www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawialnia
Autor Wiadomość
Migotka 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń-amator :)
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 07, 2006 2:31 pm   

Witam,
jako czytelniczka postanowilam sie zalogowac :)
nie tancze poki co , ale od maja planuje zaczac chodzic na zajecia z tanca klasyczneg,dla przyjemnosci i aby spelnic choc czesciowo mlodziencze marzenie, mam 23 lata i jestem z Warszawy.
Pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia :D :)
 
 
Pati_jazzy 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 34
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 08, 2006 12:36 am   

Witam wszystkich i przedstawiam się: jestem Pati, chodzę na balet, więcej nie muszę mówić-kocham balet, ale wolę współczesny od klasycznego!!!!!
 
 
 
Caroline
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 8:01 am   

Witam wszystkich,
przyszłam do Was, bo mi się tu podoba, macie bardzo kulturne forum. Nie mam nic wspólnego z baletem, poza tym, że czasem lubię sobie popatrzeć na takie zwiewne istotki jak Wy. Ale za to mam dużo do czynienia z gimnastyką artystyczną (głównie teoretycznie i z obserwacji, ja sama nie trenuję, choć bardzo bym chciała, ale jestem na to za stara) więc może czasem przydam się w sprawach naciagania :D Pozdrawiam
 
 
sonata
Nowicjusz


Posty: 10
Wysłany: Sro Sty 11, 2006 7:39 pm   

Witam :) ! Pozdrawiam wszystkich baletomanów :) Bardzo lubię balet choć sama nie tańczę... Związana za to jestem ze Szkołą Muzyczną gdzie poznaję tajniki Altówki... I tak jak Wy kochacie balet - ja niewyobrażam sobie życia bez Altóweczki... Cieszę się że jest taki kulturalny kącik w wirtualnej przestrzeni gdzie mogą się spotkać światy artystyczne ;) ;) Pozdrawiam jeszcze raz.... na miarę możliwości będę tu jak najczęściej zaglądać..:):)
 
 
 
Katarzyna
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 12:05 pm   

Jestem Kasia,mam 16 lat , od dwóch lat uczęszczam do szkółki baletowej. Czytelniczką forum jestem od dawna, a dzisaj zdecydowałam sie w końcu zalogować.
 
 
Katarzyna
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 12:24 pm   

Tak to prawda, ale wczesniej ćwiczyłam gimnastyke artystyczną , wieć troche miałam już doczynienia z klasyką ale tylko pod kątem gimnastyki.Teraz mam dośc duże problemy -ustawienie rąk -makabra, a z drugiej strony nie mam problemów z rozciągnieciem, utrzymaniem rownowagi ani z piruetami ( niestety tylko na jedną stronę)
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:59 pm   

A skąd jesteś Katarzyno? :wink:
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Katarzyna
Nowicjusz

Posty: 9
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 1:31 pm   

Mieszkam w Gdansku
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Sty 18, 2006 4:00 pm   

Jestem juz tu od dluzszego czasu i przydaloby sie troszke przedstawic :) A więc... Jestem Ania, mieszkam w Skawinie, ale na zajęcia baletowe jezdzo do Krakowa (to tylko 10 km z centrum do centrum) Ucze sie w Szkole Baletowej na ul.Łąkowej. Zaczelam tanczyc 10 lat temu :)
 
 
 
merce
Nowicjusz


Posty: 5
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 5:27 pm   

kultura wymaga aby sie przedstawić , co tez zamierzam uczynić :)
mam na imie agata i jestem z wrocławia, z tańcem mam do czynienia dużooo i od wielu lat , zaczynałam od baletu , ale aktualnie fascynuje sie tańcem współczesnym . na forum wchodzilam dość często ale mój udział w nim był bierny :P (tylko czytanie) a teraz postanowilam sie troche poudzielac .
POzdrawiam :)
_________________
"How could I dance if I didn't force myself to do things that I can't ?"
Rudolf Nurjejew
 
