www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Smiechowe osoby na zajeciach... :D
Autor Wiadomość
mini
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 11:50 pm   Smiechowe osoby na zajeciach... :D

Macie moze jakies smiechowe osoby na zajeciach. Jakies takie zawsze rozesmiane, moze charakteryzujace sie?? U nas jest jedna taka dziewczyna, ktora chocby nie wiem co sie dzialo zawsze sie usmiecha :D :D:D I do tego ma rozbrajajacy usmiech, heh :lol:
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Mar 06, 2006 11:59 pm   

zapraszamy mini do przedstawialni :)

ja to wiecznie sie śmieję na jakichkolwiek zajęciach i zawszie dostaje ochrzan od instruktorów :lol:

Przypominam, aby starac się jednak nie odsyłać do przedstawialni bo jest ona dobrowolna. Myślę że raczej PM by się przydał. Dziękuję, P.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Nie Mar 12, 2006 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 7:51 pm   

Och, to ja taka jestem i moja koleżanka Marta. :D
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 8:09 pm   

my sie na okraglo smiejemy z siebie nawzajem :lol:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 9:03 pm   

ja wprost uwielbiam się smiać na balecie:) Jak mnie coś rozśmieszy (chociażby to, że nie pamiętam ćwiczenia i robię co popadnie) to potrafie się śmiać na okrągło przez 5 min, wszyscy się na mnie gapią a ja się smieje xD Albo czasami na dodatkowym balecie robię wszystko od tyłu , zaczynam z lewej nogi,zamiast od prawej albo robię to samo ćwiczenie ale nie po kolei:] I czasami głupawkę mam juz taką do przesady, wtedy Pani się wkurza i grozi mi wywaleniem za drzwi, a ja się smieje... :D Ale to jak mam głupawkę, albo świetny humor, bo jak mam zły humor to wogóle sie nie odzywam, ćwiczę i tyle. Ale chyba nikt za bardzo tego nie lubi..:D
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 9:32 pm   

mi jakoś na zajęciach nie do śmiechu... ewentualnie jak parodiujemy, ale to już smieja sie wszyscy :)
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 9:57 pm   

Ja identycznie jak Bajaderka.... :P Z tego powodu ze doszlam do tanczacej grupy oni smigaja po sali a ja sie gubie ze swoimi nogami :P Wszyscy z prawej nozki skacza a ja z lewej... Jak tak stoje sama ze soba i nie wiem co mam zrobic to zaczynam sie usmiechac co potem przeradza sie w smiech :D No i tak stoje i sie smieje sama do siebie jak idiotka na srodku sali.... :P
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 11:11 pm   

heh, ja zawsze pamiętam ćwiczenia- chyba że jestem chora i są jakieś nowe czy coś...:] I wtedy sie smieje:D kocham sie śmiac! w końcu 'śmiech to zdrowie' !!!

ps. szkoda tylko, że nie odchudza.... :roll:
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 4:49 pm   

Jak pani Ałła powie coś śmiesznego (a czasem robi to nienaumyślnie!) to śmiejemy się całą klasą. Np. niedawno, jedna dziewczynka nie trzymała pośladek...
-Karolinko, potem będziesz bardzo gruba!
-...
-Będziesz miała grube nogi!
-...
-BĘDZIESZ JAK BUŁKA!!!

Ostatnio przyniosła nam zdjęcia swojego kotka. Prześliczny, taki lekko rudawy, po prostu CUD. Zdjęcia słodkie, niektóre śmieszne, ale najlepsze było jak kotek siedział podpierając się łapkami z nóżką przy czole... To było świetne! A potem jedna dziewczynka, znając możliwości zmobilizowania przez panią Ałłę, spytała:
-To pani go tak nauczyła?
:wink:
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Sro Mar 08, 2006 5:17 pm   

u nas jest taka Marysia prześmieszna osóbka ma takie poczucie chumoru a co wogole wyprawia ze swoim cialem i jakie ma szalone pomyslu potrafi nasladowac dinozalra ale kurcze tak ze az ja sie go boje, konia , wampira ,robala,ale najleprza jest kura a przy tym identycznie wydawane dzwieki kury Super :D :lol:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 9:23 pm   

