www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Taniec na kanale MEZZO

Czy jest sens robienia takiego mini programu telewizyjnego?
Tak
93%
 93%  [ 96 ]
Nie
6%
 6%  [ 7 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 103

Autor Wiadomość
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:15 pm   

A co to za inscenizacja? Nie mam Mezzo, ale chetnie bym sie dowiedziala, kto, co i jak :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
     
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Wrz 16, 2007 9:24 pm   

Opera Paryska..Carmen-Claire Marie Osta-nie podoba mi sie-niby mięsista ale za malo temperamentu,z obsady jeszcze m.in.-Nicholas Le Riche,Dorothee Gilbert..i pomysly inscenizacyjne moim zdaniem słabe i kiczowate..

edit:natomiast teraz po obejrzeniu "Młodego mężczyzny i śmierci"( :?: )jestem pod wrazeniem(no moze oproc zostatniej,kiczowatej sceny)..zwlaszcza Nicholasa..
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
     
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 1:22 am   

Widzę Odylio ze lubisz słowo kicz :wink:

"Carmen"- Rolanda Petit bo to o jego choreografie chodzi faktycznie straciła już nieco na swojej powiedzmy współczesnosci (w ramach Baletu) i może razić paroma pomysłami sczególnie naduzyciem krzeseł :wink: i oprawą plastyczną ,ale niektóre choreograficzne momenty sa fajne, (szczególnie jak tańczy je Misza cho Nicolas tez jest Ok )Natomiast ogólnie w zestawieniu np z wersją Eka wypada anachronicznie

"Młodzieniec i śmierć" uważam że ciągle ma siłę, choć ewidentnie jest dziełem swoich czasów - francuskiego egzystencjalizmu dlatego zakończenie i wymowa całego baletu wpisuje się w poetyke tego nurtu filozoficznego co z kiczem nie ma nic wspólnego - mnie przynajmniej to okreslenie nie pasuje znając definicję "Kiczu" jako kategorii estetycznej

A co do Le Riche'a jest to jego popisowa rola, widzałam też Nurejewa i trudno byłoby mi wybrać - który lepszy.
 
     
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 10:05 am   

dla mnie produkcje POB charakteryzuja sie wlasnie albo kiczem albo przepychem-wyważona dla mnie byla jak narazie tylko Bajadera..i jesli mowie o kiczu inscenizacyjnym a nie scenograficznym chodzi mi glownie o przesłodzenie w baletach z temperamentem typu Don Kichot czy Carmen czy banał po poruszającym do głębi tańcu taki jak scena z czaszką-maską..
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
     
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 10:56 am   

.:Odylia:. napisał/a:
dla mnie produkcje POB charakteryzuja sie wlasnie albo kiczem albo przepychem.


to bardzo generalne stwierdzenie biorąc pod uwagę że produkcje POB to spektakle m.in
Balanchine'a, Robbinsa,MacMilana, Ashtona,van Manena, Kyliana,Bejarta, Petita,Nurejewa,Eka,Bausch,Fokina,Lifara,Preljocaja,Bagoueta,Niżyńskiego,Niżyńskiej,Cunninghama,Neumeiera,Brown, Duato,Forsythe'a,Grigorowicza,Sashy Waltz......
czyli prawie cała historia tańca w pigułce

Wszyscy jak jeden mąż rozpięci miedzy kiczem a przepychem insenizacyjnym :wink:
Faktycznie oba pojęcia robią się bardzo szerokie znaczeniowo

w przypadku baletów i stylu Petita w żaden sposób nie określają one generalnego charkteru POB mimo ze sporo jego dzieł znajduje sie w repertuarze ale jednoczesnie jego prace tak jak Carmen, i Młodzieniec i Śmierć było wystawiane przez wiele baletów La Scalę, Maryjski, Balszoj, Balet Marsylski ..... chwyty i estetyka jakimi posługuje sie dany choreograf są jego wyborem a nie zespołu który je wystawia bo tutaj to raczej można mówic o sposobie wykonawstwa i interpretacji.

