www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoły i studia -gdzie się uczycie i jakie macie plany?
Autor Wiadomość
ladanseuse 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 31
Posty: 13
Skąd: Tarnów - Bytom
Wysłany: Pią Gru 17, 2010 9:52 pm   

cóż, chyba nie ma sensu żebym pisała jakie konkursy, warsztaty itp.. po prostu obecnie pracuję w Operze Śląskiej. :) i studiuję pedagogikę baletową na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie
 
     
Megara 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 37
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 5:19 pm   

Ja jestem na 1 roku filologii angielskiej(marzyłam o tym od gimnazjum) i wiem w 100% że angielski jest i będzie najważniejszy w moim życiu:)
Na drugim miejscu jest oczywiście balet, ale jedynie co mogę to tańczyć amatorsko i po prostu traktować to jako drugie zainteresowanie...
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:39 pm   

Niecnie skorzystam z odświeżenia tematu. Przejrzałam go i znalazłam nawet swoją wypowiedź sprzed kilku lat ;-)
Obecnie ostatni miesiąc liceum (mat-fiz), potem- matematyka ogólna (licencjackie 3 lata), matematyka teoretyczna lub zastosowania matematyki (2 lata mgr) na umk i planuję pracować jako nauczyciel matematyki w moim lo, a może dam radę przyczepić się na uniwerku. Jakiś doktorat czy coś :twisted: :razz: W międzyczasie licencjat z informatyki inżynierskiej, żeby mieć inż. przed nazwiskiem.
Jeszcze chciałabym zmieścić jakieś kursy fotografii w międzyczasie.
Mam nadzieję, że wszystko się uda :)
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Laranda 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
moja pasja :)
Wiek: 30
Posty: 122
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto Mar 29, 2011 8:53 pm   

łomatko matematyka :)
za rok mam maturkę, następnie na uniwerku przyrodniczym weterynaria aż do doktoratu potem specjalizacja choroby koni albo inżynieria genetyczna. I coś z choreografią hip hop ale to jeszcze dalekie plany :)
_________________
Rozdarta między dwiema pasjami. I niezmiernie szczęśliwa.
 
 
     
Alleoya 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
amator
Wiek: 30
Posty: 340
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro Mar 30, 2011 4:19 pm   

Obecnie jestem w II klasie LO, na profilu polski-historia-wos-angielski, potem planuję pójść na filologię angielską lub turystykę. Albo... Wyjadę do Wielkiej Brytanii i uczepię jakiejkolwiek pracy :)
_________________
Never give up, it's such a wonderful life
/Hurts-Wonderful life/

dawniej - rooni
 
 
     
Lienka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 182
Wysłany: Czw Mar 31, 2011 9:18 pm   

Ja jestem na III roku polonistyki na UJ, po studiach chciałabym uczyć w szkole. Moim marzeniem jest praca w osb, aczkolwiek biorąc pod uwagę, że jest ich w Polsce kilka to szanse są marne, także zadowolę się też zwykłą podstawówką ;)
_________________
Człowieku, naucz się tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieli co z tobą zrobić - św. Augustyn
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12