Mi się dostaje za śmianie na zajęciach... :P Ale uwielbiam się śmiać, jakoś ładniej wtedy człowiek wygląda... :D
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 09, 2006 10:18 pm   

.:tutu:. napisał/a:
Ja identycznie jak Bajaderka.... :P Z tego powodu ze doszlam do tanczacej grupy oni smigaja po sali a ja sie gubie ze swoimi nogami :P Wszyscy z prawej nozki skacza a ja z lewej... Jak tak stoje sama ze soba i nie wiem co mam zrobic to zaczynam sie usmiechac co potem przeradza sie w smiech :D No i tak stoje i sie smieje sama do siebie jak idiotka na srodku sali.... :P

I tak trzymać :tutu: ŚMIECH TO ZDROWIE I lepsze samopoczucie :lol:
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 11:37 am   

My też smiejemy się na zajęciach - szczególnie, gdy jesteśmy przemęczone :D Ponieważ mamy zajęcia w Operze, na sali często poniewierają się rekwizyty z prób zespołu, albo części kostiumów. Któregoś dnia byłam ustawiona do przekątnej tyłem do lustra. Gdy się obróciłam, zobaczyłam kolezankę z grupy tańczącą z wielką plastikową muszlą na głowie. Ze smiechu nie miałam siły zrobić tej przekątnej :D
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 10, 2006 9:23 pm   

No tak muszla z I aktu "Giselle" a jeszcze na głowie - widok - fantastyczny jak żółw "tuptuś" :lol:
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 12:01 am   

Ja niekiedy dostaje głupawki na balecie... Śmieje sie i nie moge sie opanowac...
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 6:38 pm   

u nas na zajeciach tez to nor,alne smiech chyba nie bylo takiech zajec zeby nie bylo śmiechowo zawsze ktos cos wymodzi no chyba ze jest jakas grobowa atmosfera ale nie pamietaj takiej :wink:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Adolescente 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 33
Posty: 113
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto Mar 14, 2006 7:40 pm   

Witam, wielki powrót :D u nas na zajęciach zależy jaki humor, ale często nam do śmiechu :D

p.s ale sie za wami stęskniłam :D
_________________
A miało być tak pięknie,
Miało nie wiać w oczy nam
I ociekać szczęściem
Miało być "sto lat sto lat".
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 5:11 pm   

Ostatnio moja pani od ludowego powiedziała że mam uśmiech jak z Hollywood. Muszę się częściej uśmiechać, może mnie zaangażują... :wink:
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:29 pm   

Uśmiechać się zawsze warto :D
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 10:39 pm   

Fajną masz panią od ludowego, Marysiu(: Ja też bym tak chciała .....
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Mar 15, 2006 11:02 pm   

my czasem tylko na siebie spojrzymy i jest w tym cos... co nas rozsmiesza.. :D i tak sie smiejemy i nie zwrcamy uwagi na oburzona mine nauczycielki ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw Mar 16, 2006 6:58 pm   

śmiech to poprostu zdrowie :lol: :D dlatego śmiejmy się wszyscy razem :twisted:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 4:25 pm   

Kasia :)) napisał/a:
my czasem tylko na siebie spojrzymy i jest w tym cos... co nas rozsmiesza.. :D i tak sie smiejemy i nie zwrcamy uwagi na oburzona mine nauczycielki ;)

Skądś to znam... :wink:
U nas jest tak samo, ale próbujemy w sobie śmiech dusić, bo pani Ałła tego nie lubi... chociaż sama się czasem z nami śmieje!
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 4:30 pm   

no to fajnie(: ja jak byłam w w-wie w OSB to nie było mowy o śmiechu na balecie. Ćwiczyłyśmy i tyle, jakbym sie roześmiała na lekcji to by mnie wywalili za drzwi..... ale czasami się Pani śmiała z nami,ale rzadko.. :lol:
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 9:22 pm   

u naszej pani wszystko zalezy od humoru ;) jak ma dobry to smieje sie z nami, obraca wszystkie bledy w zart, a gdy ma zly humor.. ho ho lepiej nie mowic ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 14