Jedynie Balety Nurejewa można zaliczyć jako typowe dla POB

PS.Poza tym uważam ,że świadome operowanie kiczem przez niektórych artystów daje ciekawe efekty vide Ek, Bejart (niektóre spektakle) w flmie Almodovar
 
     
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Pon Wrz 17, 2007 4:15 pm   

zobaczyłam dziś trzecią część wieczoru Petita balet L'Arlesienne (dziewczyna z Arle) co prawda znam ten balet dobrze i uważam że to małe cacko choreograficzne,proste i czyste w kompozycji i bardzo piekne.(trochę nawiązujące do wesela Niżyńskiej) Ciekawa byłam jak wypadnie w tym spektaklu nowe pokolenie POB,wczesniej widzałam z Legris i Guerin. Niestety Jeromie Belingard w porównaniu z Manuelem Legris nie miał szans szczególnie w kwestii interpretacji, ekspresji i wyrazu. Natomiast Eleonora Abbagnato w zestawieniu z Isabelle Guerin obroniła sie całkiem dobrze.
 
     
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Wrz 29, 2007 4:38 pm   

Jutro o 20.45 Sylvia: Aurélie Dupont (Sylvia), Marie-Agns Gillot (Diane), Manuel Legris (Aminta), Nicolas Le Riche (Amour, Orion), José Martinez (Endymion)
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Lis 25, 2007 12:00 pm   

na mezzo leci włąśnie Coppelia

''reż.Denis Calozzi, wyk.Charline Giezendanner (Swanilda), Mathieu Ganio (Frantz), Pierre Lacotte (Coppelius)
70min F 2001''

z tym, że na mezzo widziałam już ją z raz czy dwa, więc nic nowego. co nie zmienia fakty, że nie jest zła ;]
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 1:54 pm   

Ktos oglądał paryskiego Kopciuszka?(teraz chyba jest wlasnie powtorka).Ja jak uwielbiam Agnes Latestu tak tutaj mi sie nie podobała..nie wiem czy wynika to ze slabych umiejetnosci aktorskich czy po prostu charakteru(ma pewną zadziorność chocby w mimice twarzy)ale jakos ani jako Odetta ani jako Kopciuszek nie oddała delikatnosci,tak samo nie widzialabym jej jako Julii..podobnie z pomyslem inscenizacyjnym-znowu mi "podpadli",choc ogolnie przeniesienie Kopciuszka w realia filmowe,stylizacje retro-secesyjne byly ok,ale niektore rozwiazania..
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
     
Joanna Bednarczyk
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
historyk, krytyk
Posty: 549
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 2:35 pm   

ja tez nie przepadam za ta wersją "kopciuszka" Nuriejewa ale głównie pod względem choreograficznym. Za bardzo akademicko nijaka- choś zgadzam sie że sam pomysł przeniesienia w czasy i klimat Hollywood przełomu lat 20-tych i 30 tych jest fajny (secesja była jednak wczesniej i kino wtedy dopiero raczkowało) Pomysłowe są liczne nawiązania do historii filmu amerykańskiego, można wiec usprawiedliwić wybujałośc i przeładownie co zreszta jest typowe dla Nuriejewa który lubił rozmach i przepych. Ogólnie jednak w tej ferii wszystkiego brakuję błyskotliwości, uroku na poziomie ruchu. Ale zdecydowanie wole wykonanie Sylvie Guillem

Niby od przybytku głowa nie boli ale trochę dziwię sie że Kopciuszek Nuriejewa jest nagrany poraz drugi. z jednej strony to ciekawe porównać wykonania, od wersji z Guillem minęło 20 lat ale z drugiej żal że niektóre świetne balety nie sa w ogóle zarejestrowane a niektóre 2 razy. Trzeba jednak pamietać że Opera Paryska jest w tej chwili jedyną która regularnie rejestruje swoje spektakle.
 
