www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 4:31 pm   

Warto zauwazyć, ze niektóre nicki można zoabczyc od góry do dołu, jako osoby, które ostatnio napisały posty. Jest to zrozumiałe, keidy użytkownik jest nowy, bo wtedy moze mieć cos po powiedzienia w większosci tematów, ale jak widze nick starego użytkownika od góry do dołu i to aż przepraszam bardzo nie chce mi sie tego czytać, bo wiadomo,ze większosc postów bedzie bez sensu, a nawet jeśli przeczytam i nawet cos napisze a potem znowu ta sama osoba to wysiadam...
p.s mam nadzieje, ze to jasne
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 5:06 pm   

Nie rozumiem. Zdażają sie takie sytuacje ? Bo ja osobiscie odnotowąłme odwrotnie.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 5:23 pm   

Wydaje mi sie, że sytuacja na forum sie troche poprawiła...
Moderatorzy już nie kasują tyle postów, a użytkownicy juz chyba bardzoej sensownie piszą... Nie wiem czy tak jest naprawde, le takie jest moje odczucie... No i SUPER!
 
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:16 pm   

sfra napisał/a:
Nie rozumiem. Zdażają sie takie sytuacje ? Bo ja osobiscie odnotowąłme odwrotnie.


No coraz rzadziej ale wg mnie tak
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 8:35 pm   

aankaa_baletnica=) napisał/a:

Moderatorzy już nie kasują tyle postów, a użytkownicy juz chyba bardzoej sensownie piszą...


moderatorzy posty kasowali i będą kasować nadal jeśli będą uznawać je za niewłaściwe, niezgodne z tematem itp.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 9:42 pm   

no tak, wiem. Ale to co napisałam jest ze sobą powiazane... Bo przeceiż logiczne, ze jak użytkownicy piszą bardziej sensowne posty to moderatorzy mnie kasuja, bo nie mają czego kasowac.
Nie wiem czemu jesteś do moich wypowiedzi i do kasowania postów (czy nie wiem czego) tak bojowo nastawiony... :(
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 9:47 pm   

nie jestem bojowo nastawiony, tylko wyjasniam pewne niejasności... ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
makova
Gość
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 4:54 pm   

sfra napisał:
(...) zdecyduje Rada Artystyczna Forum Balet.pl składająca się z Moderatorów i Administratorów Forum.

gonia05 napisał:
Czyżby na forum panowała oligarchia?? (...)

sfra napisał:
Tak i prosze nie komentować tego FAKTU!

i wy się ludzie dziwicie że taki kwas powstał. :roll:
normalnie kółko wzajemnej adoracji i tyle. bo my mamy to do siebie, że nie potrafimy znaleźć granicy -> chcemy żeby forum było 'merytoryczną wymianą zdań' a zarazem żeby panowała tu 'miła rodzinna atmosfera'. przyjmijmy do wiadomości że
tak
się
nie
da(kropka/spot/point).

ALBO będziemy mieć suche posty przypominające wstęp do podręcznika fizyki kwantowej, ALBO koło wzajemnej etc... nie możemy tego wypośrodkować, bo tego się nie da wypośrodkować. z jednej strony mamy (jak to zacny sfra nazwał) Rada Artystyczna Forum Balet.pl składająca się z Moderatorów i Administratorów Forum.
która reprezentuje wysokiej klasy stopień sztywniactwa w kwestii offtopików, słownictwa, stylu wypowiedzi a jednocześnie uczestniczy we wspomnianej już wzajemnej adoracji, co nierzadko jest naprawdę uciążliwe dla osób w niej nieuczestniczących. z drugiej zaś strony mamy osoby "nowe", reprezentujące głód wiedzy, niedoświadczone, pytające, udzielające odpowiedzi oraz spotykające się nie ze zwracaniem uwagi (czego wszyscy sobie życzylibyśmy) ale z naskakiwaniem wręcz ze stony rady artystycznej etc.
wiecie co, im bardziej stajemy się sobie bliscy, tym łatwiej się ranimy (?).
tyle ode mnie, tak na odchodnym, bo jak czytam co wypisujecie to białej gorączki dostaję. tak tylko weszłam, pośmiać się z was :roll:
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:28 pm   

makova napisał/a:
sfra napisał:
(...) zdecyduje Rada Artystyczna Forum Balet.pl składająca się z Moderatorów i Administratorów Forum.

gonia05 napisał:
Czyżby na forum panowała oligarchia?? (...)

sfra napisał:
Tak i prosze nie komentować tego FAKTU!


ekhem, ktoś tu chyba nie rozumie słowa oligrachia.... przypominam podstawowe szkolne wiadomości z WOS-u: rządy oligarchiczne cechują się tym, ze niewielka grupa ludzi sprawujących władzę, robi wszystko dla siebie, dbając tylko o własne interesy. jakoś nie zauważyłam tego u nas, ale może się mylę.....

