www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy zrobilibyscie sobie dredy?
Autor Wiadomość
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:30 pm   Czy zrobilibyscie sobie dredy?

Czy kiedys mysleliscie o tym? A moze juz macie dredy? Jak tak to gdzie mozna je zrobic (czy w kazdym zakladzie fryzjerskim)? Co sadzicie o takiej fryzurze?
 
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:32 pm   

ie do każdego pasują ale ja uważam ze są spoko, tylko potem trezba sciąć włosy przy samej skórze :/
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
Ariodante
Koryfej


Posty: 835
Skąd: New Haven, CT, USA
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:34 pm   

A i peruki nie zalozysz, gdyby przyszlo Ci tanczyc np.Odette (Odylia moze byc z dredami ;-) ), lub Spiaca Krolewne!
_________________
Pozdrawiam,
Iza Zbikowska-Aaboe - Wasza Prima Ballerina Assoluta ;-)
 
 
Gość 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 1107
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 10:37 pm   

Mnie sie podobają, ale sama raczej bym sobie nie zrobiła. Mozna robić (nie wiem czy w salonie, ale znajomej zrobił kolega - nie fryzjer) bez chemii (nie wiem czy jakiś innych środków uzył) wtedy po miesiacu, dwóch, mozna je 'rozplatać'.
 
 
(ponownie) Armida
Adept Baletu


Związek z tańcem:
ścisły
Posty: 116
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lip 01, 2005 11:08 pm   -

A mnie się podobają. Nie wiem czy bym sobie zrobiła, gdybym miała więcej włosów, to na pewno bym się zastanowiła, ale od tych koczków wypada mi ich co raz wiącej :(

Pozdrawiam
_________________
"The body moves but the soul dances..."
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 9:26 am   

a ja lubie dobrze zrobione dredy (takie cienkie) i raz juz bylam bliska zrobienia sobie ich - nawet juz bylam umowiona z kolega ;) ale w ostatniej chwili odmowilam - zal mi bylo wlosow prawie do pasa, ktore wtedy mialam.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 3:41 pm   

Jak już ktoś wcześniej wspomniał- nie do każdego pasują. Jest pewien typ urody, do której pasują one jak ulał, myślę też, że trzeba mieć odpowiednią osobowość do takiej fryzury. Osobiście nie chciałabym mieć dredów, ale się ich nie brzydzę i jeśli widzę kogoś z "czymś takim" na głowie to nie wywołuje to u mnie jakiś negatywnych odczuć.
 
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:48 pm   

A jak myslicie czy uczennice szkoly baletowej moga miec dredy? Co wtedy zrobiliby nauczyciele?
Slyszlam ze jak sie jest w SB to nie mozna scinac wlosow i trzeba ciagle robic koki. Czy to prawda?
 
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:50 pm   

;/ nio raczej nie przejdzie, bo koczek jest z dredów raczej nie mozliwy, przynajmniej taki gładki
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
(ponownie) Armida
Adept Baletu


Związek z tańcem:
ścisły
Posty: 116
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:56 pm   -

Z tym ścinaniem to brzydko mówiąc niezła ściema (tzn. jeżeli chodzi o moją szkołe). Są dziewczyny z bardzo krótkimi włosami i ćwiczą w rozpuszczonych albo w kitku (jeżeli da się go zrobić). Są też chlopcy z dłuższymi włosami (nie do pasa, ale nie krótkie). Jeżeli chodzi o dredy, to bywa różnie, bo w Łodzi był chłodak, który z dredami był wystawiony do konkursu (nie były żadną przeszkodą), natomiast u mnie był przypadek dredów i dyrektor kazał je chłopakowi ściąć. Dodam tylko, że tego samego dnia ów delikwent zabrał papiery ze szkoły i więcej nie przyszedł. Widocznie bardziej był przywiązany do włosów niż do szkoły (bo, że tańczy w dalszym ciągu to wiem).

Pozdrawiam
_________________
"The body moves but the soul dances..."
 
 
Change
Adept Baletu

Posty: 130
Wysłany: Pon Lip 04, 2005 1:01 pm   

Ja rowniez nie jestem zwolenniczka dredow ale jesli komus sie to podoba to nie mam nic przeciwko takiej osobie. A na scenie dredy da siee ukryc pod peruka...
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:28 am   

Na pewno bym sobie nie zrobiła dredów, bo zupełnie do mnie nie pasują. No i nie miałabym odwagi zgolić się później na łyso. Ja przeżywam ogromny stres jak idę do fryzfera skrócić włosy, czy przypadkiem nie obetnie mi za krótko, a cóż dopiero tak radykalne zmiany... ;)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Pati_jazzy 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 34
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 12:23 pm   

Od paru lat podobają mi się dredy, zrobiłabym sobie, gdyby nie to, że mojej mamie by się to nie spodobało, no i obawiałabym się, jak na to zareaguje moje liceum, no i balet... :wink:
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 12:27 pm   

