www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzaminy do SB/OSB
Autor Wiadomość
Ewa M
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pią Wrz 09, 2016 8:45 am   

Witam wszystkich!

Mam pytanie: moja córka jest teraz w 3 klasie szkoły podstawowej i planujemy podejście do rekrutacji w OSB w Bytomiu. Czy ktoś mógłby napisać bardziej szczegółowo, niż podaje szkoła strony, na czym polega rekrutacja? I a propos wagi - czy dla dziecka w tym wieku też są jakieś limity (ile nie może ważyć?). Kompletnie nie mam pojęcia, czego się spodziewać ... z góry dziękuję za info!
 
     
serenada
Nowicjusz

Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:28 am   

Ważą, mierzą. Dziecko ma być smukłe i raczej szczupłe. P. Dyrektor powiedziała nam, że im niższa dziewczynka tym powinna być szczuplejsza. Ważne są po prostu proporcje ciała, nie sama waga. W razie wątpliwości zerkają również na rodziców. :wink: Ocenią budowę ciała i możliwości - stopy (podbicie nie musi być bardzo wysokie ale stopa plastyczna), wygięcie, wykręcenie. No i muzykalność (coś musiała zaśpiewać, coś wyklaskać), skoczność.
 
     
Ewa M
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Czw Wrz 15, 2016 9:35 am   

Dziękuję bardzo, to już coś mi daje (mam tylko nadzieję, że mnie nikt nie będzie oglądał). Moja córka nie chodzi do tego ogniska baletowego przy szkole - mam nadzieję, że to jej nie dyskwalifikuje? Z treści wnioskuję, że Pani/Pana dziecko chodzi do tej szkoły. Jak to wygląda od środka?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13