www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstawialnia
Autor Wiadomość
malwinka
Nowicjusz


Posty: 3
Skąd: Brzeg:-)
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 10:09 pm   

siema:-)
_________________
Nigdy nie przestawaj walczyć o własny świat...
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Pią Lis 25, 2005 11:35 pm   

Jak wszyscy się przedstawiają to i ja (chciaż z dużym opóźnieniem :D - wybaczcie). No więc tak...hmm... Mam na imię Gosia, mieszkam w Toruniu, chodzę (od 3 lat) do Zespołu Baby Jagi przy MDK. Wcześniej byłam rok w zespole Puenta w Domu Harcerza, ale zrezygnowałam. Balet uwielbiam odkąd byłam mała i dostałam na urodziny lalkę barbie-baletnica :) Moja ulubiona lalka... potem była Baby born (kilka lat później) i moja kochana mama uszyła jej strój baletnicy :): ):) Pozdrawiam wszystkich- gosia

p.s. Jestem 200 osobą wpisującą się! Hurra! :D :D:D
 
 
 
malwinka
Nowicjusz


Posty: 3
Skąd: Brzeg:-)
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 7:57 pm   

Jak wszyscy to i ja... Nazywam się Malwina i ucze się w gimnazjum. Jak większość z was mam odrobinę żalu że moi rodzice nie zapisali mnie na zajęcia z klasyki. Staram się o tym nie myśleć i pocieszam się czytając to wspaniałe forum :)

pozdrawiam serdecznie wszystki zapalonych fanatyków baletu :lol:
_________________
Nigdy nie przestawaj walczyć o własny świat...
 
 
 
asias
Adept Baletu


Posty: 160
Skąd: okolice 3miasta
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:25 pm   

No to ja też się przedstawie ;) A więc jestem Asia, mam 14 lat. Kiedy byłam mniejsza, to chciałam całe moje życie związać z baletem - własciwie to byłam już przygotowana do egzaminów do szkoły baletowej. Ale z tych czy innych powodow, w koncu sie nie udalo mi nawet podejsc do pierwszego egzaminu :( No ale trudno, dobrze ze mam mozliwosc tanczenia gdzie indziej ;) A mianowicie w zespole "Rapsodia" w Żukowie. To chyba byłoby na tyle.
Pozdrawiam Was wszystkich i mam nadzieje, że zagoszcze na tym forum na dłuzej ;)
Ostatnio zmieniony przez asias Wto Lis 29, 2005 10:27 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
byla.tancereczka
Nowicjusz

Posty: 4
Skąd: częstochowa
Wysłany: Wto Lis 29, 2005 10:37 pm   

to ja tez sie przedstawie:):)

mam na imie monika, sopedzilam pikne chwile w baleci, niestety od przeszlo roku nie chodze do ogniska i ZALUJE i pozdrawiam wszystkich :)
 
 
 
amira
Adept Baletu


Posty: 106
Wysłany: Pią Gru 02, 2005 3:43 pm   

Hejka! Fajnie, że jest takie forum gdzie mozna się tak "zanurzyć" w tym pięknym świecie tańca.
Na imie mam Joasia, niestety sporo Wam zawyżę średnią wiekową. Jako 10-letnia dziewczynka chodziłam przez 2 lata do OSB w Bytomiu (w zamierzchłych latach 70-tych), ale niestety moje zdrowie zaczęło szwankować i musiałam przerwać naukę. Ale bakcyla połknęłam i później też przez wiele lat tańczyłam w zespole ludowym. Z tańcem rozstałam się na studiach, ale jak tylko mogę to odwiedzam Teatr Wielki. Ostatnio widziałam Braci Karamazov Eifmanna i to by było chyba na tyle :wink: !
 
 
natalka_
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 7:31 pm   

Ja mam na imie Natalia mam 17 lat i niestety nie chodze do szkoly baletowej i strasznie cierpie w tego powodu... ale pomarzyc zawsze mozna :) Za to zajelam sie tancem wspolczesnym ktory moim zdaniem tez jest cudowny... =)
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon Gru 05, 2005 10:48 pm   

Witam nowych forumkowiczów i pozdrawiam . :D :wink: .
Myślę , że każdy rodzaj tańca jest interesujący i oczywiście pozdrowionka dla wszystkich tańczących i dla tych nie tańczących - jeszcze może nie spełnionych.
Zawsze może nadejść ten szczęśliwy dzień ... :) .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Ojla
Nowicjusz

