www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 11:53 am   

a jak z rozmiarem? pokrywa się z twoim normalnym rozmiarem ciuchów, czy musiałaś wziąć mniejszy/większy?
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pią Lip 28, 2006 10:15 pm   

sa odrobine zanizone-ja najpierw ubolewalam nad tym ze z braku 36 zmusialam zamowic 38 ale i ten jest w sam raz jesli nie odrobine przymały.. :roll:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 29, 2006 3:36 pm   

O tak, rozmiary są troche zanizone. Ja sama na codzień noszę rzeczy w rozmiarze 34 (rzadko się zdaża 36). Ostatnio nabyłam kostium z welurową wstawką, lecz był tylko w rozmiarze 38, więc go wzięłam. Noi okazuje się, że jest tylko ciut za duży, ale przeszyłam go troszkę i jest ok.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Sie 23, 2006 4:56 pm   

czy macie może sztywne etui na pointy? sprawdza się?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Sie 30, 2006 3:08 pm   

dwa pytania:
1. kiedy w końcu będzie otwarcie sklepu w łodzi?
2. dlaczego pointy novice są tylko do bodajże rozmiaru 5? ja mam np. rozmiar stopy 41 (grishko 6.5) i już nie mogę sobie ich kupić...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Wrz 05, 2006 12:31 am   

Witam Serdecznie!

Otwarcie naszego salonu zaplanowane jest na koniec września. Obiecuję, że warto jeszcze chwilkę poczekać... Będziemy o wszystkim na bieżąco informować.

W kwestii point Novice, istnieje możliwość sprowadzenia na specjalne zamówienie większych rozmiarów.

P.S.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferowanych przez nas artykułów, bardzo proszę o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pozdrawiam!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
0 600 255 596
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Martis95 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 79
Skąd: Thorn
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 6:27 am   

Dziękuje! Ale chodziło mi bardziej oto czy jest jeszcze jakis model Point nadajacych się dla początkujących :)
Z góry dziękuje za iodpowiedz :lol:
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, jeśli serce nie znałoby łez.
 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Wrz 14, 2006 7:22 pm   

Dobry wieczór!

Dobór point to kwestia bardzo osobista. Każda tancerka kieruje się własnymi preferencjami. W zasadzie każdy z oferowanych przez Grishko modeli może być odpowiedni dla początkujących.


Pozdrawiam!
ELITE s.c.
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Agasiek 
Koryfej


Posty: 761
Wysłany: Pią Wrz 15, 2006 9:41 pm   

A czy można gdzieś w Poznaniu kupić pointy Grishko?
_________________
Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem. Havelock Ellis
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 3:22 pm   

mozna kupic grishki w poznaniu na ul łąkowej. szczegóły w wątku o sklepach w poznaniu
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Wrz 16, 2006 11:53 pm   

A ja mam pytanie, a mianowicie czy pojawią się w ofercie sprzedaży paczki klasyczne (romantyczne) lub cwiczebne? Jeśli tak, to kiedy?
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Wrz 17, 2006 12:06 pm   

Witam Wszystkich Serdecznie!!!

W październiku asortyment zostanie nieznacznie poszerzony (głównie o kostiumy...) Jeśli chodzi o paczki, kilka sztuk zostanie wystawionych w naszym salonie w Łodzi. Jeśli są osoby zainteresowane kupnem paczek Grishko bardzo prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny.

