www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSB W POZNANIU ;)
Autor Wiadomość
Julenka 
Nowicjusz

Posty: 21
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 8:03 pm   

Sagittaire napisał/a:
e, spoko; Ebal uaktywnia się w dniach wolnych, w normalnych, jak sie daje porwac wirowi pracy, przestaje pisac ale nie martwiłabym sie tym, bo to norma, zresztą zrozumiała biorąc pod uwage jaki ma ona zajęty czas.
Koniec off;)


Zatem pozdrów ją ode mnie,i powiedz że obiecała się mną zająć :D
A tak swoja drogą to domyślam się jaki macie nawał zajęć ale i tak bardzo tego chcę :)
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 8:46 pm   

Eeeee ale ja nie jestem w SB :D Ja jestem stary koń, niemal 30 letni, i nie tańczący i w dodatku nie znam eEbaleciarki osobiście tylko z forum ale czytając ją wnikliwie stawiam taką właśnie diagnozę.
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Nie Sty 30, 2011 9:49 pm   

Kochane moje, cóż za refkleksje na temat mej jakże niespotykanej i wyjątkowej osoby :lol: :roll: ...

Wybaczcie mi, że czasem się wyłączam i trochę to wszystko zaniedbuję, ale czasem muszę zarywać nocki, żeby ze wszystkim zdążyć. Przepraszam, przepraszam, przepraszam, ale nie zawsze mi się absolutnie wszystko udaje ;) .

Julenko, wiem, przez co przechodzisz. Przed egzaminami wszystkim jest bardzo ciężko, stres jest ogromny. Ale powiem ci w tajemnicy, że od kandydatek (i oczywiście kandydatów) nie oczekuje się cudów. Wszystkiego masz nauczyć się dopiero w szkole. Spokojnie i z umiarem rozciągaj się w domu, jedz zdrowo i z apetytem, dbaj o oceny i dbaj o siebie, żebyś sobie, broń Boże, nie narobiła czegoś niefajnego. Wyluzuj się, malutka, bo nie masz się czego bać. Obiecuję Ci, że będzie bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę Twoje zaangażowanie, Twoje szanse są więcej niż bardzo duże, tak więc spokojnie, spokojnie i jeszcze raz spokojnie!
To samo tyczy się kolejnej adeptki baletu, naszej mautkiej tyniuszki. Dziewczyny, gdybyście miały do mnie jakiekolwiek pytania, to z wielką chęcia i radością na nie odpowiem, piszcie tylko, a ja czekam :D .

Sagi, przyjmij ode mnie całusa, dobrze? :)

Offtop jak sto pięćdziesiąt wyszedł, proszę mi wybaczyć, tak już wyszło.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
tyniuszka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 50
Skąd: Kobylnica koło Poznania
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 4:02 pm   dziekuję

bardzo dziękuję :)za te słowa otuchy!! mam nadzieje że będzie dobrze a jeśli chodzi o pytania super nie raz jeszcze przyjdzie mi coś do głowy :D na tą chwilkę mam ferie i wszystkim którzy też je mają lub będą mieć życzę udanego wypoczynku i przyjemności .. 8)
_________________
Witam chcę się pochwalić dziś udało mi się zrobić pierwszy raz szpagat turecki tak się cieszę że musiałam Wam drodzy forumowicze -czki to wyznać od września startuję do szkoły osb jeśli mnie przyjmą .tak się denerwuję że coś robię nie tak.
 
     
Julenka 
Nowicjusz

Posty: 21
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 6:53 pm   

kochana ebaleciaro nie raz jeszcze będę Ci zawracać głowę moimi pytaniami, jestes moim dobrym duszkiem na tym forum :D Na razie codzienne rozciągania, raz w tygodniu zajęcia baletowe z moją panią i tak do przyszłego roku, a przed egzaminami wszyscy będą mnie mieć dość na tym forum (mam na mysli stres)a jak się uda to osobiście wszystkim podziękuje za wsparcie a Tobie ebaleciaro szczególnie :D :D :D :D
Tyniuszko wierzę że za rok poznamy się osobiście :)
Wszystkim równiez zyczę udanych ferii
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Pon Sty 31, 2011 8:47 pm   

Bardzo jest mi miło, bardzo-bardzo. I pytajcie, pytajcie, tylko na to czekam!
Życzę Wam dużo chęci do pracy, wyników i przede wszystkim radości z tego co robicie - to chyba najważniejsze.
A teraz koniec tego gigantycznego offtopu, bo nam się ostro dostanie od kogoś dużo wyżej postawionego od nas. Tak więc prosimy uniżenie o wybaczenie :D .
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 26
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 8:13 am   

A ja się chciałam zapytać czy przy tej sb jest bursa ? Ja jestem z Warszawy i moja mama powiedziała że chyba do kilku szkół mnie wyśle na testy, ale właśnie nie wiem jak z mieszkaniem tam . Czy trzeba by było kupować dom czy daleko od rodziny sama bym mieszkała .
 
