www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Barre au sol - Warszawa - zajęca
Autor Wiadomość
donna_barbara
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:18 pm   Barre au sol - Warszawa - zajęca

Gdzie w warszawie mozna zapisać sie na zajęcia z barre au sol? wiem, ze w Studium taneczno aktorskim i jeszcze sa organizowane przez Harmony, czy jakos podobnie ta firma nazwywa się (ale u nich drogo), a w studium tylko raz w tygodniu.

a moze polecicie mi cos innego? Póki co chodzę na jogę, wg. metody Iyengara, chodzilam tez na Astange jogę. Jestem dość niska i obawiam się, ze joga nie wysmukli mi ciała, a raczej je "poszerzy" - klatkę piersiową, rozbuduje mięśnie, a szczególnie barki, łydki, stopy.Osobom wysokim, o smukłej sylwetce świetnie rzeźbi ciało. Co o tym myślicie? Mi wydaję się, że dla mie lepszy byłby własnie barre au sol czy pilates. Joga oczywiście też, ale nie wyłacznie lub specjalnym wariancie.
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:51 pm   

ponoć tutaj tez jest barre au sol http://www.oko.com.pl/oko...trona=okooferta

ale jak tam wygladają zajecia to nie wiem, nigdy nie byłam


a metodę pilatesa polecam zawsze i wszedzie, bo sama uważam, że jest świetna. tylko że tez nie wiem, gdzie w wawie ktoś porządnie tego uczy.

no i wszytstko zależy od tego, co chcesz osiągnąć - bo w zalezności od tego dana metoda może być albo korzystna, albo nie.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
dorotaholownia
Nowicjusz

Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 11:23 am   

pilates jest rewelacyjny. gdy jeszcze mieszkałam wlublinie, chodziłam na zajęcia do GTWPL, gdzie tą metodą była prowadzona rozgrzewka. samam bardzo dużo nauczyłam się. można powiedzieć że osoba P. Haki otworzyła mi głowe i cialo. jestem jej wdzięczna- i będę do końca życia
 
 
kamita
Nowicjusz

Posty: 26
Skąd: Warszawa i Wrocław
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 5:18 pm   

Zajęcia z barre au sol są prowadzone w szkole na Moliera
Tutaj znajdziesz grafik:
http://www.taniec.w-wa.net
Zajęcia dla początkujących prowadzi Pani Alvarado a dla średniozaawansowanych prowadzi Pani Kosiewicz.
Jeśli wcześniej ćwiczyłaś barre to powinnaś sobie dać radę i na jednych i na drugich zajęciach
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13