www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:47 pm   

Czy Wy myślicie, że my naprawdę nie mamy nic lepszego do roboty, tylko zwracanie Wam uwagi, kasowanie postów i pisanie jak to ludzie nabijają psoty i że trzeba przyciąć ???? :?

Moderator/ administrator też człowiek i też go czasem ponoszą nerwy (ad. sprawa z przedszkolem) i nie nalezy się obruszać tylko traktować to z przymrużeniem oka.
MY TEŻ SIĘ ŚMIEJEMY! :P
I lubimy Was (niesfornych, pokornych - wszystkich) - inaczej byśmy tutaj nie byli! :wink:
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
Ostatnio zmieniony przez sfra Pią Lut 10, 2006 11:48 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:48 pm   

Nie, no jasne. Najlepiej zróbny na forum totalną samowole, każdy robi co chce, pisze o czym chce i jak chce. Mnie np. nic nie obchodzi to jakie macie podbicie i to że "Wiesia powiedziała że mam ładne podbicie, a Stenia że mam małe, ale sama ma jeszcze mniejsze", wsze zwierzątka mimo, że śliczne, wychuchane i oh ah, też nie. To jest FORUM BALETOWE, a nie kółko: POGADAJMY NA KAŻDY TEMAT. I troszke więcej szacunku dla Administratorów/Moderatorów, bo to dzięk nim na forum panuje jako taki ład i porządek i nie musimy przeglądać kilkunastu postów " ja też, fajnie, szkoda że ja takich nie mam, ale może będe mieć itd", Oni poświęcają na to swój wolny czas i nie czerpią z tego żadnej korzyści ... I to prawda co pisze Tranq, nikt nikogo tu na siłe nie trzyma, obowiązku ani przymusu nie ma.

Aż przykro czytać ... :? :?
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:59 pm   

no przymusu nie ma ale dobrze by jednak bylo zebysmy trzymali sie razem... :roll: i starali sie o kazdego uzytkownika! (mimo iz te starania czasami moga byc niewykonalne).

jezeli chodzi o pogadalnie to uwazam ze skoro jest juz taki dzial to mozna w nim pisac... na kazdy temat. (no bez przesady, prawie na kazdy ;) ).

tak jest to forum tematyczne. na wszystkich tablicach OPROCZ pogadalni. sama nazwa wskazuje, a przynajmniej mi sie kojarzy z rozmowa na kazdy temat.

chetnie jednak poslucham waszych opinii i moze zmienie zdanie.
na razie trzymam sie swojego...
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:02 am   

Julcia napisał/a:
Oni poświęcają na to swój wolny czas i nie czerpią z tego żadnej korzyści ... I to prawda co pisze Tranq, nikt nikogo tu na siłe nie trzyma, obowiązku ani


No to jak już tu piszesz, oni nie maja takiego obowiązku i mogą w kazdej chwili zrezygnowaz jak im jest btak ciężko i jak tak się dla "nas" poświęcają! Co ja mam miec teraz wyrzuty sumienia?
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:03 am   

Pogadalnia, pogadalnią ale w jakichś rozsądnych granicach. Główne życie forum toczy się właśnie w niej, a nie w tablicach związanych z baletem... Niestety :?
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:03 am   

Nie, ale chociażby uszanować naszą pracę.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:04 am   

tak, Kasiu, masz rację, ale pamietaj, ze niektórych to po prostu nie interesuje, przez to bywają rzadziej na forum widząc zalew postów o wszystkim i o niczym. po drugie pamietaj, tez ze trzeba ten dział moderować, a to nie lada zadanie. i wreszcie po trzecie - takie pisanie o czym dusza zapragnie słuzy jedynie nabijaniu postów. Jak w tym gąszczu nowych tematów (z czego kazdy na kilka stron) chcesz pozniej odnależć cos naprawde waznego???
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:05 am   

oni sie poswiecaja dla dobra forum!
powinnismy byc za to wdzieczni!
wiedza, ze to harowka, ale robia to dla nas, dla wszystkich uzytkownikow ktorzy sa zainteresowani baletem!
oni chca im pomoc!
swiadomie podjeli sie ciezkiej pracy! wiedzieli ze latwo nie bedzie!
chca sie przyczynic do czynow na korzysc forum.

ale to tez ludzie! zrozumcie, nie tylko zwykli uzytkownicy maja prawo do bledow! oni tez sa ludzmi!

nefretete, o wszystkim i o niczym to nie, absolutnie. wtedy codziennie bylby nowy temat i... no nie, nawet nie chce pisac co dalej.
teraz wydaje mi sie ze pogadalnia jest w bardzo dobrym stanie, nie powinno byc ani mniej ani wiecej tematow.
przeciez zwierzeta domowe to wlasnie temat typowy na pogadalnie! no i ile mozna miec do powiedzienia! niekoniecznie na nabijanie postow,ale np na udzielanie rad podczas choroby zwierzatka jednego z forumowiczow.