Ja bym bardzo chciała miec dredy, ale boje się potem ściąć włosy - bo ja naleze do osób które bardzo czesto zmieniają fryzure :P

bo w sumie jak chce sie zciać dredy to mozna przez 3, 4 miesiące ich nie dokrecać i po ścięciu włosy nie sa az takie krótkie :)
 
 
Rotbart
Corps de Ballet

Posty: 394
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 12:38 pm   

Nie zawsze trzeba ścinać dredy, żeby mieć znowu proste. To zależy od rodzaju włosów. Moja znajoma obcięła sobie końcówki tak po 10 cm i najzwyczajniej w świecie rozplątała przy pomocy przyjaciółki. I włosy ma znowu proste i wyglądają zdrowo :)
_________________
Když už něco děláš, dělej to pořádně.
 
 
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 3:03 pm   

To zalezy do tego jakie kto ma wlosy i na jakiego fryzjera/specjaliste trafi.
 
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 3:10 pm   

ja gdyby nie balet i moja mama(fryzjerka) napewno miałabym dredy :D
 
 
 
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 4:49 pm   

Mi dredy bardzo się podobają, ale nie chciałabym ich mieć. Po za tym, po tym, co napisała Armida, to lepiej nawet nie próbować... (przynajmniej w mojej szkole).
btw: Kiedyś jechałam pociągiem, i siedział naprzeciwko mnie chłopak z dredami. Nagle wyciągnął z plecaka jednego dreda i zaczął go szydełkować... pytany, po co to robi, powiedział, że dla kolegi... :shock: Dziwny ten świat...
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 4:59 pm   

"wydziergać ci dreda?" :lol: :lol: (chyba się nieźle musiałaś zszokować to widząc xDD)

a co do dredów... fajne są ale zależy dla kogo. ja nigdy nie chciałam, niechce i pewnie nigdy nie chciałabym mieć dredów. szczególnie tych takich grubych paskudnych... ble :? ale takie cienkie, nieco grubsze od warkoczyków oraz zadbane to są spoko ;) (takie jak ma [miała?] Karola z MTV - już bodajże tam nie pracuje...)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
*Julinka*
Adept Baletu


Posty: 102
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 5:01 pm   

Mi nie zabardzo podobają się dredy u dziewczyn :? Jakoś tak mi nie pasuje :roll: Ja ogólnie mam taki uraz, bo jak byłam młodsza to istniało ogólne przekonanie, ze dredy są zrobione z różnych dziwnych i niesmacznych składników :? Nie wiem kto takie historyjki wymyślał :shock:
_________________
.::Dance is my passion::.
 
 
 
Maron 
Pierwszy Solista

Wiek: 33
Posty: 2668
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 5:09 pm   

powiem ci moja droga, że pewnie rodzice 8)
_________________
Naucz się choreografii, a będziesz tańczyć dzień. Naucz się fundamentów, a będziesz tańczyć do końca życia. - Angel Ceja
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 5:52 pm   

To czy dredy dziewczynom pasują to jest jak wiadomo rzecz gustu, ale jeśli ktoś ma twarz i styl podpasowany pod dredy to wyglada bardzo ładnie i napewno bardziej estetycznie niż miss lady z recznie robionymi blond pasemkami :roll: pisze to, bo zaczyna sie tu już generalizacja typu "grube paskudne"...
Bo rozumiem ze strsi nie bardzo poinformowani ludzie mogą przyrównywac dredy do braku higieny, ale nam to już chyba nie przystoi :lol:
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 9:57 pm   

Kumpela z baletu zrobila sobie dready... niestety,zrezygnowala z baletu. Chodzi do liceum artystycznego i uwazam, ze jej pasuje :)
 
 
 
czekoladka
Corps de Ballet


Posty: 328
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 10:51 pm   

ja nawet kiedys myslalam zeby sobie zrobic dredy bo wszyscy mnie namawiali umowilam sie juz z fryzjerem ale w ostatniej chwili sie rozmyslilam caly zaklad sie ze mnie smial ja sama z siebie oczywiscie tez ale ciesze sie ze nic z tego nie wyszlo bo udalo mi sie zaposcic wlosy az za pas byly bardzo dlugie no ale niestety musialam je sciac bo czego sie nie robi dla tanca :wink:
_________________
tu warto zajrzec zapraszam www.ktt.pl (Kielecki Teatr Tanca)
 
 
 
Flora
Nowicjusz

Posty: 24
Wysłany: Nie Cze 04, 2006 7:50 pm   

Czy ktoś widział solistkę zespołu La La La Human Step?
Swego czasu miała blond cieniutkie dready i wyglądała fantastycznie.
Zwłaszcza, że ich ruch, oparty co prawda na solidnej bazie klasycznej, jest bardzo dynamiczny. Pełno skoków, szybkich zmian kierunków i poziomów, szybkie tempo. A te dready zostawały jakby "smugę" w powietrzu po niej samej. Wyglądało te rewelacyjnie!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12