www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Company
Autor Wiadomość
:-(
Gość
Wysłany: Wto Paź 05, 2004 10:12 pm   The Company

No fajnie, The Company Altmana nie ma juz w warszawskich kinach :-( Widzieliście? napiszcie coś!
 
 
Basia
Gość
Wysłany: Sro Paź 06, 2004 4:09 pm   

Widziałam, widziałam i nie byłam zachwycona. Dużo tańca, to fakt, ale czegoś mi brakowało. Sama nie wiem czego... Może jakiegoś wątku wplecionego w taniec? Niby jest coś o miłości i związku, ale jakoś sie to rozmywa. A jakie są Wasze opinie?
 
 
tekla
Nowicjusz

Posty: 29
Skąd: wodzislaw sl
Wysłany: Czw Paź 07, 2004 8:07 pm   

jeszcze nie widzialam filmu ale rozmawialam z pewnym tancerzem i jego wrazenia tez nie byly za ciekawe.
powiedzial ze zawiodl sie na tym filmie . jak kolezanka wyzej wspomniala duzo tanczenia ale czegos brakowalo.ogolnie film wzorowany na center stage(-a ten film jest swietny i moim zdaniem zaden inny go nie pobije no chyba ze uda sie komus nagrac cos lepszego) ale do piet mu nie dorasta.
_________________
Zagubiona w sferze tanca i muzyki...
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 2:11 pm   

O tak.Center Stage jest wspaniałe!!! Uwielbiam ten film:)) The company nie zdążyłam oglądnąć, już go nie ma w kinach. Wybierałam się wybierałam ale nic z tego nie wyszło... :( Ale może będę go miała na płytce. Jak obejrzę podzielę się wrażeniami. pozdrawiam :*
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Paź 09, 2004 10:31 pm   

A u mnie w Lublinie tego nawet w ogóle nie grali:(
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Gajda
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Paź 14, 2004 10:23 am   The Company

A co mają zrobić ludzie z małych miast gdzie o takim filmie w miejscowym Kinopleksie nawet nie słyszeli, ba twierdzą że filmów bez tgz."mordobicia" nie opłaca im sie sprowadzić. Okropność. Jezeli macie jakiś dostep do tego filmu na płycie , kasecie podzielcie się nim z innymi, lub powiedzcie jak go zdobyć . Z góry dziękuje za pomoc. Aga
 
 
monika
Gość
Wysłany: Sob Paź 16, 2004 12:55 pm   

Jejku... nic niemogę o tym filmie powiedzieć, bo... NIE BYŁO GO O NIE BĘDZE WE WROCŁAWSKICH KINACH!!! Toz to tragedia... :(( A mzoę wiecie czy będzie na cd, dvd etc?
 
 
szaga
Gość
Wysłany: Sob Lis 06, 2004 1:02 pm   The Company

Widziałam!! Widziałam!! Cudem dosłownie. Kinepolis w Poznaniu miało w planie zagrać ten film ale w ostateczności wogóle go nie zagrali. Cudem dojrzałam seans grany w Muzie. Chyba tylko jeden jedyny seans. Wyobraźcie sobie że było tylko 5 osób w tym ja z koleżanką. Żenada. A film cudny po prostu. Dla tych paru scen warto było iść. A jak była scena tańca na linie to ryczałam jak bóbr ze wzruszenia. Niestety nie ma tego filmu nigdzie. Szukałam w sieci ale nic z tego. Zapomniany film.
 
 
baska
Gość
Wysłany: Sob Lis 06, 2004 3:15 pm   

polowałam na ten film juz marca, kiedy probowałam się doczytac w pewniej niemieckiej gazecie co o nim napisali, jednak zawiodłam się bo w poznaniu w żadnym z duzych kin go nie grali a o np. muzie nawet nie pomyślałam.. ah szkoda
 
 
vincent
Gość
Wysłany: Wto Lis 09, 2004 6:53 pm   

W Polsce są tylko cztery kopie tego filmu i sadzę, że dyrektorzy kin wychodzą z założenia, że zanim zdobędą to nikt nie zechce już oglądać. Błąd. Ja pisałam do dyrekcji lokalnego kina, powiedziano mi, ze spróbują sprowadzić. Mam nadzieję, że szybko.
 
 
Weronika*
Gość
Wysłany: Pią Lis 12, 2004 8:47 pm   THE COMPANY- WIDZIAŁAM!

Mieszkam we Wrocławiu, a jest to naprawdę duże miasto, muszę jednak powiedzieć, że film Roberta Altmana grali tylko w jednym kinie i to nawet nie przez miesiąc (zaledwie dwa lub trzy tygodbie). Film...hmm...był po prostu świetny! Doskonały! i fantastycznie zrobiony! Przede wszystkim jest on dla miłośników baletu.
 
 
lorien
Gość
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 9:01 pm   

Center Stage znam na pamięć - świetny film:)
 
 
lorien
Gość
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 9:09 pm   Kto chodził na Łobzowską???

wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!
 
