www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klasyka - Warszawa - zajęcia dla dorosłych
Autor Wiadomość
kinia930804 
Nowicjusz

Wiek: 30
Posty: 4
Skąd: Izabelin/Warszawa
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 6:06 pm   

biedronka2104 napisał/a:
kinia930804 napisał/a:
biedronka2104 napisał/a:
kinia930804 napisał/a:
biedronka2104 napisał/a:
kinia930804 napisał/a:
daarjaa napisał/a:
Witam,
Chciałabym uczęszczać na zajęcia z baletu ale nie wiem czy się nadaję, czy przy wieku lat 16 nie jest za późno na dopracowanie rozciągnięcia.
Tańczę od 5 roku życia zaczynałam od tańca towarzyskiego, chwilkę baletu (ale miałam wtedy lat 6 także bawiliśmy się w jakieś krasnoludki, nie spodobało mi się, bo jako mała dziewczynka chciałam być baletnicą a nie krasnalem wiec zrezygnowałam) później był nowoczesny, w końcu wylądowałam na jazzie w EDSie u pani Katarzyny Mieczkowskiej (nawiasem mówiąc świetna instruktorka!polecam) grupę mi usunęli więc spróbowałam sił na castingu do formacji tanecznej w 'Hakiel Akademia Tanca' i dostałam się jednak chciałabym bardziej popracować nad techniką i rozciągnięciem. Stąd moje pytanie o zajęcia na Moliera.
Chciałam się dowiedzieć ogólnie jak sie przedstawia cena zajęc, czy warto ?

Pozdrawiam, Daria :)
z tego co wiem to pojedyncze zajęcia kosztują 25zł, a jeśli ma się wykupiony karnet to 20zł :) też chcę chodzić na zajęcia dla dorosłych na moliera, pewnie od kwietnia zacznę :)



Może byśmy się razem wybrały na te zajęcia od kwietnia :) ? bo samej trochę tak dziwnie isc :) (chociaż nie wiem czy za stara juz nie jestem )


ja idę już jutro na 19:30 (doszłam do wniosku że nie wytrzymam do kwietnia :P ), wybieram się z siostrą cioteczną (obie mamy 16 lat). jeśli pasują Ci poniedziałki na 19:30 to zapytaj się czy jest jeszcze miejsce i jak się uda to może będziemy we trzy chodziły :) , zawsze jest jakoś raźniej jak są rówieśnicy, z tego co pytałam to więcej jest osób dorosłych niż młodzieży


ja niestety nie moge w poniedziałki, a szkoda :(
aha, no trudno, mi niestety tylko poniedziałki pasują. Byłam dziś na zajęciach i jestem przerażona :p mam do nadrobienia ponad cały semestr, i jeszcze te wszystkie nazwy zapamiętać, co i jak i wogóle... Mam nadzieję że jakoś sobie poradzę :)


to az tak strasznie jest ? :P teraz to jestem przerażona.... :) no, ale trudno... a jak sobie inni radzili ?
nie, tylko ja jestem totalną amatorką i trochę ciężko mi :) moim zdaniem świetnie ale ja się nie znam :p
 
 
     
Senga 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 8:27 am   

cześć
macie może link do strony ww na Moliera? Google wyszukuje mi tylko Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa, strona Państwowej Szkoły Baletowej niestety nie istnieje.
Czy wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się o nowe grupy?
jak wrażenia po zajęciach ?:)
 
     
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Wto Maj 18, 2010 4:57 pm   

bo takowa szkoła nie istnieje. chodzi Ci o studio? -> http://www.taniecstudio.pl
 
     
Senga 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
miłośnik, uczeń
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 20, 2010 3:30 pm   

tak, już udało się znaleźć :)
 
     
Katarzyna Anna 
Nowicjusz

Posty: 1
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 6:32 pm   

Witam, Chcę rozpocząć zajęcia z baletu dla dorosłych. Wcześniej żadnego doświadczenia. Miłłłło by było, gdyby zajęcia odbywały się przy muzyce klasycznej ( taka zachcianka:P) Ktoś się orientuje, gdzie grają? :) A zajęcia widzę tak, że oprócz ćwiczeń na sali, przy drążku, będzie też już coś z choreografią.
 