Posty: 5
Skąd: Sulechów/k. Zielonej Góry
Wysłany: Sro Gru 07, 2005 10:15 pm   

Witam cieplutko Was wszystkich :D
Jestem Ola, mam 19 lat..blablabla....
Kocham muzykę klasyczną oraz balet, choć praktycznie nic o nim niewiem, poza tym mam mnóstwo innych zainteresowań. Kiedyś oglądnęłam sobie taki film, pt. "Billy Elliot" - o takim chłopaku, co w balecie tańczył i wzruszyłam się :wink: Podobnie, jak w Poznaniu widziałam "Jezioro łabędzie" :cry: . Słucham dużo klasyki, jeżdzę do filharmonii i to tylko tyle z mojego życia muzycznego. Wchodzę sobie czasem na Wasze forum, żeby sobie poczytać, pooglądać fotki i pomarzyć....Pozdrawiam :D
 
 
 
Misour
Adept Baletu


Posty: 126
Wysłany: Sob Gru 10, 2005 7:49 pm   

Teraz kolej na mnie :) Mam na imie Karolina, mam 15 lat. 2 lata temu chodziłam na zajęcia taneczne przez pol roku..jednak z pewnych powodw zrezygnowałam. Teraz od 3 stcznia będę uczyć się baletu :) Nie mogę się doczekać pierwszej lekcji :D Nareszcie spełni się moje marzenie...
_________________
A méchant ouvrier, point de bon outil

"Pewnik filozofii polskiej: tańczę, więc jestem."

J. Baudouin de Courtenay
 
 
martusiaa4u 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Absolwentka OB
Wiek: 34
Posty: 500
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 8:08 pm   

Hejo hejo :D ....
Nazywam się Marta i jestem ze SZCZECINA :D (miałam podkreślić więc podkreślam hehe )
hmmm ... co moge jeszcze napisac ... ? Interesuje się ... baletem - tak dla odmiany heheh :D :D:D .. no i chyba tyle hehe :D :D:D wystarczy narazie :D
_________________
" Artysta, który sprzeniewierza się prawdzie, natychmiast traci talent "

http://www.photoblog.pl/perless
 
 
 
*Julinka*
Adept Baletu


Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 1:55 pm   hejcia

Ja nie jestem tu zupełnie nowa ale nigdy nie miałam przyjemności przedstawić się :) Mam na imię Julia i jestem z Poznania.Chodzę do prywatnej szkoły baletowej.Kocham taniec i dlatego codziennie wchodze na to forum :lol: :) Pozdrawiam wszystkich!!!!
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Gru 15, 2005 5:42 pm   

No to ja też się przywitam, chociaż to nie jest pierwszy mój post, bo jestem tu od przedwczoraj :]. W innej notce napisałam już co nieco o sobie, więc pewnie niektórzy z Was już przeczytali. W każdym razie mam świra na punkcie baletu i jestem z Krakowa :) . Ulubiony film? "Billy Elliot". I bardzo się cieszę, że takie forum jak to istnieje, bo to jedno z niewielu miejsc, gdzie mogę porozmawiać o mojej totalnej pasji :]. Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów!
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pią Gru 16, 2005 9:36 pm   

Hay! Zamierzam dołączyć do forumowiczów ponieważ widzę, że prowadzone są tutaj ciekawe tematy związane z moją pasją-czyli baletem. Chodzę do ogniska baletowego w Szczecinie razem z wieloma członkami tego forum... Kocham tańczyć, ale nie jestem w tym najlepsza :( Moja wychowawczyni sprawiła, że nie potrafię się już tak przykładać jak kiedyś. Mam nadzieję, że jak poczytam trochę o was i waszych doświadczeniach, będzie to dla mnie jakąś mobilizacją :wink:
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Justi
Adept Baletu


Posty: 99
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 9:26 am   

Witam ! Postanowiłam dołączyć do tego forum, ponieważ kocham balet i wszystko co z nim związane :D W sumie tańczę już ósmy rok (chociaż niestety tego po mnie nie widać), obecnie w Ośrodku Edukacji Baletowej "Gronex" w Zabrzu. No, to by było na tyle. Pozdrawiam wszystkich ! :wink:
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Pon Gru 19, 2005 3:55 pm   

przeciez ja sie jeszcze nie przedstawiałam xD

Eee... no więc... Balet wzbudził moje pierwsze zainteresowanie po obejżeniu na gdzieś woisnę "Jeziora Łabędziego" i bardzo mi się spodobał. Oglądałam go bodajże na jakimś kanale publicznym (jedynce, dwójce lub trójce). Niestety niepamiętam kto tam tańczył ani wogóle z którego to było roku, bo jak tak to bym sobie go ściągneła czy co.. ale wiem że stare :P Ostatnio jeszcze bardziej pokochałam balet, po obejżeniu przezentacji baletowych (K. Śnieżka, Brzydkie Kaczątko itp. ale największa beka była w tym że podczas czytania "o co chodzi" w JŁ na bimie leciało to samo przedstawienie co widziałam na wiosne... xDD) na żywo w Słupsku :D po kilku dniach przemyśleń na temat baletu, zadecydowałam że chcę tańczyć! Pokochałam balet i mam nadzieję że będę mogła tańczyć.

