www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Svetlana Zakharova
Autor Wiadomość
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Sob Wrz 30, 2006 10:09 pm   

Nie wypowiadam się... mam kompleksy... ja sie musze chyba do psychologa zapisac, bo jak tak dalej pojdzie to w depresje popadne!!! Ona jest niesamowita!!! Zresztą nie tylko ona...
_________________
Oglądam-
Spocenie
Łzy
Uśmiechy
Rozpalone marzenia
Wyzwolenie radości
Trud i zmęczenie...
Balet
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 1:52 am   

Co dziwnego jest w takich 'zakreconych' stopach? Zakrecenie jak zakrecenie. Przez nie tylko problemy mozna miec, bo wieksze ryzyko skrecen, zwichniec, podwichniec nawykowych, itp. stawu skokowego :roll:
A w balecie i tak nieprzydatne, bo tu sie liczy wykrecenie na zewnatrz.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 8:50 am   

Trochę się zdziwiłam, że szpagat turecki i nogi przekręcone do wewnątrz... :roll:
Lepiej by wyglądała z mniejszym, ale ładniejszym wykręceniem na zewnątrz. To coś mi przypomina jakąś chorobę stawów... :lol:
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
Ostatnio zmieniony przez Nena Nie Paź 01, 2006 8:53 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 8:51 am   

no niby tak, lae takie zakręcenie z obciągnięciem i szpagacikiem tak ładnie i dziwnie wygląda...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
PavlovaAnna
Adept Baletu


Posty: 139
Skąd: z jednego małego miejsca na ziemi...
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 12:01 pm   

Poprostu tak chciał choreograf i tak jest, nic na to nie można poradzić. Przyznam, żewygląda to troche dziwnie, ale interesująco...
_________________
Oglądam-
Spocenie
Łzy
Uśmiechy
Rozpalone marzenia
Wyzwolenie radości
Trud i zmęczenie...
Balet
 
 
 
Iris
Adept Baletu


Posty: 111
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 1:31 pm   

Piękne są te zdjęcia z kopciuszka. Ona jest taka delikatna i tańczy tak swobodnie. <marzy> A to zjdęcie w szpagacie mimo wszystko baaaaardzo mi się podoba :wink: :wink: :shock:
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 1:34 pm   

W 100-u procentach zgadzam się z Iris. A ta poza z zakręconymi nagami w szpaacie jest niezła... Jak można nogi aż tak zakręcic!! :shock:
 
 
 
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 1:55 pm   

a ja nie doszukiwałabym sie w tym wykrąceniu niczego więcej niż to, ze takie ułozenie nóg, ma być wyrazem "Jestem naiwnym, niewinnym dziewczęciem, kopciuszekiem -sierotką", przecież wielu choregrafów stosuje takie kontrolowane "deformacje"
Ostatnio zmieniony przez Joanna Bednarczyk Nie Paź 01, 2006 2:05 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 2:02 pm   

Cytat:
Jak można nogi aż tak zakręcic!! :shock:

A ja nie widzę w tym zakręceniu nic dziwnego, to nie żadna sztuka zakręcic stopy ("wykrzywic" podbicie)....]
A pozatym to zgadzam się z Joasią Bednarczyk:)
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 3:21 pm   

Odwiedzcie kalendarz, ktory jest dostepny na jej stronie. Niesamowite, wystepuje praktycznie na calym swiecie i czasami w ciagu jednego miesiaca wystepuje w trzech lub czterech roznych miejscach na swiecie...
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 3:39 pm   

zakręca się... normalnie... :roll: ja tak zakręcam [wykręcenie en dedans mam lepsze niz en dehor xd]

edit: spotkałam się z takim zwrotem i jeszcze znalazłam coś takiego "les fausses positions". po francusku chyba mówisz...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Nie Paź 01, 2006 4:49 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 3:48 pm   

bluźnisz dziewczyno :wink: nie ma czegoś takiego jak wykręcenie en dedans!
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 9:06 pm   

http://tinypic.com/majc7s.jpg
Ona chyba miala tu anoreksje?
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:01 pm   

