www.balet.pl Strona Główna www.balet.pl
forum miłośników tańca

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
klasyka w teatrze muzycznym w gdyni
Autor Wiadomość
pas de chat 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 4:02 pm   klasyka w teatrze muzycznym w gdyni

no więc chciałam się podpytać o klasyke w teatrze muzycznym.(wiem ze eliminacje juz byly ale podobno mozna umowic sie indywidualnie) moze ktos z was chodzi na te zajecia? albo ktos byl na eliminacjach? chcialabym sie dowiedzic co mniej wiecej trzeba umiec i jaki maja poziom. z góry dziekuję za informacje :wink:
 
     
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 6:12 pm   

z tego co wiem to nie mozna dolaczyc po rozpoczeciu semestru , a o indywidualnych egzaminach nic nie slyszalam . (co prawda jedna dziewczyna dostala sie pozniej, ale to byl naprawde wyjatkowy przypadek) .
a co do klasyki to jest, tylko jako przedmiot obowiazkowy do wspolczesnego . [tzn . chyba mozna chodzic na sama klasyke, ale nie ma takich osob. ] .
 
 
     
pas de chat 
Nowicjusz


Związek z tańcem:
uczeń
Wiek: 30
Posty: 3
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 8:35 pm   

ja bylam sie dzisiaj popytac i ten pan w portierni mi powiedzial ze moge sie umowic z dyrektorka i przyjsc jak ona bedzie i ona tam zdecyduje czy mnie przyjmie czy nie i slyszalam ze nie jedna a kilka osob dostalo sie pozniej. ale chcialam sie o poziom dowiedziec bo nie wiem czy nie zrobie z sibie posmiewiska :roll:
 
     
Ladybirt
Corps de Ballet


Związek z tańcem:
nałogowiec
Wiek: 33
Posty: 342
Skąd: 3miastko
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 9:26 pm   

Marysiu, nei można chodzić na samą klasyke, poniewaz jest tyle miejsc ile na współczesnym i co za tym idzie wszytskie sa zajete przez ludzi ze współczesnego.

Powodzenia pas de chat. moze sie zobaczymy na zajeciach :)
_________________
"Gdy się miało szczęscie, które się nie trafia:
czyjes ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to-to jest bardzo mało."
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska
 
 
     
Marysia W 
Koryfej


Wiek: 29
Posty: 815
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią Lis 02, 2007 9:31 pm   

wiesz, panowie z portierni nie za bardzo sie orientuja jesli chodzi o to, co sie dzieje w Juniorze . :wink: moze dostaly sie jeszcze jakies osoby po rozpoczeciu roku, ale tylko jedna na taniec .
Co do poziomu to sa tam osoby, ktore nie wiele mialy doczynienia z klasyka... ale jak mowie jest to traktowane jak technika uzupelniajaca ...
 
 
     
.:Agga:. 
Solista Baletu


Związek z tańcem:
uczeń
Posty: 1164
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sob Lis 03, 2007 10:01 am   

Sama dowiadywalam sie o klasyke w TM w Gdyni. Dostalam oficjalne informacje ze nie mozna juz zapisac sie na zajecia do Juniora. Grupy sa zakniete i taka jak pisaly dziewczyny na klasyke musza chodzic osoby ktore wybraly zajecia z tanca wspolczenego wiec miejsca sa juz raczej zajete. Zajecia prowadzi Pani Agata Lechowicz - tancerka z Opery Bałtyckiej.
Poziom zajec jest podobny do tych ktore mamy w Operze. Z tym ze u nas jest wprowadzony podzial na dwie grupy, jedna umie juz wiecej i praca idzie szybciej, druga zaczela zajecia z klasyki od tego roku.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   

Odpowiedz do tematu Dodaj do serwisow: Bookmark and Share
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12