www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
MAŁGORZATA POTOCKA...
Autor Wiadomość
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 4:24 pm   

No dziekuje bardzo..tez sie ciesze ze tancze w Sabacie;)...tak wyszlo ze jestem najmlodsza :oops: eheh ..a kto to pisze ze starszych nie przyjmuja????????tu wiek nie jest wazny...a wyglad i doswiadczenie...
Jesli chodzi o Maxika to tak wystapil w najszej najnowszej premierze;)..bo niestety u nas w Sabacie brak tancerzy..a przydali by sie;)Był ktos moze na jakims spektaklu w Sabacie??????przyznac sie;)pozdrawiam :D
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Paź 13, 2005 6:01 pm   

to moze baletnico opisz nam jak wyglada praca w Sabacie, jak czesto macie proby, jak one wygladaja itp.

P.S. Konczylas poznanska SB, prawda?? Pamietam, ze jakis rok temu pisalas na forum na temat Sabaru, ale wtedy mialas w profilu wpisane Poznan-Warszawa :) Pozdrawiam.
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Pon Paź 17, 2005 1:30 pm   

Tak konczylam poznanska szkole baletowa;)i od niedawna mieszkam w Warszawie gdzie rowniez pracuje w Sabacie;)Praca bardzo mi sie podoba..nawet nie wiedzialam ze bede az tak zadowolona :D
No wiec jesli chodzi o proby w Sabacie to to roznie wyglada...ja jako nowa dziewczyna mam do nauczenia sporo numerow dlatego staramy sie abym miala codziennie proby...ale dziewczyny z duzym stazem to codziennie nie musza przychodzic...dlatego dobre jest to ze mozna studiowac albo znalezc dodatkowa prace;)))Poprostu zyc nie umierac;)Pani Potocka jest bardzo mila kobieta;)Jeszcze jakies zapytania;D????????
Pozdrawiam wszystkich;)
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 7:26 pm   

No nie wiem, czy na Towim miejscu byłbym taki dumny z tańczenia w Sabacie (opinia wyrobiła mi się po obejrzeniu WITAJ EUROPO).
Niemniej gratuluję pracy. :-)
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 7:28 pm   

Co to za film, sfra? ten o tym porwanym statku?

I drobna prośba do Moderatora: ten wątek NAPRAWDĘ bardziej pasuje do działu "Ludzie baletu", chociażby ze względu na tytuł. Czy, drogi Moderatorze, sprzątniesz go stąd i postawisz tam, gdzie trzeba, aby zaspokoić mój forumowy pedantyzm? :wink:
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 7:45 pm   

To nie film, tylko spektakl Sabatu zrobiony z okazji wstąpienia Polski do UE.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 8:24 pm   

A co SFRA byles na witaj europo?????Spektakl jest bardzo widowiskowy..i ludzie bardzo chetnie go ogladaja!Wiec nie wiem zbytnio o co ci chodzi...i tak jestem dumna z tego ze tam tancze;)
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
yvonne
Corps de Ballet


Posty: 316
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 8:29 pm   

sfra napisał/a:
No nie wiem, czy na Towim miejscu byłbym taki dumny z tańczenia w Sabacie (opinia wyrobiła mi się po obejrzeniu WITAJ EUROPO).
Niemniej gratuluję pracy. :-)

a czy to jest taki program w którym występują różni obcokrajowcy i mówi ą różne rzeczy a wszyscy powinni się wtedy śmiać?albo klaskać?
Czajori,skąd pochodzą Twoje awatarki?czy to jakiś film?Chcę to wiedzieć koniecznie!
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Paź 18, 2005 11:38 pm   

Hi, hi...o awatarkach już napisałam sporo w odpowiednim wątku :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sro Paź 19, 2005 7:31 pm   

baletnica86 napisał/a:
A co SFRA byles na witaj europo?????Spektakl jest bardzo widowiskowy..i ludzie bardzo chetnie go ogladaja!Wiec nie wiem zbytnio o co ci chodzi...i tak jestem dumna z tego ze tam tancze;)


A byłem, byłem. Spektakl wieje tanią rewią i kiczem. Owszem to się ludziom podoba, ale nie mi. Jedyne rzeczy jakie zasługują na uwagę to taniec irlandzki i kankan. Sam spektakl (powinienem jednak użyć słowa "show") jest bardzo niespójny i nieścisły, pełen błędów estetycznych i profanujący dzieła wielkich kompozytorów (czyt. "układ" do muzyki Beethovena). To tyle co mam do powiedzenia.

