www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Życie maturzysty
Autor Wiadomość
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 7:54 pm   Życie maturzysty

Pewnie juz taki temat gdzies byl poruszony, ale teraz to matura jest tak na czasie :P Dzis i jutro sa testy gimnazjalne, a za rowniotki tydzien zaczyna sie piekny miesiac (maj) maturalny :/ :/:/ Jak forumowicze maturzysci to przezywaja? Bo ja jestem strasznie zestresowana :? i nawet na balecie pani mi powiedziala, ze te nerwy maturalne przeszkadzaja mi w skupieniu sie :P

Maturzysci. Co zdajecie? :P No. Podzielcie się wrażeniami :roll:

jesli ten temat byl poruszony gdzies to prosze, napiszcie gdzie :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 26, 2006 9:10 pm   

Ja maturę będę przeżywać dopiero za dwa lata (na szczęście!), ale trzymam kciuki za tegorocznych maturzystów i wspieram ich duchowo.
Pozdrawiam!
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Ewuunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, fotograf?..
Wiek: 34
Posty: 252
Skąd: zza światów.....
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 12:11 pm   

tak apropos testów gimnazjalnych. Już napisałam i mam dość.


Trzymam kciuki za maturzystów!!!
_________________
STAR WARS
And may the Force be with you.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 1:43 pm   

Dziekuje, ze bedziecie trzymac kciuki :) Fajnie gimnazjalista ktorzy juz sa po testach. Ja mam przed soba 6 egzaminow :?
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 1:51 pm   

Ja pisze polski, biologie, chemie - wszystko rozszerzone. Jeszcze trwa zawzieta nauka i strasznie sie denerwuje, z kazdym dniem coraz bardziej.
Wiecie moze czy jesli ktos nie zdawal jakiegos przedmiotu na maturze, a bedzie potrzebowal go za rok czy dwa czy moze wtedy "dopisac" mature z tego przedmiotu? Sa rozne opinie na ten temat a nikt nie wie jak jest naprawde.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 2:55 pm   

.:Agga:. napisał/a:
Wiecie moze czy jesli ktos nie zdawal jakiegos przedmiotu na maturze, a bedzie potrzebowal go za rok czy dwa czy moze wtedy "dopisac" mature z tego przedmiotu? Sa rozne opinie na ten temat a nikt nie wie jak jest naprawde.

Można. Z tego co mi mówiła siostra - to można.

A wogóle mnie już ciary przechodzą na samą myśl, że będę musiała pisać maturę z matematyki...
:? :? :shock: :shock: :cry: :cry:
BRRR!! >__<
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 3:03 pm   

Na szczęście maturę oraz wszelkie inne tego typu egzaminy mam daleko za sobą, ale trzymam kciuki za mojego Kuzyna kochanego, któy w tym roku zdaje maturę, oraz za podzielającego ten sam los mojego uroczego współmoderatora - sfra :)

... oraz oczywiście za makovą, która zdaje się zdaje egzaminy gimnazjalne :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 3:37 pm   

Czajori napisał/a:
za mojego Kuzyna kochanego


ooo tu widzę mafia się szerzy :wink:

ja też zdaję <brrr>. W tym roku polski, angielski, włoski i wos. w przyszłym spróbuje dozdawać wot. :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 4:49 pm   

a makova nie jest juz w liceum?
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 6:08 pm   

a ja mam pytanie jedno...
czy jak kogoś niedopuścili do matury (bo miał pałkę z jakiegoś przedmiotu) to po zdaniu owego przedmiotu będzie mógł ją pisać w najbliższym terminie poprawkowym tej matury?

