnym punkcie)
- uwielbiam burze, chodzić po deszczu, gddy jest ciepło i zapach powietrza po ulewie
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

Ostatnio zmieniony przez Julcia Pią Cze 16, 2006 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Cze 16, 2006 10:58 pm   

A ja się nie boję chodzić sama po ciemku, dopóki nie usłyszę jakiś podejrzanych dźwięków typu szmery liści, buhania sowy itp... wtedy mam wrażenie, że ktos za mną idzie i boje sie, ale ide dalej :twisted:
inaczej mówiąc, to nie boję się, dopóki coś sie nie wydarzy. Lubie ryzykować.

EDIT: Lubię dentystów i chirurgów. :D
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 9:20 am   

ja się boję dentystów i jeszcze nie wejdę na fotel, a chce mi się ryczeć ;)

Bajaderka napisał/a:
ej, to "aha" piszę się przez samo H a nie przez CH?
wow...

a, przepraszam za tworzenie offtopicu, ale nie mgłąm się powstrzymać.

bo:
aha -> http://so.pwn.pl/slowo.php?co=aha
ale : ach -> http://so.pwn.pl/slowo.php?begin=ach

;)

pozdrawiam
m.

(czy moderator może to wyciąć jutro? ;) )

Niech zostanie, może inni przeczytają i sobie zakodują :) Moderator.
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 1:16 pm   

Jeszcze...
czasami wydaje mi się, że w jakimś miejscu już na 1000% byłam, albo, że napewno przeżyłam już taką sytuacje. A wiem, że nie jest to możliwe...
Macie też czasami coś takiego??
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 1:21 pm   

deja vu? To bardzo popularne, mam to średnio co tydzień... :) To nie odchył, tylko naturalne zjawisko :D
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 2:05 pm   

Nom... może rzeczywiście to nie odchył... Ale chciałam sie dowiedziec czy duzo osób to ma... :D

I czekałaś na odpowiedzi "ja też tak mam" "no ja też" "o i ja" "super widze że dużo osób tak ma". Przecież wiesz, że takie rzeczy nie są na forum tolerowane. Moderator.
 
 
 
Dancer in the rain
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 2:26 pm   

Myśle ze calkiem sporo :lol:

Ja tez tak czasem mam... moze nie az tak czesto ... :lol:

"Déjà vu występuje z równą częstotliwością w różnych populacjach. W różnych badaniach uzyskano wyniki wskazujące, że doświadczyło go od 30 - 96% ludzi. W znakomitej większości przypadków jest zjawiskiem występującym u zdrowych osób"

cytat ze stronki http://pl.wikipedia.org/wiki/D%C3%A9j%C3%A0_vu
_________________
`*•.¸ `*•.¸¸.•*´ ¸.•*
Ktokolwiek powiedział,
że słońce przynosi szczęście
ten nigdy
nie tańczył w deszczu
¸.•* ¸.•*´`*•.¸*•.¸
 
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 5:04 pm   

A co do ciemności i snu to mam tek że jak jest ciemno i nie słychać nikogo to myślę że za mną są ludzie z obozu koncentracyjnego i patrzą się na mnie...
Straszne...
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:17 pm   

A mi często zdaje się, że ktoś za mna idzie, śledzi, chce napaść... :(
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:25 pm   

sfra to nie złudzenie.
to ja za tobą chodzę :twisted:
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:18 pm   

No proszę, makova panienka wyjawiła swoją prawdziwą osobowość... :twisted:

Heh, z tym śledzeniem, to ja też tak mam. Wydaje mi się, że jakiś gościu z siekierą za mną łazi, czy ktoś taki... :twisted:
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:21 pm   

Makova, no to mnie rozśmieszyłaś... xD

a tak naprawdę, to ja często mam tak jak sfra, wydaje mi się że ktoś idzie za mną czy że chce mnie napaść. Albo jak idę i jest ciemno, to czasem wydaje mi się, że ktoś stoi za drzewem....

Noi jak zasypiam, jak już zasnę na chwilke, to sie czasami budze, bo mam takie wrazenie, ze wpadam w jakąs przepaśc, lecę w dół...
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:22 pm   

a, no i najważniejsze chyba:
mam ogromnego kręćka na punkcie bordowego lakieru do paznokci i czarnej kredki do oczu 8)
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:26 pm   

Oj, ja mam kręćka na punkcie czerwonego koloru...i bordowego. I na punkcie sukienek, ale niestety niemam duzo i nie chodze w nich zbyt często..:(
No,ale teraz idzie ciepła pogoda, więc bede mogła isc na zakupy, kupic sobie sukienke i wniej paradowac xD
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 11:07 am   

8) hm ,znowu znalazłem nowy wątek,którego wcześniej nie zauważyłem :lol:
Odchyły : bzik na punkcie - hihihi - nie baletu a motoryzacji :D
Lubię czarną kawę ,a w upalny wieczór zimne złociste .....z pianką :lol:
Lubię prowadzić zajęcia taneczne - choć za baletem nie przepadam :twisted: ( w końcu już mam czasami przesyt ) lubię upalne i słoneczne lato.

