www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep baletowy w Gdańsku
Autor Wiadomość
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto Maj 02, 2006 11:39 pm   

Agus, Manhattan jest we wrzeszczu :wink:
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 10:05 am   

No tak, pomylka :oops: . To w takim razie chodzilo mi o ten ktory jest w Gdańsku Głównym, chyba tez na M.., ale juz teraz nie jestem pewna - (Madison? - nie wiem dokladnie jak sie pisze).
 
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 11:11 am   

Tak, Madison :)
Ale czy nie chodzi Ci przypadkiem o sklep muzyczny "gama" ??
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 6:03 pm   

jak sie idzie od internatu artystycznego(chyba taka jest nazwa) w strone przystanku tramwajowego to jest sklep muzyczny-pewnie o ten Ci chodzilo
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 11:02 pm   

jak dla mnie brzmi jak Gama :)
DZiewcyny, w Gdańsku jest przecież sporo dobrym antykwariatów - szukajcie tam. Można znaleźć naprawdę niespodziewanie dobre i rzadkie książki właściwie za grosze.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
.:tutu:.
Corps de Ballet

Posty: 404
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Maj 03, 2006 11:15 pm   

Oj Czajori... Gdys zobaczyla moje biedne nozki napuchniete od chodzenia po antykwariatach w poszukiwaniu jakichkolwiek ksiazek...
Po prostu tragedia :? Nigdzie nic nie ma :?
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 5:33 pm   

Jeśli chodzi o książki o balecie (które są w sprzedaży) to idźcie do Empik'u - ja byłam i uprzejma pani powiedziała, że jak podam im konkretny tytuł i autora, to zobaczą, czy dałoby się takową książkę sprowadzić.
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 6:17 pm   

No właśnie, sprowadzić.... Ja bym chciała coś mieć, porozglądać się. zobaczyć, mieć w ręku... A nie sprowadzać. W Krakowie to samo.

Przepraszam za offtopic!
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw Maj 04, 2006 6:55 pm   

Nie chodzi mi o sklep muzyczny Gama (z tego co wiem to tam nic nie ma). Ale znalazlam adres ksiegarni: "Internetowa Księgarnia Muzyczna "HEWELIUSZ" z siedzibą w Gdańsku przy ul. Heweliusza 19/21".
Jak wczesniej wprowadzalam w blad to z gory przepraszam.
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 1:08 pm   

W "Elizabeth" nie ma żadnych książek. To sklep gimnastyczno-pływacko-baletowy ale tylko 'wyposażenie'. Książek i tego typu rzeczy tam nie znajdziesz.
 
 
 
witamina-c
Adept Baletu


Posty: 50
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 4:02 pm   

Rozumiem, ze w Elizabeth mozna kupic body? A orientujecie sie moze w jakich cenach (nie chodzi mi o jakies super jakosci body, tylko takie zwykle do cwiczen)? Poniewaz chcialabym sobie kupic na zajecia z flamenco na nadchodzacy rok szkolny... A i jeszcze czy sie orietujecie czy sa tylko raczej takie do szkol baletowych (tzn tylko czarne) czy jest duzy wybor kolorow, ewentualnie wzorkow (chociaz nie sadze zeby rzecz typowa dla baletu byla we wzorki, ale coz...;D)
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.

www.flamenco.phorum.pl
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 4:31 pm   

możesz kupić sobie zwykłe body kupić jakieś dodatki i przyszyć ;) [a jak już tak bardziej dla zaawansowanych sztuczek to albo zdolna mama albo krawcowa :) ]
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
witamina-c
Adept Baletu


Posty: 50
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 4:59 pm   

Hmmm racja!!! Moja mama za komunizmu sama sobie szyla ubrania, wiec rzeczywiscie, nie tak trudno...;D Ale wiesz, mi chodzi np o wzorki w stylu np czarne body w biale grochy... bo takie cos to mozna juz zalatwic tylko farba do materialow, ale poniewaz moj brat robi sobie rozne rysunki na koszulka takimi farbami widze, ze szybko taki wzorek sie "lamie" i zmywa.
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.

www.flamenco.phorum.pl
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 5:11 pm   

hm. no to może kupisz sukienkę z elastycznego materiału w grochy [modne ostatnio :D ] i dasz krawcowej/mamie by ci zrobiła z niej body? :)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
witamina-c
Adept Baletu


Posty: 50
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Sie 05, 2006 5:46 pm   

Hmmm a czy w tym sklepie mozna tez przez przypadek kupic Heragami?:D bo poluje na nie od pewnego czasu, ale nigdzie nie widzialam poza telezakupami hehe:) Za info z gory dziekuje
_________________
Aprisa y bien no puede ser.
Co nagle to po diable.