[jezeli motam to przepraszam ale jest juz pozno i wlasnie planuje wyprawde do lozka]
_________________
wieczny tańcogłód.
Ostatnio zmieniony przez Kasia :)) Sob Lut 11, 2006 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:05 am   

Julcia napisał/a:
Pogadalnia, pogadalnią ale w jakichś rozsądnych granicach. Główne życie forum toczy się właśnie w niej, a nie w tablicach związanych z baletem... Niestety :?


Bo tylko tam jest jeszcze jakaś w miare normalna atmosfera i można jako tako wypowiedzieć się "bez konsekfencji"!!
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:06 am   

oczywiście, że możemy zrezygnować i jak nas to bardzo zmęczy pewnie tak będzie, ale mam nadzieje ze do tej pory bedziemy mogli komus przekazac nasze obowiązki. Bo ZALEZY nam na tym jedynym ogólnopolskim forum baletowym, które - tak sie składa - zareklamuję niedługo w czasopiśmie dla młodziezy artystycznej. Chciałabym aby nowe osoby które byc moze tu zajrzą znalazły tu to o czym pisze - informacje, porady i miejsce do wymiany wrażeń oraz zawierania baletowych znajomości.
czego nam wszystkim życzę!
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:06 am   

drCoppelius napisał/a:

No to jak już tu piszesz, oni nie maja takiego obowiązku i mogą w kazdej chwili zrezygnowaz jak im jest btak ciężko i jak tak się dla "nas" poświęcają! Co ja mam miec teraz wyrzuty sumienia?


tak łatwo nikt nie chce rezygnowac, bo zalezy nam na tym forum i jego charakterze.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:07 am   

Cytat:
Julcia napisał:
Pogadalnia, pogadalnią ale w jakichś rozsądnych granicach. Główne życie forum toczy się właśnie w niej, a nie w tablicach związanych z baletem... Niestety


Bo tylko tam jest jeszcze jakaś w miare normalna atmosfera i można jako tako wypowiedzieć się "bez konsekfencji"!!


Nie wyciągnę żadnych konsekwencji za to jesli ktoś napisze coś ciekawego i przydatnego w PRAKTYCE, a nawet nagrodzę uśmiechem! :wink:
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
Ostatnio zmieniony przez sfra Sob Lut 11, 2006 12:09 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:07 am   

Jak na forum nie było moderatorów to była taki plus, że wszyscy dbali o forum, wszyscy się starali, żeby było jaknajlepiej. A teraz... Gdybysmy dbali o forum, a moderatorzy kasowaliby to co jest nie potrzebne, ale nie za duzo i dawali trochę luzu to forum byłoby IDEALNE...
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:11 am   

Zauważ anko, ze wtedy liczba użytkowników była kilkakrotnie mniejsza... (A bałagan był )
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:12 am   

a teraz ci wszyscy sie tak nie udzielaja. [ale co ja tam wiem, nie bylo mnie tu w tamtych czasach]
zaloze sie ze jako takiego porzadku to nie bylo... i pelno bezsensownych postow "byle cos napisac"
ale moze sie mylę
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:13 am   

ale my naprawde tyle nie kasujemy!!! prawie w ogole ostatnio. wiec po co w ogóle ta cała dyskusja?
kiedy na forum nie było moderatorów, nie było też rang i nikt nie nabijal postów bez sensu. no i inni ludzie wtedy tu zaglądali. było ich mniej, za to nastawieni na konkretną dyskusję o balecie.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Gość

Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:14 am   

Nefretete napisał/a:
tak łatwo nikt nie chce rezygnowac, bo zalezy nam na tym forum i jego charakterze.

a na ludziach? zależy wam na ludziach?

Cytat:
Nie wyciągnę żadnych konsekwencji za to jesli ktoś napisze coś ciekawego i przydatnego w PRAKTYCE, a nawet nagrodzę uśmiechem!

a jak chciałam poprowadzić w którymśtam wątku kurs terminologii baletowej to pan skasował! ta zniewaga, etc... :mrgreen:
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:14 am   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Gdybysmy dbali o forum, a moderatorzy kasowaliby to co jest nie potrzebne, ale nie za duzo i dawali trochę luzu to forum byłoby IDEALNE...


doskonały postulat - to NASZE forum! Nas wszystkich!
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:16 am   

Nefretete napisał/a:
kiedy na forum nie było moderatorów, nie było też rang i nikt nie nabijal postów bez sensu. no i inni ludzie wtedy tu zaglądali. było ich mniej, za to nastawieni na konkretną dyskusję o balecie.


