www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Świat tańca" w Krakowie
Autor Wiadomość
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Nie Lut 11, 2007 11:53 am   GETRY (LEGINSY)

Mam taki pytanie czy owe "GETRY (LEGINSY)" z "Krainy" są tęż na całą nogę włącznie ze stopą?
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 1:49 am   

Byłam dziś w Krainie Tańca pytać o kostium a przy okazji kupowałam rajstopy. Nie spotkałam się z miłą obsługą, pani w ogóle nie wiedziała o co chodzi, wyglądało to tak, jakby prawie w ogóle na tej dziedzinie się nie znała. Trudno było się z nią dogadać, a w dodatku kupując rajstopy mocno się zawiodłam (już drugi raz) :(
Pytałam czy rajstopy są bez klinu, pani zapewniała mnie pare razy, że tak, lecz po otwarciu okazało się, że mają klin, choć nie duży, ale przeszkadza.
Niestety widzę, ze stan krakowskich sklepów baletowych się o wiele pogorszył...kiedyś to było zupełnie co innego.
 
 
 
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 8:18 am   

a co to klin?? :oops:
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 4:09 pm   

http://przewodnik.onet.pl...79,0,forum.html

Znalazła to na forum onetowym :-)
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 10:59 pm   

Bajaderka napisał/a:
Pytałam czy rajstopy są bez klinu, pani zapewniała mnie pare razy, że tak, lecz po otwarciu okazało się, że mają klin, choć nie duży, ale przeszkadza.

Kotek, tez dzisiaj bylam :D
Co do tych rajstop - dokladnie, mialam ten sam problem, dlatego na pierwszym wystepie z Bajadera tak fatalnie wygladalam <wrrrrr>.
Pani nie mialam na poczatku pojecia o co mi chodzi, kiedy zapytalam o noski do point. Po jakims czasie odnalazla te, o ktore prosilam, na dodatek drozsze o pare zlotych niz jakis czas temu. Kurcze, co sie dzieje z tym sklepem?
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 15, 2007 11:07 pm   

No właśnie, nie mam pojęcia....
kiedyś to wszystko tak sprawnie chodziło i w ogóle, był większy zasób rzeczy, dużo kostiumów, a teraz przychodzę i nic...:( prawie wszystko na zamówienie.
Myślę, że przydałby się nam jeden duży sklep baletowy, a nie kilka małych.
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:03 pm   

Czy ktos kupowal body z Krainy Tanca? Chodzi mi konkretnie o takie z tuniczka http://www.krainatanca.co...erta/agiva6.jpg ale jezeli mozecie cos powiedziec o innych kostiumach cwiczebnych to bylabym wdzieczna.
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 4:29 pm   

Ja takiego z tuniczką nie mam, ale mam taki: http://www.krainatanca.co...erta/agiva4.jpg z lucry i jestem z niego bardzo zadowolona. Duuuużo już przeszedł i się trzyma. Prawie jak nowy :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 5:08 pm   

A jak on wyglada z tylu?:P W sensie, czy ma bardzo wciete plecy, czy moze plecy sa zakryte?
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Maj 15, 2007 5:47 pm   

Raczej są zakryte. Widać tylko kark :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
groteska 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 33
Posty: 500
Skąd: Krzywe Zwierciadlo
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:44 pm   

No to sie ciesze, bo jestem przyzwyczajona do zakrytych plecow na zajeciach i jakos nie mam na razie ochoty sie odzwyczajac:P Jakos mi tak wygodniej. Dziekuje za informacje Columbinko *:
_________________
***
Tańczę, więc jestem.
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:59 pm   

Cała przyjemność po mojej stronie :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
 
kosssela 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica,miłośnik
Wiek: 32
Posty: 221
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 8:53 am   

Osobiście kupowania strojów,baletek,point itp w Krainie Tańca nei polecam..Jeżeli chodzi o pointy i baletki sprzedają akces. Z ich strojami mam bardzo duże doswiadczenie poniważ moja szkoła zawsze u nich stroej zamawia. Porażka..
_________________
Zmiany zmiany zmiany!
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 3:51 pm   

