www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sport, czyli jakie dyscypliny lubicie (uprawiacie)?
Autor Wiadomość
Lupus 
Adept Baletu


Posty: 124
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 9:18 am   Sport, czyli jakie dyscypliny lubicie (uprawiacie)?

Na foum jest sporo entuzjastów gimnastyki artystycznej i sportowej. Ciekawe jakie jeszcze dyscypliny Wam się podobają? A może trenujecie którąś z nich?
Moje ulubione to: lekkoatletyka, pływanie i szermierka.
 
 
Change
Adept Baletu

Posty: 130
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 11:33 am   

Ja raczej jestem obserwatorem telewizyjnym.
Skoki do wody, plywanie synchroniczne, lyzwiarstwo figurowe, gimnastyka. Wszystko co bardziej 'pokazowe' :wink:
 
 
drCoppelius 
Corps de Ballet


Wiek: 32
Posty: 559
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 11:35 am   

ja trenowałam skok o tyczce i wzwyż.....
a najbardziej podobaja mi się skoki do wody i łyżwiarstwo figurowe
 
 
 
uleczka
Adept Baletu


Posty: 164
Skąd: częstochowa
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 12:19 pm   

A ja lubie grać w tenisa, pływać, jezdzic na rowerze, a ogladać żużel!
_________________
WaKaCjE....Elo WaKaCjOm
 
 
 
Lupus 
Adept Baletu


Posty: 124
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 1:12 pm   

drCoppelius napisał/a:
ja trenowałam skok o tyczce i wzwyż.....



Robi wrażenie ! :D Zwłaszcza tyczka. Do tego trzeba siły i odwagi! :)
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 1:32 pm   

ja lubie wszystko, co choć troszkę wiąże się z tańcem, czyli łyżwiarstwo figurowe, skoki do wody, pływanie synchroniczne, gimnastykę, a oprócz tego pływanie i troszeczkę lekką.
a uprawiam... hm... czasem pływam, staram się regularnie - różnie bywa... kiedys trenowałem 3 razy w tygodniu...
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sari
Adept Baletu

Związek z tańcem:
uczennica KT
Posty: 173
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 3:54 pm   

Przez rok uczyłam się gry w tenisa (ziemnego), ale szczerze przyznam, że nie zainteresowało mnie to na tyle, by tę naukę kontynuować. Oglądać go nie lubię. Gustuję raczej w oglądaniu takich sportów, jak: gimnastyka artystyczna i sportowa (kobiet), pływanie (przy okazji niedawnych Mistrzostw Świata w Montrealu oglądałam tego dość dużo), czasem łyżwiarstwo figurowe i skoki do wody... No i to chyba tyle, epizodycznie zdarza mi się oglądać też inne dyscypliny, ale to tylko epizodycznie. :)
 
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 5:36 pm   

Ja uprawiam sumo.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 6:56 pm   

tak, sfra, chyba jak Ci się przyśni... ;) ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 7:45 pm   

Terpsychora napisał/a:
Ja raczej jestem obserwatorem telewizyjnym.
Skoki do wody, plywanie synchroniczne, lyzwiarstwo figurowe, gimnastyka


ja tez.. :wink: ale musze sie przyznac ze zanim zaczelam moja przygode z tancem wspolczesnym mialam doczynienia rowniez z tancem towarzyskim, tenisem i karate (6 lat treningow!) chociaz tego ostatniego nie zaluje ze odeszlam.
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
sfra 
Solista Baletu

Związek z tańcem:
baletoman
Posty: 1605
Skąd: Varsovie
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 7:53 pm   

Tranquality napisał/a:
tak, sfra, chyba jak Ci się przyśni... ;) ;)


Niekoniecznie, gdyż zaczynam sobie uświadamiać bogactwo moich warunków dla tej dyscypliny sportowej.
_________________
sfra- odnaleziony pośród manewrów sztuki i jezyka francuskiego
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 9:06 pm   

w takim razie, sfra, ja też zaczynam trenować... myślę, że z moją tuszą i umiejętnościami mogę jechać śmiało na zawody sumo... pytanie: czy wrócę...?? :roll: :roll: :wink: :wink:
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 10:06 pm   

oooj ja mysle ze macie szanse w tej dyscyplinie... zauwazcie jak latwo bedzie wam wysliznac sie z uscisku sumo (prawie jak w kreskowce!), o ile szybciej sie bedziecie poruszac.. no i mysle ze nie bedziecie miec zbyt wielkiej konkurencji na szczeblu krajowym ;)

no wiec... a nóż/widelec bedziemy miec nowych mistrzow?
:lol: :lol: :lol:
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
Tranquility 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
uczeń/tancerz
Posty: 1173
Wysłany: Pią Sie 05, 2005 10:25 pm   

hihi... na pewno... ja już rozpocząłem treningi... ;)

jak myślicie, czy z wagą 59 kg mam szansę ??

