www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Inne formy tańca
Autor Wiadomość
Isadora
Adept Baletu


Posty: 79
Skąd: Chorzów
Wysłany: Pon Lut 05, 2007 1:26 pm   

Dzięki serdeczne :wink: Ja już sama z autopsji zdąrzyłam się przekonać, że to totalnie co innego, bo jak widzisz, mój ostatni post jest sprzed 2 lat :shock: Choć muszę przeznać, że ja osobiście charakter obu tańców odczuwam tak samo. Warsztaty flamenco miałam z tancerzem z grupy "Totalisimo", więc nie z byle kim, a paso doble trenuję w mojej szkole tańca od roku i sama widzę w nim elementy andaluzyjskiego flamenco.
 
 
 
kogo
Nowicjusz

Posty: 4
Wysłany: Wto Mar 06, 2007 1:45 pm   

Ja jestem otwarta na każdy styl, dosłownie i każdego moge probować (nawet jak czasem nie wychodzi :D )
Prowadzę właśną grupę cheerleaders w Krakowie, stąd konieczność różnorodności stylów.
P.S. Jak ktoś jest zainteresowany dołączeniem do nas, to zapraszam. Informacje na priv
 
 
Skyscraper 
Nowicjusz

Związek z tańcem:
Uczeń, miłośnik
Wiek: 24
Posty: 28
Wysłany: Pon Lip 02, 2012 6:38 pm   

Mnie tak okropnie wkurza jak ktoś (najczęściej prostacy, wieśniacy, ludzie nieznający się na tańcu) najzwyczajniej w świecie nabijają się z osób tańczących balet i z samego baletu. Na przykład moja żałośna koleżanka która twierdzi, że kocha jazz i to jej pasja, chociaż nie potrafi kompletnie tańczyć, śmieje się z baletu i tego, że to moja pasja, a gdy jej mówię, że w jazzie są podstawy baletu, śmieje się jeszcze bardziej. Ghrr! -.-
 
     
NovaKraków 
Nowicjusz

Posty: 2
  Wysłany: Nie Wrz 16, 2012 5:26 pm   

Zajęcia baletowe są niezwykle pomocne dla każdego tancerza, niezależnie od tego co tańczy lub co pragnie tańczyć!
 
     
martini_rosso 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
amatorski, z pasją
Wiek: 37
Posty: 236
Wysłany: Pon Wrz 17, 2012 9:21 pm   

Skyscraper, to, o czym piszesz, na pewno nie jest niczym miłym... ale jednak takie negatywne reakcje chyba dość rzadko się spotyka. W ogólnej świadomości ludzi, którzy nie interesują się tańcem, balet uchodzi za tę najtrudniejszą technikę (tu następuje wizualizacja całej masy stereotypów, które jednak są zakorzenione w rzeczywistości), tym bardziej zaś wśród tych, którzy mieli jakąkolwiek praktykę taneczną. A podstawy baletu, swoją drogą, przydają się zawsze.
 
     
Midnight 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
skazana na dożywocie
Posty: 57
Skąd: zza choryzontu
Wysłany: Sob Sty 25, 2014 12:05 am   

Ja ogólnie jestem tolerancyjna, ale to zależy również od charakteru mojego rozmówcy.
Gdy ktoś wyraza się o balecie w sposób kulturalny, mogę zrozumieć że za nim nie przepada
Ale gdy ktoś się z niego śmieje( i równocześnie że mnie) w magiczny sposób robię sie nagle
Strasznie wredna! :twisted:


Kiedyś gdy koledzy robili " pirueta", pokazałam im fouette( niestety tylko 4-Narazie-)
I próbując je zrobić wszyscy się powywalali :lol:
_________________
Always be yourself.
 
     
adzioszka
Nowicjusz

Posty: 1
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 9:11 am   

A słyszeliście o zajęciach Kseny Audrey? Ona to jest niesamowita. Myślałam, że poza baletem nic mnie nie wciągnie, ale jej zajęcia są obłędne! Z tego co wiem znowu uczy w Warszawie w studio tańca art dance complex!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13