www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoły i studia -gdzie się uczycie i jakie macie plany?
Autor Wiadomość
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:20 pm   szkoły i studia -gdzie się uczycie i jakie macie plany?

Właściwie w różnych tematach każdy co nieco wspominał o tym, do jakiej szkoły chodzi, gdzie studiuje, gdzie planuje zdawać na uczelnię,jakie studia skończył, albo w jakim charakterze pracuje..

Pomyślałam, że można by tu, wszystko razem zebrać: szkoły/studia, miejscowości i .. plany. Wybieracie się/studiujecie/skończyliście kierunki artystyczne (szkoły teatralne, pedagogika baletu,szkoły muzyczne, szkoły przy teatrach/operach itp.) czy stawiacie na jakieś zupełnie niezwiązane z tańcem i ogólnie kulturą studia? A może od razu chcielibyście zacząć pracować, na scenie czy poza nią? Albo już pracujecie?

Jestem ciekawa ;)

pozdrawiam
m.
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:29 pm   

Obecnie - LO - klasa hum-art
Za rok - PWST / AT/ romanistyka
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:33 pm   

sfra, do PWST gdzie zdajesz, Kraków czy Wrocław?

Ja się właśnie zastanawiam, czy nie zdawać w tym roku do Wrocławia, chociaż pewnie i taki odpadnę przy piosence, no i nie wiem, czy to jest faktycznie to, co bym chciała :roll: ;)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:33 pm   

Ja byłam na skrzypcach w I stopniu, w gimnazjum klasie o profilu plastycznym, Teraz jestem w humanistycznej (ale nadal gimnazjum, tyle ze mamy profile) a od któregos tam listopada będe chodzic do prywatnej szkoly sióstr Urszulanek we Wrocławiu (Wiktorio, jezeli tu jestes, powiedz mi czy to prawda ze tam są mundurki i spódnice do kostek??? :x :cry: ??) , no i bardzo bym chciała żeby mój zawód był związany ze sztuką, a jeżeli się nie uda...no to na dziennikarkę może... :wink:
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:34 pm   

wiele tych informacji znajdziesz w profilach uzytkowników forum, ale kto chce oczywiscie moze sie tu "pochwalić" ;)
Ja - skończyłam: rusycystyka, dziennikarstwo, teoria tańca
obecnie - muzyczny dziennikarz niezależny 8)
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:35 pm   

obecnie gimnazjum, za rok LO - mat-fiz, po maturze - inżynieria dźwięku na AGH chyba że czmyhnę sobie do danii albo francji roboty szukać.
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:40 pm   

Esmeraldas-są mundurki i spódnice(nie wiem jednak czy do kostek-wydaje mi sie ze nieco za kolana 8) ) a co do planów to przede wszystkim "chcemy tylko tańczyć i milczeć" potem moze zdac do nastepnej klasy LO a potem moze teatrologia albo studium animatorow kultury/taniec...
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:43 pm   

:shock: Odylio...No to wpadłam w depresję, dziękuję Ci... :cry: Mam tylko nadzieję że będą to jasne kolory, czerni moja duszka by chyba nie zniosła... :roll: :wink:
 
 
Żabka
Nowicjusz

Posty: 23
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:46 pm   

wtdaje mi sie ze to sa granatowe spudnice A co do przyszłiości to nie mam pojecia co bym chciała robic na pewno cos zwiazanego z tańcem
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:49 pm   

Przepraszam za wpędzenie w zaburzenia psychiczne i zycze powodzenia w tej niezwykłej szkole :P
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
patrychaa21
Nowicjusz


Posty: 15
Skąd: okolice Wrocławia
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 4:56 pm   

Jak narazie to uczęszczam do 1 klasy liceum ogólnoształconcego o profilu humanistycznym,a w przyszłości chciałabym zostać prawnikiem,ale czy sie uda to czas pokaze.Z baletem to raczej swojej przyszłości nie wiąże bo za późno sie za to zabrałam,ale gdyby sie okazało ze mam jakiś dar w tej dzieidzinie to nie pogardze...a narazie tańcze dla własnej przyjemności :D
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:05 pm   

Hmmmm fajnie tak sie dowiedziec conieco o innych
JA chodze do I LO klasa biol-chem:D:D a potem chce zostac chirurgiem ortopedą...bo to ciekawy zawód, często związany z tancerzami, sportowcami itp
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
Esmeraldas
Gość
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:08 pm   

Tak troszkę nie na temat, ale Uleczko masz bardzo optymistyczny podpis...Jeszcze TYLKO z siedem miechów i wakacjeee, będą wakacjeee :D 8) :twisted:
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:09 pm   

uleczka, jestem pełna podziwu, medycyna to szalenie ciekawa sprawa, ale jednocześnie ciężki kawałek chleba :)
życzę powodzenia
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
an3czk4
Nowicjusz

Posty: 14
Skąd: Bialystok
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:16 pm   

Ja skończyłam I stopień na skrzypcach i zrobiłam 3 lata II stopnia na altówce, skończyłam LO,a teraz zrobiłam sobie rok przerwy, poświęcam się całkowicie dla tańca, w przyszłym roku chcę zdawać na psychologie i może studium: animator kultury:)
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 5:55 pm   

