www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 3:40 pm   

Nie jestem pewna ale to chyba dlatego, ze nie dzielona podeszwa lepiej trzyma stope w pionie, a przy dzielonej, jezeli nie masz mocnej stopy pieta leci Ci w dół.
To tylko moje przypuszczenia :oops:
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 2:54 pm   

skoro państwo sprowadzacie pointy custom, to może będzie możliwość zamówienia paczki klasycznej, bo takie widnieją w katalogu sklepu grishko.ru ? jeżeli tak, proszę o orientacyjne ceny i czas realizacji takiego zamówienia.
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 10, 2006 8:43 pm   

Witam Wszystkich Serdecznie!

Oczywiście, istnieje możliwość sprowadzenia paczki Grishko na specjalne zamówienie, są one jednak stosunkowo drogie, przykładowo: paczka klasyczna "Kitri" kosztuje ok. 1500 PLN, natomiast paczki ćwiczebne ok. 400 PLN. Przykładowe egzemplarze paczek Grishko będzie można zobaczyć w naszym salonie baletowym, którego otwarcie odbędzie się w najbliższy czwartek.

P.S.
Kalendarze rozdawane podczas poznańskiego biennale były jeszcze na 2006 rok. Obecnie dołączamy kalendarze na rok 2007.

Pozdrawiam!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Gru 23, 2006 1:11 pm   

Nasz salon baletowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00. Natomiast w soboty w godzinach 10.00 - 14.00.

Pozdrawiam Serdecznie!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 01, 2007 8:43 pm   

Jakie mam sobie zamówić rozmiar baletek z Grishko (model 6). Moja stopa ma około 230 mm. Na codzień noszę buty w rozmiarze 37 lub 38. Pointy zamawiam w rozmiarze 4,5. Myślicie, że 37,5 w numeracji Grishko będą dobre.
No i jeszcze nie wiem jaka szerokość. Pointy fouette miałam xxx, a elite mam teraz xx. Szerokość C czy D??
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Sty 06, 2007 10:04 pm   

dostałam odpowiedź. ta cudna paczka Kitri kosztuje.... ok 1500pln! :shock: :shock: :shock: ale kupiłabym sobie, kurczę.... gdybym miała kasę :D
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 11:37 am   

Ja sie chciałam zapytac o Spodenki 'sauna effect'. Jaka jest dokladnie dlugosc ich nogawki? :wink:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 6:28 pm   

Długość nogawki zalezy od tego jak rozmiar zamowisz ;)
Ja mam rozmiar 34 (troche male bo nie bylo wiekszych a nie chcialam dlugo czekac na dostawe) i nogawka dosiega do kolan - jak je naciagniesz to sa dluzsze.
 
 
 
Ewuunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, fotograf?..
Wiek: 34
Posty: 252
Skąd: zza światów.....
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 8:04 pm   

właśnie, zależy od tego czy chcesz którkie czy długie ;)
jeżeli chodzi o te dłuższe, to ja mam rozmiar 38 i są do kostek, ale są "pomponiaste" więc można je jeszcze trochę naciągnąć.
_________________
STAR WARS
And may the Force be with you.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sty 10, 2007 11:43 pm   

A czy te "grishkowe" rozmiary odpowiadaja naszym polskim? Tzn jesli chodzi ospodenki sauna efect oczywiscie. Bo moja kolezanka ma rozmiar 46, a takiego nie ma... :roll:
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 9:18 am   

Jestes pewna ze 46, moze chodzi o 36 lub np na metce jest jakis blad.
Rozmiarówka Grishko jak najbardziej odpowiada tradycyjnej rozmiarowce : S=34, M=36, L=38.
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 10:30 am   

Tak. Jestem pewna, ze 46. Mam nawet teraz te spodnie przed soba, bo je pozyczylam :P Ja nosze L i te sa na mnie dobre... I co teraz? o.O
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Sty 11, 2007 10:36 am   

Moze maja zle wszyta metke z rozmiarem. Wydaje mi sie ze Elite nie robi rozmiarow do 46 :shock:
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 11:14 am   

http://www.elite-online.pl/katalog/269_da14c.htm
Czy za bawelniane ligginsy 3/4 73 zl. to nie za duzo?? :| Ja swoje kupilam za 14 :roll:
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 2:03 pm   

ja swoje za 7 zł ;)
73 zł to piekielnie dużo. zdziwię się, jak ktoś to kupi... chyba trzeba mieć za dużo kasy... :shock:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 4:34 pm   

.:tutu:. napisał/a:
http://www.elite-online.pl/katalog/269_da14c.htm
Czy za bawelniane ligginsy 3/4 73 zl. to nie za duzo?? :| Ja swoje kupilam za 14 :roll:


Moze sa bardzo wytrzymale :P , ja za swoje placilam 12 :)

Czy Grishko wydaje katalog w formie gazetki?

http://img469.imageshack....=defaultti0.jpg - ta paczka mi sie podoba, wydaje mi sie ze jest dostosowana do cwiczen.
Jak czesto zdarza sie ze uczennice OSB moga cwiczyc w takich "cwiczebnych paczkach"?
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Lut 04, 2007 7:15 pm   

.:Agga:. napisał/a:

Jak czesto zdarza sie ze uczennice OSB moga cwiczyc w takich "cwiczebnych paczkach"?


