www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
AKCES
Autor Wiadomość
tenebra
Adept Baletu


Posty: 100
Skąd: Sochaczew
Wysłany: Sob Lut 25, 2006 6:05 pm   

wczoraj wreszcie dostalam snaekersy akcesu i musze powiedziec ze wizualnie sa do kitu tzn sa bardzo niedbale zrobione.. ja moge zrozumiec ze maja wiele zamowien no ale nie dosc ze buty te malo nie kosztuja to jeszcze czekalismy na nie 2 miesiące :/

jezeli chodzi o wygode to sa w miare ok
_________________
Mater Mater Inferorum, Mater Mater Sospirorum, Mater Mater Lapidarum, Mater Mater Tenebrarum...
Ostatnio zmieniony przez tenebra Wto Lut 28, 2006 9:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Goosia
Corps de Ballet

Posty: 449
Wysłany: Nie Mar 05, 2006 3:12 pm   

powoli zmieniam zdanie o Akcesie... tzn coraz bardziej go lubie... po pointach twardość XXXX (które były bezbłędne) dostałam XX, które są poprostu niezniszczalne i dość wygodne... pozatym przysyłają po 10 dniach od zamówienia :)
 
 
Ewuunia 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń, fotograf?..
Wiek: 34
Posty: 252
Skąd: zza światów.....
Wysłany: Sob Mar 11, 2006 11:18 pm   

ostatnio obadałam (według mnie) super sposób wkładania zabezpieczeń do point Akcesowych że mogę tańcować do rana :) ogólnie może pointy z Akcesa nie są bardzo zgrabne, ale dobrze się na nich ćwiczy.
_________________
STAR WARS
And may the Force be with you.
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 12, 2006 5:47 pm   

Ja też ćwiczę w Akcesach i lubię je, chociaż nie wyglądają ładnie, ale mam je na nogach na zdjęciu, który jest w avatarku, a nie jest aż tak źle :) Mam też wkładki i w zasadzie mogę ich cały dzień nie ściągać (chodziłam tak ostatnio - nie czułam żadnego bólu). A akcesowe baletki są naprawdę bardzo dobre - po raz pierwszy nie czułam problemu z rozrobieniem nowych baletek, te od razu były gotowe.
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
La Fille aux Yeux d'email 
Nowicjusz


Wiek: 34
Posty: 21
Skąd: Far Far away
Wysłany: Pon Mar 20, 2006 6:43 pm   

Przede wszystkim, puenty z Akcesu wyrobiłam w tydzien i musze przyznac ze nie mialam z nimi problemu. Jednak nie mają eleganckiej linii i nie zachwycaja wygladem na nodze. Są takie troszke ...koślawe. Miałam dwie pary i na trzecią już się nie zdecyduję:)
 
 
 
gonia 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik
Posty: 1705
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 11:42 am   

just_me: a jakie masz wkładki?
_________________
Na forum wróciłam po 2 latach, widać nie da się żyć bez tańca, chociaż już zapewne do niego nie wrócę. Trochę jakby nowe życie.
Nie wiem, czy wróciłam na stałe, może za chwilę znów zniknę. Ale co jakiś czas zaglądnę.
 
 
 
just_me 
Corps de Ballet


Wiek: 34
Posty: 372
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Mar 22, 2006 3:46 pm   

Do point z Akcesu mam takie akcesowe właśnie ( http://www.balet.pl/forum...der=asc&start=0 , notka Sfra), do Sanshy kupiłam wczoraj takie cieńsze (7 zł chyba, z gąbki), a w kwietniu będę w Londynie polować na jakieś przeceny silikonowych - bardzo chcę się przekonać, jak tańczy się w takich wkładkach.
_________________
What would happen to Juliet if there was no Romeo?
 
 
snowflake
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 74
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 10:32 pm   

a co myslicie o baletkach atlasowych? rozwazam wlasnie te z akcesu, ale ogolnie czy nie slizgaja sie za bardzo po podłodze?
_________________
stoję na palcach by być bliżej nieba.
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 10:45 pm   

Nie, nie. Moim zdaniem baletki atłasowe są jak najbardziej w porządku!
A wiesz, to też zależy na jakiej podłodze...
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
snowflake
Adept Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 74
Skąd: mam wiedzieć?
Wysłany: Sro Gru 20, 2006 11:17 pm   

w zasadzie bardziej obawiam sie czy nie beda mi sie slizgac stopy (ale nie wewnątrz,raczej stopa o stopę, bo z moim wykreceniem tylko tarcie pozwala mi utrzymac w miare poprawna V pozycje... :oops: )
edit: a nie przecieraja sie szybciej niz płócienne?
i czy ktos mial rozowe baletki z akcesu? kolor jest zblizony do tego ze zdjecia czy w rzeczywistosci jest to bardziej majtkowy róz? bo takich nie chce! :P
_________________
stoję na palcach by być bliżej nieba.
 
 
 
Estera
Nowicjusz

Posty: 39
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 9:27 am   

a co myślice o jazzówkach z firmy akces? Czy ktoś już takowe posiadał?
_________________
Taniec jest dla mnie jak narkotyk... uzależnia i znieczula...
 