Może byśmy wróci do tych czasów, ale jednak z Moderatorami na straży porządku ;) ? A pogadać o 'pierdołach' to można na GG itd :P
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:18 am   

Anonymous napisał/a:


Cytat:
Nie wyciągnę żadnych konsekwencji za to jesli ktoś napisze coś ciekawego i przydatnego w PRAKTYCE, a nawet nagrodzę uśmiechem!

a jak chciałam poprowadzić w którymśtam wątku kurs terminologii baletowej to pan skasował! ta zniewaga, etc... :mrgreen:


Post został skasowany ze wzgledu na jego złośliwe zabarwienie.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 12:56 am   

Witam wsystkich . Kilka zdań w temacie od Wojtka4p .
Bardzo się cieszę , że istnieje takie forum i jestem też jego uczestnikiem .
Zgodzę się z opiniami wszystkich moich przedmówców na temat naszego forum , że owszem dyscyplina jakaś na forum musi być i to nie podlega dyskusji .
Choć osobiście sądzę , że miejscem do takiej luźnej pogawędki właśnie jest pogadalnia i tam powinno być troszkę wiecej swobody w wypowiedziach . Ale wiadomo wszystko musi być zachowane w granicach rozsądku , przez zakładającego nowy temat lub biorącego udział w już wczesniej prowadzonej dyskusji . Sadzę , że mamy tak wspaniałych forumkowiczów i , że kazdy potrafi się do tego dostosować .
Przyznam się szczerze , że i Ja od pewnego czasu przebywając na naszym forum bardzo długo się zastanawiam za nim nieraz napiszę jakąś odpowiedź w pruszanych tematach ,bo sam nie wiem czy nie zostanie to jakoś dziwnie odebrane .
I jeszcze na koniec coś w temacie naszych rang , jeżeli dobrze pamietam to Nefretete wspomniała , że poprzez pisanie wielkiej ilości postów można sobie nabijać rangę .
I tak sobie pomyślałem , że kiedyś na forum nie było żadnych rang i mnie osobiście się z tym dobrze żyło , może warto by było zlikwidować ten system rang i dzięki temu może zmniejszyła by się pogoń w chęci awansowania w rankingu .
Choć sam jestem adeptem i mnie to w niczym nie przeszkadza i może tak zostać nawet do końca . :)
Podsumuję to tak : kochani forum mamy fajowe , ludzi też i proponuję zakopać toporki wojenne i szanujmy się wzajemnie niech tu zagląda coraz więcej ludzi bo może dzięki naszemu forum pogłębią swoją wiedzę o tańcu klasycznym .
A ci wszyscy co nigdy nie mieli z tańcem klasycznym nic wspólnego , może go właśnie pokochają ... Pozdrawiam wszystkich forumkowiczów . :D :wink:
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 2:12 am   

drCoppelius napisał/a:
No to jak już tu piszesz, oni nie maja takiego obowiązku i mogą w kazdej chwili zrezygnowaz jak im jest btak ciężko i jak tak się dla "nas" poświęcają! Co ja mam miec teraz wyrzuty sumienia?


Jest jeszcze jedna mozliwosc: niech zrezygnuja ci, ktorym sie tutaj nie podoba. Forum w obecnej formie powstalo po dlugich debatach i przy zgodzie wiekszosci glosujacych, a w cywilizowanym swiecie tak to wlasnie jest, ze glosami wiekszosci przyjmuje sie pewne zalozenia. Jesli sie komus nie podoba, nie musi w tym uczestniczyc - to tez prawo cywilizowanego swiata. Moze zabrac zabawki i zalozyc wlasna piaskownice, gdzie bedzie lepiej i piekniej i gdzie wszyscy beda szczesliwi.

Forum nie polega na liczbie zarejestrowanych osob, tylko na jakosci postow. Jesli sie komus nie podoba, moj Boze, czy naprawde myslicie, ze bedziemy plakac? Jest tyle roznych mozliwosci zalozenia forum, i to nie jednego! Mozecie zalozyc sobie tyle for, ile jest tematow do obgadania. Bez zadnych ceregieli mozna sobie zalozyc forum/grupe dyskusyjna na yahoo! Pokazcie nam, ze moze istniec forum na poziomie bez moderatorow.

Pamietajcie, ze kiedy sie rejestrujecie, wyrazacie zgode na przestrzeganie regulaminu. W regulaminie stawiamy sprawe otwarcie - nikt was nie zmusza do udzialu w tym forum. Jesli chce sie przynalezec do jakiejs grupy, trzeba sie podporzadkowac jej glownym zasadom, a tutaj glowna zasada jest to, ze jest to Forum moderowane. Macie chyba mizerne doswiadczenie z innymi forami, bo w porownaniu z nimi nasze jest naprawde bardzo liberalne.

I jeszcze troche statystyk...

