www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca moderatorów i administratorów Forum BALET.PL

Jak oceniasz pracę administratorów i moderatorów Forum BALET.PL?
Bardzo dobrze!
65%
 65%  [ 21 ]
Dobrze
15%
 15%  [ 5 ]
Przeciętnie
15%
 15%  [ 5 ]
Źle
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 4:44 pm   

podejrzewam ze jesli kiedys zjawi sie tu kilku uzytkownikow z jednej szkoly <nowicjuszy> to tez zaczna Wielkim Chaosem ... i sie uspokoja...<miejmy nadzieje>
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 5:00 pm   

no właśnie tak to jest ze starszymi forumowiczami, ze wiedza jak offtopic stworzyc i jak z niego wybrnąć, że tak powiem. no bo czasem trzeba coś dodac :) kiedy jest silniejsze od nas, pomimo ze nie zwiazane z tematem. a znowymi forumowiczami jest z kolei tak, ze po pierwsze chca zaistniec na forum i jak najszybciej sie tu zadomowic i zaprzyjaznic (i bardzo dobrze!), a poza tym chca szybciutko zdobyc jakąkolwiek rangę, co szczegolnie widać, kiedy takiej osobie brakuje kilkunastu postów - wtedy jej imię/nick widnieje we wszystkich tematach z góry do dołu :)

oby jak najmniej Wielkiego Chaosu :)
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 6:43 pm   

Poniewaz tyle ludzkiego wysilku idzie na marne w Pogadalni, moze po prostu zrobic z niej dzial niemoderowany. Nie wiem, czym to grozi, ale jesli typowo baletowe tablice beda moderowane, jak dotad, i tam utrzymany bedzie (i zwykle jest) porzadek, czy to takie wazne, jak wygladac bedzie Pogadalnia? Alternatywa jest oczywiscie zniesienie Pogadalni, choc nie da sie ukryc, ze dzieki temu dzialowi naprawde lepiej sie pożnajemy.
Jak myslicie, co by sie stalo, gdyby zostawic Pogaldalnie sama sobie?
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 6:50 pm   

Obawiam się, że pozostawiając pogadalnię samą sobie, zacznie ona męczyć niektórych użytkowników forum, którzy w końcu mogą zrezygnować z jakiegokolwiek przeglądania jej. Więc nie wiem czy to jest dobry pomysł, gdyż wtedy zrobi się na niej mega chaos.
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 7:13 pm   

Byc moze moja propozycja odzwierciedla po prostu fakt, ze do P. zagladam dzis bardzo rzadko, mimo ze bylam na poczatku jej wielkim zwolennikiem i cieszylam sie, kiedy udalo nam sie przeglosowac jej istnienie. Ale dzis po prostu szkoda mi na P. czasu, bo przeksztalcila sie w chat-room. Moze powinnismy wprowadzic surowe zasady oglaszania postow w P., tylko ze to poniekad zaprzeczy samej istocie takiej tablicy.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 7:33 pm   

Pogadalnia powinna być moderowana, gdyż mimo wszytsko powininen tam być jako taki porządek. Przynosi ona wilee radości, więc nei powinna być wg mnie znoszona,a faktem jest,z e zdobywa większa popularnośc niż działy typowo baletowe.

PS: Ariodante, teraz juz wiem dlaczego do tej pory nie zglosilas się na choreografa naszego przedstawienia (patrz NASZ ZESPÓL).
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 7:39 pm   

Wybaczcie, jesli nie odpowiadam na posty w Pogadalni - ja tam po prostu niemal nie zagladam, a juz tym bardziej do wielostronicowych watkow. Po prostu pogubilam sie po powrocie z wakacji i nigdy nie mialam czasu tego nadrobic.
A na choreografa sie nie nadaje, bo choreograf musi miec praktyczne pojecie o tancu, a ja takiego nie mam :-( !
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 7:46 pm   

A moze ze względu na ilosc tematów w pogadalni powinno być wiecej moderatorów?
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 8:41 pm   

