www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HELENA KARPUCHINA-ODKRYCIE BALETU
Autor Wiadomość
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:43 am   Krytyka

DrCopppelius ma zupełną rację jak ktoś kto jest dobry może spadać na jakim kolwiek występie z point jeszcze rozumiem jak by Elena miała 14lat a nie 17 to jest (skandal) :x
Ostatnio zmieniony przez Copellia1 Nie Paź 30, 2005 9:45 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:46 am   

sory więcej nie zadam pytania na ten temat
Ostatnio zmieniony przez Copellia1 Pon Paź 31, 2005 9:10 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:49 am   

sory więcej nie zadam pytania na ten temat
Ostatnio zmieniony przez Copellia1 Pon Paź 31, 2005 9:11 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 10:06 am   

Wyczuwam tutaj jakieś dziwne zaprzysiężenie przeciwko Elenie. Czyżby Wrocław miał lepsze tancerki w jednej ze swoich prywatnych szkółek? Skoro są takie wspaniałe, to czemu nie reprezentowały Polski na Eurowizji? :roll:
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Małgoś 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Wiek: 34
Posty: 89
Skąd: gdzieś ze Śląska ;)
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 1:50 pm   

no właśnie ciekawe czemu? ;)

śmieszne... na samym początku tego topicu wszyscy ja chwalili (i dobrze...) a teraz widze że z postu na post niektórzy zaczynają mieć jakieś ale :?

czyżby zazdrość?


jak dla mnie jest świetną tancerką i ma przed sobą jeszcze wiele wspaniałych lat pracy w czasie których może i poprawić swoje ''arabeski'' i swoją technikę, a jak na swoje 17 lat to i tak już wiele osiągnęła...

pozdrawiam m.

:)
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:54 pm   

sfra napisał/a:
Wyczuwam tutaj jakieś dziwne zaprzysiężenie przeciwko Elenie. Czyżby Wrocław miał lepsze tancerki w jednej ze swoich prywatnych szkółek? Skoro są takie wspaniałe, to czemu nie reprezentowały Polski na Eurowizji? :roll:


może dlatego, że żadna z nich nie ma rodziców tancerzy ze znajomościami, żeby załatwić córce udział w eurowizji?!
 
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 4:55 pm   

ja ponawiam swoją prośbę - najuprzejmiej proszę o wytłumaczenie mi tego fascynującego zjawiska krzywizny arabesków...
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 7:58 pm   

sory więcej nie zadam pytania na ten temat
Ostatnio zmieniony przez Copellia1 Pon Paź 31, 2005 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Edgar Degas
Nowicjusz

Posty: 40
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:02 pm   

Oj, Wroclaw chyba troche przesadzacie. Moze nalezaloby sie troche zastanowic , a nie powtarzac cudze opinie.

Pozdrowienia

E.Degas
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:12 pm   

Przestańcie wreszcie!! Nie chce sie wstydzic ,ze Cie znam Copellio1/Elenko1(bo moi drodzy panstwo to jedna i ta sama osoba)...Na salę baletową i cwiczyć i moze wtedy pokazywac ze jest sie najlepszym :evil: liczą sie czyny,nie słowa...
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
Ostatnio zmieniony przez .:Odylia:. Nie Paź 30, 2005 8:45 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:36 pm   

dalsza część dyskusji nie związana z tematem została wydzielona i przeniesiona do tablicy Szkoła baletowa
Moderator
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
.:Swanilda:.
Adept Baletu


Posty: 115
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 8:45 pm   

Zgadzam się z Odylią("Przestańcie wreszcie")...Przecież forum nie jest po to,żeby sie wykłócać i przechwalać. Wiadomo,że każdy ma inne zdanie. Jednym podoba się Elena Karpuhina i mają do niej mało zastrzeżeń lub wogóle, a inni więcej. Ale przecież to nie jest powód,żeby obrażać na forum Elenę.
_________________
Kochaam Balet! :D
 
 
Czajori 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
na całe życie! :)
Posty: 1638
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Paź 30, 2005 9:39 pm   

Skoro Elena Karpuhina nie jest taką dobra tancerką, to dlaczego zachwycają się nią wszyscy najlepsi polscy choreografowie?
Zamiast pisać dość naiwnie nienawistne posty i psując atmosferę na naprawdę miłym forum, radziłabym zacząć więcej ćwiczyć - może kiedyś usłyszymy o waszych cudownych arabeskach.
_________________
Anna Pawłowa nigdy nie zakręciła więcej niż dwa piruety, ale jakiż wyraz miały jej arabeski!
 
 
Copellia1
Adept Baletu


Posty: 75
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 9:09 am   Przeprosiny

Przepraszam wszystkich trochę mnie poniosło nie chciałam żeby tak się to rozniosło po forum więcej nie zadam pytania ani odpowiedzi na ten temat. Z wielkimi przeprosinami dla Całego Wrocławia i nie tylko dla Odyli sory .że mnie znasz Swanilda sory Eleno Karpuchino sory wszyscy.Przepraszam przykro mi

te duze litery trochę raziły... ale docenimy gest, że przepraszasz
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 11:48 am   

Nie SORY a SORRY!! Wiesz, dałaś takie ogromne litery, że troszkę to razi.
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 11:54 am   

aniaka, dziewczyna przeprosiła, widać że się stara, a Ty sie jeszcze czepiasz...
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
makova_panienka 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 33
Posty: 1073
Skąd: z łąki
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 11:59 am   

stara sie stara...
tylko przecinków zabrakło :P :P
_________________
wild thing,
you make my heart sing,
you make everything groovy,
wild thing!!!