Aggo, każdy nauczyciel, który chce żeby wariacja nabrała pewnego rodzaju połysku każe uczniowy zakupić taką paczkę. Nie musi być ona piękna ani ozdobna, ważne żeby sterczała (ja sama jestem posiadaczką takowej-białej i kiedyś dawałam jej fotki na forum). Już tłumaczę o co mi chodziło z tym połyskiem :-) No więc weźmy np. port de bras, w paczce nie zrobisz pozycji przygotowawczej ponieważ zawadzisz o paczkę a w wariacjach jest to bardzo nie eleganckie. Po za tym zupełnie inaczej wariacja wygląda gdy tańczysz ją w paczce :-)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 9:17 pm   

Witam Wszystkich Serdecznie!

Faktycznie cena wkładek silikonowych wzrosła, gdyż firma Grishko od nowego roku wyraźnie podniosła ich cenę. Tłumaczą to faktem, iż poprzednia cena była ceną promocyjną, która toważyszyła pojawieniem się wkładek silikonowych Grishko na rynku. My również byliśmy tym faktem bardzo zaskoczeni...

W kwestii paczek - są one dostępne wyłącznie na specjalne zamówienie. Wszelkie pytania odnośnie modeli oraz cen prosimy kierowć bezpośrednio na naszego maila: info@elite-online.pl

Pozdrawiam Gorąco!!!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pon Mar 05, 2007 7:05 pm   

Wiadomo, ze podwyzszenie ceny z 30 na 49 zlotych to duzo. Ale z drugiej strony 49 zlotych za silikonowe wkladki do point to naprawde bardzo malo...Ja moje Point Comfort kupowalam za 110 zlotych! Chociaz sa warte swojej ceny. Dobrze amortyzuja kiedy wskakuje na point, sa wygodne, nie uciskaja. Polecam kazdemu nawet za wyzsza o 19 zl cene :)
A co do firmy Grishko to ich pointy sa fenomenalne, szczegolnie Vanagnova i Fouette.
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 7:41 pm   

http://www.elite-online.pl/katalog/index.html

Przeczytajcie informację zamieszczoną po lewej stronie.

Gratulacje :!: :D
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Mar 16, 2007 8:08 pm   

a czego się było spodziewać? czy ktoś przyzna, że to NIE JEST najlepsze wnętrze? toć to jest najlepsze najlepsiejsze wnętrze ^^

p.s. już wiem, skąd raisa wzięła swój avek xD
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Kwi 06, 2007 2:41 pm   

Witam Wszystkich Serdecznie!!!

Kierując się dobrem naszych Klientów, do każdej zakupionej pary point Grishko dołączamy troczki - GRATIS


Pozdrawiam i Życzę Spokojnych Świąt :-)
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 6:38 pm   

CZy ktoś może kupił/ używał tego pajaca i może coś o nim powiedzieć czy taki krój zdaje egzamin czy nie?

http://www.elite-online.pl/katalog/2302da76.htm

Bo kusi mnie i nęci on :wink: ale cena jest doś wygórowana.
 
 
Calineczka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, miłośnik
Wiek: 32
Posty: 121
Skąd: kielce/kraków
Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:49 pm   

Musze przyznać, że też się nad nim zastanawiam ale cena zniechęca, więc razem z Ayaką czekam na odpowiedź. :D

EDIT: a czy ktos wie gdzie mozna kupic takie pajace tylko, że tańsze?
Ostatnio zmieniony przez Calineczka Wto Kwi 17, 2007 4:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
kamita
Nowicjusz

Posty: 26
Skąd: Warszawa i Wrocław
Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 3:45 pm   

Ja mam dosyć podobny w kroju pajac z Grisho
http://www.elite-online.pl/katalog/2310_4001.htm
Jest dosyc wygodny, mysle ze ten nawet moze miec troche bardziej wygodna góre, to zależy czy ktoś lubi takie "ramiączka"
Na co trzeba zwrócić uwagę to to że obydwa pajace mają dosyć szerokie nogawki u dołu, z jednej strony jest to wygodniejsze bo można pod spód założyć nakostniki ale z drugiej strony czase ta szerokość mi trochę przeszkadza a jak się podwinie taką szeroką nogawkę to już ładnie tak nie wygląda no i efekt ocieplenia troche inny.
Aha ten moj jest zrobiony z dosyc grubego materialu, dobrze grzeje ale nie wyglada sie w nim tak super, tzn mimo ze brzuch mam wciagnięty to jak mam pajac to wygląda jakbym miała wystający.
Ale ten materiał z którego ten pajac o którym piszesz widziałam "na żywo" i to jest tak jakby takie cieniutkie bucle (jeśli tak się to pisze) i bardzo ładnie wygląda na ciele.
Sama zastanawiałam sie nad spodniami - z tego materiału (http://www.elite-online.pl/katalog/2303da73.htm) - super wyglądają tylko miały za długie nogawki dla mnie i dlatego zdecydowałam się na ten pajac (http://www.elite-online.pl/katalog/2310_4001.htm).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12