 
     
Odetta 
Adept Baletu


Posty: 73
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 9:43 am   

Kupować dom? Nie wnikam w sprawy rodzinne, ale czy twoi rodzice zostawią pracę i ogólnie wszystko bo ty pojedziesz do poznania?
Z tego co wiem to przy szkole jest bursa dla młodszych dzieci, a trochę dalej (trzeba dojeżdżać) jest bursa dla starszych uczniów. więc nie musiałabyś kupować specjalnie domu....
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:16 pm   

Tak, Odetto, mniej wiecej: tuż przy szkole jest bursa dla młodszych uczniów (aktualnie klasy I - V). Trochę dalej, jakieś 10 - 15 minut drogi jest bursa dla starszych.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:20 pm   

a jakie tam macie warunki? dobre? po ile was jest w pokoju:)?
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 12:36 pm   

Jest w porządku, rodzice mogą remontować pokoje, ostatnio zrobiło się napawde ładnie i kolorowo. Dwie osoby w pokoju, w jednym, największym, trzy. Jest lodówka, odkurzacz, dwie łazienki, prysznice. Pokoje nie są za duże, ale po ostatniej fali remontowanie zrobiły się bardzo ładne. Zreszta, spędzamy ze sobą tyle czasu, ze najważniejsze jest to, ze jesteśmy razem. Zapewniam, zezawsze jest bardzo wesoło ;) .
W czasie dnia są dwie wychowawczynie, w nocy jedna. Wychowankowie maja określone czas wyjść, na ten przykład ja (13 lat, czwarta klasa) mam czas do 19.30.
Śniadania od 7 do 9, obiady o 13.15, a kolacje o 18. Posiłki są w porządku, mogę wrzucić kiedyś menu, tylko musicie mi przypomnieć :) .
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Bisiuka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Uczennica
Wiek: 26
Posty: 222
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sro Lut 09, 2011 5:36 pm   

Rodzice by nie pojechali tylko babcia i dziadek, bo nie pracują :wink:
Jeszcze tylko trzeba się tam dostać :D
 
 
     
Julenka 
Nowicjusz

Posty: 21
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Czw Lut 10, 2011 7:57 pm   

[quote="ebaleciara"]Jest w porządku, rodzice mogą remontować pokoje, ostatnio zrobiło się napawde ładnie i kolorowo. Dwie osoby w pokoju, w jednym, największym, trzy. Jest lodówka, odkurzacz, dwie łazienki, prysznice. Pokoje nie są za duże, ale po ostatniej fali remontowanie zrobiły się bardzo ładne. Zreszta, spędzamy ze sobą tyle czasu, ze najważniejsze jest to, ze jesteśmy razem. Zapewniam, zezawsze jest bardzo wesoło ;) .
W czasie dnia są dwie wychowawczynie, w nocy jedna. Wychowankowie maja określone czas wyjść, na ten przykład ja (13 lat, czwarta klasa) mam czas do 19.30.
Śniadania od 7 do 9, obiady o 13.15, a kolacje o 18. Posiłki są w porządku, mogę wrzucić kiedyś menu, tylko musicie mi przypomnieć :) .[/quo
ebaleciaro bardzo ci dziękuję za te informacje na temat bursy.Caly czas myślę jak to będzie ale po tym co piszesz napewno będzie ok:)zresztą najpierw trzeba sie tam dostać :lol: a potem do dzieła :D
 
     
black_swan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 11
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 8:51 pm   

Hej, 14 maja są dni otwarte w osb w poznaniu, zastanawiam się czy mogę się tam wybrać pomimo, że nie będę brała udziału w rekrutacji ?(ach ten wiek) Jestem ciekawa po prostu jak wyglądają zajęcia, jaka panuje atmosfera itp. Też chciałabym się dowiedzieć na temat egzaminów eksternistycznych...
_________________
......***........ j'aime danser
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Pon Maj 02, 2011 9:05 pm   

Tak, oczywiście! Właśnie po to są dni otwarte. Rekrutację odbywają się 28 maja i bodajże 4czerwca. Na pewno będziesz mogła wszystko zobaczyć, dla takich osób to organizujemy. Gorąco zapraszamy! Moze uda się nam spotkać? Będę 14 jako ucżennica :D , moglybysmy porozmawiać.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
black_swan 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 11
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Maj 02, 2011 9:13 pm   