 
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 12:42 pm   

Copellia1 napisał/a:
sory więcej nie zadam pytania na ten temat


zamiast umieszczac to w kolejnych postach, to mogłabyś je skasować, a nie sztucznie nabijać ich liczbę... :]

a tak wracając do Eleny i jej arabeski to także nie wiem, podobnie jak MakoVa, pod jakim kątem jest ona krzywa...
i nie piszcie o jakiś znajomościach i powiązaniach rodzinnych, bo to już trochę przesada :]

pozdrawiam serdecznie MakoVą i przepraszam za moje niedopatrzenie... ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:06 pm   

Czyżby za wysoko podiosła nogę :P
A jeśli chodzi o korpus to on chyba specjalnie raczej jest "przekrzywiony" w tę stronę ( do obiektywu aparatu :P) :P
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Paź 31, 2005 8:42 pm   

posty nie na temat (dywagacje na temat ironii w wypowiedziach dyskutantek) zostały usuniete

poniższe posty nie na temat (o szkółkach baletowych we Wrocławiu zostały usuniete, uprasza sie o trzymanie sie tematu wątku, dyskusje przenieśc gdzie indziej lub na PM
Moderator
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon Lis 07, 2005 4:30 pm   

Ania napisał/a:
Cytat:
może dlatego, że żadna z nich nie ma rodziców tancerzy ze znajomościami, żeby załatwić córce udział w eurowizji?!

Nie no, spokojnie, bo zaczynacie tu teorię spisku ułatwiającego karierę Eleny. No ale niestety zawsze tak jest jak ktoś odnosi sukcesy - nieodłącznie zaczynają się pojawiać takie głosy. Nawet jakby Elena nie miała rodziców tancerzy to pewnie zaczęłyby krążyć plotki typu jej ojciec znał sędziego czy matka jest kuzynką organizatora. Ale nawołuję do opamiętania się!
Chciałam jeszcze dodać, że to nie tylko "my" wychwalamy Elenę. Bardzo dobrą opinię mają też o niej fachowcy, że choć wspomnę Emila Wesołowskiego.


Moim zdaniem ogolnie latwiej jest komus "zrobic kariere" jesli ma znanych rodzicow ale faktycznie czasami sa sytuacje ze ktos ma talent a wszystcy twierdza ze to zasluga rodzicow lub ze np tanczy beznadziejnie a slawe moze zawdzieczac tylko nazwisku.
Jesli sa osoby, ktore faktycznie maja talent i wiedza o tym a nie maja znanych rodzicow to pwinny starac sie zeby osiagnac COS w zyciu. Wowczas jesli mi sie to uda to tylko sobie i swojej ciezkiej pracy beda mogly to zawdzieczac i to chyba jest wazniejsze niz nazwisko.
Co do talentu i techniki Eleny nie moge sie wypowiadac bo zupelnie sie na tym nie znam.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:10 pm   

Copellia1 napisał/a:
Ja tylko sie pytam dlaczego ją tak zchwalacie jeśli są dużo lepsze od niej tylko mniej znane tancerki a ona nie robi takich cudownych rzeczy?! :?:
Copellia1 nie wiesz co piszesz!!! i pamiętaj to nie jest jeszcze zawodowa wiekowo tancerka ,tylko uczennica ,ale fizycznie i techniczne to już tancerka .I tu nasuwa się pytanie podaj przykłady ,które są tak dobre w tym wieku - może trzeba to rozgłosić ,żeby zaistniały .Jestem za tym żeby te wszystkie nadprzeciętnie zdolne osoby wypromować i dać im szansę pójścia na głęboką wodę . 8) Ale tu trzeba konkrety i fakty.
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 10:16 pm   Re: Krytyka

Elenka1 napisał/a:
Mnie szczerze mówiąc Elena Karpuhina sie nie podoba ma krzywe arabezki a na konkursie eurowizji zasługą tego że wygrali 2 miejsce był jej partner który przes cały czas ją podnosił a ona nie robiła nic on się bardziej zmęczył niż ona .niestety jak by wyjechał do szkoły baletowej za granicę nie przyjeli by jej!!! :o
uuuuuuuu cóż to za dzieciątko pisało !!!!! Tak się składa ,że oglądałem !!! bez komentarza
 
 
Julcia
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
tancerka rewii
Posty: 338
Wysłany: Sob Lis 12, 2005 11:03 pm   

Jeśli Ona robi krzywe arabesqu to ja, chętnie bym też mogła tekie "krzywe" robić... :| Ludzie, którzy to pisali są naprawdę smutni... :|
_________________
you know miss sunshine,
she starts paint a perfect picture.
today.

 
 
 
_kitri_
Nowicjusz

Posty: 47
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 6:30 pm   

Jak mozna pisać takie rzeczy! Elena jest świetna światczy o tym fakt, ze zajeła 2 miejsc na Eurowizji. Jestem przekonana, ze nie dorastacie jej nawet do piet!
Ostatnio zmieniony przez _kitri_ Sob Lis 19, 2005 3:40 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12