www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawialnia
Autor Wiadomość
La Fille aux Yeux d'email 
Nowicjusz


Wiek: 34
Posty: 21
Skąd: Far Far away
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 6:28 pm   :*

Witam wszystkich :) Jestem nowo zarejestrowana i cieszę się, że odnalazłam to forum,których jest w końcu tak mało. Pozdrawiam.
 
 
 
inge
Nowicjusz


Posty: 1
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw Mar 02, 2006 9:13 am   

Dzień dobry *dyg*

Nazywam się Lucyna, mam 17 lat i mieszkam w Częstochowie. Balet...moje marzenie od 10 roku życia, pewnego dnia zobaczyłam z Mamą ogłoszenie o naborze do ogniska baletowego i wsiąkłam zupełnie (: Niestety po 4 latach tańca Tata mój uznał, że koniec z baletem, bo tancerką zawodową i tak nie będę (akurat to prawda, ale co z tego?), i to mi nic nie daje, i żebym zajęła się czymś pożytecznym...

I tak skończyło się moje 'baletowanie' , a ja żyję tańcem, i mam nadzieję, że jak wyjadę na studia do większego miasta to znajdę czas na jakieś zajęcia baletowe...
 
 
 
Zoozy
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Pią Mar 03, 2006 2:30 pm   hihihihi

hihihihi witam wszystkich:)) mam na imie Agnieszka, ale wolę imie Zuza, stąd moje pseudo:)) tańczę z w Teatrze Wyobraźni razem z Justi:))uwielbiam muzykę, książki no i oczywiście taniec...kiedy mówię "niewtajemniczonym" znajomym o mojej miłości do tańca patrzą na mnie jakbym spadła z ksieżyca, jakoś ne podzielaja mojej pasji... na szczęście dziewczyny z Teatru dobrze wiedzą o czym mówię:))acha zapomniałabym, chociaż uważam że to nie jest ważne: mam 16 lat:)oki wystarczy o mnie serdecznie pozdrawiam wszystkich:)))

:roll: ZoOzy-marzcielka:)
_________________
KOCHAM TANIEC!! nic dodać nic ująć....=)))
 
 
mini
Nowicjusz

Posty: 3
Wysłany: Wto Mar 07, 2006 12:17 am   

Witam, witam :D
Jak widac jestem nowa :) Mam dopiero 13 wiosenek i balet to moje zycie :) (zabije starych ze mnie nie poslali do baletowki :[ :P )
Niom, aha, mam na imie Aneta! :D
Witam serdecznie wszystkich i chce wam powiedzec ze was kocham (forumowiczow sie znaczy):]
Mini
p.S. Pseudo- mam 158 cm wzrostu :D
 
 
Madzialena
Nowicjusz


Posty: 7
Wysłany: Pią Mar 17, 2006 7:51 pm   

Witam Wszystkich gorąco pomimo pogody za oknem:-)
Jestem Magda i mieszkam w Gliwicach. Interesuję sie tańcem (jak chyba każdy tu się znajdujący) od dawien dawna. Co prawda jestem uczennicą zykłego gliwickiego liceum, jednak przez dłuższy okres czasu poznawałam tajniki baletu w Prywatnej Szkole w Gliwicach:)
Pozdrawiam serdecznie:)
_________________
Taniec to jakby wyznanie miłości.
F. Dostojewski
 
 
Ewuunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, fotograf?..
Wiek: 34
Posty: 252
Skąd: zza światów.....
Wysłany: Sro Mar 29, 2006 8:48 pm   

heeej Madziu :) hmm.. co fakt jestem już tutaj długo, ale wciąż się nie przedstawiłam, z której to ja bajki jestem :D Więc : mieszkam w Gliwicach, chodzę do szkoły baletowej w Gliwicach (prywatnej) no i tańczę od 4 roku życia, czyli innymi słowy kocham balet :)

to tyle ;)
_________________
STAR WARS
And may the Force be with you.
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Mar 30, 2006 8:45 am   

Hmm... w zasadzie tez sie jeszcze nie przedstawilam :P
A wiec... Mam na imie Marta, mieszkam w Gdansku i kocham balet. Nawiasem mowiac od jakiegos roku. Tak mnie naszlo 8) Mam 16 lat i zalamanie nerwowe ze rodzice mnie nie wyslali do OSB :? Ale na szczescie jestescie Wy, ktorzy zawsze mi wszystko wytlumacza :wink:
 
 
catherine
Nowicjusz


Posty: 5
Skąd: podkarpacie
Wysłany: Nie Kwi 02, 2006 4:00 pm   

Witam wszystkich:* mam na imię Kasia i mam prawie 15 lat :D baletnicą chciałam zostac zawsze, ale niestety rodzice nie zgodzili sie wysłac mnie do szkoły baletowej :( za to (na początku bez ich zgody 8) ) przyszłam na eliminacje do zespołu z elementami beletu i jestem tam juz pare dobrych latek :) uwielbiam wszystkie formy tańca, najbardziej balet i latino. jesli ktoś chciałby o mnie wiedziec więcej prosze smiało pytac :lol:
 