Cytat:
ALBO będziemy mieć suche posty przypominające wstęp do podręcznika fizyki kwantowej, ALBO koło wzajemnej etc... nie możemy tego wypośrodkować, bo tego się nie da wypośrodkować.


czyżby? jak narazie W MIARĘ nam się to udaje.... bo my nie chcemy tu ani kółka wzajemnej adoracji ani podręcznika - lecz baletowej dyskusji i okazji do nawiązywania przyjaźni.

Cytat:
z drugiej zaś strony mamy osoby "nowe", reprezentujące głód wiedzy, niedoświadczone, pytające, udzielające odpowiedzi oraz spotykające się nie ze zwracaniem uwagi (czego wszyscy sobie życzylibyśmy) ale z naskakiwaniem wręcz


no popatrz... :? do tej pory wydawało mi się ze nowe osoby nie są tak źle traktowane jak piszesz, bo inaczej by tu długo nie zostawały.... a zostają.

zresztą i tak cię ja ciebie chochołku! :*

ps. dla ewentualnych zdezorientowanych - NIE MA czegoś takiego jak Rada Artystyczna Forum
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Gość

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:37 pm   

sisi napisał/a:

Cytat:
ALBO będziemy mieć suche posty przypominające wstęp do podręcznika fizyki kwantowej, ALBO koło wzajemnej etc... nie możemy tego wypośrodkować, bo tego się nie da wypośrodkować.


czyżby? jak narazie W MIARĘ nam się to udaje....


a całym szacunkiem kochana, ale słyszysz co mówisz? :roll:

sisi napisał/a:

ps. dla ewentualnych zdezorientowanych - NIE MA czegoś takiego jak Rada Artystyczna Forum
[/quote]

sfra napisał:
prosze nie komentować tego FAKTU!

:roll:
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:42 pm   

Pewnie liczyl na poczucie humoru naszego kochanego Forum, ale najwyrazniej sie przeliczyl... :? :? :?
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:44 pm   

Cytat:
a całym szacunkiem kochana, ale słyszysz co mówisz?


takie jest moje zdanie. jeżeli twoje jest inne, wyraź je.

Ariodante: dobrze ze chociaz ty to zauważyłaś... :?
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Gość

Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:47 pm   

już wyraziłam.
no cóż, w takim razie to ja się przeliczyłam licząc na sfra. :? a z autopsji wiem, że poczucie humoru powszechnie tępioną wartością na forum było, więc jakoś mi do głowy nie przyszło żeby tak zacny użytkownik mógł dawać tak haniebny przykład innym użytkownikom!
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Lut 08, 2006 5:50 pm   

Wyczucie humoru w postach zalezy w duzej mierze od czytajacego...
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
makova
Gość
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 1:35 pm   

ależ bzdura galopująca! od moderatorów!!

btw. po waszych reakcjach widać jak na dłoni że przez te moje ponad 1000 postów nie nauczyliście się jeszcze doszukiwać w nich czysto żłośliwej ironii (że tak to po imieniu już nazwę).
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 1:57 pm   

Makova kochana oczywiście że "się nauczyliśmy" albo wręcz umiemy :) i nieustająco odczytujemy. "Moderatorzy" to nie jakis stwór straszliwy i wielogłowy, tylko kilkoro ludzi, którzy jak pisałam wyzej "robią co mogą" kierujac sie regulaminem, swoją (subiektywną) oceną danej sytuacji i dobrem forum.
Moge powtórzyc tylko: chetnie weźmiemy pod uwagę wszelkie sugestie i uwagi, rozumiem więc że mamy wykazywac sie większym poczuciem humoru? :roll:
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Czw Lut 09, 2006 10:40 pm   

makova napisał/a:
po waszych reakcjach widać jak na dłoni że przez te moje ponad 1000 postów nie nauczyliście się jeszcze doszukiwać w nich czysto żłośliwej ironii (że tak to po imieniu już nazwę).


Nie martw sie: to bylo tak oczywiste, ze nadziwic sie nie moge, ze to wlasnie Ty nie dostrzeglas ironii w poscie sfra i zarzucalas Forum zwalczanie poczucia humoru. Swiadczy to najwyrazniej o tym, ze byc moze piszac poczucie humoru masz, natomiast brak Ci jego przy czytaniu.

