www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELITE s.c. - wyłączny dystrybutor Grishko w Polsce
Autor Wiadomość
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Sob Wrz 08, 2007 6:27 pm   

Raczej XX (ja mam Sanshy W a Grishko XXX a w 2007 XXXX)
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 28
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:48 pm   

Mam pytanie...
Czy spodnie sauna effect te 'dziecięce' są krótkie czy długie? Warto takie krótkie kupować?
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Wrz 15, 2007 8:38 pm   

Sauna effect dla dzieci to krotkie spodnie, roznica jest tylko w rozmiarze miedzy tymi "doroslymi" spodniami. Cena jest taka sama, wiec chyba lepiej kupic spodnie dla doroslych. Długie spodnie sauna effect sa drozsze - kosztuja 47 zl.
Jesli myslisz o zakupie takich spodni to lepiej skontaktowac sie z firma W&T, na zmowienie poczekasz troche dluzej ale bedziesz miala takie spodnie jakie chcesz i taniej - o okolo 10, 12 zl. Osobiscie uwazam ze spodnie sauna effect w W&T sa mocniejsze od tych z Elite.
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:24 pm   

Ja uważam raiso, że powinnaś wstrzymać się z zakupem tych spodni o kilka lat.
Jesteś jeszcze w "małej" klasie i na próbach musisz być rozebrana ze wszystkich ocieplaczy, więc w tych spodniach raczej nie będziesz.
Jeżeli chcesz w nich chodzi po korytarzu to gwarantuję, że będzie Ci zimno..
Nie potrzebnie wydasz pieniądze.
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 10:14 am   

Nie wiem czy ktos zauwazyl ale wpisujac w google haslo Sansha jako pierwszy link (sponsorowany) pojawia sie Salon Elite.
Co Elite ma wspolnego z Sansha? Z tego co wiem to zupelnie nic. Firma musiala zaplacic zeby ich link pojawial sie jako pierwszy i okreslic przy jakich haslach ma tak byc.

Jestem tym bardzo zdziwiona. Takich rzeczy sie nie robi!
 
 
     
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 12:53 pm   

To są akurat prawa handlu. Każdej firmie zleży na jak największym zysku różnymi sposobami. Nie uważam żeby to był jakiś okropny pomysł.
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
     
Fleuve 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 31
Posty: 267
Wysłany: Pon Gru 17, 2007 11:06 pm   

Ktoś ostatnio zamawiał pointy w Elite? Czy nadal dodają troczki?
EDIT: I czy ktoś zamawiał te wkładki modyfikowane. Jestem ciekawa jak się przyjęły.
_________________
life on mono.
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Gru 18, 2007 1:40 pm   

[quote="Fleuve"]Ktoś ostatnio zamawiał pointy w Elite? Czy nadal dodają troczki?


Na ich stronie jest że dodają troczki cały czas
http://www.elite-online.pl/katalog/index.html
 
     
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Gru 21, 2007 1:23 pm   TROCZKI

Witam Wszystkich Serdecznie!!!

Informuję, iż troczki w dalszym ciągu dołączane są do każdej pary zakupionych point.
Do każdej paczki dołączamy również kalendarze na 2008 rok.

Pozdrawiam i życzę radosnych Świąt :-)
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
     
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 05, 2008 4:33 pm   

Witam Serdecznie!

Oczywiście kalendarze na 2008 rok w dalszym ciągu dołączane są do każdego zamówienia.

Pozdrawiam!
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
     
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro Sty 16, 2008 12:13 pm   

Witam Serdecznie,

Pragniemy poinformować, iż z początkiem 2008 roku firma Grishko podniosła ceny niektórych swoich produktów. W związku z powyższym cennik na naszej stronie internetowej, również ulegnie zmianie (przykładowo: nowa cena point wyniesie 106 PLN). Zmiana nastąpi z dniem 01.02.2008. Do końca stycznia obowiązywać będzie stary cennik.

Pozdrawiam!
Magdalena Tonn
ELITE s.c.
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
     
śnieżka_balerina 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 4:44 pm   

jak jest rozmiarówka strojów tzn. jaki numer to jaki wzrost?? pilne... ja mam ok. 173cm wzrostu czyli jaki numer?
 
 
     
ELITE
Nowicjusz


Posty: 32
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 29, 2008 8:07 pm   

Witam!