 
Cvalda
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Lis 18, 2004 9:46 pm   

Ktoś tu mówił, ze we Wrocławskich kinach nie było... Ale było pzreciez, w kinie Not! Tuz-tuz przy teatrze muzycznym/ Film był wspaniały, taki zyciowy i powolny. bez naciągania, upiększonych ujęć, "odjazdów" i "podjazdów", sekwencje byly niemal niewidoczne! Cudowny! Lubię takie filmy jak "the company" albo (chociaz to inna bajka) "popatrz na mnie" czy "mój nikifor". Nie maja żadnych przkełamań (tak mi się zdaje).
_________________
"Pamiętaj: dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia!"
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 10:20 am   

lorien napisał/a:
Center Stage znam na pamięć - świetny film:)


oj tak, ja też uważam że jest świetny!! :)
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 10:21 am   Re: Kto chodził na Łobzowską???

lorien napisał/a:
wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!


no właśnie ja jestem z tej szkoły....
 
 
 
lorien
Gość
Wysłany: Sro Lis 24, 2004 5:37 pm   Re: Kto chodził na Łobzowską???

sari napisał/a:
lorien napisał/a:
wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!


no właśnie ja jestem z tej szkoły....


a! to ciekawe:) a kojarzysz p. Ewę Nowak??? pozdr
 
 
magiczny kot
Gość
Wysłany: Sob Sty 08, 2005 1:45 am   Re: Kto chodził na Łobzowską???

lorien napisał/a:
wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!


No witam ja też jestem w tej szkole:)))
 
 
Ewelina
Nowicjusz

Posty: 6
Skąd: Niemcy
Wysłany: Sob Sty 08, 2005 1:05 pm   

ja też niestety się spóźniłam i filmu nie widziałam. O czym jest ten film, który wymieniacie - Center Stage?
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 9:34 pm   Re: Kto chodził na Łobzowską???

lorien napisał/a:
sari napisał/a:
lorien napisał/a:
wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!


no właśnie ja jestem z tej szkoły....


a! to ciekawe:) a kojarzysz p. Ewę Nowak??? pozdr


Tak, oczywiście że kojarzę, uczyła mnie przez 3 lata. A ty skąd? Może się znamy?
 
 
 
lorien
Gość
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 5:04 pm   Re: Kto chodził na Łobzowską???

sari napisał/a:
lorien napisał/a:
sari napisał/a:
lorien napisał/a:
wciąż się natykam na ludzi ze Szkoły Baletowej wKrakowie (teraz jest przy Łąkowej, dawniej przy Łobzowskiej). Ciekawa jest ilu z nich tu wpada:) Wpisujcie się!!!


no właśnie ja jestem z tej szkoły....


a! to ciekawe:) a kojarzysz p. Ewę Nowak??? pozdr


Tak, oczywiście że kojarzę, uczyła mnie przez 3 lata. A ty skąd? Może się znamy?


Hm..mnie tez uczyła przez 3 lata,a może nawet przez 4, nie pamiętam:) ale pamiętam,że choć dawała popalić była jedyna sensowną osobą w całej szkole:) a tanczyłaś w przedstawieniu,gdzie tańczyło się walca, w takich fioletowych paczkach, i kostiumach? do walca z Coppelii? pozdr
 
 
lorien
Gość
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 5:07 pm   

Ewelina napisał/a:
ja też niestety się spóźniłam i filmu nie widziałam. O czym jest ten film, który wymieniacie - Center Stage?


świetny film, o grupie ludzi, którzy próbują skończyć renomowaną szkołe tańca i zrobić karierę baletową:) super taniec, a fabuła przyjemna, lekka i młodzieżowa;) koniecznie oglądnij:) The Company tez piękny film, choć całkiem inny, powiedziałabym spokojniejszy;)
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Sty 12, 2005 1:04 pm   ...

Mnie osobiście film ściągnął z neta kolega...więc oglądałam wersję z lektorem w miarę wporządku ale...nie przepadamza baletem nowoczesnym a było go tam dużo....najlepszy jednak taniec na linie piękny...mmmm....pomarzyć można
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Miłośniczka tańca
Gość
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 2:41 pm   

Gdyby ktoś chciał "The company" na płytce, to proszę o kontakt na gg: 2928954. Niestety mam tylko angielskie napisy, bo polskich nigdzie nie umiałam znaleźć. Chętnie się podzielę, tylko proszę o pokrycie kosztów wysyłki. Pozdrawiam.
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Cze 08, 2005 4:43 pm   

The Company było super, chociaz macie racje, że Center Stage jednak bije ten film na głowe. W The Company najbardziej podobała mi sie rola choreografa (z białym szaliczkiem!) bo był rzeczywiscie taki, jacy są zwykle choreografowie przy pracy. takie charakterystyczne zachowania.. uwazam ze facet swietnie to zagrał. no i sama choreografia tez mniami:)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12