www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSB W POZNANIU ;)
Autor Wiadomość
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 10:21 pm   

No pewnie, szkoda tylko, że to niemożliwe.
Bez wysmyślanie, dobrze?
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Odetta 
Adept Baletu


Posty: 73
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 8:47 pm   

spoko ebaleciara dlaczego sądzisz, że wymyślam?
poprostu dostałam się do szkoły baletowej lecz w tym czasie nie było żadnych wolnych miejsc w internacie. Gdybym chciała zamieszkać w Poznaniu musiałby sie przeprowadzić tam jeden z moich rodziców a było to nie możliwe z powodu ich pracy. Czasu do udzielenia opdowiedzi co do ostatecznego zapisu do szkoły miałam 2 tygodnie, przez ten czas nie znalazłam miejsca w żadnym internacie w Poznaniu i tak właśnie moje marzenia związane z karierą taneczną legły w gruzach.
więc następnym razem nie oskarżaj nikogo o kłamstwa, dobrze?
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 10:24 pm   

Ale ja bardzo dobrze wiem jaka jest sytuacja w obydwu bursach i wiem, że dla uczniów z baletowej są miejsca. Zawsze.
A powiedz, kiedy konkretnie zdawałaś?
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Lis 19, 2011 10:28 pm   

No ja może znawcą burs poznańskich nie jestem, ale z tego co wiem, to zawsze jak się ktos dostał, to miał miejsce w bursie i pierwsze słyszę, zeby cała sprawa rozbiła sie tylko o mieszkanie. Oprócz tego, z tego co kojarzę w Lodzi, to oprócz tej bursy w której mogą zamieszkac uczniowie sb przepisowo, są też inne bursy, który czesto nie mają kompletu, więc zawsze można mieszkac też w bursie z innej szkoły, a niektóre z tych burs innych szkół mają tyle wolnych miejsc, że są one udostępniane też studentom.
 
     
Magda C.
Nowicjusz

Posty: 26
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 4:36 pm   

Chciałabym tu jednak wesprzeć Odettę. Ileś lat wstecz moja znajoma miała taką samą sytuację z internatem w Poznaniu. Z powodu braku miejsc w bursie zmuszona była uczyć się w Bytomiu. Mieszkanie w jakiejkolwiek bursie to już inna bajka. Gdyby moje dziecko nie miało miejsca w bursie przy szkole, nie dałabym go do jakiejkolwiek daleko oddalonej od szkoły. Myślę więc, że cała sprawa może rozbić się o mieszkanie.
 
     
Odetta 
Adept Baletu


Posty: 73
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 20, 2011 8:05 pm   

Cóż nie wiem po co miałabym kłamać w tej sprawie. I tak się składa że wtedy miejsc nie było. Więc nie nie ma tam ZAWSZE miejsc dla uczniów OSB. Był to środek roku w marcu i ani w bursie przy szkole, ani w tej dla starszych uczniów nie było miejsc.
Zresztą nie mam ochoty poraz kolejny mówićwam i udowadniać, że nie kłamie. Kto chce niech wierzy.
 
     
Odyleńka 
Nowicjusz

Wiek: 24
Posty: 3
Wysłany: Nie Mar 25, 2012 6:48 pm   

Chciałabym się zapytać czy jak w tym roku kończę podstawówkę to miałabym szanse żeby dostać się do OSB? Bardzo mi na tym zależy. 21 kwietnia najprawdopodobniej pojadę na drzwi otwarte do Poznania. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
(Fajnie byłoby Cię poznać Ebaleciaro!)
 
     
amysek
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 11:54 am   

szanse zawsze sa;)
a Rodzice co na to?