Wszelkie pytania tyczące się produktów Grishko prosimy kierować bezpośrednio na adres: info@elite-online.pl lub telefonicznie 042 6326925 ( 10:00 - 18:00 )

Pozdrawiam Serdecznie!
Magdalena Tonn
_________________
tel/fax: 042 632 69 25
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Lut 05, 2008 7:16 pm   

swoją drogą, dostałam e-maila z odpowiedzią, czy zmieni/ła się cena baletek. odpisali mi, że do końca tego tygodnia będzie stara cena, więc kupuj kto może ^.^ chyba, że potem zrobią promocję... ale wątpię ;)
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Sro Lut 06, 2008 3:05 pm   

Czy ja mam spozniony zaplon, czy to jakies nowosci?
http://elite-online.pl/katalog/316_liko.htm
http://elite-online.pl/ka...terystyczne.htm
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
     
mała_mi
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 32
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 7:13 pm   

groteska napisał/a:
Czy ja mam spozniony zaplon, czy to jakies nowosci?
http://elite-online.pl/katalog/316_liko.htm
http://elite-online.pl/ka...terystyczne.htm


Wkładki to rzeczywiście coś nowego, różnią się trochę od tych drugich wkładek silikonowych, i jedne i drugie to silikon hipoalergiczny, wkładki Liko są jednak głębszei mają mleczny kolor. Planuję zakup tych Liko to potem mogę zdać relację. Charakterki były chyba wczesniej...

http://elite-online.pl/katalog/317_nakladki.htm

To tez od niedawna pojawiło się na stronie, ale w ofercie mieli już wcześniej gdyz zamawiałam :D Być może podobnie jest z wkładkami. Podejrzewam, że w ELITE mają więcej takich drobiazgów, ale nie wszystkie są wystawione na stronie. Mogę się jednak mylić :D
Ostatnio zmieniony przez mała_mi Czw Lut 07, 2008 8:54 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 7:49 pm   

Jak dzialaja te nakladki - link podala mala_mi. Ktos je stosowal?
Czy to jest cos takiego jak ma Sansha? Ze zdjecia ciezko wywnioskowac jak to odpowiednio przykleic.
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 7:54 pm   

na oko to takie, jak z sanshy ; na stronie grishko są co najmniej 4 (łącznie z tym) rodzaje nosków... http://grishko.ru/enribbons/accessories_4254.htm

http://grishko.ru/enribbons/accessories_4477.htm - co to jest?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 8:02 pm   

Tak na oko to cos w rodzaju podeszwy, ale nie wiem po co. Moze jak odpadnie jak ktos ma klejona :)
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 8:08 pm   

hmm, nazwa tego czegoś wskazuje, że jest to ochrona podeszwy. ale po kie licho podeszwie ochrona? :shock:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
mała_mi
Nowicjusz

Wiek: 31
Posty: 32
Wysłany: Czw Lut 07, 2008 8:46 pm   

Aggo mam takie nakładki ( http://elite-online.pl/katalog/317_nakladki.htm) i są naprawde w porządku. Nie wiem jak wytłumaczyć ci "jak to się przykleja", ale spróbuję to jakoś zobrazować :D

http://img175.imageshack....akladki1nz4.jpg

Według rosyjskiej strony grishko jest to model nakładek naklejanych- (tak jak podałam), a te z linku, który podała gonia to nakładki wszywane. Nie wiem jednak dokładnie na czym polega to wszywanie.

To "coś" o pyta gonia to są "naklejki na podeszwy"- cytuję dosłownie ze strony. (tłm. z rosyjskiego) jest to dokładnie zobrazowane jak kliknie się aby powiększyć miniaturkę. Jednak nie mam pojęcia czemu ma to słuzyć :D Wydaje mi się że amortyzować "sliskość"

EDIT:Przepraszam, pomyliłam numerki na zdjęciu pointy. Tak więc powinno być odwrotnie. Jeszcze raz przepraszam :D
Ostatnio zmieniony przez mała_mi Czw Lut 07, 2008 10:09 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lut 08, 2008 9:20 am   

Mala_mi dziekuje za wyjasnienie. Juz wiem ze warto kupic :)
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 5:42 pm   

dostałam dzisiaj nowe baletki, model 1 (z dzieloną podeszwą). Pierwsze wrażenie [bez przymierzania, tylko na wzrok]- super, porządne szycie i w ogóle
po przymierzeniu - bossko.... ślicznie układają się na stopie i w ogóle ich nie czuć! Polecam, nie powiem, polecam... a jak jeszcze bardziej dopasują mi się do stopy, to już w ogóle będę śmigać w nich jak giselle :twisted:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
~ balerinka ~ 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 30
Posty: 519
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 5:51 pm   

Aha, a ja się właśnie zastanawiałam, jakie są te z dzieloną podeszwą tylko pointy, bo wyglądają bardzo ładnie:)

Co do baletek to wiem, bo właśnie takie mam, już od dawna kupuję z dzieloną, bo są dużo wygodniejsze:)
_________________
"And I just thought, this is what I want to be. And I knew that dancing would be my chosen profession."

Suzanne Farrell
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pon Lut 11, 2008 5:53 pm   

ja też, ale tu nie chodzi nawet o podeszwę, ale ogółem o baletki- o klasę wyżej niż te, które miałam do tej pory.

gdzie ty z grishko masz pointy z dzieloną podeszwą? :shock:
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13