     
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 8:18 pm   

wyraznie napisalam stylizacje secesyjne :roll: dodam jeszcze ze Prokofiev sie nie popisal-Kopciuszek strasznie "zalatuje" tematami z Romea i Julii.."arcyciekawym" pomyslem bylo szukanie Kopciuszka po klubach nocnych..co do braku blyskotliwosci i uroku w tancu-owszem,az glupio bylo mi sie krzywić i ziewać patrząc na taki zespół..
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
     
Beata-wielbicielka baletu
Adept Baletu


Posty: 90
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 9:48 pm   

Ja również obejrzałam wczoraj tę Nureyevowską wersję Kopciuszka, dodam, że po raz pierwszy. Trudno mi zdefiniować, co tak dokładnie nie podobało mi się w tym wykonaniu, tzn.na pewno pomysł przeniesienia akcji baletu w świat filmu lat 30-tych w moim odczuciu nie był zbyt udany, ale też nie był porażką. Ot, ciekawa na swój sposób interpretacja baletu, zakładając, że widz potrafi się wczuć w klimat lat 30-tych. Trochę mnie raziły monstrualne sylwetki Marylin Monroe stojące na scenie, King Kong czy "chaplinowska"
choreografia w niektórych tańcach. Aż trudno mi było uwierzyć, że jest to dzieło Nureyeva, klasycznego przecież aż do bólu, że się tak kolokwialnie wyrażę. Jeśli chodzi o solistkę, to przyznaję, że w Kopciuszku wypadła lepiej, niż w Jeziorze Łabędzim, ale czy spodobała mi się wystarczająco? Raczej nie, myślę, że brakuje w jej rysach twarzy pewnej subtelności, bez której jej kreacje Odetty czy Kopciuszka wypadają kiepsko.Aktorsko trudna do określenia tancerka, ale też mnie nie "porwała". Balet ten momentami był piękny, tzn. we fragmentach z Corps de Ballet czy w Pas de Deux Księcia i Kopciuszka.Wg mnie, Książę szukał Kopciuszka po prostu w innych zespołach tanecznych, nie wiem, czy to były nocne lokale? Zależy od osobistej interpretacji być może. Bardzo spodobały mi się córki macochy, miały tutaj bardziej rozbudowaną rolę; czy mi się wydaje, czy one jakby trochę więcej tańczyły? W Kopciuszku, który posiadam, do muzyki Straussa, akcja jest z kolei przeniesiona do świata mody Christiana Lacroix, i, przyznaję, że pomysł udało się zrealizować naprawdę fajnie: świetna choreografia Zanelli, rewelacyjna muzyka (głównie walce), przepiękne stroje (Lacroix) no i scenografia jak najbardziej godna uwagi. Postaci Macochy i jej córek również komiczne.
Nie wiem, dlaczego w ten sposób interpretuje się Kopciuszka, ja, gdzieś w głębi serca najbardziej lubię czysto klasyczną wersję, np. w chor. Fredericka Ashtona z Covent Garden
z lat 60-tych ub. wieku. Czy postaci Macochy i jej córek zawsze są z lekka "przerysowane"
i takie ...zabawne? Szkoda, że w kolekcji La Scala nie wyszedł właśnie Kopciuszek Nureyeva.
 
     
margotczyk 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Muzyk
Posty: 246
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Gru 10, 2007 10:43 pm   

Lekkie rozczarowanie:zapowiedziany byl historyczny spektakl z roku 1987 z plejada gwiazd spod reki Rudolfa Nurejewa:Sylvie Guillem,Charles Jude,Monique Loudieres-no i oczywiscie sam "Rudi le Terrible"jako Producent. Wilfried Romoli okazal sie godnym jego nastepca w ,tej roli dynamiczny i swietny aktorsko.Jego widok przywolal smutne wspomnienie :Za miesiac minie dokladnie 15 lat od smierci Nurejewa ,a wlasnie Wilfried Romoli byl jednym z szesciu tancerzy niosacych trumne z cialem ukochanego mistrza podczas uroczystosci zalobnych w Opera de Paris."Que Dieu Vous beni,Prince Charmant.."
Ostatnio zmieniony przez margotczyk Czw Sty 24, 2008 9:46 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
margotczyk 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
Muzyk
Posty: 246
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon Sty 21, 2008 11:52 pm   

NIEDZIELA,27 stycznia 2008: * godz.20.30:"DonQuichotte"- POB 2002. * godz.22.35:film o Clairemarie Osta. * godz.23.05:"Tutu,une legende de la danse. PONIEDZIALEK,28 stycznia: * godz.18.35: "Sylvia" - POB 2005.
_________________
Viens decouvrons toi et moi les plaisirs demodes..dansons joue contre joue
(Aznavour)
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Sty 27, 2008 9:45 pm   

