www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wszystkie ,,za,, i wszystkie ,,przeciw''...?

Jak oceniasz nasze forum ?
uważam , ze jest "sztywniackie"-za dużo tu reguł, brak wolności
17%
 17%  [ 13 ]
nie jest aż tak źle, forum przeżywa lekki kryzys
18%
 18%  [ 14 ]
dobrze się tu czuję, stosuję się do ustalonych reguł i nie uważam, ze jest tu "sztywno",ale panuje tutaj porządek
64%
 64%  [ 49 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:33 pm   

to ze jest mniejszy ruch to moze rzeczywiscie prawda ale drCoppelius-nie przesadzasz troche?
mamy tu krzyczec?
ciagle sie klocic?
przeciez o to chodzi zeby byla przyjazna atmosfera.
a jak trzeba to sie skarci!
nie uwazam zeby wszyscy byli dla wszystkich uprzejmi.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:35 pm   

mi sie wydaje, że wy (administratorzy/moderatorzy) chcecie doprowadzić do tego, żeby to głupie forum było miejscem paru osób! - czyli was!
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:39 pm   

a czemu nagle sie tak wscieklas?
głupie forum?
jestem tutaj i nie uwazam zeby bylo tak zle. forum jest bardzo ciekawe. im wiecej osob sprobuje dostosowac sie do regulaminu i zrozumiec administracje tym lepiej.
ich OBOWIAZEK to kasowanie postow... upominanie... karcenie... ale pod ta skorka kryja sie sympatyczni ludzie, ktorzy chca sie z nami podzielic swoimi doswiadczeniami no i... robia wszystko jaknajbardziej na korzysc forum.
moze nie zawsze mysla tak jak inni ale decyzje podejmuja wspolnie i trzeba sie dostosowac. trzeba byc solidarnym.
nienormalne jest wlasnie takie obrazanie sie i odchodzenie z forum.
a zwlaszcza w momencie kryzysu.
wtedy trzeba zostac i wspolnie stworzyc dobra atmosfere.
a jesli sie okaze ze ktos przeczeka to sobie i potem wroci to juz w ogole bede wkurzona :evil:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Gość

Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:40 pm   

czyli jednak!
zbiorowa psychoza!! :lol:

ale nie cieszcie się tak. Hitchcock wymyślił to pierwszy. :mrgreen:
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:41 pm   

..władza ma to do siebie ze w koncu uderza do głowy...
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:42 pm   

drCoppeliusie... nie przesadzaj... Tak to chyba nie jest...
Ale dużo lepiej było jak na forum pisało dużo osób, było dużo ciekawych postów. A teraz... mało postów... nie do końca takich ciekawych, bo wszyscy sie boja, że zaraz dostanie im się, że tworzą offictop... no i tyle. Dawniej forum tętniło zyciem... była na nim miła atmoswera. A teraz jest na nim tylko sycha dyskusja... jest DUŻO gorzej niż dawniej...
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:44 pm   

no moim zdaniem to na tablicach czysto-baletowych powinna byc konkretna dyskusja a w pogadalni... wolnosc slowa [nie mam na mysli demokracji]. pogadalnia to wlasnie miejsce to luzniejszych rozmow.. no i male offtopiki to tez nie powinna byc wielka zbrodnia.
taka jest moja opinia.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:45 pm   

nagle wściekłaś? jestem już tu prawie rok i na początku (przed tą wielką reformą) było całkiem nieźle, ale od jakiś 2-3 miesięcy już naprawde przesadzacie no i trzeba było kiedys coś powiedzieć bo tak dalej być nie moze! moge sie złożyć, że 3/4 użytkowników tego forum zgadza się ze mną tylko boją się o tym napisać!!!
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:50 pm   

Może czysto baletowa, ale nie taka... no... kurde nie wiem jak to wytłumaczyc... taka jak jest teraz... suche posty, nie do końca ciekawe... Własciwie życie forum toczy sie w pogadalni, bo tam można jeszcze coś napisac i jest większa nadziją, że sie zaraz nie zostanie okrzyczanym.
Ja się od tego forum chyba uzależniłam więc go nie opuszcze, ale nie zaglądam (nie czytam postów) już tak chętnie jak kiedyś...

drCoppeliusie... ja sie z tobą zgadzam... moze nie do końca, ale raczej sie zgadzam... tak w 80%, no, ale nie boje sie tego napisac.... Trzeba mówic to co sie mysli :D
 
 
 
forum.balet.pl
ADMINISTRATOR


Posty: 107
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:54 pm   

drCoppelius napisał/a:
moge sie złożyć, że 3/4 użytkowników tego forum zgadza się ze mną tylko boją się o tym napisać!!!