---
silnik hydrauliczny
 
     
Odyleńka 
Nowicjusz

Wiek: 24
Posty: 3
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 1:58 pm   

Moi rodzice nie dokońca są do tego przekonani. No ale cóż, to jest moje największe marzenie. :?
 
     
flyberry
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Posty: 68
Wysłany: Pon Mar 26, 2012 4:04 pm   

Odetto, a jeśli mogę wiedzieć, jak to się stało, że byłaś na rekrutacji w środku roku szkolnego w marcu? Przyjmują tam tak w środku roku na rekrutację?
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:48 pm   

Dziś był koncert dyplomowy w Teatrze Wielkim w Poznaniu w którym również brałam udział.Koncert się udał jestem z niego bardzo zadowolona :smile: .Pozdrawiam Wszystkich którzy w nim brali udział , GRATULUJE KLASĄ DZIEWIĄTYM :smile: :wink:
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
Odyleńka 
Nowicjusz

Wiek: 24
Posty: 3
Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 2:47 pm   

Cześć! To znowu ja. Za tydzień są drzwi otwarte. Już nie mogę się doczekać. :smile:

Mam pytanie: co sprawdzają na rekrutacjach do tej szkoły? Bardzo mi zależy na odpowiedzi, ponieważ chcę na nie pojechać.

Od której do której można przyjść na drzwi otwarte do tej szkoły?
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pią Kwi 20, 2012 7:14 pm   

drzwi otwarte są jutro w sobotę 21.04.12 od 10 do 12 ,sprawdzają pezedewszystkim predyspozycje gibkość giętkość rozwartość skoczność ,oraz przez lekarza stan zdrowia długość śćęgna, mięśni itd..pozdrawia :smile: m
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
flyberry
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Posty: 68
Wysłany: Sob Kwi 21, 2012 9:55 am   

Drzwi otwarte to też rekrutacja? Bo o rekrutacji czytałam, że ma być w maju i czerwcu.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 8:31 pm   

nie rekrutacja jest tak jak piszesz maj :smile: i czerwiec
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
flyberry
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Posty: 68
Wysłany: Pon Kwi 23, 2012 9:06 pm   

A był ktoś z Was na rekrutacji w tej OSB i chciał się dostać do którejś z wyższych klas? Albo może ktoś coś o tym wie? Jest to możliwe? Jak wygląda tam wtedy rekrutacja?
 
     
flyberry
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Posty: 68
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 7:42 pm   

Podbiję, bo czekam na odpowiedź. To ważne. :)
 
     
Odetta. 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 28
Posty: 143
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 9:02 pm   

Ja niestety nie należę do takich osób ;)

Czy można przyjść na wasz koncert jubileuszowy do teatru? Bo przed chwilą oglądałam repertuar i się na niego natknęłam :D
 
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pon Maj 14, 2012 10:12 am   rekrutacja

W naszej szkole jest rekrutacja 26 maja i 2 czerwca ,pytasz czy można dostać się do starszych klas myślę że jeśli jesteś bobrze rozciągnięta i masz pojęcie chociaż podstawowe z klasyki to zawsze warto spróbować :lol: sądzę iż będziesz indywidualnie sprawdzana przez Profesorów i Pana Dyrektora naszej szkoły .jeśli kochasz taniec a szczególnie balet warto zawsze spróbować.Powodzenia :smile:
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
Julenka 
Nowicjusz

Posty: 21
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Pią Maj 25, 2012 3:46 pm   

Jutro rekrutacje, trzymajcie kciuki za mnie :smile:
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 4:57 pm   

jak ci poszło na rekrutacji jakie wrażenia :smile: kiedy będą wyniki
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 4:58 pm   

trzymam kciuki :lol:
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 5:05 pm   

a ja mam egzamin 15 czerwca z klasyki i ludowego strasznie się denerwuję mam nadzieje że wszystko dobrze zrobię :? ale najpierw mamy występy w teatrze wielkim Koncert Jubileuszowy cieszę się chociaż moja klasa niewiele pokazuje na tym jubileuszu.Kocham moją szkołę kocham taniec kocham balet .nie wyobrażam sobie robić coś innego .moje życie straciło by sens :sad: muszę zdać :smile:
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Sob Maj 26, 2012 5:06 pm   

wy też trzymajcie za mnie kciuki
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pią Cze 15, 2012 8:52 pm   

ZDAŁAM I MOJA PRZYJACIÓŁKA TEŻ DUŻO EMOCJI, STRESÓW BYŁO CIĘŻKO ALE TEŻ DLATEGO KOCHAM BALET I WIEM ŻE OD WRZEŚNIA ZACZYNAM 2 KLASĘ :smile: :lol:
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13