www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Teledysk
Autor Wiadomość
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Gru 18, 2005 10:29 pm   

ważny jest, bo w sumie jest to przeciwstawienie się zasadom, no i tańczenie dla przyjemności :wink: bynajmniej ja tak odbieram :P
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Czw Gru 22, 2005 11:22 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 3:43 pm   

Tranquality napisał/a:
a czy na prawdę to takie wązne czy ma ten kolczyk czy nie? ;) ;) :lol: :lol:

ważne, że pięknie tańczy! :D :D


Tanczy pieknie ale dyscyplina musi byc! :)
Na jednej ze stron pokazany jest wywiad z Polina i fragment proby, tam tez ma kolczyki tylko dluzsze.
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 25, 2005 10:58 am   

.:Agga:. napisał/a:
Na jednej ze stron pokazany jest wywiad z Polina i fragment proby, tam tez ma kolczyki tylko dluzsze.


A gdzie jest ten wywiad? Czy to o ten chodzi? http://www.zdf.de/ZDFmedi...92601-5,00.html
To może świadczyć, ze ona musi nosić kolczyki....
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Gru 25, 2005 7:04 pm   

Uważam, że kolczyk jest celowy. Myślę, że przed nagraniem teledysku była dokładnie "zeskanowana" od góry do dołu przez np. wizażystów itd. i widocznie kolczyk im nie przeszkadzał... ;)

tak więc doszliśmy do porozumienia w sprawie tego pięknego teledysku... ;) i tej cudownej dziewczyny... ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 2:06 pm   

CO DO KOLCZYKA: wy naprawdę myślicie że polina takie teledyski to codziennie nagrywa i po prostu zapomniała ściągnąć biżuterii? :wink:
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
mysha
Adept Baletu


Posty: 107
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 1:41 am   

może mała refleksja nie na temat tancerki, tylko realizacji teledysku:

nie uważacie, że zmiany planów są zbyt częste? takie fragmentowanie ruchu działa przy tańcu np dyskotekowym, powtarzalnym, ale nie przy balecie. Moim zdaniem próbowali dodać jej dynamizmu chociaż nie bylo takiej potrzeby. Oglądałoby się lepiej, gdyby cześciej ciągnęli ruch na jednym planie. Tak myślę. poza tym, jest ok, podobają mi sie travelingi (jazda kamery)
_________________
W carskim pałacu na Kremlu carówna Ksienia oddaje się tęsknym marzeniom nad portretem swego zmarłego narzeczonego, zaś jej braciszek, Fiodor, z uwagą studiuje wielką mapę Rosji.
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:02 pm   

A mi właśnie się te zmiany planu podobają.:) Ale to rzecz gustu, a o gustach się nie dyskutuje...:) A travelingi rzeczywiście niezłe.
 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 12:40 pm   

aporpo planów i ujęć to czasem chciałoby się zobaczyć całą postać tancerki a tu tylko kawałek jej widać... ;) :roll:
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 3:16 pm   

Czasami widac ja w jednym koncu sceny a za chwile "startuje" z zupelnie innego miejsca, przez to troche ciezko sie to oglada.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 8:31 pm   

a ja bym wolała gdyby grand pas de chat było pokazane z boku, chociaż z dołu też jest ładne... :P A co to są "travelingi" bo ja taka nie obcykana??
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Domi 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 36
Posty: 320
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Gru 27, 2005 10:52 pm   

.:Agga:. napisał/a:
Czasami widac ja w jednym koncu sceny a za chwile "startuje" z zupelnie innego miejsca, przez to troche ciezko sie to oglada.


Mnie właśnie ten pomysł na realizację wydaje się dobry. Przede wszystkim chyba chodziło o to, żeby to nie był nagrany występ na scenie, więc takie przeskoki tutaj to zamysł artystyczny, który sprawia, że balet po prostu pasuje do muzyki, teledysk jest bardziej "teledyskowaty". Zresztą zauważcie, że na przykład w momencie kiedy wstaje z ziemi z rękami nad głową jest tam takie powtórzone ujęcie i Polina jest pokazana najpierw od tyłu, potem od przodu. przez to widac jej uroczą buzię, wdzięczny gest. Tak samo grand pas de chat jest pokazane od dołu, bo dzieki temu ona jest tak wysoko, leci. jej taniec staje się taki ciekawy, zaskakujący, zbliżenia na same stopy, ręcę, buzię sprawiają, wszystko jest właśnie piękne. To po prostu SZTUKA
_________________
The dance says what words cannot
 
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 5:13 pm   

Jak się nazywa ten teledysk bo ja chcę go właśnie ściągnąć przez E-mule ale nie wiem jak się nazywa :(
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 6:05 pm   

Wpisz : Herbert Grönemeyer - Demo (Letzter Tag) -a na pewno znajdziesz .
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 8:29 am   

Kasia :)) napisał/a:
Justi, a jak bedziesz juz miala to wyslij mi prosze... nie wiem... albo przez maila albo przez gadu.. prosze...

