www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 7:26 pm   

Tranquality napisał/a:
zgadzam się całkowicie... pamiętejmy, że to forum tematyczne - o balecie - dla przypomnienia niektórym... dlatego też uważam, że niektóre dyskusje nie mają tu sensu... (choćby ta o zwierzętach... jeśli chcecie o tym porozmawiać znajdźcie forum o zwierzętach... pewnie jest takie w sieci...)


W sumie masz racje, ale wydaje mi sie ze pogadalnia przekształciła sie w miejsce w którym użytkownicy mogą sie nawzajem poznać i wymieniac opiniami i o to chyba chodzi! Przeciez topic "przyjaznie", "avatary", "zdjecia" też jest baaaaardzo luźno zwiazany z baletem, a służy głownie wymianie opini i wzajemnym poznawaniu się :)
Żeby nie bylo ze jestem za zasmiecaniem forum, także uwazam ze nie powinno się twożyć takich topików (jak ten o zwierzakach), ale skoro już jest i wyjety został z innego watku to dajmy mu istnieć - narazie cieszy sie duża popularnością :) Na przykład nie małe poruszenie wbudził wąz jednej forumowiczki, tudzież papuga lub tchórzofredka i nikt wtedy nie myślał ze ten wątek jest niepotrzebny...
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 8:29 pm   

Tranquality napisał/a:

dlatego też mam propozycję... co myślicie o tym, aby w POGADALNI rozmawiać tylko na tematy przynajmniej luźno związane z kulturą i sztuką, bo to jest jakoś powiązane z tematyką forum...? to tylko taka propozycja, czekam na Wasze opinie...


Podpisuje się pod tym obiema rękami :) Nie obrażając nikogo, ale guzik :D mnie obchodzi jak wygląda wasz piesek, kotek czy inne hodowane zwierzątka i inne tego typu tematy. Uważam, że swobodne zakładanie topicków w 'Pogadalnii' powinno być ograniczone, tak jak Tranq napisał do tematów luźno związanych ze sztuką, kulturą albo ze sprawami forum.
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:01 pm   

Odpowiadając sisi i Tranquality: pewnie, że forum jest dla wszystkich i przychodzą po to, żeby się czegoś dowiedzieć (trafiłam tu z tego samego powodu :)) . Mam tylko nadzieję, że zdobywanie wiedzy nie będzie zawsze szło w parze z lawiną postów :twisted:
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:04 pm   

... lawiną postów i żaleniem się jakie się ma małe podbicie, albo że jest się grubą i niską...
:x :x :x
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:10 pm   

to sie chyba sprowadza do jednej osoby...nie denerwujcie sie tak tylko grzecznie porozmawiajcie ..
zloscia mozecie ja jedynie wypedzic z forum a grzecznie rozmawiajac mozna dojsc do porozumienia.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:11 pm   

sfra napisał/a:
... lawiną postów i żaleniem się jakie się ma małe podbicie, albo że jest się grubą i niską...
:x :x :x


Widze, że nie tylko mnie to bardzo denerwuje :x Błagam zróbmy z tym coś ! To jest forum baletowe, a nie kółko wzajemnej adoracji, gdzie wszyscy sobie mówią jacy są piękni, utalentowani, mają super podbicia i figurę ... :|
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:19 pm   

Kasia :)) napisał/a:
to sie chyba sprowadza do jednej osoby...nie denerwujcie sie tak tylko grzecznie porozmawiajcie ..
zloscia mozecie ja jedynie wypedzic z forum a grzecznie rozmawiajac mozna dojsc do porozumienia.


to się akurat tyczy kilku osób.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 9:50 pm   

Kasiu :) , przecież wszyscy Moderatorzy próbowali załatwić to grzecznie.
Naprawdę można stracić cierpliwość! Grr!
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:07 pm   

i tym samym chyba ktos zrezygnowal przez to ze swojego udzialu na forum :roll:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:08 pm   

cierpliwość można stracić też wtedy, kiedy ktoś przez 2 miesiące pisze tyle postów co inni przez pół roku... :roll: :roll:
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:08 pm   

ktos moze miec wiecej czasu od innych..
i wiecej do powiedzenia..
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:10 pm   

Rezygnacja z udzialu na Forum naprawde nie mowi o niczym. Niedlugo chyba bedziemy w ogole na to nieczuli, bo za czesto sie to ostatnio dzieje, i to wcale nie z winy moderatorow czy samego Forum. Mozna sie obrazac, ale zeby deklarowac odejscie z Forum trzeba sie zastanowic, bo obrazanie sie ma to do siebie, ze trwa kilka dni, a deklaracja brzmi powaznie i potem trudno powrocic na Forum z twarza. Wiec zastanawiajcie sie najpierw troche nad tym, czy rzeczywiscie jestescie gotowi opuscic Forum, zanim napiszecie "odchodze". A jesli rzeczywiscie macie taka intencje, to napiszcie w Pogadalni post pozegnalny, zeby bylo jasne, ze odchodzicie. Jesli zas nie chcecie robic wokol tego szumu, napiszcie do ktoregos z adminow o zablokowanie konta.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:13 pm   

ja bym sie na to np nie zdobyla. za bardzo lubie to miejsce. ;)
no, chyba ze ktos mi juz pozadnie cos zrobi ze zaboli to wtedy bylabym do tego gotowa (mimo ze z ogromnym trudem)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:14 pm   

Kasia :)) napisał/a:
ktos moze miec wiecej czasu od innych..
i wiecej do powiedzenia..