     
Kostaryka 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
nienasycona!
Wiek: 32
Posty: 250
Wysłany: Pon Sie 23, 2010 6:36 pm   

Wrocław zaprasza!
_________________
mów do mnie tańcem.
 
 
     
Nuna 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
tancerka, akrobatka
Wiek: 27
Posty: 47
Skąd: Warszawa (okolice)
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 2:02 pm   

Szukam i szukam ale nigdzie nie moge zajęc dla młodzieży/dorosłych w Wwarszawie przy Wschodniej granicy albo w centrum.
Mam 15 lat nie skonczone i chciałabym zacząc naukę baletu.
Polecacie jakies miejsce? jakieś zajęcia?
_________________
Nikt mnie nie zna...
 
     
Lorenzo 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka
Wiek: 30
Posty: 498
Skąd: USA
Wysłany: Wto Gru 28, 2010 9:26 pm   

hmm... prywatna szkoła baletowa / studio taneczno-aktorskie Hanny Kamińskiej..:-)?
stacja metra Ratusz Arsenał:-)
 
     
kingu 
Nowicjusz

Posty: 2
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 7:07 pm   

Hej :) mam pytanie, czy w studiu na Moliera jest szansa chodzić na zajęcia raz w tygodniu i czy może rusza jakaś nowa grupa pocz?? :)
_________________
kingu
 
     
Kawka 
Adept Baletu


Wiek: 34
Posty: 176
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 22, 2011 8:41 pm   

Z tego co wiem jest taka możliwość. Wykupujesz karnet na 10 lekcji ważny 3 miesiące lub pojedyncze bilety wstępu.

W październiku ruszają nowe grupy, ale możesz śledzić aktualności na ich stronie, umieszczają tam informacje jeśli powstaje nowa. :)
_________________
Dokąd idziesz córko zła?
Do kabaretu matko ma!
 
     
camilla-g 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1
Wysłany: Pon Lut 21, 2011 10:56 pm   

Witam :)
Strasznie chciała bym dołączyć do grupy początkującej na moliera ale nie wiem czy jest taka mozliwość i czy wogóle podołam w końcu zajęcia trwają już parę miesięcy.

proszę o odpowiedź
thx :)
 
 
     
Studio BOSO 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
instruktor,
Posty: 1
Wysłany: Sro Mar 02, 2011 12:28 am   Warszawa- Balet dla dorosłych w Studio BO. SO.

Mamy przepiękne studio na Powiślu (ul. Radna 11/13) Można obejrzeć zdjęcia i zdobyć wszystkie informacje na naszej stronie internetowej www.boso.com.pl
Prowadzimy zajęcia Balet dla dorosłych. Program naszych zajęć jest tak skonstruowany, że każdy maże poznać podstawy baletu. Jednocześnie jest to wspaniały trening, ponieważ opieramy go na zasadach Pilates. Ćwiczymy przy drążku, ale mamy też części choreograficzne lekcji. Wszystko do pięknej muzyki. Grupy są małe (najwyżej 8 osób) Do każdej Klientki podchodzimy indywidualnie. Mamy dla niej czas przed i po zajęciach.
Pozdrawiam.
_________________
Kasia Zawadzka Studio BOSO
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 12:59 am   

Wiecie może, czy Studio przy Moliera organizuje podczas wakacji coś dla szczyypiorków - żółtodziobów? Jakieś warsztaty dla początkujących? Żebym nie musiała czekać do października? :lol:

(Na stronie Studia brak informacji o jakichkolwiek działaniach wakacyjnych)
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Maj 17, 2011 11:40 pm   

Biedronka napisał/a:
Wiecie może, czy Studio przy Moliera organizuje podczas wakacji coś dla szczyypiorków - żółtodziobów? Jakieś warsztaty dla początkujących? Żebym nie musiała czekać do października? :lol:

(Na stronie Studia brak informacji o jakichkolwiek działaniach wakacyjnych)


W lipcu a potem we wrześniu Studio organizuje warsztaty, w swojej siedzibie na ul. Twardej.
Trudno powiedzieć w tej chwili czy i ile będzie z tego zajęć dla początkujących. Sprawdzaj co jakiś czas stronkę studia lub zadzwoń i zapytaj.
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 12:40 am   