chyba przydałoby się troszkę przytyć... ;)
_________________

- A sztuka? - zapytał.
- Jest chorobą.
 
 
 
sisi
ADMINISTRATOR


Posty: 1620
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:47 am   

nooo mysle ze 150 kg starczy na poczatek... a to chyba nie bedzie az tak wielkim problemem przy zamilowaniu do czekolady :wink:
_________________
you broke my heart cause I couldn't dance
you didn't even want me around
but now I'm back to let you know
I CAN REALLY SHAKE THEM DOWN!!
 
 
mysha
Adept Baletu


Posty: 107
Wysłany: Pon Sie 08, 2005 7:45 pm   

ja uwielbiam SIATKÓWKĘ. Może mało baletowa, ale skoczność facetów jest porównywalna... Polecam memoriał Wagnera, transmisja z Olsztyna od piątku do niedzieli na Polsacie.
_________________
W carskim pałacu na Kremlu carówna Ksienia oddaje się tęsknym marzeniom nad portretem swego zmarłego narzeczonego, zaś jej braciszek, Fiodor, z uwagą studiuje wielką mapę Rosji.
 
 
Justyna Ch-ipcio 
Koryfej


Związek z tańcem:
obserwacyjny
Posty: 612
Skąd: z błota, z dna bajorka
Wysłany: Wto Sie 09, 2005 2:52 pm   Ad sport i zwierzątka

Jeśli wrócić to tematu sportu- trenowałam troszkę koszykówkę, ale to było dość dawno a lubię pływać ale kiepsko mi to wychodzi. Generalnie to ja taka niezbyt ruchliwa jestem :?

Jeśli miałabym wybrać sobie jakieś zwierzątko do emblematu to byłby to hipopotam. Uwielbiam je. Mimo ogromnej masy mają pewną grację.
 
 
Wojtek4p 
Adept Baletu


Związek z tańcem:
miłośnik itp.itd...
Wiek: 52
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sro Sie 10, 2005 2:14 pm   

Witam . Ja osobiście oczywiście oprócz tańca jestem wielkim fanatykiem żużla , jeżeli chodzi o sport . Choć może za wiele wspólnego ta dyscyplina sportowa z tańcem nie ma , to nieraz podczas jej oglądania potrafi troszkę wywołać adrenalinkę gdy dochodzi np. do jakiś niebezpiecznych sytuacji w trakcie wyścigu .
Czytając cały ten pościk widzę , że przewodnią rolę odgrywa tu baletowa krówka i inne zwierzątka . Hi hi .
Troszkę się pośmiałem , ale zrobił się ciekawy i wesoły temat .
Śmiech to zdrowie tak trzymać . :D :wink: .
_________________
Wojtek-pozytywnie zakręcony...
...JESTEM JAK RUSKI CZOŁG NIE DO ZAJECHANIA...-hi hi hi...
Specjalne słodkie pozdrowienia dla JustDance...
 
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 10:32 am   

Ja kiedyś przez bardzo krótki czas trenowałam pływanie... W sumie fajna sprawa, szkoda że wtedy tego tak nie doceniałam :)

Teraz tylko jak przychodzę sobie na basen, to mówię sobie "no, przepłynę te 2 km (albo 1,5 w zależności od kondycji ;) ), a potem to już jak chcę, na spokojnie... Ale motylkiem to nigdy się nie nauczyłam porządnie pływać, a teraz to już w ogóle - mam wrażenie, że się topię w tym stylu ;) Dlatego zawsze nienawidziłam tych rozgrzewkowych "200 zmiennym", bo na początku zawsze był motylek heh.