 
Książe Benno 
Corps de Ballet


Posty: 333
Wysłany: Pią Mar 30, 2007 4:40 pm   

Akces , się postarał i wrowadził coś nowego:

Cytat:
Polecamy praktyczny worek do przechowywania obuwia.
Wykonany z przewiewnego bawełnianego materiału.
Cena: 5 zł biały, 6 zł czarny !!!Nowość !!!


Biały - http://www.akces.biz/gif/worek%20b.jpg
Czarny - http://www.akces.biz/gif/worek%20cz.jpg

Cytat:
Koszulki T-shirt z firmowym logo Akces. !!!Nowość !!!
Trwałe, wykonane z dzianiny wysokiej jakości, 100 % bawełny.
Rozmiary : S, L, M, XL, XXL, XXXL.
Kolory: biały , zielony, granatowy, czarny.
Cena: hurt 14 zł, detal 16 zł

T-shirt - http://www.akces.biz/gif/tshirt1.jpg

POINTY - gadżety

Cytat:
Wykonywane ręcznie, jako wierna kopia dużych.
Wielkośc - 7 cm, breloczek lub para.
Materiał: atłas - różne kolory


http://www.akces.biz/gif/...20mini%20br.jpg
http://www.akces.biz/gif/...mini%20para.jpg
http://www.akces.biz/gif/...ini%20kolor.jpg

A co do tych point miniatur to nie wiem czy sa nowe... mnie sie podobają czerwone - zboczone. :lol:

Baletki - gadżety

Cytat:
Srebrne
Złote
Brązowe (miedziane)
Proponujemy jako nagrody w konkursach za zajmowane 1, 2, 3, miejsce.

http://www.akces.biz/gif/...0mini%20zsb.jpg
_________________
Where there is discord, may we bring harmony. Where there is error, may we bring truth. Where there is doubt, may we bring faith. And where there is despair, may we bring hope.
 
 
 
Estera
Nowicjusz

Posty: 39
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 5:28 pm   

http://www.akces.biz/gif/worek%20b.jpg mam ten woreczek... nie polecam... po dwóch miesiącach cały się rozprół :/
_________________
Taniec jest dla mnie jak narkotyk... uzależnia i znieczula...
 
 
Columbina 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
nauczyciel baletu
Wiek: 36
Posty: 1102
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 7:32 pm   

Te pointy gadżety to już dawno były :P
 
 
 
Bajaderka 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
tancerz
Posty: 2382
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Kwi 01, 2007 10:09 pm   

Te wszystkie rzeczy oprócz koszulek były już od dawna. A woreczek polecam, dla mnie jak najbardziej.
_________________
You can take the Dancer out of the Dance, but you can't take the Dance out of the Dancer
 
 
 
aankaa_baletnica=) 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczennica
Wiek: 31
Posty: 1516
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro Cze 13, 2007 12:14 am   

Dawniej ćwiczyłam w akcesach (praktycznie 9 lat... czasami tylko miałam jakieś tam inne, ale również nieszczególnie firmowe) i było dobrze. Ale kupiłam sanshe, grishko i teraz baletki z akcesu wydają mi się niewygodne, brzydkie... ogólnie gorsze. Zresztą tak jest. Na pewno szybciej mi się niszczyły...
 
 
 
szerina 
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 96
Wysłany: Czw Cze 14, 2007 4:53 pm   

---
Ostatnio zmieniony przez szerina Sob Lut 05, 2011 5:52 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
neda
Adept Baletu

Związek z tańcem:
Uczeń
Posty: 113
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 5:11 pm   

A moim zdaniem to niektóre osoby są poprostu uprzedzone do tej firmy(bo Polska...)
Ja miałam pointy z Akcesu i wkładki takie z gąbki(nadal mam) i były naprawdę ok.Natomiat akcesoria pewnej znanej firmy bardzo szybko ulegly zniszczeniu(pointy złamały się po 3 tyg użytkowania)
_________________
"W tańcu każdy krok wybiega w przyszłość..."
 
 
 
Olimpia 
Koryfej


Związek z tańcem:
tancerz, choreograf
Wiek: 36
Posty: 808
Skąd: Koszęcin
Wysłany: Pią Cze 15, 2007 9:43 pm   

Ja uwazam, ze co jak co, ale na baletkach plastycznych to akurat nie powinno sie skapic. Powinny byc dobrej jakosci, bo uzywa sie ich codziennie, wiecej nawet niz point. Musza wiec byc szyte a nie tylko klejone, dac wyprac sie normalnie w pracle i w ogole...
Co prawda nie mialam nigdy baletek z Akcesu, ale chyba bym nie zaryzykowala. I to nie ze wzgledu na to, ze to nasza rodzima firma (mialam przez wiekszosc lat w szkole baletki polskie i byly swietne), ale one nawet dobrze nie wygladaja.
Moim zdaniem oczywiscie, bo przeciez kazdy ma inny gust.
_________________
Nikt nie zobaczy łez przez wnętrze płynących i nikt nie usłyszy skargi z warg zaciśniętych głucho.
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 4:15 pm   