Joanna napisał/a:
Ja się właśnie zastanawiam, czy nie zdawać w tym roku do Wrocławia, chociaż pewnie i taki odpadnę przy piosence, no i nie wiem, czy to jest faktycznie to, co bym chciała :roll: ;)

jesli to nie jest żadna tajemnica, możesz zdradzić Joanno, czym sie teraz zajmujesz? Bo masz taką rozległą wiedzę, ze byłam przekonana, ze co najmniej z pieć fakultetów już za Tobą.. ;)

o mnie?:
uczę się w II klasie LO: profil humanistyczno-medialny (do dziennikarstwa mnie nie ciągnie ;) )
po LO: widzę trzy drogi: praca w państwowym zespole pieśni i tańca; AT lub lingwistyka stosowana/romanistyka/hungarystyka UW. chociaż animacja kultury też sie swego czsu tłukła po głowie.

pozdrawiam
m.
 
 
Ania
Gość
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 6:35 pm   

Ja jestem po anglistyce na UW. Obecnie nadal tam - nie mogę się rozstać z tym wydziałem :D
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:05 pm   

Joanna napisał/a:
sfra, do PWST gdzie zdajesz, Kraków czy Wrocław?
: ;)


I tu i tam... Tez się boję. I też nie wiem czy to to...
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 7:34 pm   

sfra napisał/a:
I tu i tam... Tez się boję. I też nie wiem czy to to...


Ja się teraz zastanawiam tylko nad Wrocławiem, bo tam jest specjalizacja pantomimiczno-ruchowa, a właściwie tylko taka by mnie interesowała. Tylko mam pewne opory czy w ogóle tam zdawać, bo w sumie za rok mam dyplom u siebie w szkole, i też mi na nim zależy... A jeśli się np. dostanę do Wrocka ( :D ) i mnie po roku wywalą, to w sumie nieciekawie :twisted:

...Ponoć ograniczenie wieku jest tylko na AT, a na innych uczelniach nie, to może ja wypłynę dopiero na starość? :wink:


mirrorball napisał/a:
jesli to nie jest żadna tajemnica, możesz zdradzić Joanno, czym sie teraz zajmujesz? Bo masz taką rozległą wiedzę, ze byłam przekonana, ze co najmniej z pieć fakultetów już za Tobą..


Hah, nawet jeszcze jednego nie mam, i ta wiedza też jakaś taka wcale specjalna nie jest ;)

To nie jest jakaś wielka tajemnica, kilka osób tutaj wie, gdzie sie uczę, a jako że na tym forum zrobiło się ostatnio tak niemalże 'rodzinnie', to moge chyba powiedzieć szerzej ;) W tej chwili jestem w szkole aktorskiej p. Machulskich, na drugim roku. 8)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:27 pm   

Sfra,Joanno -znacie oczywiście wymagania egzaminacyjne-sito niemilosierne,bo na rok przyjmuja 16 osob...sama chcialam ale wlasnie egzamin mnie przerazil :shock: p.s. mój tatuś uczy na wrocławskim wydziale lalkarskim wiec jakby ktores z Was potrzebowalo auktualnych informacji to służę :)
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 8:32 pm   

Dzięki Odylia, chociaż ja akurat na dostęp do informacji nie narzekam ;)

A jakiego przedmiotu uczy Twój tato (tak tylko pytam, bo z Wrocławia to raczej nikogo nie znam ;) )?
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:01 pm   

Joanna napisał/a:

...Ponoć ograniczenie wieku jest tylko na AT, a na innych uczelniach nie, to może ja wypłynę dopiero na starość? :wink:


nigdy na nic nie jest za późno :)

Ja kończę w tym roku akademickim UAM w Poznaniu. Temat pracy magisterskiej oczywiście związany z tańcem. A co po studiach?? Hhmm, no właśnie jeszcze nie wiem :roll: i tu jest problem. Ale liczę na jakiś znak ;)
_________________
We are never more human than when we are dancing. (Jose Limon)
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:10 pm   

Z tego co wiem, to ograniczenie wieku jest we wszystkich szkołach teatralnych. A sito jest , no ale co poradzić skoro się coś kocha...
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:13 pm   

Nefretete napisał/a:
nigdy na nic nie jest za późno :)


Mam znajomą, która w chwilach kryzysu powtarza sobie: "mim nie musi być młody, mim musi byc dobry!" :)

Aczkolwiek starych aktorek to raczej już nikt nie chce... Boże, co ja gadam, przecież ja jeszcze młoda jestem :D


sfra - w AT do 23 roku tylko mozna zdawać, a wiem że do innych szkół dostawali się starsi ludzie. Słyszałam o gościu, który sie do Krakowa dostał za 8 razem, heh, skończył już zresztą, ale upór godny podziwu ;)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Lis 02, 2005 9:16 pm   

Interpretacja Wiersza-tak to sie fachowo nazywa ; ) Ale pewnie celujesz w aktorstwo/specjalizację pantomimiczno ruchową ,czy sie mylę ? Tam wykłada miedzy innymi st.wykł 8) Maria Kijak-Owczarzak
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13