www.flamenco.phorum.pl
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 5:46 pm   

W tym sklepie mozna dostac body, sama kupilam wlasnie tam - czarne, z dlugim rekawem za 70zl. Sa tez z krotkim rekawem lub zupelnie bez ale w cenach sie nie orientuje, nie wiem tez jak z kolorami.
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 10:25 pm   

Wszystko zalezy od tego, co akurat jest w sklepie, ale o ile wiem, to możesz też zamówić sobie body (np. w przypadku, gdy p. Piskorska nie będzie miała akurat Twojego rozmiaru). Koleżanka kupowała ostatnio body bez rękawów, na szerokich ramiączkach, za 56 zł - wiem, że na pewno były czarne i bordowe kostiumy. Z tymi wzorkami to raczej średnio, ale muisz się po prostu przejść i dowiedzieć na miejscu.
Co do Heragami, to spróbuj na Gildii albo w takich zwyczajnych drogeriach, czasami mają. A nie wolisz sobie spiąć włosów szpilkami po prostu? Ostatnio to odkryłam i bardzo mnie kręci :)
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Sro Sie 09, 2006 10:44 pm   

Jesli ta pani sama szyje kostiumy, to co za problem zaniesc do niej konkretny material? Tak sie bardzo czesto robi na potrzeby np. spektakli, zwlaszcza jesli chodzi o nietypowe matrialy (desen, faktura). Trzeba tylko dobrze sie zorientowac, jaki to rodzaj materialu ma byc, bo z nie kazdego sie da wszystko uszyc. Chociaz w takiej firmie na pewno maja wieksze mozliwosci niz zwykla krawcowa, w sensie owerlok, itd., np. bez problemu zszyje lycre, stretch, podczas gdy zwykly zaklad tego nie zrobi.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Cheryl 
Solista Baletu


Posty: 1890
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:14 pm   

AAA, nie ma w Gdańsku żadnej krawcowej, która by to uszyła.. Wiem, że przecież nie każda krawcowa umie ale np. uczniowie OSB w Gdańsku, chyba mają numery do krawcowej co?
_________________
Klawisze pianina są czarne i białe, ale grają niczym milion kolorów w Twojej podświadomości.
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 1:46 pm   

cos mi ten wątek wyglada na ogólny zbiór porad co gdzi można kupić/uszyć/zamówić w Gdańsku i okolicy, ale niech tak na razie zostanie, skoro zainteresowani orientuja się nadal w tej dyskusji... :roll:
Administrator Kasia G
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw Sie 10, 2006 6:23 pm   

Joanna napisał/a:
Jesli ta pani sama szyje kostiumy, to co za problem zaniesc do niej konkretny material? .


Nie, ona nie szyje kostiumów - przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo. Miałam na myśli, że można zamówić konkrenty model czy rozmiar, a ona go załatwi z hurtowni czy od innego zaopatrzeniowca.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Sie 11, 2006 8:13 pm   

Potwierdzam- p. Ela jest pianistką nie krawcową. Na występy zawsze szyła, przygotowywała taka pani Zosia. :roll:
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lis 18, 2006 8:02 pm   

Sklep w Gdansku ma dziwine godziny otwarcia - 14.30-17.30 i tylko od poniedzialku do piatku, czy uwazacie ze jest zapotrzebowanie na to zeby sklep byl dluzej otwarty i np dodatkowo w soboty do 15? Czy wtedy do sklepu przychodziloby wiecej chetnych na zakupy?
Czego wedlug was brakuje w sklepie? Co dodatkowo powinno sie tam znalezc?
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 8:17 pm   

Już przecież pisano- p. Ela PRACUJE. :roll: Wydaje mi się, że nie potrzeba otwierać sklepu jeszcze w soboty- co za problem przyjść później...?
 
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 19, 2006 9:23 pm   

.:Agga:. napisał/a:

Czego wedlug was brakuje w sklepie? Co dodatkowo powinno sie tam znalezc?


Może nie tyle "czego brakuje", tylko "co mi się średnio podoba" :D , mianowicie dosyć wysokie ceny. Za skórzane baletki Grishko z dzieloną podeszwą zapłaciłam mniej z kosztami wysyłki, niż zapłaciłabym w "Elizabeth" za baletki z całą podeszwą (bo z dzieloną podeszwą nie ma :? ), po które musiałabym przejechać się aż do Wrzeszcza :wink: , a nie zamawiać z Elite.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12