Kasiek, Makova jest jeszcze w gimnazjum ;)
[heh ja też myślałam że Makova to licealistka, ale po prześledzeniu ponownie tematu gdzie była mowa o tym gdzie się uczymy to już wiem]

O! Super! Ale po co ta dyskusja? Czy to aż tak ważne w tym temacie czy makova jest w gimnazjum czy w liceum? Moderator
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 9:22 pm   

.:Agga:. napisał/a:
Ja pisze polski, biologie, chemie - wszystko rozszerzone. Jeszcze trwa zawzieta nauka i strasznie sie denerwuje, z kazdym dniem coraz bardziej.
Wiecie moze czy jesli ktos nie zdawal jakiegos przedmiotu na maturze, a bedzie potrzebowal go za rok czy dwa czy moze wtedy "dopisac" mature z tego przedmiotu? Sa rozne opinie na ten temat a nikt nie wie jak jest naprawde.


Ja tez pisze biologie i chemie na poziomie rozszerzonym, ale polski i angielski na podstawowym :P :P:P

A co do Twojego pytania czy można "dopisac" mature, moja odpowiedz brzmi TAK :) Nawet dzis na ten temat rozmawialam z moim wychowawcą i pokazywała mi jakąś broszurke z CKE. Tylko, ze mozesz to zrobic w ciagu 5 lat. I jakbys chciala poprawic mature z tego roku lub "dopisać" to musisz to zgłosic w sekretariacie w swojej macierzystej szkole :)

A jaki masz temat prezentacji maturalnej z polskiego???
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 3:49 pm   

Czajori... :oops:

A ja zdaję sobie maturkę z polskiego, francuskiego i wotu - wszystko rozszerzone ... i się nie stresuję, bo zabiera mi to siły :-)
Cieszę się piękna pogodą i dobrym nastrojem! - grunt to zdrowe podejście.

A juz dzisiaj miałem zakończenie szkoły i dostałęm świadectwo (bez paska), kwiatki oraz nagrodę :-)
Powodzenia wszystkim maturzystom!
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Kwi 28, 2006 8:55 pm   

Ja mam rozdanie swiadect po zakonczeniu matur u mnie w szkole, czyli 19 maja. Dziwnie tak, ale to pewnie dlatego ze chodze do prywatnego i innego od wszystkich liceum :P tzn chodzilam :) Ale za to moge sie pochwalic, ze szkole skonczylam ze srednia 4,85 czyli ze swiadectwemz paskiem :D :D:D :oops:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 10:23 am   

już 19 maja macie koniec? to bardzo szybko! ja mam ostani egzamin 29 maja, a sfra 30 maja..... pełna mobilizacja do samego końca ;)

a od wczoraj - śrdenie niepełne :lol: :lol:
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 10:24 am   

jak to niepene?
ja mam średnie , tak jest napisane na świadectwie! :D
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 10:44 am   

sisi napisał/a:
już 19 maja macie koniec? to bardzo szybko! ja mam ostani egzamin 29 maja, a sfra 30 maja..... pełna mobilizacja do samego końca ;)

a od wczoraj - śrdenie niepełne :lol: :lol:


Moja szkola jest bardzo mala (jedna klasa matyralna dzienna - liczy 27os oraz jedna zaoczna - liczy 10 osób) i zdajemy akurat takie przedmioty, ktore sa w harmonogramie matur na poczatku :P Ostatni egzamin jest u nas 17 maja - jezyk niemiecki ustny :)

A mozecie sie pochwalic swoim tematem prezentacji z polskiego? :P Moj temat to "Funkcje motywu tanca w literaturze i sztuce" :): ):)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Kwi 29, 2006 11:12 am   

A mój: "Obłąkani i szaleni w drmatach Shakespeare'a i utworach romantycznych. Przedstaw kreacje bohaterów"
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 11:09 am   

ja maturke zdaje z polskiego (podtawa), angielski (podstawa), geografia (rozszerzona) a moj temat prezentacji jest w sumie taki sam jak columbina "motyw tanca w literaturze i sztuce, omow na wybranych przykladach literackich" a moje materialy i ksiazki to Pan Tadeusz, Chłopi, Grande valse brillant, Dancing, obraz Edwarda Munch'a Taniec życia a przesłanie obrazu omowile na podstawie spektaklu mojego teatru w ktorym tańcze Przemijanie moze nawet ktos mial taka okazje obejrzenia
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 11:50 am   