W takim razie zapraszamy do udziału w ankiecie i prosimy o stosowanie kulturalnej polemiki w dyskusjach.
_________________
Forum Balet.pl
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 10:56 pm   

zgadzam się z anką, ja szczerze mówiąc teraz żadko czytam całe forum, zwykle zaglądam na pogadalniei czasem na praktykę, a reszta to zazwyczaj "oznacz posty jako przeczytane". Wydaje mi się że ta zmniejszająca się liczba postów/aktywnych użytkowników tego forum, to przez ten strach. Mnie zawsze najbardziej denerwuje jak chce się coś zapytać/poradzić, nie moge stworzyć nowego tematu bo zaraz mi ktoś wykrzycze, że była już o tym mowa, i rezygnuje. Tak jest pewnie w przypadku 99% innych forumowiczów!
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:01 pm   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
Własciwie życie forum toczy sie w pogadalni, bo tam można jeszcze coś napisac i jest większa nadziją, że sie zaraz nie zostanie okrzyczanym.


Oto chodzi, ze Pogadalnia w swoich załozeniach miała być tylko DODATKIEM, a włąściwe życie forum miało (i powinno wedle zamierzeń) się toczyć w działach specjalistycznych.

Makova, widzę, że coraz częściej zaszczycasz nas swoją obecnością, szkoda, że tylko w tym wątku...
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:06 pm   

::MODERATORZY:: napisał/a:
drCoppelius napisał/a:
moge sie złożyć, że 3/4 użytkowników tego forum zgadza się ze mną tylko boją się o tym napisać!!!


W takim razie zapraszamy do udziału w ankiecie i prosimy o stosowanie kulturalnej polemiki w dyskusjach.


wybacz, ale nikt Cię tu siłą nie trzyma... :roll:
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:08 pm   

tranq, ale nie zniechecajmy uzytkownikow do korzystania z forum!
moze sie wsyzstko wyjasni i bedzie dobrze.
uwazam ze takie "mozesz nas zawsze opuscic" jest nie na miejscu. mamy wspolpracowac a nie po prostu na siebie zlewac. ty idz, ty zostan.
to juz nie jest zbyt fajne. :roll:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:08 pm   

dr Coppelius - chyba troche przesadzasz. twoj ostry w wypowiedzi ton swiadczy chyba o tym, ze trudno Ci sie dostosować do panujących tu reguł. ale one muszą być. Inaczej forum zalane byłoby masą bezsensownych postów, których wielu uzytkowników (zaineteresowanych tańcem/baletem) po prostu by nie czytało (zreszta i tak wielu nie czytają). tyle razy była mowa o tym, ze jesli chcecie sobie pogadac o innych sprawach to smiało - ale na jakims czacie albo innym forum.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:10 pm   

Moi drodzy, kochani forumowicze! Przykre jest dla mnie niezmiernie ze tak widzicie sprawę. Szczególnie komentarz z władzą uderzajaca do głowy jest dla mnie prawdziwym szokiem. Naprawdę nikt z nas Administratorów i Moderatorów nie pożąda tu władzy ani sie nią nie upaja - moderowanie forum to ciężka i jak widac niewdzięczna praca. Podjęlismy się na życzenie wielu forumowiczów, kolejno usprawniając działanie forum. jeżlei przez to odczuliście że forum robi ise nieciekawe czy "sztywniackie" to bardzo mi przykro ale:
1) to jest forum tematyczne
2) nie po to "wielka reforma Ariodante" wprowadziła jasny podział na tematy i tablice żeby utrudnic Wam zycie, ale po to aby ułatwić je wszystkim tym, którzy szukają tu informacji
3) tak lubiane pzez Was offtopiki jesli doycza spaw baletu nie są i nie będa kasowane tylko wydzielane - to chyba nie jest nic, czego należałoby sie bać?
4) usprawnienia regulaminu i wprowadzenie niektórych "obostrzeń" zostało wywołane zalewem postów w okresie świątecznym po licznych uwagach forumowiczów (!) wyrażających swoje rozdrażnienie faktem ze forum nie daje sie już czytać (tylko ze te uwagi były wyrażane w kulturalny sposób w PW do adminów)

jesli uważacie ze przed 3 miesiacami było na forum ciekawiej czy zabawniej nic nie szkodzi na przeszkodzie by nadal tak było - piszcie ciekawe posty, nie obawiajcie sie cenzury, stosujcie sie tylkow miarę (któż z nas nie popełnia błędów) do regulaminu. Naprawde nikomu z nas moderatorów nie zalezy zeby przeszkadzac Wam w wyrażaniu wrażeń, mysli i przekazywaniu informacji ale to jest forum z pewnymi zasadami.
Piszcie bez obaw - naprawde nie ma się czego obawiac, na Czarną Liste b. trudno trafić - najpierw upominamy 3 razy, tłumaczymy etc... Po prostu piszcie!
A czy na forum jest mniej zabawnie niż kiedyś, czy jest gorsza atmosfera? Moze wielu z nas przestało już bawic samo gadanie sobie na forum, moze zmienił sie skłąd stałych forumowiczów, moze mamy kryzys. Dzis koło 18 na forum było 19 zarejestrowanych użytkowników, więc czy forum umiera?
pozdrawiam wszystkich i dzieki za uwagi
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:32 pm   

