www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk-taniec współczesny-warsztaty
Autor Wiadomość
dorotaholownia
Nowicjusz

Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 1:28 pm   Gdańsk-taniec współczesny-warsztaty

Zapraszam na warsztaty taneczne prowadzone przez Tomka Wygodę. Osoby zainteresowane proszę o kontakt maiowy: dorotaholownia@o2.pl.
Pozdrawiam Dorota
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 3:40 pm   

polecam tego pedagoga, bardzo dobrze się z nim pracuje.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 6:56 pm   

sisi, a znasz może więcej szczegółów? Na czym najbardziej się koncentruje, jakie techniki? Zastanawiałyśmy się z koleżankami z baletu, czy się gremialnie nie udać na te warsztaty, ale raczej chciałybyśmy uniknąć zajęć typu "ludzie-krzaki", jeśli wiesz, co mam na myśli :D
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Wto Sty 31, 2006 7:01 pm   

nie wiem co masz na myśli :D

a jeśli chodzi o Tomka, to jest/był tancerzem Śląskiego Teatru Tańca, a więc pracuje przede wszystkim w technice polskiej ("naumianej się" od Łumińskiego) oraz physical dance - razem z W. Mochniejem zrealizowali spektakl "Museum of Imagination" (robi wrażenie!!). Poza tym jest bardzo miłym facetem i ma ciekawe lekcje.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
dorotaholownia
Nowicjusz

Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 11:02 am   

[i]Coś o Tomku. [/i]
Tomasz Wygoda- tancerz, pedagog i choreograf
w latach 1997 - 2003 tancerz Śląskiego Teatru Tańca. W tym czasie tańczył w spektaklach: Jacka Łumińskiego oraz Conrada Drzewieckiego (Polska), Henrietty Horn (Niemcy), Jonathana Hollandera (USA) i Paula Claydena (GB).
Ponadto współpracował z Janet Panetta (USA), Jean G.Weissem (Luxmburg), Ko Murobushi (Japonia) oraz Emio Greco (Holandia).
W roku 2002 był stypendystą DanceWeb w Wiedniu. Prowadził warsztaty tańca w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.
Tomasz Wygoda poszukuje nowych sposobów myślenia o tańcu współczesnym. Jego inspiracjami są Grotowski i Kantor, oraz Butoh i Joga. Obecnie współpracuje z Teatrem Starym w Krakowie, gdzie bierze udział w spektaklach Krystiana Lupy, Pawła Miśkiewicza oraz Jana Peszka. Wziął udział w spektaklu „Oczyszczeni” Krzysztofa Warlkowskiego. Stworzył ruch do spektakli dramatycznych m.in. „Niewina” P. Miśkiewicza w Teatrze Starym w Krakowie, „Łoże” J. Peszka w Teatrze Stu w Krakowie, „Wyzwolenie” M. Grabowskiego w Teatrze Starym w Krakowie, „From Poland with Love” M.Zadary oraz „Wałęsa. Historia wesoła, a ogromnie przez to smutna” w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.
[b]DO CZAJORI[/b]: jeżeli jesteś zaiteresowana to odsyłam na stronę www.winda.naszemiasto.pl. Tam są szczegóły odnośnie godzin i płatności.
Pozdrawiam
Dorota
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 7:50 pm   

Niestety strona nie chce sie wlaczyc. Nie wiem czy tylko mi czy innym uzytkownikom tez.
Czy adres jest dobrze wpisany?
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Sro Lut 01, 2006 7:55 pm   

http://www.winda.naszemiasto.pl/

http://www.winda.naszemiasto.pl/artykul/2741.html <- link do strony warsztatów
 
 
krecik
Nowicjusz

Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 1:33 pm   

witam.
Nie wiecie jak dużą liczbę osób przewidują na tych warsztatch?
Bo mam ochotę wybrać się. Widziałam Tomka na scenie, a także na warsztatch- daje wycisk ale jest bardzo dowciny i metodyczny.
 
 
dorotaholownia
Nowicjusz

Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 07, 2006 1:35 pm   

Bardzo prosze osoby zainteresowane warsztatmi o kontakt. Jest jeszcze kilka miejsc i decyduje kolejność zgłoszeń.
Można pisać na dorotaholownia@o2.pl.
Pozdrawiam wszystkich
Dorota
 
 
dorotaholownia
Nowicjusz

Posty: 47
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 3:20 pm   

Warsztaty z TOmkiem Wygodą. Zajęcia prowadzone przez Tomasza Wygodę mają na celu budowanie świadomości ciała i ruchu. Łącząc techniki tańca współczesnego i jogi wypracował styl wykorzystujący ruch opozycyjny, skręty i rozluźnienia przy jednoczesnym wydłużeniu kręgosłupa. Dużą wagę przykłada do mocnego centrum, które gwarantuje świadomy, perfekcyjny ruch oraz wielokierunkowe i wielopłaszczyznowe działania. Koncentruje się na poszukiwaniu źródła energii poruszania się, zwracając szczególną uwagę na przyspieszenia i zawieszenia co w efekcie służy dynamicznemu kształtowaniu przestrzeni wokół tancerza i sprawia wrażenie nieskończoności.

Pozdrawiam
Dorota
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12