 
 
florinka
Nowicjusz


Posty: 35
Wysłany: Czw Sty 19, 2006 11:58 pm   

witam, witam :D
do tej pory uważnie śledziłam to forum i postanowiłam się dołączyć :D
ucze się w szkole baletowej, kocham balet i wszystko co z nim związane !!!!!!!!!!!!
strasznie mi się tu podoba ;)
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Pią Sty 20, 2006 10:40 am   

Witam wszystkich!
I mam pytanko do Florinki - do której klasy chodzisz??
 
 
florinka
Nowicjusz


Posty: 35
Wysłany: Sob Sty 21, 2006 7:24 pm   

Gość napisał/a:
Witam wszystkich!
I mam pytanko do Florinki - do której klasy chodzisz??

chodze do 7 baletowej. A ty? wiem , że też chodzisz do szkoły baletowej :D
 
 
Chaines
Nowicjusz

Posty: 5
Wysłany: Nie Sty 22, 2006 3:56 pm   

WItam
Bardzo podoba mi sie forum, wiec postanowilam sie dolaczyc :D
Marzylam o tym zeby zostac zawodowa baletnica od dziecka, niestety nie mjialam odp. warunkow do tego :(( bo mieszkalam na wiosce :D a tam oczywiscie zadnej SB nie bylo) ale od 2 lat chodze do OB, ( mam 17 lat, mysle ze chyba nie za pozno zaczelam prawda ?! :( )

A mam takie skromne pytanie

czy jest jakas szansa , zebym dostala sie do szkoly baletowej w wieku p 18-19 alt :D ??
 
 
raisa
Solista Baletu


Związek z tańcem:
Uczeń OSB
Wiek: 27
Posty: 1070
Skąd: z piosenki Grabaża ;)
Wysłany: Sro Sty 25, 2006 1:08 pm   

Ja mam na imię Hania i już pewien czas uczestniczę na tym cudownym
forum. Kocham balet i ogólnie taniec.
Pozdrawiam :)
_________________
"Ale próbować warto"
William Wharton
 
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 6:21 pm   

Chcialabym wszystkich poinformowac, ze Baletnicaa (czyli ja :P ) zmienila nick na Columbina ;)
 
 
 
pianistka
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 1:16 pm   

Witajcie
Mam 29 lat i mieszkam w Krakowie. Z baletem niestety nigdy nie miałam do czynienia ale taniec był zawsze moją największą i niestety zawsze tłamszoną pasją. Gdyby ktoś zaproponował mi że cofnie czas i że zamiast pianistką mogłabym być baletnicą - nie wahałabym się ani sekundy! Taniec niestety zawsze omijał mnie wielki łukiem - albo mama się nie zgadzała (ale to w wątku o wrażeniach po pierwszej lekcji), albo nie było czasu lub możliwości. Jak na ironię dla mojego ukochanego męża taniec jest czymś zupełnie nienaturalnym (tylko nie bijcie za takie stwierdzenie!)- i na naszym weselu przetańczyliśmy tylko pierwszy taniec - dalej bawiłam się już sama :( . No ale powiedzmy sobie szczerze że w małżeństwie nie taniec jest najważniejszy - więc świadomie zrezygnowałam z tego w imię wyższego dobra. Co nie zmienia faktu że jak czytam Wasze wypowiedzi (z których w większości nic nie rozumiem :) ) czy ogladam zdjęcia to mnie coś ściska w środku. Ale zrobiłam sobie wielki prezent i zapisałam się na warsztaty które będą prowadzone w KZSB w czasie ferii i już nie mogę się doczekać!
Tyle wstępu. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie - kompletnego laika - życzliwie i liczę na Waszą wyrozumiałaość.
Pozdrawiam serdecznie
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 28, 2006 1:22 pm   

witamy serdecznie Pianistko! Swietnie ze podzieliłas się z nami swoimi przemysleniami o tańcu w Twoim zyciu :) Czy Cie przyjmiemy? Żartujesz :) Zapraszamy serdecznie do udziału w forum, dyskusji, zawierania znajomości, pogłebiania wiedzy i rozwijania zainteresowań.
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Iga
Nowicjusz