Szukam napalcówek dla koleżanki i zastanawiam się pomiędzy Akcesem (15 zł) i Grishko (27 zł). Co byście doradzili? Zdecydowalibyście się na Akces? Cena przyciąga, ale nie wiem jak z jakością.
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:11 pm   

Jakość jest na pewno lepsza w Grishko, ale czy ja wiem czy napalcówki muszą być jakieś super firmowe? zapytaj kumpeli ;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
Nena 
Koryfej


Związek z tańcem:
miłośnik
Wiek: 30
Posty: 704
Skąd: z monitora...
Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:13 pm   

Obie nie mamy o tym pojęcia :p Ja w życiu nie uprawiałam gimnastyki, ona jest nowicjuszką, nie ma doświadczenia w tej kwestii. Chciałam jej sprezentować jakieś fajne, wygodne napalcówki, więc chyba zdecyduję się na Grishko... Jeśli ktoś miał kiedykolwiek doświadczenie z napalcówkami to poproszęo info :)
_________________
Gość, masz ode mnie buziaka :)
 
 
 
Figielka
Gość
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 9:23 am   

Nena napalcówki bardzo ułatwiają pracę. Tyle że zależy jakiej firmy ja miałam z Grishko i polecam świetnie nadają się na scenę !! Mnie przypasowały do gustu, ale nie wiem jak innym :?: 8)

EDIT: A odbiegając od napalcówek to zgadzam się z Nedą, niektórzy są źle nastawienie do Akcesu bo (Polska...) moim zdaniem każdy powinien najpierw spróbować poćwiczyć w np.,w pointach z Akcesu dopiero sam ocenić. To prawda jednemu przypadnie do gustu drugiemu nie no ale każdy człowiek jest inny !! Ja kiedyś skusiłam się na pointy z Akcesu jednak nie pochwalam był dla mnie za miękknie i miały za szeroki czubek, za to wkładki z gąbki te białę są wspaniałe mam je już 2 a może 3 lata i nic się nie zepsuł po prostu w tym się wyspecjalizowali !!! Tak więc warto wypróbować te wkładki !!!

P.S. Sorry nie wiedziałam jestem nowa, na przyszłosć będę wiedziałą ( a ja w prawym górnym rogu mam zmień a nie edit :shock: Może to oto chodziło! :)
Ostatnio zmieniony przez Figielka Sro Cze 27, 2007 10:14 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kasia :)) 
Pierwszy Solista


Związek z tańcem:
oby wieczny!
Wiek: 73
Posty: 2627
Skąd: z dwóch końców Polski;D
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 10:00 am   

Figielko, w prawym górnym rogu każdego z twoich postów jest funkcja EDIT. Nie pochwalamy tutaj pisania dwóch wiadomości pod sobą.

A jeżeli chodzi o Akces, to ja rozumiem, że każdy jest inny, ale pointy to jednak tanie obuwie taneczne nie jest i większość osób nie ma tyle pieniędzy, żeby "próbować" nowości. Radzi się więc innych tancerzy, którzy już dane pointy posiadali, a, jak widać, chyba nikt jeszcze się pozytywnie w stronę Akcesu nie wypowiedział.
Ja tańczyłam w ich pointach bardzo długo i przechodząc na Sanshę czułam OGROMNĄ różnicę. Otóż w Akcesach noga jest więziona i kształt pointy nie dopasowuje się do stopy. Poza tym są z takiego jakiegoś twardego tworzywa, które szybko się rozrabia, ale palcami i stopą czujesz, że o coś się tak jakby obijasz.
Wolę już nawet nie opowiadać, jak wyglądały moje stopy po tańcu w tym obuwiu. Właśnie w nim rozpoczęły mi się wszystkie problemy typu "skurcze stóp", bolące paluchy itd itd.
W porównaniu do Akcesu, Sansha i Grishko to komfort jakich mało.
;)
_________________
wieczny tańcogłód.
 
 
 
.:Odylia:. 
Koryfej

Związek z tańcem:
tancerka
Posty: 688
Wysłany: Sro Cze 27, 2007 11:56 am   

Figielka napisał/a:
Tak więc warto wypróbować te wkładki :!: !!!


cos mi sie wydaje ze zaszlo nieporozumienie i pod nazwa napalcowki/palcowki (obuwie do gimnastyki artystycznej)Figielka zrozumiala wkladki do point :wink:

a jesli chodzi o moje zdanie to oczywiscie ze grishko 1)rosyjska firma,wiadomo ze ga jest jednym z najpopularniejszych sportow tam +jest sponsorem na licznych gimnastycznych imprezach 2)nie spotkalam sie z zadna pozytywna opinia na temat Akcesu odnosnie innego(nie klasycznego :) ) typu obuwia np sneakers'ow czy butow do flamenco,wiec nie warto :wink:
_________________
"Chcemy tylko tańczyć i milczeć..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12