www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
akcesoria baletowe we Wrocławiu?
Autor Wiadomość
kessi
Gość
Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 3:58 pm   akcesoria baletowe we Wrocławiu?

Jest taki sklep we Wrocławiu? Jeśli tak to napiszcie gdzie. Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam
 
 
heaven
Gość
Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 12:00 pm   

Tez szukam takiego sklepu i nie moge znaleźć... :/ Słyszałam jedynie, ze obok MDk na Kołłataja mozna kupic baletki plastyczne, ale jeszcze w tym sklepie nie byłam... Jutro sie tam wybiore i zdam relację :]
 
 
Madzia vel 100krotka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: Jelenia Góa
Wysłany: Sro Paź 20, 2004 5:37 pm   

są w tym sklepie baletki?
gdzie dokładnie jest ten sklep?
bo niebawem pewnie znajdę się we Wrocku, to bym wstąpiła...
 
 
 
heaven
Gość
Wysłany: Pon Paź 25, 2004 5:57 pm   

Baletki sa, ale... DO numeru 37 tylko białe. Własciwie nie jestem pewna czy nie tyko numer 37 :/ Pojęcia nie mam co to za ulica, w każdym razie bardzo blisko Dworca głównego i MDK na Kołłataja. Kiedy znajdziesz sie w tamtych okolicach zapytaj się kogoś. Byłam w tym sklepie kilka razy, ale zawsze samochodem i dlatgo nie wiem, ani jak dojśc do niego, ani jaka to ulica i numer. Ale nie powinno byc kłopotu ze znalzieniem. Mozesz pozanć tego szewca po schodkach jak do piwnicy, takich poniżej poziomu chodnika.
 
 
tancereczka
Gość
Wysłany: Sro Gru 29, 2004 9:54 pm   

Ja wiem gdzie można kupić baletki, ale trzeba się tam nieco wkręcić .
Jeśli chcecie dalszych inf. to piszcię!!!!!!!!!!!!
 
 
Plus
Gość
Wysłany: Sro Sty 05, 2005 6:55 pm   baletki itp.

Jeśli ktoś chce kupić baletki albo puenty to słyszałam, że można je dostać i chyba też zamówić w Hali Kupców, na pasmanterii. To jest koło satrej Billi (tearaz Elea, albo jakoś tak), koło ul. Armii Krajowej
 
 
Change
Adept Baletu

Posty: 130
Wysłany: Wto Sty 11, 2005 7:45 pm   

W Astrze we Wrocławiu, chyba na ul.Kozanów....
Są tam baletki,stroje,odpowiednie rajstopy,ocieplacze i wiele innych "tanecznych" akcesorii.
 
 
weronika.
Nowicjusz


Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Sty 25, 2005 9:38 pm   

Bardzo dziękuje za informację już od dawna poszukuję takiego sklepu we Wrocławiu i nić ciekawego nie mogłam znaleść :D
 
 
Zielony kot
Gość
Wysłany: Sro Lut 16, 2005 4:08 pm   

W Astrze nie ma żadnego sklepu z akcesoriami tanecznymi!!! Przeszłam cały sklep z góry do dołu i z dołu do góry i nic nie znalazłam. Nie wiem kto napisał, że tam coś jest, ale niestety to nie prawda!!! :roll:
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lut 26, 2005 1:07 pm   

w Astrze (jest ona na ul.Horbaczewskiego) są tylko jakieś beznadziejne baletki !!!!! wiem bo mieszkam koło niej i jestem tam codziennie......ale może w KORONIE by coś było (widziałam stroje itp ale to było dosyć dawno) :D :D
 
 
 
Malinka:)
Gość
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 1:54 pm   

Czy w którymś ze sklepów w Wrocławiu można dostać minaturowe pointy??? :) :)
 
 
Madzia vel 100krotka
Nowicjusz

Posty: 13
Skąd: Jelenia Góa
Wysłany: Wto Maj 17, 2005 9:29 pm   

pliz, napiszcie gdzie NAPEWNO można będzie znaleźć baletki, bo niebawem będę we Wrocku...
kiedyś spędziłam cały dzień na poszukiwaniu baletek i niestety nie znalazłam ;(
 
 
 
Hanka
Nowicjusz


Posty: 31
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Maj 18, 2005 2:28 pm   