A oglądać lubię pływanie, skoki do wody, łyżwiarstwo figurowe, gimnastykę artystyczną i sportową (ale raczej kobiet), czasem lekkoatletykę.
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:13 am   

Ja bardzo lubię pływać, a w zasadzie nurkować (chociaż nie za bardzo przepadam za tym w basenie, gdyż od ciągłego przebywania pod wodą moje oczy są wtedy masakrycznie "przekrwione" od chloru - nie lubię pływać w okularach). A poza tym niedawno zaczęłam grać w tenisa ziemnego i bardzo spodobała mi sie ta dyscyplina. Szczególnie jak jestem zła to na tenisie można się nieźle wyżyć :) Próbowałam kiedys jeździć konno, ale kolidowało to czasowo z baletem i oczywiście porzuciłam jazdę konną. Trenowałam też łyżwiarstwo figurowe (które obecnie uwielbiam oglądać w TV), ale również poszło ono w odstawke na rzecz baletu :) To chyba by było na tyle :)
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
Joanna 
ADMINISTRATOR


Związek z tańcem:
tancerka?
Posty: 2981
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:21 am   

aniaka napisał/a:
Ja bardzo lubię pływać, a w zasadzie nurkować (chociaż nie za bardzo przepadam za tym w basenie, gdyż od ciągłego przebywania pod wodą moje oczy są wtedy masakrycznie "przekrwione" od chloru - nie lubię pływać w okularach).


Nie wyobrażam sobie pływania bez okularów! Nie będę tu strzelac markami, ale mam taka jedną ulubioną na S... ;)


O właśnie, zapomniałam napisać, że uwielbiam jeździć na łyżwach, tak rekreacyjnie :)
_________________
"Plié is the first thing you learn and the last thing you master" Suzanne Farrell
 
 
Nefretete
Solista Baletu


Posty: 1312
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:27 am   

a ja kiedys intensywnie jeździłam na rolkach. Ale od kiedy tańcze, to juz na rolki czasu mi brakuje. Choć pewnie jeszcze do rolek wróce :-)
 
 
tancereczka19
Adept Baletu

Posty: 64
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:32 am   

Ja wcześniej uprawiałam inne sporty, zanim pojawił się taniec.I to co chwila co innego :)
Na początku jak miałam ok 10 lat przeżywałam ogromną fascynację piłką nożna (!!) i nawet chciałam być w drużynie kobiecej :lol: Na szczeście moja mama odwiodła mnie od tego :wink: Ale pamietam jak z ogromnym samozaparciem oglądałam mistrzostwa świata i do dziś mam jakąs koszulke klubową reprezentacji Anglii. Tak usilnie trenowałam że podczas wakacji na wsi mało nie rozwaliłam Wójkowi stodoły (odbijałam o nią piłkę).
Potem grałam rok w tenisa ziemnego. Ale nie przemawiało to do mnie specjalnie..
Trzy lata jezdziłam konno, i wspaniale wspomniam te czasy. Razem z koleżankami pomagałyśmy w stajni opiekując się konikami i za to dostawałyśmy bezpłatne jazdy.
A teraz oczywiście tańcuję :wink:
_________________
"zanim wejdziesz na sale baletową zastanów sie kim chcesz być, a nie co masz robić"
 
 
 
aniaka
Adept Baletu


Posty: 138
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:46 am   

Nefretete napisał/a:
a ja kiedys intensywnie jeździłam na rolkach. Ale od kiedy tańcze, to juz na rolki czasu mi brakuje. Choć pewnie jeszcze do rolek wróce :-)


A ja właśnie zapomniałam napisać o rolkach i o rowerze :)))
_________________
"Są trzy zasady rządzące życiem: rodzimy się, umieramy, rzeczy się zmieniają... i może jeszcze jedna: każdy ma osobę, po której już nikogo nie będzie mógł tak pokochać"
 
 
muszelka
Nowicjusz


Posty: 49
Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 5:11 pm   

a ja najczęsciej uprawiam "chodziarstwo" :wink:
a tak poważnie uwielbiam pana Roberta Korzeniowskiego i jego dyscypline sportową :D - mogłabym oglądać godzinami - szkoda, że juz zakończył karierę :(
z lekkiejatletyki jeszcze skoki o tyczce są pasjonujące, a poza tym łyżwiarstwo oczywiście!
_________________
"Masz wolne serce. Miej odwagę iść zawsze za jego głosem (...)" Malcolm Wallace
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13