www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcia
Autor Wiadomość
Paweł
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 4:12 pm   Zdjęcia

Witam

Mam prośbę - mógłbym prosić o informowanie mnie o jakichś spektaklach i widowiskach baletowych. Chciałbym bowiem zająć się fotografowaniem takich wydarzeń.

Również przy podawaniu czasu i miejsca, prosiłbym (jeśli to możliwe) o kontakt to organizatora, aby móc się przedtem zaopatrzyć w akredytację czy inny świstek pozwalający mi robić zdjęcia z jakiegoś ludzkiego ujęcia (czy też dokumentować co się dzieje za kulisami, szczerze mówiąc zawsze uważałem to za mocno intrygujące!)

Pozdrawiam serdecznie
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 4:17 pm   

pawle, wlasnie w dziale "zycie baletomana" znajdziesz wszystkie informacje o nowych spektaklach ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 4:23 pm   

Czy interesuja Cie tylko widowiska baletowe, czy rowniez spektakle np tanca wspolczesnego?
 
 
 
Paweł
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 5:31 pm   

.:Agga:. napisał/a:
Czy interesuja Cie tylko widowiska baletowe, czy rowniez spektakle np tanca wspolczesnego?


Szczerze? Szczezre to nie wiem :) Nigdy nie byłem na spektaklach tańca nowoczesnego, więc szczerze mówiąc nie wiem jak się będę w tym czuł. Wiem że balet sam w sobie mnie urzeka do nieprzytomności, współczesny póki co - nie :)

Na pewno chętnie przekonam się czy "to jest to", ale jeszcze chętniej bym się utwierdzał w przekonaniu co do baletu :)

Byłbym wdzięczny gdyby informowano mnie również na PW, jako że nie bywam na forum zbyt często z powodu braku czasu. Ale postaram się obserwować co i jak

Pozdrawiam i dziekuje
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Kwi 05, 2006 7:36 pm   

a interesuja cie tylko widowiska w twoim miescie czy po calej polsce?
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Paweł
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 8:24 am   

Kasia :)) napisał/a:
a interesuja cie tylko widowiska w twoim miescie czy po calej polsce?


Oczywiście że w całej Polsce (+ bliskie sąsiedztwo, zależy od wolnego czasu), gdybym liczył tylko na moje miasto to zdecydowanie nie miałbym pola do popisu... :)

Zresztą nawet w ten weekend wybieram się do Szczecina na pewne "widowisko" (nie baletowe), które chciałbym uwiecznić
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 12:59 pm   

Mysle, ze cos da sie zrobic ;) jednak ja moge pomoc tylko przy spektaklach wspolczesnego i tylko w moim miescie. Jak bede wiedziala juz cos wiecej to dam znac, prawdopodobnie bedzie to maj lub czerwiec, dokladniejsze inf. podam pozniej.
 
 
 
Nusia
Adept Baletu


Posty: 213
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 3:05 pm   

Mam taką nieśmiałą prośbę - skoro dostajesz od nas "cynk";) to może moglibyśmy później zobaczyć małą próbkę Twojej twórczości? Ciekawe zdjecia są bardzo entuzjastycznie przyjmowane na forum (nawet takie z pralkami, prawda Princess Maron? ;) )
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 3:40 pm   

ogólnie takie bardzo ludzkie zdjęcia tancerzy są ciekawie przyjmowane (bo sie przy tym obala mity związane z tym że baletnica jest jakiś nadczłowiek jakby to powiedzieć) nawet właśnie takie fotografie jak roześmiana baletnica od ucha do ucha na pralce ;)

albo na przykład takie jak tutaj ;) :
http://www.balet.pl/forum...opic.php?t=1480

albo tutaj...
http://dance.net/topic/48...html&replies=18
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 4:45 pm   

wiec szykuj sie, bo 25 maja to gala gwiazd baletu w szczecinskiej operze ;) beda tancerze z innych panstw oraz spektakl "kopciuszek"
;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 5:20 pm   

ojej to bedzie chyba wspaniale widowisko sama bym sie tam wybrala a jeszcze miec zdjecia z takiej imprezy
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13