A tak wogóle to mieszkam w Ustce (urodziłam się w Braniewie), nad piekarnią/cukiernią moich rodziców (ach te zapachy @__@). Uczę się w drugiej klasie w gimnazjum, o profilu jezykowym (angielski średnio-zaawansowany + podstawowy niemiecki). W szkole przezywają mnie Rosja, bo Braniewo leży kilka kilometrów od granicy ;___; jak ja nawet nigdy nie byłam w Rosji, ale spox... gram na pianinie i chcę grać na gitarze. Kocham tańczyć i śpiewać. Moim innym zajęciem jest robienie layouty/szablony na blogi i prowadzienie bloga. Jeszcze inną moją pasją jest polityka i uwielbiam oglądać programy typu 'Co z tą Polską' i 'Teraz My!'. A jak już jesteśmy w temacie programów to bardzo lubię oglądać Wojewódzkiego i Majewskiego :D :wink:
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
Ostatnio zmieniony przez Maron Pon Gru 26, 2005 2:30 am, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Roch
Nowicjusz


Posty: 26
Wysłany: Czw Gru 22, 2005 1:15 pm   

Jestem tu nowy, na razie sobie obserwuję... i podoba mi się to frum :-)
Pozdrawiam Was wszystkich.
 
 
tenebra
Adept Baletu


Posty: 100
Skąd: Sochaczew
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 10:15 am   

Witam wszystkich!
Mam 17 lat i tańcze od 9 roku życia, ale nie taniec klasyczny. Należę do zespołu Abstrakt i ostatnio główny nacisk mamy na jazz (z czego jestem bardzo zadowolona bo nie lubie takiego tłuczenia to techno jakim jest disco :/ ). Bardzo lubię taniec współczesny i chyba on wychodzi mi najlepiej. Jednym z moich marzeń jest tanczyć właśnie balet. Niestety nie mam możliwości zapisać sie gdziekolwiek :/ a w zespole owszem jest klasyka ale na rozgrzewce i podczas ćwiczeń na technike. A ja bym chciała czegoś więcej....
No ale nie bedę się teraz rozczulać :P

Bardzo lubie matematykę i tzw zgadki logiczne (jak ktoś mi taką zada to nie odpuszcze i nie przerwę dopóki nie rozwiążę :P ) uwielbiam kmputery, języki obce i baaardzo chciałabym się uczyć japońskiego. Za niedługo mam nadzieję dołączę do bractwa rycerskiego Draconia i będę łucznikiem w trakcie bitew. Uwielbiam też czytać książki, najbardziej kryminały, ale jak jest książka wciągająca to nawet i romansidło przeczytam :P Jeżeli chodzi o muzykę której słucham, to mogę sie wydawać trochę dziwna ponieważ słucham muzyki ostrej (gothic metal przede wszystkim ale inne rodzaje metalu też są ok) i jednocześnie lubuję sie w brzmieniach klasycznych i tzw spokojnych dżwiękach.

Zapomniałabym... jestem z Sochaczewa :)

Na razie chyba tyle wystarczy jeszcze raz wszystkich witam i życzę wspaniałego dzisiejszego wieczora i Wesolych Świąt.
_________________
Mater Mater Inferorum, Mater Mater Sospirorum, Mater Mater Lapidarum, Mater Mater Tenebrarum...
 
 
 
Kodzio
Gość
Wysłany: Sob Gru 24, 2005 2:58 pm   

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów!

Już od pewnego czasu przeglądam to forum. Bardzo mi się tu podoba. Mnóstwo ludzi wielkiej pasji i o wspaniałej wiedzy. Tu składam głęboki ukłon Kasi G za fenomenalną wiedzę i chętne dzielenie się tą wiedzą z forumowiczami.

Przez te kilka tygodni odkąd tu zaglądam starałem się przeczytać jak najwięcej starszych wątków. Myślę, że nadszedł już odpowiedni czas, żeby samemu zacząć pisać ;-)

Nazywam się Konrad i jestem z Krakowa. Nie tańczę w balecie, ale interesuje się tańcem (ostatnio bardziej od strony teoretycznej). Zajmuję się przede wszystkim tańcem irlandzkim i szkockim. Kiedyś tańczyłem w amatorskim zespole tanecznym, od kilku lat tańcem zajmuję się raczej od strony ekonomicznej - organizuje kursy i warsztaty tańca irlandzkiego w ramach naszej szkoły tańca.