Może czas i ma i do powiedzenia też, tylko szkoda że nie zawsze na temat i coś wartościowego ...
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:16 pm   

a znajdziecie tu osobe bez grzechu? :roll: (no to zaczyna sie naskakiwanie na mnie, staram sie ludzie!)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:19 pm   

Nie chodzi o to, czy "z grzechem" czy bez grzechu, ale ile tych grzechow ma i czy chce sie poprawic.
tak nie przytykajac, Kasiu, zobacz ile w ciagu godziny ostatniej napisalas "grzesznych" postow ;-) . Widzimy, ze sie starasz - moze za miesiac bedziesz wzorowym Uzytkownikiem FORUM BALET PL. Wtedy przyznamy Ci medal za dobry przyklad ;-) .
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:21 pm   

Kasia :)) napisał/a:
a znajdziecie tu osobe bez grzechu? :roll: (no to zaczyna sie naskakiwanie na mnie, staram sie ludzie!)


Zgłaszam swoją anielską kandydaturę :P
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:24 pm   

Ariodante napisał/a:
tak nie przytykajac, Kasiu, zobacz ile w ciagu godziny ostatniej napisalas "grzesznych" postow ;-) . Widzimy, ze sie starasz - moze za miesiac bedziesz wzorowym Uzytkownikiem FORUM BALET PL. Wtedy przyznamy Ci medal za dobry przyklad ;-) .


chcialabym :D ale moze byc roznie bo ze mnie niesforny bachorek ;)
bede sie jednak starac i kiedys na pewno bede chociaz PRAWIE idealnym uzytkownikiem :D
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:32 pm   

tak Ariodante, tyle że ja dziękuje siedzieć na forum, wśród użytkowników którzy cały czas gadają i wypominają mi to że jestem na czarnej liście! albo piszą podteksty tego typu jak Julcia czy Ania. po prostu mnie już szlag trafia. jestem na czarnej liście, więc od razu dajcie mi najlepiej bana na forum bym nie mogła dalej nabijać postów, bo chyba jestem tu tylko po to, według niektórych forumowiczów!! dobra nie będe wróżką to nie, koniec tematu!! w sumie to dobrze że mnie na CL wsadziliście bo przecież pisze takie bzdury i nabijam nieumiejętnie posty, w których (według niektórych) wręcz widać by tylko mieć wyższą range. miło że mnie tak szufladkujecie, drodzy użytkownicy!! napiszę kolejną bzdure na forum gdy i na forum sie uspokoi, i wy zmądrzejecie, no i co najważniejsze - ja zrozumiem, że nie mogę należeć do tego forum, bo niedosyć że nie tańczę to mam znikome pojęcie o balecie!
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Pon Lut 06, 2006 12:28 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:38 pm   

A ja mam wrazenie, ze wszystkim sie jednakowo obrywa, tylko trzeba do tego podejsc z dystansem, a najlepiej z humorem, ale o humor pewnie trudno w takiej sytuacji. Nie przesadzajcie - i tak wiekszosc nabitych dzis postow zniknie stad w ciagu kilku dni, bo nie maja zadnej wartosci dla samej dyskusji. I robimy to sprawiedliwie, bez patrzenia na nicki.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:48 pm   

"forumowicze" - chodzi mi nie o mod-ów i adminów, tylko o tych normalnych użytkownikach.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 10:49 pm   

Niedlugo i oni dolacza do szanownego grona w CL :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 11:00 pm   

Kasiu:
jesli odnotujemy zdecydowaną poprawę to oczywiście można "zejść" z czarnej listy.

Princess:
jeszcze ci trochę brakuje, ale spokojnie, moze juz niedługo.... wszystko zależy od ciebie.

kasiu i princess:
nie bądźcie wobec siebie az tak krytyczne! nikt z nas nie jest święty, kazdemu zdarza się nabijać puste posty. jestem pewna, ze nikt nie ma na celu was obrażać a juz tym bardziej nikt nie twierdzi ze wszystko co złe to wy!
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 11:04 pm   

Przypominamy, ze CL lista nie sluzy do pietnowania uzytkownikow, ale pewnych zachowan, ktore uznalismy za szkodliwe dla Forum. Inne fora maja system kolorowych karteczek etc., jak w sporcie, w naszym Forum takiej opcji nie bylo, wiec zalozylismy CL. Jest to rodzaj Czyscca - kazdy ma szanse poprawic sie i "zejsc" z CL.
Czasem po prostu nie mamy juz sily na powtarzanie ciagle tych samych uwag i przy nicku pojawia sie CL.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie Lut 05, 2006 11:08 pm   

Kasia :)) napisał/a:
ktos moze miec wiecej czasu od innych..
i wiecej do powiedzenia..


no tutaj bym polemizowała. chodzi o umiar i wyczucie. ktoś może mieć mnóstwo czasu, ale powstrzyma się od zbędnych na tym forum wypowiedzi. Kasiu, chociażby Twoj post w tym temacie - że się poprawisz, itp. To nie jest na temat - to nie jest watek o tym jakim jestem uzytkownikiem i ze cos obiecuje. Tylko o wadach i zaletach funkcjonowania tego forum.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14