www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 3:09 pm   

Czy ta promocja, ze do kazdej pary point Grishko dostaje sie troczki gratis jest ciagle aktualna?
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 3:31 pm   

Jeśli chodzi o pointy łososiowe to tak :wink:
Ja za troczki czarne niestety musiałam zapłacić... :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 12:29 pm   

Czy mi sie wydaje, czy to jakas nowosc na stronie elite http://www.elite-online.pl/katalog/315_00022.htm ?
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 1:09 pm   

a faktycznie! szkoda tylko, że nie ma zdjęcia, i że płaci się 5zł za metr :shock: [ troczki kosztują tam 3 zł za metr]
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Aga
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 8:54 pm   

A zauważyliście jak poszły ceny w górę?Może nie dużo ale jednak o kilka złotych...
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:05 pm   

Nom, zauwazylam... Torby i etui chyba zdrozaly... Reszty nie sprawdzalam.
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Maj 25, 2007 9:14 pm   

A, faktycznie! Nie wiecie do czego jest ta taśma? :)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 11:08 am   

taśma jest do point :)) może coś w stylu troczek?

i souveniry zdrożały :x
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 11:19 am   

tez mi sie tak wydaje,ale do nazwy elastyczna taśma pasowało by również coś takiego (o co osobiscie ,poki co firmy grishko nie posądzam) http://img527.imageshack....e=bh310pje1.jpg
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Maj 26, 2007 11:46 am   

Witam Serdecznie!!!

Niebawem zamieścimy zdjęcie elastycznej tasiemki. W swej strukturze przypomina ona nieco elastyczny bandaż o szerokości 3 cm. Niektórzy producenci point fabrycznie wszywają taką tasiemkę.

W kwestii cen - Grishko na początku tego roku podniosło ceny wszystkich swych artykułów, z czego wynika delikatna podwyżka niektórych cen w naszym katalogu. Podstawowy asortyment (pointy, baletki, wkładki) pozostawiliśmy bez zmian.

Pozdrawiam Gorąco :-)
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 7:27 pm   

Właśnie przymierzałam się do zakupu tej spódniczki:
http://www.elite-online.pl/katalog/251_0401.htm
Ale zauważyłam że zniknął rozmiar M. :( Dlaczego? I czy jest szansa że jeszcze się pojawi? A długość 32 cm. to jest w najdłuższym miejscu?
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Czw Cze 07, 2007 9:21 pm   

wydaje mi sie, ze to co jest na stronie to rzeczy, ktore sa dostepne aktualnie w sklepie, ale chyba cala reszte oferty Grishko mozna zamowic, tyle ze trzeba poczekac na sprowadzenie

najlepiej napisac do Elite
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Cze 22, 2007 3:06 pm   PROMOCJA !!!

Witam Serdecznie!!!

Z radością informujemy, iż w okresie wakacyjnym ( lipiec i sierpień ) każdy Kupujący otrzyma rabat w wysokości 5%.

Pozdrawiam Gorąco :-)
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Natalia4;)
Nowicjusz

Posty: 33
Skąd: Oświęcim
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 6:50 pm   

Dziewczyny a czy któraś z Was zamawiała z Elite coś co musieli dopiero sprowadzić bo nie było w sklepie? Bo ja się tak zastanawiam czy zamawiać tą spódniczkę czy nie bo chciałabym ją na obóz 29.07 a dostałam odpowiedź że trzebaby czekać 6-8 tygodni :( Jak myślicie-czy jest szansa że przyszłoby do 4-5ciu tygodni??... :(
A jeśli się zamawia coś co jest na stanie to ile się czeka?? Bardzo Was proszę o info.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 8:28 pm   

Dwa tygodnie to się rzadko zdaża:)
Zazwyczaj od 2-4,5 dni.
A jak nie ma w sklepie to 7-8 tygodni.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
forum.balet.pl
ADMINISTRATOR


Posty: 107
Wysłany: Pią Lip 13, 2007 11:01 pm   

pozwoliłam sobie przeczyścić wątek (mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za wejście w kompetencje, ale mi się nudziło i stwierdziłam, że zrobię coś pożytecznego). podsumowując posty, które usunęłam:
~wszyscy się zachwycają sklepem (nie było ani jednej negatywnej opinii)
~paczki dostarczane są w ciągu 2-3 dni od zamówienia w przypadku asortymentu znajdującego się na stanie; na produkty, które trzeba sprowadzić, trzeba czekać do 8 tygodni
~obsługa jest miła, fachowa, profesjonalna i bardzo pomocna
~ceny są w miarę przystępne

Gość
_________________
Forum Balet.pl
 
 
Malejla
Nowicjusz

Posty: 24
Skąd: z Wrocławia
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 4:29 pm   

Ale cena miękkiego etui powaliła mnie na nogi :shock: Kosztowało przedtem 9zł. a teraz 19zł. :evil: Jak tak prawie wszystko podrożało to może przejdę na sanshę :roll: :? :)
_________________
Stare pointy zawsze mają duszę...a nowe nie ;-))
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:15 pm   

Mi tez sie nie podoba wzrost cen. Uwazalam ze Grishko jest najlepsza firma, niskie ceny i zadowalajacy towar, plus swietna obsluga.

Aktualnie w asortymencie sa pustki, wzrosly ceny niektorych rzeczy i to dosc znaczaco. Nie wiem czy nie odbije sie to na ilosci klientow.

Na szczescie nie wzrosly jeszcze ceny point.
 
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:25 pm   

Ja to jedynie kupuję pointy z Grishko, a nie faktycznie bo baletki też. :roll:
Ale przestawię się cgyba na Sanshę bo Grishko jest moim zdaniem za miękkiem. A dla was są zbyt miękkie czy przeciwnie?
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sie 23, 2007 8:49 pm   

Dla mnie pointy z Grishko są dobre. Uwielbiam Elite i zamierzam je dalej kupować. Dużo osób o dużym podbiciu woli sanshę, bo mają na dłużej.
Co do baletek to wolę z Sanshy, o wiele wytrzymalsze... W Grishkach rozpruła mi się podeszwa i porozklejała jakoś po miesiącu... Kupuję tylko pointy z Grishko, których cena się nie zmieniła i mam nadzieję, że nie zmieni więc wzrost cen mnie jakoś nie ruszył, ale faktycznie było taniej...

Przestrzegam, że nie jest to temat do porównywania produktów Grishko i Sansha.
j.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 8:38 am   

Czy baletki z Grishko sa klejone?
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 3:53 pm   

model 1 jest szyty. co do reszty- nie ma napisane na stronie, może do nich napisz?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 4:26 pm   

6 tez jest szyta.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sie 24, 2007 8:11 pm   

Witam Serdecznie,

Nawiązując do kilku ostatnich postów chciałabym poinformować, iż Grishko z początkiem roku 2007 podniosło ceny dla wszystkich dystrybutorów na całym Świecie, stąd i nasz cennik uległ zmianie. Pragnę jednak podkreślić, iż proponowane przez nas ceny artykułów Grishko są i tak najniższe w Europie i z pewnością dołożymy wszelkich starań aby tak pozostało. Na całym Świecie produkty marki Grishko uchodzą za bardzo prestiżowe i ekskluzywne, co ma swoje odbicie w cenie. Przykładowo w USA pointy Grishko są prawie dwukrotnie droższe od point firmy Sansha...

Pozdrawiam Gorąco!!!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 5:00 pm   

W Sanshy używam M, a takim razie w Grishko XX czy XXX?
Bo miałam XXX 2007 i były mi ciut szerokie.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12