www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII Międzynarodowe Biennale Tańca Współczesnego
Autor Wiadomość
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 4:14 am   VII Międzynarodowe Biennale Tańca Współczesnego

Czy moze ktos wie kiedy odbywaja sie warsztaty w poznaniu w tym roku??
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 8:32 am   

Od 19 do 27 sierpnia --> http://www.ptt-poznan.pl/stronyi/600.php :)
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 10:40 am   

a oto wstepne informacje z PTT:

VII Biennale trwać będzie od 19 (sobota) do 27 (niedziela) sierpnia 2006, z dniem wolnym od zajęć 23 (środa). Rejestrację rozpoczniemy w piątek 18 sierpnia od godziny 10.00.
Ceny pozostawiamy na dotychczasowym poziomie: 250 zł - grupa 50 osobowa, 350 zł - techniki z akompaniamentem, 420 zł - tango argentyńskie, 300 zł pozostałe grupy.
Zapisy rozpoczną się pod adresem internetowym www.ptt-poznan.pl od 15 maja, godzina 12.00 (w samo południe).

W tym roku, obok tradycyjnie obecnych na poznańskich warsztatach technik jak m.in.: contemporary dance, funky i broadway ! jazz, hip-hop, modern, body conditioning, flamenco, pojawią się także nowe techniki: ethno jazz, afrocaraiben z elementami folkloru meksykańskiego, tańce izraelskie.

Zaprosiliśmy do współpracy pedagogów lubianych i cenionych przez Państwa. Będą tancerze Polskiego Teatru Tańca, Joachim Sautter, Kristine Ax, Teo Munoz, Krystyna Frąckowiak, Iwona Olszowska oraz wielu innych. Po raz drugi przyjeżdża Jean Claude Marignale, który został przez Państwa bardzo wysoko oceniony w zeszłym roku.
Na Biennale pojawią się także nowi pedagodzy: William Ramasike (afro dance), Antonio Garcia (salsa), Anna Grabka-Szpilman (Pilates), Dorota Gołąb (tańce izraelskie).
W tym roku gościć będziemy w Poznaniu wielką gwiazdę tańca francuskiego Karine Saporta.
Będzie także nowy nauczyciel flamenco!

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla miłośników tańca współczesnego -Tani! ec współczesny - muzyka, ruch, obecność - po! prowadzi Christine Fricker z Francji, a „Metody pracy w teatrze tańca” przybliżą pedagodzy - liderzy artystyczni zespołów tańca współczesnego.

W tym roku mamy dla Państwa wyjątkową propozycję festiwalową. Będziecie mieli okazję zobaczyć nowe spektakle Polskiego Teatru Tańca, produkcje dwóch teatrów francuskich: Cie Itinerrances i Cie Kelemenis, teatrów tańca z Polski oraz spektakl Karine Saporta.

Wraz z Akademią Muzyczną im.I.J.Paderewskiego w Poznaniu, Polski Teatr Tańca organizuje podczas warsztatów seminarium naukowe pt. „Inspiracje dalcrozowskie w edukacji muzyczno-ruchowej, choreoterapii i sztuce tańca”.

Niestety nie będzie w tym roku propozycji dla najmłodszych.

Pracujemy nad formułą, tak lubianego przez Państwa, pokazu mistrzów.

Obiecujemy, że koncerty (inauguracyjny i finałowy) odbędą się na Dziedzińcu Różanym!
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 3:54 pm   

Dostalam takiego mejla od PTT. Fajnie, ze mysla oni o zeszlorocznych uczestnikach. Ciagle tez dostaje wiadomosci o premierach baletowych :) Bylam w zeszlym roku i wybieram sie w tym. Takze forumowicze, spotkamy sie :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 8:31 pm   

ja także będę! :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 8:50 pm   

Tranquality napisał/a:
ja także będę! :D


no to moze poważnie zastanowie sie nad przyjadem!:D :P



mam pytanie... o co chodzi z formami płatności??? tzn. jakby ktos mógł to jakoś wyraźniej wytłumaczyc mojemu małemu rozumkowi...? ;) z góry dziękuję :*
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 9:07 pm   

rozumiem małgoś, że entuzjazm tranqa wywołał u ciebie chęć wybrania się na te same warsztaty co on? :lol:

ludzie cosz tu sie dzieje! koniec offtopu ;)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Mar 25, 2006 9:30 pm   