Pogadalnia: 10733 posty

Laczna liczba postow na tablicach merytorycznych: 15 271 (nie wliczam dzialu ogloszen i regulaminu)

Nawet dla matematycznych glabow te liczby powinny byc jasne. Nie wiem, czy jakiekolwiek forum specjalistyczne, a takim jest forum BALET(!).PL pozwala sobie na takie dysproporcje miedzy offtopikami a tematami merytorycznymi. Pomyslcie sobie sami - matematyka nie klamie!
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 1:36 pm   

Kasia :)) napisał/a:
praca moderatora jest ciezka. zmeczony znudzony, spiacy, polozylby sie w koncu a tu patrzy: tragedia na forum! trzeba usunac mnostwo rzeczy! jedni czatuja, inni robia OGROMNE offtopiki!


no.... W KOŃCU ktoś to zauważył :) wiecie ile razy juz byla taka sytuacja ze pół nocy siedziałam odpisując na miliony pytań od użytkowników przez PM, czytając dogłębnie "szkołe baletową" którą moderuję, czytająć wszystkie inne topiki (oprócz zwierząt ;) ) bo jestem adminem, moderując, załatwiając....bla bla bla....

ale nie zrezygnuję z tego (narazie) bo robiąc porządek w starych topikach w "szkole baletowej" natrafiłam na szereg dyskusji, które powstały zanim forum bylo moderowane. wiekszosc z nich wyglądała tak, ze przez dwie strony ciągnęło sie coś takiego:
"aha"
"ok"
"fajnie"
"super, to ja też"
"dzięki"
nie chcę, zeby nasze forum tak wyglądało. a wy naprawdę lubicie takie 'dyskusje'?
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lut 11, 2006 3:35 pm   

Pozwolę sobie wtrącić zdanie na temat tak zwanej fałszywej uprzejmości. To, że na forum nikt (przynajmniej do niedawna :P ) nikogo nie strofował, wynikało z prostych zasad kultury dyskutowania. Jeśli ktoś postępował niezgodnie z regulaminem zwracano mu uwagę (raz!), i to wystarczało. To, że ostatnio pojawiły się ostrzejsze wypowiedzi wynikało tylko i wyłącznie z tego, że najwyraźniej niektórzy użytkownicy nie potrafili przyjąć do wiadomości, że postępują nie tak, i nie pomagały nawet wielokrotne prośby o poprawę.

Jeżeli dr Coppelius uważa, że uprzejmość jest fałszywa, najwyraźniej sama boryka się z podobnym problemem. Nie sądzę, żeby ktokolwiek bał się mówić prawdę, bo przecież jedną z cech forum jest to, że każdy może wyrazić swoje zdanie (w ramach cywilizowanych norm, oczywiście). A jesli ktoś rzeczywiście pisze miłe posty po to, żeby się komuś przypodobać, to nie rozumiem, co robi na forum i po co to robi. Wbrew panującemu ostatnio mniemaniu żadne forum internetowe nie jest miejscem panowania jakiejś elitarnej grupy, w której łaski trzeba się wkupić. Ma służyć przede wszystkim zdobywaniu wiedzy i wymianie doświadczeń , a to, że po drodze znajdujemy wspaniałych przyjaciół, jest przemiłym dodatkiem. Zresztą, wydaje mi się, że relacje oparte na fałszywym "podlizywaniu się" nie byłyby specjalnie wartosciowe i co gorsza, nie byłyby w ogóle szczere.

Na koniec dodam jeszcze, że powinniśmy skończyć już z pisaniem postów typu "ojej, pogódźmy się już wszyscy". Nic nie wnoszą, bo najwyraźniej mamy jeszcze wiele kwestii do wyjaśnienia, skoro nikt na nie nie reaguje. Byłabym też bardziej niż zadowolona, gdyby skończyły się utyskiwania na moderatorów, a osobom, którym ich obecność przeszkadza, życzę powodzenia w przyszłości, kiedy będa musiały się zmierzyć z systemem autorytetów panującym w dorosłym świecie.

Acha, i co do błędów ortograficznych: poprawnie napisane posty łatwiej się czyta, nie mówiąc już o tym, że traktuje się je poważniej. Wyobraźmy sobie, co by to było, gdyby zdarzały się błędy np. w oficjalnych dokumentach rządowych: "Kąstytucia żeczypospolitej polskiej".

:evil:
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 10:10 pm   

Ja tylko chciałam powiedzieć,że ostatnio na forum tematy już nie są tak ciekawe i interesujące jak kiedyś(może sie wyczerpały? :P ). I jakoś już coraz więcej użytkowników chce mieć jak najwięcej postów-mówie o wszystkich...Oczywiście nie zrozumcie mnie źle, bo nie mam nic złego na myśli :D To tylko moje zdanie :wink:
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15