O, w lipcu, brzmi dobrze, brzmi dobrze...
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 2:12 am   

Może się spotkamy :lol: o ile koszty nie będą zaporowe :roll:
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 11:49 am   

No właśnie, sezon letni, może nie być tanio, ale spokojnie, i tak tylko hipotetycznie sobie rozprawiamy :D
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 7:57 pm   

Ee tam, właśnie w wakacje są promocje w instytucjach, które normalnie prowadzą zajęcia w trybie październik-czerwiec. W wakacje ludzie się rozjeżdżaja, chcą odpocząć etc., więc zajęcia w mieście powinny być tańsze. Oby :lol:
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 8:30 pm   

Ale w sumie instruktorzy zamiast mieć wakacje to pracują, może być i drożej :D
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 10:33 pm   

Instruktorzy w takich instytucjach często w ogóle cieszą się, że nie są przez trzy miesiące bezrobotni ;) Oczywiście nie wiem, jak jest konkretnie w Studio, ale mam porównanie ze szkołami językowymi, które działają w podobnym rytmie (rok szkolny/wakacje).
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
Ayaka
Corps de Ballet


Posty: 368
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 10:44 pm   

Do tej pory było tak że ceny za warsztaty były mniej więcej takie jak ceny za zajęcia wciągu roku. Porównując ceny za zajęcia w STA ze słynną szkołą tańca znaną z tv to nie są to najdroższe zajęcia na warszawskim rynku (tu jedna lekcja trwa 1.15h i prowadzą świetni pedagodzy).
Zawsze jest też opcja wchodzenia na zajęcia z karty Multisport, FitFlex, FitProfit czy Ok System.
 
     
venus-in-furs 
Koryfej


Wiek: 31
Posty: 660
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 10:44 pm   

No dobra, niech będzie, tego się trzymajmy :D
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro Maj 18, 2011 10:53 pm   

To tylko takie nieśmiałe nadzieje, jak jest naprawdę, życie pokaże :P
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
blancari 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
instruktor
Posty: 65
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 12:36 am   

W większości szkół ceny w wakacje są podobne, jak w ciągu roku. Różnica może być tylko w zależności czy to wakacyjny kurs regularny czy warsztaty. Warsztaty mogą być droższe, ale też nie jakoś zaporowo.

Wakacje tak naprawdę są wakacjami dla uczniów i studentów. Dorosły człowiek ma w najlepszym wypadku 21 dni urlopu rocznie.

Więc jeśli dana szkoła ma dużo zajęć z dorosłymi- często pracuje normalnie (za urlopowanych instruktorów są zastępstwa). Jeśli natomiast trzon kursantów stanowią dzieci, młodzież, studenci- zwykle przechodzi na tryb wakacyjny. To oznacza przede wszystkim mniej zajęć w grafiku.

Ale też może pojawić się więcej warsztatow "od zera", żeby zachęcić nowe osoby do przyłączenia sie od nowego sezonu. Każda szkoła ma własne pomysły na wakacje, więc warto dzwonic i dopytywac się.
 
     
Biedronka 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośniczka
Wiek: 40
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Maj 19, 2011 1:55 am   

OT: dorosły człowiek ma 21 dni urlopu, jeśli pracuje na etat. Prywatne instytucje edukacyjne często natomiast zatrudniają lektorów/instruktorów/nauczycieli etc. na umowy o dzieło lub zlecenie. Wtedy jeśli w wakacje nie ma chętnych do nauki, to ma się trzy miesiące bezrobocia.

Jeśli popatrzeć na to z punktu widzenia uczniów-dorosłych, to nawet, jeśli mają krótki urlop, najczęściej wyjeżdżają w sezonie wakacyjnym, co zmniejsza liczbę potencjalnych chętnych do nauki. Poza tym osoby chodzące na takie zajęcia w roku szkolnym też czasem myślą "zrobię sobie wakacje od baletu/ hiszpańskiego/ jogi/ karate".
_________________
諸共に哀と思へ山桜
花より外に知人もなし
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13