No ok, a jakies konkretne argumenty, czemu sa zle? Chcialabym to wiedziec, konkrety, jesli kiedys bym potrzebowala cos zamowic. Jakosci jak od Grishko wiadomo nie oczekuje.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
kosssela 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica,miłośnik
Wiek: 32
Posty: 221
Skąd: Krk
Wysłany: Sro Maj 30, 2007 5:37 pm   

jeżeli chodzi o kostiumy to po dwóch praniach całe się prują,panie szyjące potrawią rzekomo uszyc dwa kostiumy na ten samrozmiar a w rzeczywistosci jeden jest na 134 a drugi na 164 jednak one wciąż upierają sie ze to ten sam rozmiar. Jeżeli chodzi o jakosć akcesu to chyba wszyscy wiemy-niestety moje ostatnie baletki z akcesu nie wytrzymały mieśiąca ponieważ zrobiła sie w nich dziura a poza tym są bardzo niewygodne.

Kraine Tanca- szczerze odradzam.
_________________
Zmiany zmiany zmiany!
 
 
 
kleo 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 30
Posty: 94
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 6:56 pm   

Moze ze strojami to racja ale nie rozumiem ,ja baletki z akcesu mam po 1 roku i nic sie z nimi nie dzieje!!!

Zapomnialam dodac .Dziury robia sie w kazdych baletkach po jakims okresie czasu!!I owszem mialam w akcesowskich dziure ale pod koniec.
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Cze 03, 2007 7:47 pm   

Akcesowe baletko wg mnie szybciej się niszczą... (od Sanshy i Grishko, innych nie miałam). A tak w ogóle to są brzydkie...
 
 
 
kogo
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 6:04 pm   

Ja osobiście nie mam doświadczeń z KT, ale wiele moich znajomych miało tam szyte stroje......i mimo brania wymiarów, które trwało z 3 godziny, spodnie były dużo za krótkie (o jakieś 5 cm!!!!!), a kiedy dziewczyny zgłaszały, że jest zła długość, to co usłyszały? "Inaczej sie w dłuższych wywalicie"... No przepraszam bardzo, ale może to one będą decydować w czym jest im lepiej tańczyć, a poza tym może ich jedyna rolą na scenie było stanie i machanie rękoma, więc długość spodni mogła być jeszcze dłuższa! I coś jeszcze było, że osoba szyjąca jest artystka i wie lepiej...no to fajnie...ale było to nienależyte wykonania zobowiązania. Dodatkowym minusem jest to, że zawsze odbierane stroje śmierdzą papierosami. No i samo podejście do klienta niszczy radość z nowych strojów.
 
     
ruda 
Nowicjusz

Wiek: 37
Posty: 1
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:36 pm   

Cześć dziewczyny, mam dobrą wiadomość, Kraina Tańca już nie istnieje, sklep zmienił nazwę na Świat Tańca a razem z nią zmienił także właściciela...nie pracuje już tam ta stara zgrzędliwa baba, tylko młode sympatyczne dziewczyny, którym chce się pracować (w przeciwieństwie do ich poprzedniczki) i zawsze służą pomocą, a nie mówią, że czegoś nie ma i już. Poza tym zauważyłam, że body bawełniane są o wiele lepszej jakości, z lepszego materiału i jakoś tak pożądniej uszyte...ogólnie jestem zadowolona, może wreszcie powstanie w Krakowie jakiś pożądny skleb baletowy...(bo narazie się dobrze zapowiada).
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:53 pm   

ruda napisał/a:
może wreszcie powstanie w Krakowie jakiś pożądny skleb baletowy...(bo narazie się dobrze zapowiada).


Bardzo proszę by Kraków nie narzekał na brak sklepów tanecznych bo ma juz dwa bardzo porządne (Etiuda i Paquita) a teraz jeszcze trzeci ... :wink:
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 9:57 pm   

Dziewczęta... przywołuję do porządku! W tym temacie nie dyskutujemy o tym czy w Krakowie są porządne sklepy baletowe czy też ich nie ma. Trzymać mi się tematu proszę!
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
dżastin 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń, tancerz
Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 11:58 pm   

Zapomieliście dodać oto adres Świata Tańca:)
ŚWIAT TAŃCA
ul. Rynek Podgórski 12/5,
30-518 Kraków
Tel. 12 429-42-35
Tel. (tymczasowy): 12 430-62-66
http://www.swiattanca.eu/index2.php
_________________
"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12