 
 
Nawojka
Nowicjusz


Posty: 3
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto Kwi 04, 2006 1:28 pm   

Witam wszystkich!
Cieszę się żo mogłam dołączyc do forumowiczów. Podziwiam was - tancerzy za wytrwałośc i oddawanie sie tej pięknej sztuce oraz życzę sukcesów!
 
 
 
Wabbit
Nowicjusz

Posty: 2
Skąd: Ankh Morpork
Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 12:04 am   

Mam dwie koślawe nogi, nie potrafię tańczyć, słoń nadepchnął mi na ucho, ale gdzieś tam spokrewniona jestem z baletem, trochę jest to także związane z moją pracą i jeszcze jest małe coś, ale to akurat zostawiam sobie:)

pozdrawiam serdecznie
 
 
dorota
Adept Baletu

Posty: 58
Wysłany: Pon Kwi 17, 2006 5:59 pm   

Witam wszystkich :D mam na imie Dorota, mam 19 lat i jestem z Gdańska..... Taniec to mniej więcej 3/4 mojego życia :P Baletem zajmuje się od niedawna, poza tym taniec współczesny no i przedewszystkim taniec nowoczesny (hip-hop, funky-jazz, street-jazz itp) zarówno w roli ucznia, jak i początkującego nauczyciela :wink:
pozdr. :D :D :D
 
 
Mischa
Nowicjusz

Posty: 1
Skąd: Lębork
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 11:58 am   

Jestem nowa na forum i trafiłam tu, bo kocham balet. Zainteresowałam się nim już dosyć dawno mając 5 lat zaczęłam chodzić na zajęcia w szkole muzycznej niestety nie było mi dane dalej kontynułować nauki, a teraz w wieku 13 lat chcę wrócić i mocno się do tego przyłożyć.
Pozdro dla wszystkich miłośników baletu
_________________
Kocham tańczyć, to cały mój świat,
 
 
Nikiya 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń/miłośnik
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 3:37 pm   

Kochani, zarejestrowałam sie chyba ze dwa tygodnie temu, ale dopiero teraz mam chwilkę, żeby sie przedstawić. Wtedy musiałam na szybko podzielić się z wami informacją, ze w ramach "Złotej 12..." bedzie "Bajadera", teraz napisze cosik wiecej :D

Mam kompletnego fioła na punkcie baletu, ogladam, słucham, kupuję wszystko, co ma jakikolwiek zwiazek z tematem. W Paryżu niemal zamęczyłam na śmierć sprzedawcę na stoisku z klasyką (szukał dla mnie "Don Kichota" na DVD z Nuriejewem), prawie zameczyłam też koleżankę, która w Londynie szukała dla mnie "Bajadery" na CD.

Pochodzę z Warszawy, więc spotkac mnie mozecie w TW ON na niemal wszystkich premierach. Pewnie z niektórymi z Was znam sie z widzenia... :)
 
 
bluebird:))
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: kraków
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 7:20 pm   

Wiec..
naprawdę nazywam sie baska, ale nicku bluebird uzywam od zawsze i nie wyobrażam sobie, zeby mogło byc inaczej:)
skąd wzięłam sie na forum baletowym?? na balet nie chodzę, nigdy nie chodziła i nie będę chodzić( 13lat..) chociaz od 2 klasy chce chodzic i sie tym interesuję:))
poza tym moja best friend chodzi na balet, więc jestem troche w temacie :wink:
to na tyle o mnie:))
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 7:22 pm   

hej, nigdy nie mów nigdy! wielu znakomitych tancerzy zaczynało znacznie pozniej niż ty, wiec przy odrobinie talentu jeszcze nic straconego!
witamy na forum :)
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 7:22 pm   

Pozwolę sobie powitać ciebie na forum, bluebird :) Życzę miłych dyskusji ;)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 8:34 pm   

spróbuj pojsc kiedys na zajecia ze swoja koleżanka (jezeli chodzi do prywatnej szkoly a nie do panstwowj) zobaczysz jak to wciaga, poczytaj forum , niektorzy zaczynali znacznie poźniej
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Maj 10, 2006 9:51 pm   