Pozdrawiam!
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 14, 2006 9:34 pm   

A w kolorze troszke malo typowym? Np bordowym lub szafirowym?
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Martis95 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 28
Posty: 79
Skąd: Thorn
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 4:20 pm   

A ja mam pytanie czy ceny point sie zmienia? Na nizsze oczywiscie:)
_________________
Dusza nie znałaby tęczy, jeśli serce nie znałoby łez.
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 4:48 pm   

a może martis chodzi o jakieś promocje?

ale chyba to fakt, że już ceny niższe by się po prostu nie opłacały...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 7:18 pm   

Chcę zamówić baletki grishko model 6, są tam trzy szerokości baletek.
Ja mam wątpliwości które średnie czy średnio szerokie na moją stopę o szerokości 9,5 cm?
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 9:56 pm   

Ja też zawsze mam problem z dobieraniem szerokości w Grishko... Mogliby podac na stronie jakieś wskazówki... :?
Ale jednak radziłabym średnie... Zawsze sie baletki troche rozbiją, a jak będę za szerokie to stopa będzie brzydko wyglądała...
 
 
 
Aga
Adept Baletu


Posty: 149
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 10:18 pm   

Mam taką samą szerokość stopy, 95 mm, i kupuję baletki o średniej szerokości ( C wg oznaczeń Grishko).Poza tym warto napisać maila (z rozmiarem w milimetrach) a Panie dobiorą odpowiedni rozmiar.
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 11:43 pm   

Ayaka napisał/a:

Ja mam wątpliwości które średnie czy średnio szerokie na moją stopę o szerokości 9,5 cm?

a w którym miejscu 9, 5? ;)
Ja bym Ci radziła wziąc XXX....
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 3:41 pm   

Szerokość 9.5 tam gdzie kończą się palce stopy. W baletkach nie podano szerokości w X tylko jest B - wąskie, C - średnie, D - średnio szerokie. http://www.elite-online.pl/katalog/123model6.htm
Enigma. Stopę mam długą na grishkowy rozmiar 40.5 ale ta szerokość to zagadka.

Miło by było gdyby oprócz oznaczeń B,C,D choć przybliżone wymiary w milimetrach się pojawiły :-)
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 3:58 pm   

Witam Wszystkich Serdecznie!!!

W prawdzie firma Grishko nie podaje żadnych konkretnych informacji dotyczących doboru szerokości, jednak przy najbliższej aktualizacji naszej strony (t.j. 2-3 tygodnie) postaramy się zamieścić kilka pomocnych wskazówek.

Pozdrawiam!!!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 11:48 am   

Chciałabym ponowić moje pytanie do ELITE, gdyż to naprawde bardzo wazne... A mianowicie, czy jest możliwośc zamowienia point w kolorze bordowym?
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Lis 21, 2006 6:57 pm   

Witam Serdecznie!

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia point Grishko w kolorze bordowym. Czas realizacji zamówienia - ok. 8 tygodni

P.S.
Mam gorącą prośbę aby pytania dotyczące produktów Grishko kierować bezpośrednio na nasz adres mailowy: info@elite-online.pl

Życzę Miłego Wieczoru!!!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 03, 2006 7:24 pm   OTWARCIE SALONU BALETOWEGO

Witamy Wszystkich Serdecznie!!!

Z radością informujemy, iż 14 grudnia (czwartek) odbędzie się oficjalne otwarcie naszego salonu baletowego "Elite", mieszczącego się w Łodzi na Placu Wolności 10/11. Naszym gościem specjalnym będzie Pan Nikolay Grishko - właściciel firmy GRISHKO Ltd.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych w godzinach 16.00 - 19.00.

P.S.
Już od poniedziałku (04.XII) do każdego zakupu dołączamy kalendarze baletowe na 2007 rok.

Pozdrawiamy Gorąco!!!
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Gru 06, 2006 11:12 am   

Jak wyglada sparwa zamowienia point z dzielona podeszwa? Czy sa one dostepne w sklepie czy trzeba je zamawiac w jakis specjalny sposob? Jaka jest ich cena (bo spotkalam sie tylko z tym ze pointy/baletki z dzielona podeszwa sa drozsze niz te z normalna - nie wiem czemu tak jest w koncu jest na nich mniej skory wiec powinny byc tansze).
Czy pointy z dzielona podeszwa sa przeznaczone dla zaawansowanych tancerzy (dlaczego?)?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13