www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HELENA KARPUCHINA-ODKRYCIE BALETU
Autor Wiadomość
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 6:33 pm   

do piĘt jej nie dorastają,ale do piENt -jak najbardziej :wink:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Pola1
Nowicjusz

Posty: 20
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 7:09 pm   

chyba juz nie macie co robic, proponuję poćwiczyc w domu i zając sie czymś innym. Jezeli chodzi o Helenke to naprawde jest świetna, na konkursie Eurowizji, powinna zając nie drugie miejsce, ale pierwsze.Nie moge zrozumieć dlaczego tak ją niektore osoby krytykują- czyżby zazrdość?. Opanujcie sie dziewczyny i zajmijcie sie swoimi sprawami
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Nie Lis 13, 2005 7:15 pm   Re: Przeprosiny

"Przepraszam wszystkich trochę mnie poniosło nie chciałam żeby tak się to rozniosło po forum więcej nie zadam pytania ani odpowiedzi na ten temat. Z wielkimi przeprosinami dla Całego Wrocławia i nie tylko dla Odyli sory .że mnie znasz Swanilda sory Eleno Karpuchino sory wszyscy.Przepraszam przykro mi"
to słowa twórczyni całej dyskusji sprzed jakiegoś czasu-Copelli1
nie rozdrapujmy więc starych ran
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 5:05 pm   

Ale ja bardzo chciałabym dowiedzieć się od Coppelli1 (Elenki1?) cóż krzywego jest w arabesque Helenki?
 
 
 
Pola1
Nowicjusz

Posty: 20
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 8:15 am   

[quote="Marysia W"]Ale ja bardzo chciałabym dowiedzieć się od Coppelli1 (Elenki1?) cóż krzywego jest w arabesque Helenki?[/quot

Marysiu, Coppellia1 juz przeprosila wszystkich na forum, nie rozdrapuj juz wiecej tego tematu
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 4:18 pm   

Polu1,
po pierwsze nie powtarzaj, bo już jeden z użytkowników to samo napisał. Po drugie, ja jestem tylko ciekawa, bo dla mnie wszystkie figury, arabeski itp., są IDEALNE!
 
 
 
Pola1
Nowicjusz

Posty: 20
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 4:26 pm   

Marysia W napisał/a:
Polu1,
po pierwsze nie powtarzaj, bo już jeden z użytkowników to samo napisał. Po drugie, ja jestem tylko ciekawa, bo dla mnie wszystkie figury, arabeski itp., są IDEALNE!


jezeli sie powtorzylam to przepraszam, uwazam tylko ze nie potrzebnie caly czas jest ten temat poruszany, Elenka jest naprawde bardzo dobra, wiec zostawmy sprawe krzywych ponoc arabesek i trzymajmy za nia kciuki, zeby sie jak najlepiej dalej rozwijala, bo prawda jest taka ze drugiej takiej dobrej w Polsce nie ma
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 4:40 pm   

Dokładnie, Polu.:)
Ostatnio zmieniony przez Marysia W Sro Lut 22, 2006 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro Lis 23, 2005 11:05 pm   

Oj młodość ,tyle do powiedzenia a jeszcze więcej do nauczenia a potem do zatańczenia ( czyli zrealizowania swojej edukacji np: na scenie ) Pozdrawiam 8)
 
 
Kasia G 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
krytyk
Wiek: 47
Posty: 4412
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 12:32 am   

Tanc... dobrze podsumował powyższa dyskusję. Proszę raczej o powrót do meritum, niż o wzajemne pouczanie się (korzystajcie z PM zamiast zasmiecac forum)
Moderator
_________________
Niech pamięta elita, że każda śmietanka na deser jest bita.
Lec
 
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Czw Lis 24, 2005 9:32 am   

Hue, hue, hue. Jaka/i wyrafinowana/ny jesteś!! Ja czasy Interwizji pamiętam doskonale i zapewniam że to zupełnie co innego. :twisted:

A występ Eleny Karpuchiny i Michała Wylota bardzo mi się podobał. Elenka nie tylko jest świetna technicznie ale ma jeszcze "coś" co jest unikalne!! Wdzięk!
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lis 26, 2005 9:44 pm   

Cytat:

A występ Eleny Karpuchiny i Michała Wylota bardzo mi się podobał. Elenka nie tylko jest świetna technicznie ale ma jeszcze "coś" co jest unikalne!! Wdzięk!


wdzięk... :roll: może i ma, ale świetna technicznie to chyba za dużo powiedziane....
 
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 5:15 pm   

Moim zdaniem raczej nie... bo jest świetna technicznie. Nie wiem co można by u niej poprawić...