Zgodnie z zasadami przywitania poszczególnych użytkowników będą cięte. Wiem, że regulamin nie jest najmilszą lekturą ale czasmi warto sie z nią zapoznać.
Tym samym w imieniu wszystkich użytkowników serdecznie witam na forum. P.
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
kotecek 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 35
Posty: 77
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 4:50 pm   

Cześć! :D
Mam na imię Gosia i chodzę na balet od szóstego roku życia(chodziłam do różnych szkół prywatnych). Już od dość dawna odwiedzam tę stronkę, ale dopiero teraz zdecydowałam się dołączyć do grona forumowiczów. Już teraz bardzo mi się tu podoba. Choć nie zamierzam zostać w przyszłości zawodową baleriną, to i tak bardzo kocham taniec, bo stanowi on mój swoisty sposób na życie. Serdecznie wszystkich pozdrawiam!
_________________
"Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy..."
:) :*
 
 
 
bluebird:))
Adept Baletu


Posty: 82
Skąd: kraków
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 5:17 pm   

chetnie bym sie zapisała, ale naprawdę nie mogę... mam chore stawy i do tego mieszkam za krakowem, a nie ma mnie kto przywozić:(

poniższe posty nie na temat zostały wydzielone do osobnego wątku "Czy uczniowie OSB kochaja balet"
administrator Kasia G
 
 
 
Stysia
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:04 pm   

Hej :) To teraz moja kolej, żeby się przedstawić. Jestem Stysia i mam 16 lat :) Z baletem nie mam wiele wspólnego. Ale zawsze oglądałam go z dużą przyjemnością. Czasem lubię też posłuchać muzyki klasycznej z baletu (Jezioro łabędzie itd).
Interesuje sie łyżwiarstwiem figurowym, tańcem, troche gimnastyką, językami itd.
Nie lubie o sobie pisać, dlatego na tym kończę swoją prezentację. Pozdrawiam :)
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sro Maj 17, 2006 10:07 pm   

W imiemiu wszystkich forumowiczów i moderatrów serdecznie witam na naszym forum. Życzę miłego korzytania. W razie wszelkich problemów zgłoś sie do któregoś z adminów. Pozdrawiam, Paula.
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
martusiaa4u 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 500
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:10 pm   

Ja przypominam na nowo =)
Nazywam się Marta =) i jestem ze Szczecina (słynnej Elity Szczecińskiej) hehe =* Kocham balet =) tańcze już niecałe 10 lat =D hehe Hmmm ... co by tu jeszcze napisac ... no nie wiem =) ogólnie to nic mi się nie chce =) hehe
_________________
" Artysta, który sprzeniewierza się prawdzie, natychmiast traci talent "

http://www.photoblog.pl/perless
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Czw Maj 25, 2006 10:54 pm   

martusiaa4u napisał/a:
Ja przypominam na nowo =)
Nazywam się Marta =) i jestem ze Szczecina (słynnej Elity Szczecińskiej) hehe =* Kocham balet =) tańcze już niecałe 10 lat =D hehe Hmmm ... co by tu jeszcze napisac ... no nie wiem =) ogólnie to nic mi się nie chce =) hehe

widać że Marcik jeszcze żyje :)
może znowu sie zaczniesz udzielać? (ale na temat tym razem ;)) :D
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Rumianek
Nowicjusz


Posty: 13
Skąd: Poraj, k. Częstochowy=)
Wysłany: Nie Maj 28, 2006 2:41 pm   

Mam na imie Asia (Jo/anna, jo tomek tyz ze wsi)
Przezwisko Rumianek od nazwiska =)
Chodze do SOB w Częstochowie,
mieszkam w Poraju,
Tańcze,
Tańcze,
jeżdżę konno,
lubie czekolade, marzyc i francje;
Żyje, by nie zawadzac innym, ale by cos osiagnac...
Coś jeszcze...
lubie Serię Niefortunnych Zdarzen (L.Snicketa) i Medicusa (N.Gordona)
i nie lubie swojego wygladu, przynajmniej niektorych punktow...
ale wytrzymuje...
Lubie siatkowke i Azs Cz...
Niel ubie dizewczyn, ktore zwabiaja, najczesciej chlopkow, ubiorem, a raczej jego brakiem i nie lubie takich, ktorym wydac stringi na oczach 3tys. ludzi...
A moze sie po prostu nie znam... Za krotko zyje
_________________
La vie est belle, La vie est dure, bon bon, je aime...
Je aime ballet
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12