www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
odeszłam(szedłem)/wyrzucili mnie-do byłych uczniów SB
Autor Wiadomość
sol 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
byly uczen
Posty: 2
Wysłany: Pon Cze 02, 2008 6:52 pm   

Porcelaine napisał/a:
A u mnie z 2 się nie zdaje :/


u mnie sie zdawało bez problemu{nie wiem jak teraz} ale byłam wtedy 12 letnim dzieckiem,nie rozumiałam jeszcze wielu rzeczy. mimo wszystko pozdrawiam wszystkie baletnice na forum i gratuluje wytrwałosci :)
 
     
Porcelaine 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Miłośnik
Wiek: 28
Posty: 130
Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 12:44 pm   

Ech, niestety, również się dopiszę jako eks uczeń.
Niezdałam klasyki. Z jakich powodów to tak do końca nie wiem, ale sądzę, że z powodu, że strasznie dużo przytyłam przez pół roku, lekkie problemy hmm... psychiczne i zdrowotne. No i mam za krótkie mięśnie ud. Poza tym miałam dużo godzin opuszczonych (pokłony dla mojej lekarki :roll: ).
Ale jako jedyna z dziewczyn, które nie zdały miałam 2 :D Tak w sumie to zabrakło mi 1,25 pkt. do 3.

Jakoś już doszła do siebie, od września chodzę na jazz. Chociaż wiadomo, to nie to co klasyka.
_________________
" Moje motto: Spożyć przed terminem. Szukałem w wielu mądrych księgach, znalazłem na kefirze."
Szymon Majewski
 
 
     
Torin 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
miłośnik baletu :)
Wiek: 57
Posty: 1577
Skąd: ja się tu wziąłem ??
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 4:14 pm   

Porcelaine napisał/a:
Ech, niestety, również się dopiszę jako eks uczeń.

No to kurde szere współczucie :(
Porcelaine napisał/a:
lekkie problemy hmm... psychiczne

Może ja to przewrażliwiony jestem ale czyżby ukochane choroby na a lub na b ??
Ehhh tak czy inaczej - szkoda, ale dobrze że próbujesz realizować się gdzie indziej !!!

Torin
_________________
Statler - Świetny jest ten spektakl. Leczy moje dolegliwości.
Waldorf - A co ci dolega ?
Statler - Bezsenność !!!
 
 
     
Porcelaine 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Miłośnik
Wiek: 28
Posty: 130
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 7:08 pm   

Wiesz Torin, tak naprawdę to nie wiem.
To jest dla mnie totalna abstrakcja. I nie ujęłabym tego jako chorobę.
_________________
" Moje motto: Spożyć przed terminem. Szukałem w wielu mądrych księgach, znalazłem na kefirze."
Szymon Majewski
 
 
     
Buba 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 29
Posty: 141
Wysłany: Sob Maj 29, 2010 10:03 pm   

ode mnie ze szkoły większosć osób odchodziło, ponieważ znudził im się taniec, mieli go już dość. Z resztą nie dziwi mnie to. Jeśli ćwiczy się codziennie przez kilka godzin, często cały czas wałkuje jedno i to samo, to może się niektórym znudzić. Czasami nauczyciele przeprowadzaja z uczniami rozmowę, czy na pewno chcą do OSB uczęszczać, czy to na pewno dla nich, i często okazuje się że nie. W OSB większość osób ma większe lub mniejsze problemy ze zdrowiem, zwłaszcza z kręgosłupem, ale z tego powodu ludzie rezygnuja już tylko w skrajnie ciężkich przypadkach. Bo kiedy decydujesz się na nauke w OSB masz zazwyczaj świadomośc tego, ża balet tak na prawde jest zły na stawy, kręgosłuk, kolana i pare innych rzeczy :)
Pozdrawiam
_________________
dance or die!!! addicted to the dancefloor...
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 2:11 pm   

a czy spotkalas sie z taka sytuacja, ze "znudzilo sie" komus, kto byl bardzo dobry?
 
     
Buba 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica OSB
Wiek: 29
Posty: 141
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 3:50 pm   

niestety tak. i to chyba najczęściej balet nudzi się właśnie tym dobrym osobom. Bo w końcu zazwyczaj to osoby lepsze więcej ćwiczą i szybciej mogą poczuć przesyt. Spotkałam się też z czymś takim, że naprwde świetna osoba odeszła z OSB ponieważ taniec nie był na wystarczająco wysokim poziomie. I ta osoba nie przeniosła się do zadnej innej OSB tylko zupełnie zrezygnowała z baletu. Nie rozumiem tego...
_________________
dance or die!!! addicted to the dancefloor...
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Maj 30, 2010 4:05 pm   

no to przyznam, ze mnie zdziwilas, ze tak jest. Bo myslalam, ze jak ktos odchodzi to dlatego, ze ma juz dosc, ze pracuje a nie za bardzo mu wychodzi. Ciekawe czemu tak jest.
 
     
porky 
Nowicjusz


Wiek: 29
Posty: 45
Wysłany: Czw Lip 22, 2010 11:05 pm   

podziwiam takie osoby, nie rozumiem ale powidziwam. ja za bardzo to pokochałem, może to za krótki czas, lecz nie wyobrażam sobie innego życia. Chodź czasem z powodu właśnie FIGURY mam ochotę odejść ... a jak jest w innych szkołach, też u chłopców wymaga się "rosyjskiej" postury? ciekawi mnie to, czy są też dobrzy uczniowie płciu męskiej normalnej postury? wracając do tematu, to jest piękny zawód, ale nie dla każdego.. silna psyhika i wytrwałść to podstawa, jak to mówi moja pani- wiara w siebie to podstawa i kto się nie przewróći ten się nie nauczy ;d
_________________
jak zawodowy balet
gdzie nawet najmniejszy palec
wprawia w zachwyt całą salę
 
     
Avanti 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 32
Posty: 8
Wysłany: Nie Wrz 04, 2011 2:52 pm   

Ja natomiast odeszłam w ostatniej klasie nie tylko z własnej woli,ale również dlatego,że byłam do tego zmuszona.Balet był dla mnie i nadal jest całym życiem,dlatego była to dla mnie decyzja bardzo trudna.Pamiętam jak dziś kiedy wstałam z rana i z przyzwyczajenia
zapakowałam mój strój i pointy,ale doskonale wiedziałam,że już nigdy tam nie wrócę.
 
     
przyjaciolka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń,miłośnik i in.
Posty: 156
Skąd: z serca
Wysłany: Sro Wrz 07, 2011 9:43 pm   

A jak oceniacie-jaki procent dziewcząt w jednej klasie (liczmy,że liczy ona 20 osób) cierpi na anoreksję? Czy szkoły pomagają takim uczennicom czy też wręcz pochwalają zbytnią dbałość o wagę-a raczej niedowagę..? Czy słyszeliście,by ktoś wyleciał za anoreksję albo bulimię z OSB?
_________________
*Miej zawsze w sercu Nadzieję*
*Cierpienie szlifuje serce jak diament*
*Radę,którą dajesz innym,zastosuj najpierw u siebie*
*I LOVE DANCE*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12