Jasne, że wyślę :D Tylko najpierw go ściągnę, a to niestety może trochę potrwać :x Oj, przy takim tempie jak ma mój komputer :P
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 01, 2006 6:32 pm   

http://www.svenbudelmann....s2003/Demo.html -tutaj widać wyraźniej, naprawdę... Nawet bardzo wyraźnie.
 
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob Sty 07, 2006 2:10 pm   

A ja nareszcie obejrzałam ten teledysk :D Strasznie mi się podoba ! Co prawda piosenka nie rzuciła mnie na kolana ( w dodatku jest po niemiecku :x ), ale Polina tańczy po prostu cudownie ! :D
_________________
Just dancing in the sky ...
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 4:56 pm   

No i mamy kolejny "baletowy" teledysk http://www.viva.tv/index...._page&page=3622 jak dla mnie cudny... szkoda tylko, ze nie ma aż tak dużo tańca jak w poprzednim teledysku...
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Sty 14, 2006 9:53 pm   

a ja moi drodzy znam teledysk też z baletnicą ale tym razem w baletkach :P

http://www.mychemicalromance.com

1. wejdźcie na tą stronkę, poczekajcie aż wam sie załaduje flash i kliknijcie na zakładkę Media która jest na górze.

2. pojawi sie taki telewizorek a obok niego spis teledysków tego zespołu. pisze tam HELENA, a pod nimi rozmiarówka: high medium i modem. kliknijcie na któryś z nich, w zależności od waszej prędkości ;) (jaki rym :lol: )

3. co prawda teledysk nie jest jako tako baletowy, ale choreografia tych tancerzy i tancerek przy ołtarzu jest boska! :D :P

4. życzę miłego oglądania! ^__^
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 1:57 pm   

nie uwazam zeby ten teledysk mial jakis zwiazek z baletem... :roll: ale przeciez nie musi (nikt tego nie wymaga) ... mi osobiscie sie tak bardzo bardzo nie podoba... ale nie jest zły ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 2:45 pm   

Teledysk jest ciekawy i spodobała mi się ta piosenka o wiele bardziej niż Herbert Grönemeyer - Demo (Letzter Tag). Jednak uważam, że nie powinno się porównywać tych 2 tańców, ponieważ są one zupełnie inne w swym wyrazie :)
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 3:41 pm   

w sumie to teledysk nie jest tak bardzo baletowy, ale postanowiłam go wrzucić tu ze względu na całokształt taneczny (bo najbardziej to mi sie podoba ta choreografia przy ołtarzu i wogóle pomysł na teledysk ;))
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:56 pm   

Mi też nie podoba się ani piosenka, ani ogólnie teledysk. :roll:
W Siemionowej piosenka była 100 razy lepsza...
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 3:40 pm   

teledysk nie jest nadzwyczajny, ale napewno zyskałby na moim uznaniu gdyby nie było w nim tego całego Marlona... :lol:
wogóle o czym jest ta piosenka? (ja nigdy z niemieckim do czynienia nie miałam)
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Domi 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerz
Wiek: 36
Posty: 320
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 4:44 pm   

Nie znam kompletnie niemieckiego, ale chyba to jest o duchu sąsiadki.
W ogóle nie lubie rzeczy w tym stylu, tzn. piĘkna dziewczyny szczerzy siĘ przez okno do faceta, szczególnie niefajne są te obroty w oknie, ale i tak bardzo milutko, że w teledysku jest BALETNICA :D
_________________
The dance says what words cannot
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Wto Sty 24, 2006 12:48 am   

no bo w końcu baletnica ;) być może będzie to sprzyjać rozwojowi baletu...? (po prostu nie będą kojażyć balet tylko z jednym... )
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13