www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
DRĄŻEK (- gdzie można kupić?)
Autor Wiadomość
Katya 
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 1:55 am   

Sheeda napisał/a:
ja polecam drążki z firmy vita vibe.
Są to drążki wolnostojące aluminiowe z drewnianym lub aluminiowym drążkiem, podwójne lub pojedyńcze różne długości. Są opcje z pokrowcem.
Cena to od 172$ ale są warte swojej ceny.

Wyglądają nieźle. I są bardzo mobilne. Tylko co z kosztami przesyłki? Bo ze Stanów to jakieś koszmarne koszta wychodzą.

Mam też takie pytanie - jaką wybrać wysokość drążka dla osoby początkującej, dorosłej? Wzrost 170 cm.
Waham się pomiędzy 95 a 100 cm. Co będzie odpowiedniejsze?
 
     
Sheeda 
Adept Baletu


Posty: 212
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 11:08 am   

Cena przesylki to okolo 900-1000 zl w zaleznosci od kursu wiec cena drazka wyxhodzi OK 1500 ale warto ja mam of nich juz 3 drazki I uwielbiam
_________________
Nie rezygnuj ze swoich marzen, zawsze wierz ze sie spelnia i wierz w kazdy postawiony cel.
 
     
Katya 
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 2:34 pm   

Sheeda napisał/a:
Cena przesylki to okolo 900-1000 zl w zaleznosci od kursu wiec cena drazka wyxhodzi OK 1500 ale warto ja mam of nich juz 3 drazki I uwielbiam

Pewnie gdybym swoją przyszłość wiązała z tańcem, to bym się zastanawiała, ale tak, to chyba wolę ten tysiąc na coś innego przeznaczyć.
Ale potrafię uwierzyć, że są bardzo dobre. No i przede wszystkim ta mobilność...
Heh, szkoda, że w Polsce nikt nie produkuje czegoś takiego.
 
     
lj 
Adept Baletu


Wiek: 28
Posty: 235
Wysłany: Wto Maj 19, 2015 4:29 pm   

Katya, może spróbuj znaleźć jakiegoś specjalistę w okolicy (spawacz/cieśla/kogoś w tym rodzaju ), żeby wykonali drążek na zamówienie. Myślę, że może wyjść taniej, a przy okazji będzie taki jak chcesz i nie musisz się przejmować, że przesyłka nie dotrze w całości :)
 
     
Katya 
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Sob Maj 23, 2015 11:40 am   

lj napisał/a:
Katya, może spróbuj znaleźć jakiegoś specjalistę w okolicy (spawacz/cieśla/kogoś w tym rodzaju ), żeby wykonali drążek na zamówienie. Myślę, że może wyjść taniej, a przy okazji będzie taki jak chcesz i nie musisz się przejmować, że przesyłka nie dotrze w całości :)

Dzięki za podpowiedź. Warta rozważenia.

Edycja:
Zapytałam jednego znajomego, ile by sobie policzył za drążek. Policzył sobie niewiele mniej niż w profesjonalnym sklepie...

Edycja nr 2:
Natknęłam się wczoraj na coś takiego:

Czy taka poręcz nada się jako alternatywa dla drążka?
 
     
Katya 
Nowicjusz

Posty: 19
Wysłany: Sob Lip 11, 2015 5:31 pm   

Mam swój drążek!
Zamówiony u miejscowego specjalisty, wyszedł taniej o połowę. Całość stalowa, dwa drążki - trochę to ciężkie i dlatego mało mobilne, ale jestem bardzo zadowolona.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12