Ja myślę, że Pogadalnia powinna być pod opieką.
Ewentualnie można zastanowić się nad dodatkowym moderatorem, ponieważ rozwija się ona błyskawicznie... co o tym myślicie? (przede wszystkim obecne Panie Moderatorki... :) )
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 8:57 pm   

No wlasnie! Moze jakas rotacja tygodniowa, trzydniowa, jednodniowa, tak by moderatorzy mogli sie wymieniac. Np. 4 moderatorow Pogadalni, kazdy sprawuje funkcje przez tydzien, i tak na okraglo.
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 9:03 pm   

hm... myślę, że rotacje to nie najlepszy pomysł... Lepiej mianować 1, 2 dodatkowych moderatorów pogadalni... Wiem, że obecne Panie Moderatorki podzieliły się tematami... wtedy to grono mogłoby podzielić tematy na 3, 4 osoby... Myślę, że powinny się wypowiedzieć Ania i Justyna Ch-ipcio.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 9:37 pm   

W razie czego chętnie służę pomocą :P
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 11:44 pm   

Ariodante napisał/a:
Poniewaz tyle ludzkiego wysilku idzie na marne w Pogadalni, moze po prostu zrobic z niej dzial niemoderowany. Nie wiem, czym to grozi, ale jesli typowo baletowe tablice beda moderowane, jak dotad, i tam utrzymany bedzie (i zwykle jest) porzadek, czy to takie wazne, jak wygladac bedzie Pogadalnia? Alternatywa jest oczywiscie zniesienie Pogadalni, choc nie da sie ukryc, ze dzieki temu dzialowi naprawde lepiej sie pożnajemy.
Jak myslicie, co by sie stalo, gdyby zostawic Pogaldalnie sama sobie?


Nie nie nie, tylko nie robić działu niemoderowanego! To byłby kompletny chaos i anarchia. Moim zdaniem w Pogadalni mogą znajdować się tematy dowolne, w tym luźniejsze, i do tego uważam, że offtopiki powinny być tam traktowane trochę bardziej lajtowo niż w działach tematycznych (chociaż to w dużej mierze zależy od samego tematu, bo jednak czasem zdarzy sie tam 'powazniejszy' topic).
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 2:09 am   

tak, jestem za moderowaną Pogadalnia na wszystkie tematy - bo to jest fajne i dzięki temu sie poznajemy. Po to jest zeby tam rozmawiać (w granicach rozsądku - po to potrzebni sa moderatorzy, bo rózne rzeczy czasem może wena "na klawiaturę" pzynieść).

A wracając do tematu wątku to bardzo pozytywnie oceniam prace koleżanek i kolegów adminów i moderatorów - starają się, aby forum działało sprawnie - "robią co mogą" :)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 9:27 am   

Oczywiście - uważam, że jeszcze jeden moderator w pogadalni to świetna myśl. Ktoś chętny?

Zwracam uwagę jednak na specyfikę tego działu, który cieszy się wszak bardzo dużą popularnością. I takiej formuły pogadalni jestem skłonna bronić. Jestem za to przeciwnikiem traktowania jej jak czat!
 
 
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:46 am   

Jeśli potrzebujecie kogos to służe swoja skromna osoba.. :wink:
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:51 am   

Justyna Ch-ipcio napisał/a:
Oczywiście - uważam, że jeszcze jeden moderator w pogadalni to świetna myśl. Ktoś chętny?

W takim razie działania zostały podjęte. :D
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 3:03 pm   

ja uważam że praca moderatorów jest nieoceniona ;)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sob Gru 31, 2005 3:00 pm   

28 głosów przy liczbie [jeszcze] 425 użytkowników forum to niedużo... ;)
więc odświeżam temat i zapraszam do głosowania i komentowania!
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Sro Sty 04, 2006 10:33 pm   

Myślę, że Ci, ktorzy mieli ochotę się wypowiedzieć i zagłosować już to zrobili dlatego temat można zamknąć i pozostawić na tablicy do ew. wglądu.
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14