Hm...trudno powiedziec. Dośc anorektycznie wyglądają na tym zdjęciu jej ręce, ale moim zdaniem nogi są w porządku . Może gdyby było przodem zdjęcie zrobione...
Ale nie słyszałam nigdy ażeby Svietlana miała anoreksję.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:11 pm   

jakby miała anoreksję, to by nie mogła tańczyć...
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:22 pm   

dlaczego? Przecież czasem spotyka się tancerk-anorektyczki i tańcza.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:25 pm   

Princess, bez przesady. Tak, jak mowi Bajaderka, zdarzaja sie tancerki z anoreksja, ktore tancza. Moze nie w stadium skrajnego wyczerpania organizmu, ale przeciez nie od razu do niego dochodzi.
A na zdjeciu trudno w sumie stwierdzic, moze to po prostu swiatlo tak sie ulozylo? Rampa sceniczna czasami daje dziwne efekty (po pierwsze wyszczupla), a na zdjeciu to juz w ogole roznie bywa...
Chociaz faktycznie te ramiona bardzo szczuple wygladaja.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Paź 01, 2006 10:44 pm   

XX
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
Ostatnio zmieniony przez Bajaderka Pon Paź 02, 2006 10:14 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 7:00 am   

Tutaj również wydaje mi się ze Dominika Krysztoforska(bo to ona widnieje na zdjeciach)jest po prostu bardzo szczupła,bo slyszalam w srodowisku ze nieslusznie ją posadzano o anoreksje,wręcz zakazując udziału w spektaklach...A svetlana? jakby sie przyjrzeć to zawsze była bardzo szczupła a juz rece na pewno ma wybitnie chude i dlugie :shock:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 7:49 am   

no cóż, Dominikę anorektyczką nie nazwałabym - znam dużo takich dziewczyn... przykładowo moja kumpela z klasy, jest równie chuda [czy nawet nie chudsza...].

a anorektyków to znam - moja siostra chodziła z gościem który miał anoreksję.
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 4:25 pm   

Nawet gdyby miała anoreksję (o co p. Dominiki Krzysztoforskiej nie posądzam), to zdecydowanie nie wypada umieszczać tu jej zdjęć w takim kontekście, bo to jest po prostu pomówienie i szerzenie plotek.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 5:14 pm   

Mnie sie wydaje, że żadna z nich nie ma anoreksji...
Ręca Zakharowej na tej fotce wyglądają na prawde bardzo chudo, ale przecież światło mogło wyszczuplic, a jak już ktoś naisał ona ogólnie ma chude ręce...

Princess to facet miał anoreksje?? (wiem, że oni też mogą na to chorowac, ale to raczej przypadłości dziewczyn...).
 
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 6:24 pm   

XXXXXXXX
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
Ostatnio zmieniony przez Cheryl Czw Sie 12, 2010 11:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 10:17 pm   

Cytat:
Nawet gdyby miała anoreksję (o co p. Dominiki Krzysztoforskiej nie posądzam), to zdecydowanie nie wypada umieszczać tu jej zdjęć w takim kontekście, bo to jest po prostu pomówienie i szerzenie plotek.

Dobrze Joanno, usuwam url-e i przepraszam.

Cytat:

Princess to facet miał anoreksje?? (wiem, że oni też mogą na to chorowac, ale to raczej przypadłości dziewczyn...).

no cóż, tak nam się tylko wydaje, że anoreksja jest bardziej przypadłością dziewczyn. Ale tak naprawdę dotyka też wielu mężczyzn, tylko my o tym nie wiemy i nie słyszymy, a to też dlatego iz w polsce jest mało mężczyzn-anorektyków.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Aspicia 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Pasja i coś jeszcze
Posty: 68
Wysłany: Wto Paź 10, 2006 8:14 pm   

Ale tak naprawdę dotyka też wielu mężczyzn

na przykład Sven Hannavald :lol:
_________________
"Wielcy tancerze nie są wielcy z powodu swej techniki, lecz dzięki swojej Pasji" Martha Graham
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12