3 LUTEGO
15:00 Nagroda konkursu Lozanna 2007
20:30 Classic Dance "Walc przez czas" - balet, choreografia Larrio Ekson
21:10 Classic Dance "Pustka wody" - balet, choreografia Carolyn Carlson
21:35 Taniec Carolyn Carlson - film dokumentalny
22:05 Classic Dance "Rytm wody" - balet, choreografia Carolyn Carlson
22:25 Classic Dance "Pisanie na wodzie" - balet, choreografia Carolyn Carlson

4 LUTEGO
17:00 Classic Dance Cesare Pugni: "Córka faraona" - balet

5 LUTEGO
10:00 Classic Dance "Zakochany Schubert" - balet do muzyki F. Schuberta, choreografia Jean-Charles Gil
10:40 Classic Dance "Requiem" - balet do muzyki Wolfganga Amadeusza Mozrta, choreografia Jean-Charles Gil

7 LUTEGO
20:30 Classic Dance Nagroda konkursu Lozanna 2007 - widowisko artystyczne
22:35 Classic Dance Igor Strawiński: "Święto wiosny" - balet
23:10 Divertimento z Mauricem Bejartem - film dokumentalny

8 LUTEGO
17:00 Classic Dance Balet Trockadero
18:35 Classic Dance "Dama Pikowa - Passacaglia" - balet

źródło: www.cyfraplus.p :D l
 
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Sty 28, 2008 10:24 pm   

Hmm... A nie wiecie kiedy powtarzają "Don Kichota" tego co był w niedziele? Z Paryża... Bo sobie zapomniałam i zaczęłam nagrywać w połowie I aktu :P
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 1:40 pm   

aankaa_baletnica=) napisał/a:
3 LUTEGO
15:00 Nagroda konkursu Lozanna 2007

Hmm...ja mam w programie, ze to Lozanna 2008. Na stronie MEZZO też tak jest :)
tutaj bez daty : http://www.mezzo.tv/progr...rammes_du_3.php
ale na stronie startowej juz z data :) http://www.mezzo.tv/index.php
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 2:47 pm   

to jest na 100% lozanna'08.... bo w zeszłym roku oglądałam lozannę'07 ;-)

mnie tylko wpiekla, że nie puszczają klasycznej Sylvii, tylko współczesną. A ja bym chciała klasyczną obejrzeć...
bodajże jutro jest Córka Faraona- jeśli to ta, która kiedyś była, to jest bossska...
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 3:27 pm   

Dlaczego w Dekoderze Polsatu, nie ma MEZZO?!
No niech mi ktoś powie.. ;(
Bardzo chciałabym, móc oglądać Lozannę.. ;[
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
     
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lut 03, 2008 3:29 pm   

Cheryl... Ja mam dekoder polsatu i mam mezzo :)
_________________
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu...
 
 
     
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 28, 2008 9:57 pm   

DZIŚ:

22:25
Gala du ballet de Prague
Le gala du ballet de Prague est un évOnement chorégraphique oO se retrouvent les plus grandes stars de la danse, dans le cadre du somptueux Sate Opera de Prague.
reż.Hans Hutscher
F 2006
SOBOTA (1.03)

10:00
Mariinska, l'opéra de Saint-Pétersbourg
Le documentaire de Vladimir Berkhman nous entraîne au coeur du Théâtre Mariinsky, l'opéra de Saint-Pétersbourg, symbole de l'équilibre entre les deux dynamiques de la ville.
2004

10:55
Ulyana Lopatkina, l'âme de la danse
Souvent inaccessibles, il est difficile de pouvoir avoir accOs u leurs répétitions, ou u des interviews intimistes et trOs touchants comme ceux qu'u dressé Laurent Gentot.
2007

PONIEDZIAŁEK (3.03)


La Fille du Pharaon
La recherche des éléments dispersés de ce chef d'oeuvre oublié (partition, chorégraphie, costumes, décors), f3t trOs longue et obligea Pierre Lacoste u consulter des archives dans différents pays.
reż.Denis Caoozzi
Występują: Svetlana Zakharova, Sergueo Filin
2003


11:50
Svetlana Zakharova, tsarine de la danse
ée u Lutsk en Ukraine en 1979, Svetlana Zakharova a tout d'abord étudié la danse u l'Ecole de Kiev.
2007