Yvonne mowa tu o spektaklu Teatru Sabat, nie telewizyjnym show "Europa da się lubić".
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 5:48 pm   

A widziales SFRA jakas inna lepsza rewie??????Moze viva amatorska rewia...eh szkoda gadac...Niektorym osobom podoba sie balet innym rewia...to zalezy od gustu...dlatego jak Ci sie nie podobala ta rewia to nie trac czasu i nie przychodz juz do sabatu;)prosta sprawa..idz na jakis lepszy spektakl godny obejrzenia;) :D A jakie to bledy wychaczyles ogladajac Witaj Europo co???moze podzielisz sie refleksjami!pozdrawiam :D
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 10:59 pm   

baletnica86 napisał/a:
A jakie to bledy wychaczyles ogladajac Witaj Europo co???moze podzielisz sie refleksjami!pozdrawiam :D


Chociażby taniec grecki, którego greckość sygnalizowała jedynie muzyka (i niestety na długo nie utrzymany) krok podstawowy. :?
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Pią Paź 21, 2005 11:15 pm   

O to widze sfra ze ty to jestes jakis specjalista co????moze powinienes zostac krytykiem heheh nie no wiesz doceniam twoje zdanie;)Ja po raz pierwszy takie cos widze i mi sie podoba ale to moze dlatego ze nie widzialam nigdy czegos podobnego..moze gdybym miala jakies porownanie to bym zmienila zdanie..ale jak narazie bardzo mi sie pdooba;)
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 12:07 am   

ano taki los krytyków i to nie tylko zawodowych - także ludzi którzy otwarcie wypowiadają SWOJE zdanie. Nie jest to ani miłe, ani wygodne, zwłaszcza jak cos sie nie podoba (ale kto ceni krytyka czy widza któremu wszystko sie podoba). I nie chodzi tylko o to że komus (np. mnie) nie podoba się taniec nowoczesny, tylko o to, ze nawet jesli się nie podoba, potrafimy nasze zdanie uzasadnić, zarówno na tak, jak i na nie. Zarówno balet, jak rewia moze byc zrobiona dobrze lub źle, kiczowato lub z pomysłem, tandetnie lub artystycznie. Zawsze w ocenie trzeba zachowac proporcje czyli porównywac do najlepszego, ale brac pod uwage warunki itp. No i jest jeszcze sprawa gustów, o których - jak wiadomo - sie nie dyskutuje, bo decyduje o nich wychowanie, doswiadczenie i smak, a te kazdy ma inne.
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 12:42 am   

No Kasia G musze przyznac ze masz racje i to 100%;)
Jesli chodzi o taniec wspolczesny to..ja zanim nie przepadam heeh jest strasznie nudny..ja jednak wole cos energicznego jakas jote aragonska czy cos w tym rodzaju z tanca charakterystycznego;)
kazdy ma swoje zdanie kazdy inaczej na cos patrzy..i trzeba to wszystko doceniac;)
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Sob Paź 22, 2005 1:21 pm   

Amen :-)
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Wto Paź 25, 2005 2:11 pm   

no sfra bardzo udany ten komentarz :D
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
Siegfried
Nowicjusz


Posty: 25
Skąd: z Jeziora
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 7:19 pm   

Ja rewii nie lubię.
_________________
All days are nights to see till I see thee,
And nights bright days when dreams do show thee me.
 
 
yvonne
Corps de Ballet


Posty: 316
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:29 am   

ku pamięci
http://img245.imageshack....bathmaly3eu.jpg
strasznie mi się to foto podoba
:lol:
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 10:52 am   

to ja zapraszam w szczegolnosci na nowe fotki na stronce http://www.teatr-sabat.pl/ prosze wejsc na repertuar/Od chopina do moniuszki/ ;)bardzo udane zdjecia..co poniektore oczywiscie;D!Moze akurat jakies sie Wam spodobaja;)Pozdrawiam!
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
baletnica86
Adept Baletu


Posty: 69
Skąd: Poz, Waw
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 9:04 pm   

odwiedzil ktos ostatnio jakos moze Sabat??????
_________________
taniec jest the best ;)hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13