www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Trójmiasto - zajęcia
Autor Wiadomość
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lut 09, 2007 8:50 am   

Zajecia 10 lutego - sobota odbeda sie tradycyjnie o 16.30 :)
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lut 17, 2007 3:54 pm   

Poniewaz znow placilysmy za zajecia po 30zl zmieniam zasady informowania o nich. Wszelkie informacje na temat zajec beda zamieszczane w tym temacie najpozniej w czwartek okolo godziny 21.

Na informacje zwrotne (sms lub PW) czekam do piątku do godziny 22. Jeśli kogoś nie będzie też proszę o wiadomość. Jeśli od danej osoby żadnej informacji nie uzyskam a zajęcia z jakiegoś powodu zostaną odwołane to taka osoba nie zostanie o tym poinformowana.

Jeśli komuś nagle coś wypadnie to i tak proszę o informacje.
Kiedy szykujecie dłuższy wyjazd lub z jakiegoś powodu przez dłuższy czas nie możecie uczestniczyć w zajęciach prosze o informacje kiedy mozecie zaczac chodzic na zajecia.

Ponieważ wysyłam dużo smsów które trochę mnie kosztowały i nie dostawałam informacji zwrotnych taka zmiana jest konieczna.
Nie przychodzenie na zajęcia i nie informowanie o tym jest BRAKIEM szacunku dla osoby prowadzącej, która poświęca nam swój czas, dla osób która na zajęcia przychodzą i są zmuszone płacić więcej jak i dla mnie ponieważ jestem osobą która odpowiada za całą organizacje.

W poniedziałek (19.02.07) zajęcia odbywają się o godzinie 18.20, prowadzi Eduard. Ponieważ dostałam od was informacje kto będzie ponowne ich wysyłanie nie jest konieczne, chyba że ktoś nie napisał do mnie żadnej wiadomości a na zajęcia chce przyjść to czekam na wiadomość.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Lut 21, 2007 11:20 pm   

Sobotnie zajęcia 24.02 odbędą się normalnie czyli o godzinie 16.30. Prowadzi Eduard.

Poniedziałkowe zajęcia również odbędą się normalnie czyli na 18.20. Prowadzi Sebastian.

Przypominam że na potwierdzenie obecności lub też informacje o nieobecności czekam do piątku do godziny 22.

Pozdrawiam.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Lut 27, 2007 9:32 pm   

:) wow ,nawet nie wiedziałem ,ze tu prowadzicie taki temat z INFO - co gdzie i kiedy i kto :D ............. 8)
Niebawem się odezwę .........tutaj.........Pozdrawiam
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 3:23 pm   

W sobote zajec nie ma.
Do konca marca zajecia z klasyki zostaja zawieszone. Jak uzbiera sie grupa, ktora bedzie zdecydowana chodzic na zajecia (raz w tygodniu lub dwa razy w tygodniu) to wejdzie oplata miesieczna, jednak musza to byc osoby, ktore na 100% sa zdecydowane zeby chodzic. Jesli jakies zajecia przepadna a zostana oplacone to trudno, nie ma sytuacji ze przez dwie soby ktore nie przyjda cala grupa ma odowlane zajecia. Najlepiej gdyby zglosilo sie 6-7 osob ktore beda chodzic.
Na konkretne zgloszenia czekam do 18.03. postaram sie do tego czasu uzyskac dokladne informacje co do ceny za miesiac zajec z klasyki.

Jesli ktos potrzebuje dokladniejszych informacji to prosze o wyslanie PW lub smsa z pytaniami.

Jest mi bardzo przykro ze zaistniala taka sytuacja ale mam nadzieje, ze wyjdzie na lepiej.

Sa miejsca w grupie tanca wspolczesnego - moga zapisac sie jeszcze 2-3 osoby (info u Sebastiana) ale tam klasyki jest malo wiec mam nadzieje ze wreszcie sie zbierzemy i nasze zajecia beda mogly na nowo zaistniec.
 
 
 
M. 
Koryfej


Wiek: 39
Posty: 737
Skąd: znad morza :)
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 8:29 pm   

Nie mam zielonego pojęcia o klasyce, lecz chciałabym zacząć - czy to możliwe w Waszej grupie? czy zajęcia są jedynie dla zaawansowanych tancerzy?
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 01, 2007 8:46 pm   

jesli chcesz mozesz zaczac. Troche juz zrobilismy, ale liczy sie chec i wytrwalosc :) Na pewno wszytsko nadrobisz ;) No ale to od kwietnia najpredzej :)
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 10, 2007 10:40 pm   

Grupa klasyczna juz ruszy( prawdopodobnie ) - zgłoszenia -do ( .:Agga:. )
od kwietnia 2007 2 razy w tygodniu . 8) Tylko taniec klasyczny !!! 8)
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Mar 18, 2007 2:59 pm   

Grupa już jest, prawie bo brakuje nam jednej osoby, która będzie zdecydowana chodzić 2 razy w tygodniu. Obecnie koszt zajęć to 130zl za miesiąc dla osób, które będą chodzić dwa razy w tygodniu. Osoby które zdecydują się na chodzenie raz w tygodniu płacą o połowę mniej.
Jeśli nie znajdzie się jeszcze jedna chętna osoba to koszt wzrośnie do 154zl za miesiąc ale mam nadzieje, że do końca miesiąca jeszcze ktoś się pojawi ;)

Wszelkie pytania co do zajęć proszę kierować do mnie, osoby chętne które chcą sie zapisać też bardzo proszę o wcześniejszy kontakt.