WTOREK (4.03)


20:30
La Dame de pique et Passacaille de Roland Petit
Mezzo vous propose une soirée exceptionnelle au théâtre du Bolchoo. Deux chorégraphies de Roland Petit sont u l'honneur : d'Anton Webern et de Tchaokovski.
reż.Denis Caoozzi
Występują: Nataliya Osipova, Yan Godovsky, Tamara Abakeliya, Mariya Bogdanovich, Alesya Boyko, Nikolay Tsiskardze, Ilze Liepa
2005

ŚRODA (5.03)

17:00 Giselle et les Willis
CZWARTEK (6.03)

Interprétation par Marcia Haydée de la version classique de Giselle avec le corps de ballet du Württembergisches Staatstheater de Stuttgart. Musique d'Adolphe Adam. Par l'Orchestre du Staatsorchester Stuttgart Direction : Davor Krnjak Danseurs : Marcia Haydée, Birgit Keil, Richard Cragun, Catherine Batcheller et le Corps de Ballet du Staatstheater de Stuttgart.


10:00
Dance celebration
Ce spectacle, donné au mois de novembre dernier la Maison de la Danse de Lyon, réunissait huit chorégraphes contemporains le temps d'une soirée unique.
20:30

Raymonda
Ecrit en 1968, Raymonda est l'un des plus célbres ballets que Glazounov ait composés. La jeune Raymonda est fiancée au roi de Brienne. Mais, alors qu'il est en croisade, le sarrasin Abderakhman tente de l'attirer... Avec l'Orchestre du Théâtre du Bolcho dirigé par Algis Zhuraitis, Natalya Bessmertnova (Raymonda), Yuri Vasyuchenko (Jean de Brienne), Gediminas Taranda (Abderakhman).
 
 
     
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 3:33 pm   

dzisiaj
17:00
Raymonda au Bolchoï chorégraphie de Yuri Grigorovich sur une musique d’Alexandre Glazounov. Avec Natalya Bessmertnova, Yuri Vasyuchenko, Gediminas Taranda. - 1989 - Shuji Fuji

we wtorek o 20:30 śpiąca królewna (25.03)

w środę: (26.03)
17:00 - 'pory roku- taniec zimy'
17:30 - 'pory roku: taniec wiosny'
18:00- ' pory roku- taniec lata'
18:35- 'pory roku- taniec jesieni'

w piątek: (28.03)
20:30
Giselle au Bolchoi. Chorégraphie de Yuri Grigorovich sur une musique d'Adolphe Adam. Avec Natalya Bessmertnova, Yuri Vasyuchenko, Yuri Vetrov. Orchestre du Théâtre du Bolchoi dirigé par Algis Zhuraitis. - Motoko Sakaguchi

w niedzielę: (30.03)
17:00
La Fille du Pharaon
chorégraphie de Marius Petipa et Pierre Lacotte. Sur une musique de Cesare Pugni . Avec : Svetlana Zakharova (Aspicia), Sergueï Filin (Lord Wilson/Taor). Ballet du Théatre du Bolchoï. Orchestre du Théâtre Bolchoï de Moscou dirigé par Alexandre Sotnikov. - 2003 - Denis Caïozzi
po tym ma być bodajże film dokumentalny o Zakharovej
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
     
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 23, 2008 4:38 pm   

Polecam Córkę Faraona! Jak nie widzieliście to oglądnijcie, bo naprawdę warto. Śliczny balet i jeszcze w takim wykonaniu :)
 
 
     
Nati 
Koryfej

Związek z tańcem:
czynny! SB+OEB
Wiek: 33
Posty: 805
Skąd: Zabrze
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 11:35 am   

a propos kanału MEzzo.... strasznie chcę go mieć, a nie mam! I nie wiem jaką muszę mieć kablówkę żeby mieć?? nie znam sie na tym, może któś mógłby mi pomóc?
_________________
Taniec wymaga człowieka chętnego,
szlachetnego, opanowanego;
człowieka o zrównoważonych siłach.
Dlatego chwalę taniec...
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Mar 25, 2008 12:47 pm   

UPC
_________________
"artystą nie jest się dzięki szkole, ale bez niej można być w ogóle pozbawionym takiej szansy..."
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15