Powinny być w Hali Kupców na Armii Krajowej, a jeszcze gdzie indziej to już nie mam pojęcia, bi mimo iż Wrocław to duże miasto, to jesli chodzi o balet to naprawdę ciężko... :(
_________________
"Życie jest pustą kartką i tylko od Ciebie zależy, co na niej napiszesz"
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Sob Cze 25, 2005 12:20 pm   

A wiecie co? Znam panią z Wrocławia, u której można zamawiać baletki, rajstopy, body i chyba nawet pointy. Dowiem się gdzie prowadzi sklep, albo zdobędę jej namiary i tutaj zamieszczę, ok? Ale coś mi się zdaje, że chodzi właśnie o tę pasmanterię przy ul. Armii Krajowej.
 
 
weronika.
Nowicjusz


Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 7:40 pm   

Maciejko dowiedziałaś się czegoś o tym sklepie? To skandal żeby w takim dużym mieście nie było sklepu z akcesoriami tanecznymi. Body trzba szukać w sklepach z bielizną... rajstop zresztą też
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Wto Cze 28, 2005 11:20 pm   

Nie przejmujcie sie, w moim mieście tesh nie ma takich rzeczy... :( Kiedys był sklep ale zbankrutował
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
Maciejka
Nowicjusz


Posty: 31
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 9:20 am   

Jeszcze się nie dowiedziałam, bo wszyscy ze skzoły baletowej wyjechali. No, prawie wszyscy, kilka osób zostało we Wrocławiu. Niedługo wrócą i się wszystkiego dowiem. Ale to napewno nie duzy sklep, tylkp pasmanteria prowadzona przez jedną z mam.
 
 
szakalop
Gość
Wysłany: Pon Lip 18, 2005 12:35 pm   

a w decathlonie na bielanach sa baletki, i nawet sa rozmiary ponad 40. za 60 zl czy cos kolo bawelniane i skorzane moze to niby skorzane XD nie wiem
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 8:14 pm   

stroje i baletki można dostać w "ILONIE" szyją tam na zamówienie stroje do prawie wszystkich tańców. Jest to na ul. Gimnazjalnej i najlepiej zamawiać dla grup (10 i więcej osób) nie jestem niestety pewna czy te informacje są dalej aktualne (zamawiałam tam ok. rok temu) 8) :D
 
 
 
Evita
Nowicjusz

Posty: 7
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 9:11 am   

Baletki plastyczne, body baletowe są na pewno w Hali Kupców Perła przy ulicy Widnej we Wrocku na stoisku z pasmanterią. Wiem też że można z tą Panią porozmawiać na temat zamówienia paczki.
 
 
Żabka
Nowicjusz

Posty: 23
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 10:25 pm   

W koronie są baletki ale nie polecam ich, sa tam jeszcze różowe stroje i czarne getry ale szyte na bardzo chude osoby. Są tam granatowe stroje nawt ładne.
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Wto Gru 13, 2005 5:45 pm   

Byłam w Koronie i ani rusz nie mogłam znaleść baletek, getrów -nic zupełne zero :cry: Zato w Decaltonie są baletki tekstylne, które sobie kupiłam ot tak z myslą że raczej mi tylk problemów narobią - ale narazie jakoś dają radę. Wkurza meni juz powoli Wrocław - takie duże miasto a nawet nie mam chociaz najmniejszego sklepu z akcesoriami baletowymi :evil: :cry:
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 11:05 pm   

Goosia napisał/a:
Byłam w Koronie i ani rusz nie mogłam znaleść baletek, getrów -nic zupełne zero :cry:


W Koronie - Go Sporcie napewno są rzeczy baletowe :roll:
 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 2:10 pm   

drCoppelius napisał/a:


W Koronie - Go Sporcie napewno są rzeczy baletowe :roll:


są na pewno-idz "korytarzem" najbarzdiej wysuniętym na prawo i któraś odnoga :) w lewo z brzegu to dzial baletowo-gimnastyczny :) powodzenia
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sob Gru 17, 2005 7:43 pm   

ufff, w Go sporcie niewiele było, jakies wstazki, tekstylne baletki (na moje oko te baletki były niezdatne do użytkowania) :/ w dekaltonie były prześliczne "spódniczki" do body - oczywiście sobie kupiłam. pozatym w Auchan znalazłam pasy do rozciągania za niecałe 30 zł, wiec jakby ktoś bardzo potrzebował to lepszy taki pas niż żaden ;) :P <- koniec epizodu zakupów część pierwsza :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13