To ja mam "Rozmowe Mistrza Polikarpa ze Śmiercią", "Pana Tadeusza", "Wesele", "Tango", drzeworyt Holbeina "Das alte Weib", filmy Andrzeja Wajdy "Pan Tadeusz" i "Wesele", no i jeszcze do Tanga mam "La Comparsite" :P :P:P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 2:57 pm   

ja tez na poczatku chcialam tak duzo jak ty masz mialam puscic wlasnie do wielsza grande valse brillant wersje spiewana przez justyne steczkowka lub ewe demarczyk ale niestety sie nie udalo poniewaz spektakl ktory puszczam trwa 4.50min i prezentacja calej pracy zajmoje mi 13 minut a wam?
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 7:57 pm   

Columbina napisał/a:

Ja tez pisze biologie i chemie na poziomie rozszerzonym, ale polski i angielski na podstawowym :P :P:P

A co do Twojego pytania czy można "dopisac" mature, moja odpowiedz brzmi TAK :) Nawet dzis na ten temat rozmawialam z moim wychowawcą i pokazywała mi jakąś broszurke z CKE. Tylko, ze mozesz to zrobic w ciagu 5 lat. I jakbys chciala poprawic mature z tego roku lub "dopisać" to musisz to zgłosic w sekretariacie w swojej macierzystej szkole :)

A jaki masz temat prezentacji maturalnej z polskiego???


"Przeciw stereotypom kata. Scharakteryzuj portrety Niemców w czasie II wojny światowej", lektury: "Początek" Szczypiorskiego, "Pianista" Szpilmana i "Rozmowy z katem" Moczarskiego. Poszukiwalam jakiegos tematu zwiazanego z tancem ale niestety w tym roku takiego nie bylo.

Na jakie studia sie wbieracie? Jakie kierunki?
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 30, 2006 8:15 pm   

.:Agga:. napisał/a:
"Przeciw stereotypom kata. Scharakteryzuj portrety Niemców w czasie II wojny światowej", lektury: "Początek" Szczypiorskiego, "Pianista" Szpilmana i "Rozmowy z katem" Moczarskiego. Poszukiwalam jakiegos tematu zwiazanego z tancem ale niestety w tym roku takiego nie bylo.

Na jakie studia sie wbieracie? Jakie kierunki?


U mnie tez nie bylo takiego tematu, ale poprosilam moja polonistke zeby byl. Ale to bylo jeszcze w czerwcu zeszlego roku :)

A jesli o studia chodzi to bardzo chcialabym sie dostac na farmacje (moze to dlatego, ze u mnie w rodzinie sa 2 apteki :P ) i jesli sie nie dostane to pewnie bede poprawiala mature... Ale jak narazie o tym nie mysle, tylko ucze sie :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Pon Maj 01, 2006 6:47 pm   

a ja na studia zostaje niestety w moim rodzinnym mieście Kielce poniewaz postanowilam ze zostaje w teatrze wiec musze zrezygnowac z mojego kochanego Krakowa zostaja mi w sumie jeszcze studia zaoczne ale wtedy bede musiala sobie znalezc jakas prace. A zamierzam studioiwac w-f i choreografie(eksternistycznie niestety). A w grudniu zdaje egzamin na zawodowego tancerza :wink:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 8:30 am   

To już pojutrze ... :? :? :?
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 5:05 pm   

ja wlasnie jestem po korkach z angielskiego a teraz zamierzam zasiasc do kolejnego testu z polskiego wczoraj udalo mi sie zdobyc 14/20pkt ale i tak sie boje ostatnio mialam takiego dola ze siedzialam i ryczalam ze nic nie umiem
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13