Małgoś napisał/a:

mam pytanie... o co chodzi z formami płatności??? tzn. jakby ktos mógł to jakoś wyraźniej wytłumaczyc mojemu małemu rozumkowi...? ;) z góry dziękuję :*


a konkretniej co chciałabyś wiedzieć?
płaci się w dwóch ratach, oczywiście można też z góry zapłacić całość. Przelewem. Pierwszą ratę trzeba uregulować w ciągu 2 tygodni od zapisania się na kurs. Wszystkie szczególy co i jak plus numer konta pojawią się na stronie internetowej, dodatkowo dostaniesz też maila.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:16 am   

Nefretete napisał/a:
Ceny pozostawiamy na dotychczasowym poziomie: 250 zł - grupa 50 osobowa, 350 zł - techniki z akompaniamentem, 420 zł -tango argentyńskie, 300 zł pozostałe grupy.


chodzi mi głownie o to... tzn. za kazde inne zajecia (techniki) płaci sie osobno? i idzie sie na to na co chce? wogole.... jak wygladaja cale warsztaty? i na co najlepiej sie wybrac?:) chyba mam tyle pomysłów na te wakacje i obawiam sie ze bede musiala wybierac :cry: :D
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Mar 26, 2006 11:23 am   

tak, każdy kurs/technika są opłacane z osobna, stąd te różnice w cenach podane wyżej.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 10:15 pm   

planowane są jakieś spotkania forumowiczów podczas tej imprezy? ;) ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 10:40 pm   

jasne ze tak! tylko ze jeszcze nic nie ustalamy, bo nie wiadomo kto bedzie i w ogle co i jak. wszystko się ustali później :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 4:02 pm   

Ja bede na 100% :): ):) Czekam na te warsztaty juz od zakonczenia poprzednich. I z checia poznalabym osobiscie forumowiczow :): ):):)

Nasunelo mi sie takie pytanko. Czy przed 15 maja na stronie PTT bedzie zamieszczona rozpiska wszystkich technik, zebysmy mogli sie zastanowic wczesniej??? (nie pamietam jak bylo w zeszlym roku).
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 9:15 pm   

myśle, że powinny pojawić się informacje o pedagogach i technikach, ale dokładnego planu z godzinami, grupami, stopniem zaawansowania chyba jeszcze nie będzie.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 3:46 pm   

Nefretete napisał/a:
myśle, że powinny pojawić się informacje o pedagogach i technikach, ale dokładnego planu z godzinami, grupami, stopniem zaawansowania chyba jeszcze nie będzie.

Nie wiesz kiesy to bedzie? Bo juz sie nie mozemy doczekac :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 4:47 pm   

15 maja rusza serwis informacyjny wraz z zapisami na stronie głowenj PTT
www.ptt.poznan.pl
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 4:55 pm   

Acha. Mialam nadzieje, ze serwis info bedzie uruchomiony wczesniej ... No coz. Trudno :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
Carmenn 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 35
Posty: 30
Skąd: Neverland
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 8:51 pm   

A czy ktoś z uczestników poprzednich warsztatów, mogłby mi podać, za którą technikę ile się placi?
_________________
http://edenamarga.deviantart.com/
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 20, 2006 9:24 pm   

pisalam juz wczesniej, ale powtorze:
Ceny pozostawiamy na dotychczasowym poziomie: 250 zł - grupa 50 osobowa, 350 zł - techniki z akompaniamentem, 420 zł - tango argentyńskie, 300 zł pozostałe grupy.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Carmenn 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 35
Posty: 30
Skąd: Neverland
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 1:57 pm   

Tyle to ja wiem, nie wiem tylko ktore to sa techniki w grupach 50 osobowych a ktore to "pozostałe"...
_________________
http://edenamarga.deviantart.com/
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 2:10 pm   

a o to chodzi... trudno w tej chwili powiedzieć. grupy 50-osobowe to te, które mają zajęcia na największych salach, którymi teatr dysponuje w czasie warsztatów. dokładnie okaże się dopiero, gdy pojawi się dokładny plan. ale nietrudno się domyśleć, że chodzi o techniki najpopularniejsze (hip-hop, funky, w zeszłym roku ogromnym zainteresowaniem cieszyła się salsa, więc może też to... głowy nie dam.)
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 8:51 pm   

od jutra zapisy...
na jakie kursy się wybieracie ? :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 9:15 pm   

Ja chyba pojade na afrocaraiben, brodway i jazz 8)
Oby :)
 
 
Carmenn 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 35
Posty: 30
Skąd: Neverland
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 9:17 pm   

wszystko jeszcze zależy od ceny i rozkładu zajęć...
_________________
http://edenamarga.deviantart.com/
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 11:25 pm   

jak na ironie o godzinie 12. 00 nie będę mogła siedzieć przy komputerze, ale będę akurat w PTT :roll: mam nadzieję, że zostanie cos interesującego znaim wróce do domu.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13