Posty: 8
Skąd: Warszawa [śródmieście]
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 11:15 am   

Się przedstawiam! :lol: (Tak naprawdę to Zuzka, ale taki nick już jest. Więc korzystam z drugiego imienia. :) )
 
 
Pati_jazzy 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 34
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 5:58 pm   

Nie wiem, czy mogę jeszcze coś dodać o sobie, choć się już przedstawiałam. :oops: Ale powiem, że jestem z Krakowa, chodzę do KAT-u, oprócz tego uczęszczam do VIII LO i kocham czytać i tańczyc. Oprócz tego moim niespełnionym marzeniem jest posiadanie własnego kotka. Najbardziej lubię tańczyć współczesny, choć czasami klasyka też mi się podoba.
 
 
 
Paulla namber tu:)
Nowicjusz


Posty: 6
Skąd: z Martyniki
Wysłany: Nie Lut 12, 2006 6:22 pm   

witam wszystkich!
jestem z pod Warszawy, ucze sie w LXX lo w Wawie, tańczę od 8 lat jazz i od 2 współczesny a teraz mam niestety przerwę z powodu braku czasu i kasy :(
ale i tak najbardziej lubie elementy baletu a moim niespełnionym marzeniem jest być baletnicą... :cry:
i polecieć na Martynikę.
pozdrawiam.
_________________
Some people live just to dance
 
 
 
Florina
Nowicjusz

Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 10:28 am   

Przepraszam, że tak późno się przedstawiam. Mam na imię Kasia. Na forum zaglądam już od dłuższego czasu i bardzo mi się tu podoba. Uwielbiam taniec chociaż nie jestem związana z nim zawodowo. Od 1,5 roku chodzę na zajęcia z klasyki do studia tanecznego na Moliera.
 
 
iza m.
Gość
Wysłany: Sro Lut 15, 2006 12:00 pm   

Hello Wszystkim!
Mam na imie Lisa, ale znajomi mówią na mnie Iza. Studiuje psychologię i od niedawna interesuje sie baletem (od dwóch lat praktycznie!).
Jestem pogodna i bezkonfliktowa, lubie pić zielone drinki z palemką, malować paznokcie i eksperymentowac w kuchni. :wink:
Pozdrawiam i mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona!
 
 
zmijka
Nowicjusz

Posty: 17
Skąd: gdansk
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 5:08 pm   

dziendobry:)
czytam Was od dluzszego czasu, a dzis odwazylam sie sama zabrac glos wiec, jak wymagaja zasady dobrego wychowania ;-) , wpierw sie witam:)
anka - zmijka z gdanska, tancerzy podziwiam .mi brak sluchu wiec na podziwianiu musze poprzestac, chodz od roku tancze - albo lepiej podryguje ;-) w zespole tanca irlandzkiego.
 
 
mysza72
Nowicjusz

Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie Lut 19, 2006 11:26 pm   

Witam wszystkich miłośników tańca; Od jakiegos czasu zaglądam na tą stronę, ale tak jak niektórzy nie miałam odwagi się odezwać. Mieszkam w Lublinie i w tym właśnie mieście uczyłam się tańca (baletu) przez 13 lat w SOB, potem odkryłam taniec współczesny i skończyłam (pierwszą edycję) kursu instruktorskiego w Krakowie. Teraz przekazuję swoją wiedzę innym, podtrzymując swoją forme jogą i warsztatami tanecznymi.
Pozdrawiam wszystkich i podziwiam za pasję z jaką piszą na tym forum.
_________________
carpe diem
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12