Specjalne pozdrowienia dla Justyny Ch-ipcio, z którą znamy się z dotychczasowej korespondencji przez PM :-)
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 26, 2005 1:51 am   

Ekhm...ja tu juz troszę siedze i sie jeszcze nie przedstawiłam :lol: ale ze mnie ciołek:P A więc tak.. gdy miałam 3 latka popędziłam do prywatnej SB i stanęłam przy drążku. Bardzo mi się balet spodobał, pokochałam go od razu-zostałam. Podczas 5 lat miałam parę solówek, później szkoła przeniosła swoją siedzibę, więc powędrowałam za nią. Trafiłam do klasy Pani Dyrektor i tam ćwiczyłam przez 2 lata, od początku fascynowała mnie klasyka, rozciąganie.... Później trafiłam do najlepszej nauczycielki baletu jaką kiedykolwiek spotkałam - Pani Ani. Przez rok chodzenia do jej klasy bardzo dużo się nauczyłam , zresztą nie ja sama, wszyscy. Jest to młoda osoba, ale jakże zdolna, ona nauczyła mnie tańczyć, wytłumaczyła co to klasyka. I u niej tak po uszy zakochałam się w balecie!!!!! Na obozie baletowym dostałam propozycję pojechania do OSB w w-wie. Z chęcią to zrobiłam,ale po roku (z pewnych względów) postanowiłam wrócić. I teraz jest 10-lecie mojej pracy baletowej (hehehe) , strasznie cieszę się , że wróciłam, znowu kocham balet tak, jak dawniej!! I spełniło się moje marzenie jedno z wielu, ale nie będę mówić jakie:P No, to chyba tyle...trzymajcie się cieplutko:* papa
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
Nusia
Adept Baletu


Posty: 213
Wysłany: Sro Gru 28, 2005 1:45 pm   

Witam wszystkich!
Od jakiegoś czasu dość często zaglądam na Wasze (teraz już nasze ;) ) forum i w końcu postanowiłam się zarejestrować. Co prawda, z baletem mam niewiele wspólnego ale z zaciekawieniem czytam o Waszych zmaganiach tanecznych, gdyż sama swojego czasu trochę tańczyłam (amatorsko). Czytając Wasze posty wracam myślami do starych dobrych czasów:)
No i wreszcie przekonałam się że nie jestem odosobniona w uwielbieniu do bólu po wysiłku fizycznym, hehe (a moja siostra twierdzi że to jakiś masochizm..)
 
 
BaQś
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 12:32 pm   

to ja tez sie przedstawie, bo nowa tu jestem :D

BaQś, truskawkowy :D
a właściwie Ola :D
 
 
arabeseczka
Nowicjusz

Posty: 34
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:27 pm   

Jestem nowa na tym forum, ale bardzo mi się tu u Was podoba, bo jest w Was tyle pasji i miłości do tańca, że jest ona zaraźliwa!! A ja, mimo że tańczę taniec towarzyski, ludowy i nowoczesny, to z baletem klasycznym nie miałam sie nigdy okazji bliżej poznać:( A szkoda, bo bardzo bym chciała. Niestety w moim wieku (14 lat) do szkoły baletowej już się chyba nie nadaję:(:(:( Nie ma też w pobliżu mojego miejsca zamieszkania żadnego ogniska baletowego, po prostu NIC:(
Mam nadzieję, że to forum przybliży mnie do baletu i pozwoli go choć trochę poznać:)
Witam wszystkich....i przy okazji życze Wam w nowym roku jeszcze więcej zadowolenia i satysfakcji z tańca niż dotychczas:)
_________________
Mądrość to umiejętność właściwego wykorzystania inteligencji.
 
 
 
mirrorball
Adept Baletu

Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 225
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 10:37 pm   

hej Nena- jesteś z Lublina? uczysz się w Ognisku Baletowym przy Operetce? ;)

pozdrawiam
m.

ps. Chciałam oficjalnie pozdrowić Panie, od których dostałam dziś pozdrowienia (Lupus był owym posłańcem): czyli Kasię, Justynę i Anię :)) Buźka dla Was!
 
 
Ola :)
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 10:46 pm   

No więc się przedstawię ;)
Nazywam się Olka i ćwiczę taniec współczesny.
Byłam czytelniczką tego forum, ale teraz postanowiłam się zalogować. :)
Pozdrawiam wszystkich.

tańczę w takiej małej mieścinie, na pewno słyszeliście
co to woodstock był kiedyś
:)
_________________
(:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12