Oj to świetnie, to na pewno przyjdę, a jeszcze mam pytanie co do lokalizacji osb względem Polskiego Teatru Tańca, (bo wiem gdzie tojest). Dziekuje ebaleciaro za odpowiedź i mam nadzieję do zobaczenia
_________________
......***........ j'aime danser
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Wto Maj 03, 2011 9:09 am   

Jeśli chodzi o PTT, to szkola znajduje się tak jakby po drugiej stronie kwadratu. Kiedy stoisz przed PTT, musisz pójść w prawo, iść w kierunku Fary, pózniej skręcić w lewo i tak dojdziesz do szkoły. Możesz rownież od PTT skręcić najpierw w lewo, pójść ul. Klasztorna (tam znajduje się bursa), potem skręcić w prawo i. Ten sposób tez dojdziesz do nas.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Julenka 
Nowicjusz

Posty: 21
Skąd: okolice Poznania
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 2:02 pm   

Ebaleciarko, ja też wybieram się na drzwi otwarte i bardzo bym chciała Ciebie poznać:) byłoby mi bardzo miło:))) Pozdrawiam
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sro Maj 04, 2011 4:01 pm   

Mi równiez byłoby bardzo miło, gorąco Was wszystkich zapraszam! :)
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Magda C.
Nowicjusz

Posty: 26
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 8:12 am   

My z córcią wybieramy się na rekrutację 28 maja. Na dni otwarte raczej nie przyjedziemy, choć bardzo byśmy chciały. Dla nas to jednak dość duża odległość więc raczej wybierzemy się od razu na rekrutację. Może ebaleciaro będziesz też 28 maja? Jak tak to daj znać :D
P.S. widzę, że wszyscy chcą Cię poznac :D
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Czw Maj 05, 2011 6:24 pm   

No cóż, dziwi mnie to zainteresowanie moją osobą, nie powiem. 28 maja raczej mnie nie będzie, chyba spędzę ten weekend w domu - trochę się za nim tęskni, prawda ;) . Ale obiecuję, że będę trzymać kciuki najmocniej, jak się da :D !
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
estelle 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 90
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 9:23 am   

ebaleciarO, ty dostałaś się do 4 osb prawda?
Chciałabym się ciebie zapytaćco umiałaś że cię przyjeli :smile: (szpagaty, podbicie i.t.p)
Chodziałaś gdzieś wcześniej? :?: :lol:
_________________
neno, ty też masz ode mnie buziaka ;*
 
     
ebaleciara 
Corps de Ballet

Związek z tańcem:
Potencjalna tancerka
Wiek: 27
Posty: 393
Skąd: Stąd
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 10:26 am   

Wcześniej przez dwa lata tanczylam w zespole, taniec współczesny, jazzowy i troszkę, troszenke klasyki. Miałam szpagat francuski i prawie turecki, nie najgorzej podnosilam nogi, w miarę wchodzilam w piruety, skakalam raczej wysoko, ale podbicie miałam bardzo średnie, to była moja największa wada. Mam wrażenie, ze pisałam o tym co najmniej tysiąc pięćset razy, poszukaj moich postów to dowiesz sie wiecej.
_________________
"Zwyciężać mogą ci, którzy wierzą, że mogą zwyciężać."
I nawzajem Neno, nawzajem ;) .
 
 
     
Sagittaire 
Pierwszy Solista

Wiek: 41
Posty: 2809
Wysłany: Sob Maj 07, 2011 10:57 pm   

Pozwolę sobie na mała uwagę - Tak, pisała 100 razy. Prosimy o czytanie uważne przed zadawaniem pytań. A dwa to, nie wiem jak ebaleciarka- która ma widac nerwy ze stali, co tydzien powtarza 1 i to samo o sobie - ale ja bym proponowała pytającym powstrzymywac sie od osobistych pytan, mogących naprowadzac na osobe, typu "do której klasy cie przyjęli, "w której klasie jesteś". Takie rzeczy, to na pw, o ile adresat bedzie chciał się takimi danymi dzielic. to jest Internet, a w klasach szkoły baletowej uczniów jak na lekarstwo. Szanujmy swoja prywatnosc
 
     
estelle 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
tancerz, uczeń
Posty: 90
Wysłany: Nie Maj 08, 2011 12:18 pm   

Sory dziewczyny, czytam za bardzo nie uwaznie :oops: .
_________________
neno, ty też masz ode mnie buziaka ;*
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13