Zeby zamknac sprawe raz na zawsze: nie znam osobiscie nikogo z Was, nie wiem, jakie sa miedzy Wami uklady i szczerze mowiac, nie zamierzam tego dochodzic, bo malo mnie to interesuje. Wiem natomiast, ze wielu z Was nawiazalo przyjaznie, niewazne, czy tylko korespondencyjnie, czy tez "w realu", wiem tez ze sa miedzy kilkoma osobami animozje. Nie ma w tym nic dziwnego - forum to w koncu zbiorowisko osob o podobnych zainteresowaniach, a takze teatr normalnych (i nienormalnych) ludzkich zachowan, wiec to, ze od czasu do czasu dojdzie tutaj do eksplozji nie jest dziwne. A jednak od kulturalnych ludzi oczekuje sie, ze takie napiecia rozladowywac beda poza Forum, wlasnie dlatego, ze to poza Forum doszlo do ich eskalacji (nawet jesli sama "eksplozja" odbyla sie na Forum). Wiekszosc czlonkow grupy nie ma pojecia, o co Wam chodzi, jakie sa miedzy Wami uklady, wiec wywalanie tutaj przed nimi wszystkich brudow jest po prostu obrzydliwe.
Jesli macie jakies problemy ze swoimi przyjaciolmi z Forum, zalatwiajcie je poza nim. Zostawmy Forum omawianiu spraw, ktore interesuja wszystkich.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:33 am   

Wracając do problemu poruszonego powyżej przez Ladybirt: mam totalnie odmienne odczucia. Nowe osoby, które wypowaidają się w każdym możliwym temacie, robią to najczęściej pod wpływem entuzjazmu z nowego członkostwa (wiadomo, neofici są najbardziej gorliwi :evil: ), i niestety są to najczęściej posty typu "ale macie fajnie, może kiedyś też tak będę umiał/a". Z kolei gdy widzę post "doświadczonego użytkownika" to najczęściej jest on treściwy i coś wnosi do dyskusji. Niestety, zauważyłam ostatnio, że im więcej ktoś ma do powiedzenia, tym rzadziej pisze na forum... :(
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 12:29 pm   

pisząc "nowi użytkownicy" miałam namyślisz tych którzy są z nami pare dni. Zaś przesadnie piszące osoby to uzytkownicy, którzy sa z nami ok miesiac, dwa. Takie jest moje odczucie.
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 3:18 pm   

Czajori napisał/a:
Niestety, zauważyłam ostatnio, że im więcej ktoś ma do powiedzenia, tym rzadziej pisze na forum... :(


Zgadzam się w 100% z Czajori i bardzo nad tym ubolewam ... :( Ostatnio na forum wypowiada się tylko kilkoro użytkowników. A reszta czasami coś dopowie ... Szkoda ...
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
makovaaa
Gość
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 9:38 pm   

Ariodante napisał/a:
Jesli macie jakies problemy ze swoimi przyjaciolmi z Forum, zalatwiajcie je poza nim. Zostawmy Forum omawianiu spraw, ktore interesuja wszystkich.


AGRH
to jest właśnie nasz największy problem (no dobra, niech będzie że 'nasz' a nie 'wasz'). nie potrafimy rozgraniczyć gdzie się zaczyna uprawianie prywaty, tak samo jak swoją prywate coponiektórzy traktują jakby była ponad innymi prywatami a prywaty innych to nie prywaty tylko "zaśmiecanie forum" (to chyba ulubione wyrażenie moderatorów :roll: ).

jeszcze raz nawołuję/proponuję/zarządzam: chyba znacie mój styl bytności na tej zacnej witrynie. na ironię odpowiadam kąśliwym komentarzem, bo nic, naprawdę nic nie sprawia mi większej przyjemności w sytuacji która zaistniała. i już się zamykam, i nic nie mówię, i idę sobie od was.

btw. coś przymiera to forum ostatnimi czasy. macie co chcieliście... :roll:
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 9:42 pm   

Przymiera? Jakos nie zauwazylam. Moze jedynie normalnieje ;-) ....
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:21 pm   

a przymiera przez tą waszą fałszywą uprzejmość dla wszystkich, dla mnie to forum jest jedną wielką rz***, z której wszyscy tak naprawde sie śmiejemy, tak jak ta wasza żałosna "czarna lista"....!!!

post ocenzurowano
Administrator Kasia G
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:29 pm   

Ariodante napisał/a:
Przymiera? Jakos nie zauwazylam. Moze jedynie normalnieje ;-) ....


Mnie sie jednak wydaje, że przymiera... wali się... coraz mnie osób pisze... To ma byc normalne?? I was (moderatorów i adminów) to cieszy??
 
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:32 pm   

Według mnie przedtem było znacznie lepiej...Było mnóstwo ciekawych postów i wogóle...A teraz (przynajmniej ja) pisząc każdego posta zastanawiam się czy moderatorzy tego nie usuną...
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14