Kasia G napisał/a:
Piszcie bez obaw - naprawde nie ma się czego obawiac, na Czarną Liste b. trudno trafić - najpierw upominamy 3 razy, tłumaczymy etc... Po prostu piszcie!


czy wy naprawde myślicie, że ludzie nie piszą tylko dlatego że boja się czarnej listy? przecież to jest śmieszne, a wy - moderatorzy/administratorzy chyba czujecie się niedowartościowani i dlatego ta cała zabawa z rządzeniem, to jest na poziomie zabawy w policjantów i złodzieji w przeczkolu. To jest śmieszne i żałosne i jeżeli na moje wszystkie uwagi macie tylko do powiedzenia "wybacz, ale nikt Cię tu siłą nie trzyma... " to ja się stąd zmywam, pa!
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:34 pm   

przesadzasz.... naprawde...
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:35 pm   

oczywiście ze nie uwazamy ze "boicie się" czarnej listy, ale powyżej kilkoro forumowiczów napisało ze boi sie cos napisac bo to zostanie wykasowane albo skarcone, no więc jak z tym jest..?
a na Twoje uwagi miałam do powiedzenia to co powyzej, nie przejmuj sie jesli Tranq.. dał sie ponieśc nerwom, wszyscy jestesmy ludźmi. Forum jest dla ludzi z pasją, miłością do baletu, czy kilka uag lub przejściowa zmiana atmosfery może przeszkodzic nam w pogłębianiu naszej wiedzy i dzieleniu sie pasją?
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:37 pm   

ale nie odchodz od razu! trzeba to sobie wszystko wytlumaczyc!
o jeju jeju co sie tutaj dzieje :(

praca moderatora to nie jest zabawa. chcialabys codziennie wchodzic na forum przegladac wszystkie topiki i doszukiwac sie tego co mogloby przeszkadzac innym forumowiczom i to kasowac? nie sadze, zwlaszcza ze codziennie tu nie wchodzisz (w przeciwienstwie do mnie :lol: ). praca moderatora jest ciezka. zmeczony znudzony, spiacy, polozylby sie w koncu a tu patrzy: tragedia na forum! trzeba usunac mnostwo rzeczy! jedni czatuja, inni robia OGROMNE offtopiki. poswiecaja swoj czas dla dobra forum.
a my na nich napadamy...
postarajmy sie w koncu wzajemnie zrozumiec!
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:37 pm   

obralismy pewien kierunek i tego bedziemy sie trzymac - to jest forum tematyczne. nie kasujemu postów/tematów, dotyczacych tanca czy baletu. w Pogadalni tez niewiele kasujemy. Czarna Lista nie ma służyć naszym niespelnionym ambicjom o władzy czy cokolwiak nam tam zarzucasz. Nie dziw sie ze ja wprowadzilismy. bo chyba to nie jest normalne ze ktos pisze kilkadziesiat postów dziennie!!! I tylko temu ma sluzyc regulamin.

sorry, ale kto tu jest w przedszkolu?? my znamy zasady ortografii.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:40 pm   

z ta ortografia to juz nie chcialam sie czepiac... bardziej zwracalam uwage na sens slow...

btw ekhm... chce tylko powiedziec tak cichutko i delikatnie ze liczba moich postow dziennie powoli, powolutku maleje.
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:42 pm   

no właśnie o to chodzi, że chyba nie maja co robić jeśli tak bardzo lubią doszukiwać się dziury w całym :roll:

przedszkole a ortogrfia to chyba dwa odrębne tematy, istnieje coś takiego jak dysortografia, mam przy każdym moim poście przepraszać za błędy?!
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:46 pm   

staraja sie by wszystko co jest napisane dobrze sie czytalo i zeby panowal jako taki porzadek. jak juz podkresililam-TO NIE JEST LATWA PRACA. oni tez moga sie pomylic, cos zle skasowac... tak jak my sie mylimy i lamiemy punkty regulaminu! wszyscy jestesmy ludzmi, a ludzie sie myla i to jest calkowicie normalne!!!!
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią Lut 10, 2006 11:47 pm   

a czy mamy przepraszac za kazdy wykasowany post albo uwage do użytkowników??

a wiesz, jak wyglądałoby to forum, bez moderatorów i adminów??? merytoryczny post pojawiałby się raz na miesiąc, bo wszystkie osoby, które chcą rozmawiać o tańcu uciekłyby stąd z prędkością światła. i tak na forum baletowym czytałabyś o tym, kto ile waży, mierzy, jakie lubi cukierki i czy zolty ser jest zdrowy, co trzyma w szafce, ile mu zajmuje spakowanie plecaka, itp.
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14