P.S. Mam nadzieję że to nie zaowocuje kolejną kłótnią a jedynie delikatną wymianą poglądów...
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 6:03 pm   

Jesli piszecie, że macie jakieś zastrzeżenia odnośnie techniki/wyrazu etcetera..... napiszcie konkretnie do czego. Bo samo pisanie "to mi się nie podoba", "to Ona robi źle" nie jest szczególnie konstruktywne. Jeśli już krytykować to trzeba swoją opinię poprzeć argumentami.
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 6:14 pm   

Dokładnie, tym bardziej że nikt nie będzie miał do nikogo żadnych pretensji bo może rzeczywiście coś jest nie tak a nie wszyscy to po prostu zauważyli
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 6:48 pm   

Czy to naprawdę jest takie ważne co Ona takiego robi źle?? Dziewczyna ma talent i takie doszukiwanie się na siłę tego jakie popełnia błędy jest wg mnie totalną stratą czasu. Są naprawdę gorsze problemy na tym świecie!! A dyskusja o tym co Elena robi źle ciągnie się już niewiadomo od jakiego czasu, więc może dajcie sobie już z tym spokój, bo zaraz pojawi się kolejna kłótnia, a sądzę, że nie dla kłótni ten wątek został stworzony. Po co wytykać Jej błędy na forum?? Niech lepiej każdy spojrzy na siebie i zastanowi się nad własnymi błędami.
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 7:07 pm   

zgadzam się z aniaką ;)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 10:12 pm   

No tak ,bo Polacy są tacy : "co słychać" - to źle i tamto niedobrze i.t.d - zamiast to jest piękne a tamto było sympatyczne i.t.d. ? Może trzeba zmienić podejście do życia ,czyli nie szukać tylko kto się " przewróci" tylko komu się powiodło ,bądź gdzie dzieje się coś dobrego !!!! I więcej uśmiechu na każdy dzień - choć nie zawsze ten dzień jest miły ,to trzeba tym bardziej to zwalczyć np: uśmiechem :D Pozdrawiam :D
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 10:21 pm   

Tanc... zgadzam się z Tobą w 100%

a poza tym człowiek jest tylko człowiekiem, Elena także jest człowiekiem, i każdy ma prawo do błędu... powtarzam, każdy, Elena także... :)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Lis 27, 2005 10:24 pm   

Tranquality napisał/a:
Tanc... zgadzam się z Tobą w 100%

Tak jest Przemek :D fajnie ,że masz takie same zdanie na ten temat !!! :D
 
 
klara
Adept Baletu

Posty: 106
Wysłany: Czw Maj 11, 2006 7:26 pm   

a ja bym chciala znowu ten temat poruszyc, uwazam Elene za jedna z najlepszych uczennic w Polsce, kto moze powiedziec na jaki konkurs teraz sie Elena przygotowuje
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 4:00 pm   

Ja widziałam Elenę tańczącą dwa razy - to był chyba ten sam taniec nawet - i bardzo mi się podobała. Ale nic więcej powiedzieć o niej nie mogę, jest po prostu dobra.
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
Ewa
Adept Baletu

Posty: 57
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 2:25 pm   

Szczerze powiedziawszy, Elena mnie nie zachwyca, ale nie śmiem marudzić, bo potrafi więcej ode mnie. :oops: Myślę, że ładnie wyglada na scenie, nawet jeśli technikę ma nieidealną.
 
 
Paula 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
instruktor fitness
Wiek: 34
Posty: 1116
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 2:26 pm   

Ewa napisał/a:
nawet jeśli technikę ma nieidealną.


W jakim sensie? Bo właśnie zawsze mnie zastanawia co jeszcze można by poprawić w jej technice i bardzo chętnie bym się tego dowiedziała.
_________________
denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych
Kiedyś tancerka teraz instruktor fitness: w tym też można się spełniać :)
 
 
 
Tanc... 
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
Tancerz,choreo,naucz
Wiek: 53
Posty: 538
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 9:32 pm   

Ewa napisał/a:
Szczerze powiedziawszy, Elena mnie nie zachwyca, ale nie śmiem marudzić, bo potrafi więcej ode mnie. :oops: Myślę, że ładnie wyglada na scenie, nawet jeśli technikę ma nieidealną.
Mam pytanie Ewo na ile masz doświadczenie zawodowe w praktyce tanecznej , scenicznej i pedagogicznej ,jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do techniki tej uczennicy ...????Nie zachwyca - może nie zachwycać ale pod jakim względem - urody ,? budowy anatomicznej ,?a jakie masz zastrzeżenia do techniki ...??? poproszę o konkrety .... 8) Ewo
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13