Nie lubie : chipsów, zimnej zimy ,jesieni i wiosny ( która wygląda jak zima ) nie lubię czekolady ,ludzi konfliktowych - staram się unikać takich sytuacji. Dalej nie pamiętam. 8)
Ostatnio zmieniony przez Tanc... Nie Cze 18, 2006 4:25 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 11:12 am   

Tanc... napisał/a:

Lubię prowadzić zajęcia taneczne - choć za baletem nie przepadam :twisted:


:shock: :shock: :shock:


EDIT: przepraszam za emotikonowy post, ale nie mogłam sie powstrzymac...
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 12:19 pm   

raisa napisał/a:
A co do ciemności i snu to mam tek że jak jest ciemno i nie słychać nikogo to myślę że za mną są ludzie z obozu koncentracyjnego i patrzą się na mnie...
Straszne...

??? Raiso, a możesz to jakoś rozwinąć (możesz mi PMa przysłać)? Czy masz jakieś traumatyczne historie rodzinne dot. obozów koncentracyjnych?

Makóvko kochana!! Ja też uwielbiam bordowy lakier! ( lub wręcz, jak to określiła moja koleżanka, "różne odmiamy buraczków" :P ) Zastanawia mnie, jak na jednym forum zebrało się tylu ludzi, któym nie przeszkadza zapach lakieru i zmywacza, bo moja rodzina strasznie narzeka na taką właśnie paznokciową aurę :D
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 12:24 pm   

cóż... ja sobie zaczęłam malować paznokcie na niebiesko... efekt oszałamiający- raz na próbie generalnej trzeba było zdjąć baletki, bo było ślisko.. i... no cóż... moja pani od baletu omało nie zemdlała ze zdziwienia ;) i tak cała grupa podziwiała moje niebieskie paznokietki nożne (bo te u rąk sobie zmyłam :D ) 8) 8) :twisted: :twisted: :D :D
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Alicja 
Adept Baletu

Posty: 84
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 18, 2006 10:15 pm   

Ignorując wątek fanatazji erotycznych na tamat stopy, z przyjemnością wypowiem się NA TEMAT :wink: .

- Uwielbiam wiatry. Te ciepłe wiosene, lekko tylko muskające twarz, te jesienne, bawiące się dziko liśćmi, te nocne, hulające radośnie po dziedzińcu Zamku i te morskie, szarpiące włosy i ubrania.
- W związku z powyższym nie znoszę bezruchu powietrza i upałów.
- Poddobnie, jak Amelia Poulin, lubię wkładać dłoń w worek pełen fasoli.
- Lubię wieczorne i nocne pory.
- Lubię rozmowy egzystencjalne przy konkretnym stoliku w Piwnicy Kany, a przy tym sączenie piwa z sokiem i zaciąganie się cienkim, waniliowym Slimem.
- Lubię nieskończenie długie, gorące, pieniste kąpiele.
- A kiedy już muszę umyć sie pod prysznicem lubię tak skierować strumień ciepłej wody, żeby oblewał mi kark.
- Lubię kroczyć przez miasto z przyjaciółmi z teatru - gdy wszyscy mają świeże, sceniczne makijaze, kostiumy, podpięte jeszcze spodnie szczudlarslkie i szczudła jeszcze w rękach, albo oparte na ramieniu.
- Następnie lubię patrzeć na twarze ludzi patrzących na mnie, kiedy idę na wspomnianych szczudłach - pięknie uzewnętrznia się jednocześnie podziw, zadziwienie i przestrach.
- Uwielbiam wyglądać przez okno pociągu relacji Szczecin - Kraków odjeżdżającego o 23.10 z Dworca Głównego.
- Uwielbiam stać poźnym wieczorem na środku krakowskiego Rynku i chłonąć wszystkie zapachy, dźwięki - całą duszę tego miasta.
- Nie jestem w stanie pojąć, jak można spać z psem w jednym łózku.
- Nie lubię gier zespołowych na wuefie - wolę skakanie przez kozła, fikołki itp.
- Nie cierpię mężczyzn bez szyi i mówiących falsetem lub głosem nosowatym.
- Na kilka stron przed końcem książki zaczynam czytać ją wyjątkowo ostrożnie, dokładnie, ostatnie zdania czytam kilka razy, potem zerkam jeszcze na początek, do środka, patrzę na okładkę i dopiero odkładam ją na półkę.

- Uwielbiam ten moment w teatrze, kiedy gasną wszystkie światła i sala ginie z zupełnym mroku.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 3:28 pm   

Ja też uwielbiam jak wychodzimy po wystepach grupą!! Wszystkie pomalowane, z jakimiś kwiatkami w głowie... hehe :D
Np. kiedyś we Wrocławiu poszłyśmy tak do MCDonalda i hmm dużo zjadłyśmy... Śmiałyśmy się, że właśnie tak wygladają baletnice pomiędzy konkursem, a ogłoszeniem wyników... :D :D :D Trzeba jeszcze wspomniec, że zachowywałyśmy się dośc głośno... chyba najgłośniej ze wszystkich (śmiałyśmy się... taka zbiorowa głupawa...) i jedna osoba wywaliła całą tace na podłogę... To był super dzień... :D

Proszę unikać pisania tak drobnym druczkiem. Jest to bardzo ciężkie do rozczytania. Jeśli nie chcesz żeby ktoś sie czegoś dowiedział to po porstu tego nie zamieszczaj. Paula.
 
 
 
małgo...
Adept Baletu


Posty: 165
Skąd: z pewnej doliny
Wysłany: Pon Cze 19, 2006 8:22 pm   

tak aniu......ja też to lubie ....diadem na głowie i jazda!!!!!!!!!!!!!
_________________
Dancing in the desert blowing up the sunshine
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12