P.S. Jeśli liczba uczestników zwiększy sie do 8 osób wówczas za zajęcia będziemy płacić 115zl za miesiąc więc warto znaleźć jeszcze 2 osoby.

Pozdrawiam
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Mar 19, 2007 7:34 pm   

Od dnia 02.04 (godzina 18.20) rozpoczynaja sie zajecia z klasyki w Operze Bałtyckiej.
Koszt 130zl za miesiąc, osoby które zdecydowały się chodzić raz w tygodniu płacą 65zł.
Bardzo proszę żeby wszyscy którzy sie zgłosili przyszli na zajęcia (chyba że chodzą tylko w soboty).

Do zobaczenia :)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Mar 24, 2007 9:13 pm   

Tak, tak , jak jeszcze jest ktoś niezdecydowany lub nieśmiały podjąć decyzję czy na pewno da radę uczestniczyć w zajęciach z tańca klasycznego - to gorąco namawiam - bo akurat zbiera się nowa grupa - co prawda już niektóre osoby troszkę zaawansowane - ale jak nie sprawdzidzie się sami to się nie przekonacie ....???? co możecie ..........Pozdrawiam 8) juz 2 kwietnia startujemy 8) tak jak to napisała Agga
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Mar 25, 2007 3:18 pm   

Niestety do pelnej grupy 7 osob, brakuje nam jeden osoby ktora jest zdecydowana chodzic na zajecia raz w tygodniu. Wobec tego jak narazie (do czasu kiedy taka osoba sie znajdzie) jestesmy zmuszeni placic za zajecia wiecej. Miesiac zajec dwa razy w tygodniu kosztuje wobec tego 142zl (a nie 130 jak bylo na poczatku), za zajecia raz w tygodniu trzeba bedzie zaplacic 71zl. Mam nadzieje ze ta jedna osoba znajdzie sie jak najszybciej i cena zmaleje.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 04, 2007 10:01 pm   

Sobotnie zajecia z klasyki (07.04) odbeda sie w godzinach: 10.00-11.30.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 11:58 am   

Poniedzialkowe zajecia 9.04 odbeda sie we wtorek 10.04 od 15.30 do 16.30.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Kwi 11, 2007 10:33 am   

14.04 (sobota) zajecia odbeda sie w normalnych godzinach - 16.30-18.00.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:35 pm   

.:Agga:. napisał/a:
14.04 (sobota) zajecia odbeda sie w normalnych godzinach - 16.30-18.00.


I będzie też - barre au sol - 8) z Agatą B. 8)
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:30 pm   

GRUPA klasyczna - zajęcia 28.04.07 ( sobota ) odbędą się wcześniej - o godz : 15-30 z A.B. Ja nadal odpoczywam 8)
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 10:11 pm   

W poniedziałek ( 07.05.2007 ) - zajęcia z T.Klasycznego o godz : 18-20 czyli jak zwykle. 8)
Ostatnio zmieniony przez Tanc... Nie Maj 06, 2007 8:16 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Maj 01, 2007 3:49 pm   

w sobote 5.05 zajecia beda na godzine 15.00.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Nie Maj 06, 2007 2:35 pm   

Poniedziallkowe zajecia (07.05) odbeda sie normalnie czyli o godzinie 18.20.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 07, 2007 10:49 pm   

SOBOTA - 12 maja - zajęcia - o godzinie 15-00 z Agatą , pod koniec zajęć POINTY - kto ma,to zabrać ze sobą te wygodne "buciki" :lol: Mnie nie będzie,dopiero w poniedziałek.Pozdrawiam. 8)
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon Maj 14, 2007 11:31 pm   

Uwaga : zajęcia sobotnie ( 19 maja ) przeniesione są na 18 maja ( piątek ) na godzinę 17-30 do 19-00. 8)
 
 
snowflake
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 74
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:23 pm   

a nie dałoby rady na 16:30? :(
_________________
stoję na palcach by być bliżej nieba.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Maj 16, 2007 2:25 pm   

Nie mam tekiej mozliwosci. Wiekszosc osob pracuje i na wczesniejsza godzine nie dadza rady. Nasz prowadzacy tez ma juz plany na wczesniejsza godzine.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Maj 22, 2007 9:32 am   

Sobotnie zajecia znow odbeda sie w piatek (25.05) o godzinie 17.30.
Wtedy tez ustalimy kiedy odrabiamy wczorajsze - poniedzialkowe zajecia.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12